• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
já se v tom vůbec neorientuju, kolik to stojí?
2. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
medve - já si to kupovala za nákupku - 1l za 400 kč.
A chce to pít nebo polykat každý den a pak ještě před cvičením kopnout další. A je to fakt super! Já s tím mám jenom dobré zkušenosti.
Sice teda člověk po cvíču smrdí, ale to po cvíču bývá, ne?
2. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
musím jen potvrdit zkušenosti od Foogy, medve určo do toho investuj pokud můžeš.
já si po cvičení přišla mokrá jak po sprše ale byl to krásný pocit :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
musím říct, že mě ted to cvičení dost chybí, aspoň ten bazén nebo kolo, doufám že mi to doktor povolí.
2. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
A hlavně se člověk fakt vypotil a já osobně se pak během dne už nepotila. Ani v létě - což mi bylo příjemný.

tux - mně to taky chybí a chybí mi i ten dril jakoby - prostě že e držím v jídle a v pití a chodím cvičit... Teď si jím co chci a kdy chci... Není to vono :grinning:
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahojky holky,

zdravím z druhého konce republiky, takže se omlouvám za abták.

V sobotu jsme byli na tom plese, moc si to užili a celkově bylo parádně. Akorát fotečka s bříškem v šatkách se nepovedla je hodně tmavá. Tak se Vám dofotím doma,jo? :wink:

Foogy -krásná kuchyňka i když na mě taky odvážná ale fandím Vám, líbí se mi odvážné nápady :dizzy_face:

Jinak Helle -musím pogratulovat, super další těhulinka mezi námi :dizzy_face:

jo a Foogy tak to bych si přála taky, abych ke konci zhubla. Mě dneska v noci prohnal pěknej průjem, nevím vůbec z čeho. tak jsem minimálně taky o killčo lehčí, al ehned v poledne jsem to dohnala palačinkama se šlehajdou :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj žoli!!

Takže ples se vydařil? A tancovala jsi taky?

No jo, odvážný to je. Já osobně bych to na netu asi nehledela, ale našel to manža a mně se to fakt líbí.

Jsem zvědavá, kdy za námi Helča přijde. Chci jí pogratulovat!!!

Žolíčku - no, já byla ráno tak šťastná!!!!!! Moc mě to potěšilo.
Šak už jsem si od manži poručila, aby ve městě koupil kynuté knedlíky :grinning:
A o palačinkách mi ani nemluv, mám na ně chuť už víc jak týden. Ale musím ještě počkat. Všechny proprietry mám v krabicích na půdě.
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahojky Foogynko, vydrž a budou i palačinky.

No a o Helče mi nemluv. Mám dneska fakt radost, chodím tady do víc témat ale dneska se tu objevily 3 čerstvé těhulinky s 2 // na testu. Tak jsem tak šťastná, že se jim zadařilo :dizzy_face:

A ples se vydařil a moc. Trsla jsem si vše od klasiky až po kankán a to byla prča, protože mi ze šatů málem vyskočily ty moje DD :confused: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
ahojky zoldo, tak co tancovačka :slight_smile: , vydařila se? na konci republiky? to seš s manžou v Plzni, néé.
2. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
téda holky jedny vy mi ale děláte chutě, já mám pořád chuť na ten rýžový nákyp, ještě jsem ho nedělala.
2. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Tux ahojky - jjo tancovajda super, nemělo to chybu. A vyhrála jsem geladrink :grinning: asi aby mi neztuhly kosti :grinning:

a jsme v Chomutově u švagrové a babičky :wink:
2. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
Foogy a od koho máte kuchyň? mě se moderní líbí ale nevim jestli bych našla odvahu si ji koupit, líbí se mi taky červené provedení. Ale ta bleděmodrá je taky krásná. třeba bílou nebo černou bych nedala, bílá je moc sterilní a černá se podle mě do kuchyně moc nehodí.
2. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Zoli, tak to jsi úplně jinde ale od manži docela kousek :wink: a jak s emáte kočky, už je Terince líp, rýma ustoupila?
To je fajn, že sis zatrsala, to se mimču určitě líbilo a geladrink je dobrej, já ho taky brala.
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
Tak jsem se vám holky včera rozplývala nad hadříkama pro mimčo v tescu a manžel přišel s otázkou, to budeme potřebovat??? :sunglasses: no nebacily byste ho :slight_smile: já ještě nic nekoupila, čekám na verdikt příští týden, jestli je vše ok, tak z pověrčivosti radši nic nemám.
2. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
tux - já se rozplyvala taky a bylo mi zatím zatrženo, že je brzo. ale pak manžel povolil, když viděl že jsem skleslá ale mě už se potom ani nechtělo, tak to fakt nechám až po vyšetření příští pondělí a výsledkách z něj :wink:
2. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Počkejte, my nemáme bleděmodrou, to je jenom folie. My máme bílou lesklou z Ikei.
Jeli jsme pro ní do Polska, pač nás tam vyšla o 12.tis. levněji než tady.

Holky, já našla krásné meďánky
http://www.fototapety.cz/40080-bears/42657-samolepici-sada-medvidku-lze-opakovane-nalepovat!/
To musím mít :wink:

tux - já jsem na mimčo koupila akorát jedno bodíčko, jinak všechno dědím po švagrovce, co nakoupila naše mamka. Malému je 5 měsíců, tak mi to švagrovka pomalu posílá, z čeho už malej vyrůstá.
A k Vánocům jsme dostali teda spoustu věcí od našich - prý co koupili bráchovi, musí i mně.
Nakupovala bych, ale jelikož nevíme pohlaví a modré, zelené a bílé máme už dost, tak fakt musím počkat až po porodu. Jestli to bude Stelinka, tak se pak rozšoupnu :grinning:
2. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
foogynko, děláš to stejně jak já. Taky jsem měla malé věci neutrální nebo poděděné po chlapečkovi a když se pak narodila malá,tak dárečky byly v růžové a my podnikli růžovou smršť a doladili to :wink:

a na méďánkách ujíždím. Máme plnej pokojík :grinning:
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Zoli, tak unás je to podobné.
Foogy, ty nás ale mateš s tou kuchyní, tak bude bílá, a já se celkem rozplývala nad tou modrou :slight_smile:
my asi nic dědit nebudeme, nemáme pokom, leda po sobě samých a toho se docela děsím, že tchýňka vytáhne 34let staré hadříky :grinning: takže budem kupovat jak vzeklý a dědit po nás bude tak akorát budoucí potomci bráchy.
Jméno Stelinka je moc krásný, taky jsem ho chtěla ale manžel zavrhl, my tak máme pojmenovaný jeden typ stroje a kdybych chtěla být echt firemní matka tak syn by se jmenoval Maxim a dcera Stela :slight_smile: to by byla švanda.
Médové jsou pěkný.
2. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
tux - tak to je ftipný, pač já chci kluka Maxíka. A hledala jsem v kalendáři a buď by musel být Maxmilián a nebo Maxim. Takže jsem manžovi řekla, že to bude Maxim a holka Stela.
tux - co od vás dostanu, když vám budu dělat takovouhle reklamu??? To je fakt ftipný, co?

žoli - a až se to narodí, tak pak asi dostaneme i spoustu oblečeníčka, ne?

tux - no, ona je to až ta poslední fotka na rajčeti. Další fotky budou až koupíme dřez a zabudujeme ho.
2. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Foogy tys mě teda absolutně pobavila a ted si vem, že by se tak jmenovali i moje děti :grinning: :sunglasses:
Reklama by se uplatnila kdyby ti nevadily číselné kódy za jmény jako čtyřistadvacítka nebo osmistovka :grinning: s enějak domluvíme :sunglasses:

MAXIM ST/EL neboli stacionární/elektrický ale unás se jí jinak neřekne než stela :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj špiónko Foogy! :grinning: :grinning: Tak už jsem teda tady, pěkně se nám ta hubnoucí skupinka přesouvá :wink: :slight_smile:

Testík je ze včera, konečně mi to začíná docházet. Mám velikáánskou radost, připadám si jako prvomaminka :grinning:
2. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Heli ahoooooj!!!!
Mám z tebe velikou radost a moooc gratuluju!!! To je krásná zpráva!!!
A to mimi přišlo plánovaně? Já vás teď moc nesledovala, tak o vás nic moc nevím.
2. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Jo, jo, mimi je plánované a moc chtěné -- zadařilo se až na 6.pokus, takže radost je fakt veliká. Uvidíme, jak to s radostí bude až mi po hlavě nebudou skákat 2 lumpice, ale hned 3 :grinning:
2. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Foogy, moc díky za graulace. Tobě to teda letí, vždyť ješte nedávno jsi psala, že jsi těhu :grinning:
2. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Heli, tak to jsem nevěděla, že už jste chtěli třetí! Ale dobře, že je to tady!
Mooc ti to přeju!
Tak doufám, že se teď přesuneš sem k nám do diskuze.
A třeba to bude lumpín :wink: To by bylo!!!

No, letí to neuvěřitelně!!! Já fakt za chvíli budu rodit :dizzy_face:
Už se hrozně těším! Akorát mi je líto, že to těhu tak strašně rychle uteklo a mně přijde, že jsem si to skoro vůbec neužila :frowning2:
2. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Foogy -- tak si to ještě honem užívej! Žádný další si už tak neužiješ, když ti bude kolem pobíhat první brouček :grinning:

No jo, my jsme praštěný -- moc lidí se asi do třetího nežene, ale já sama jsem ze tří dětí, i když brácha bohužel umřel a velký rodiny se mi moc líbí.
2. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
Dobré ránko holčinky,

Heli a je to tady, co, to vám to teda moc netrvalo, moc ti gratuluju. Tak a další těhulka do našeho kroužku :slight_smile: jsem zvědavá jestli se taky nepřidá Denda.
3. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky - no, je to krása!!!! Mám fakt velkou radost!
A to prý už babyboom skončil, ale kolem mě se těhulkuje o 106! Paráda!
3. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
helli - taky mega gratulka k třetímu lumpíkovi a jsem ráda, že jsi se k nám přidala. Kdy jdeš na první kontrolu? a co manžel měl radost? a jsi dobrá, že Ti to už dochází, já jsem ještě furt nějak mimo :sweat_smile: :confused:

Foogy a přesně jak Píše Hella - užívej si do psledního dne, to druhé těhu opravdu nikdy nebude takové.
Já si co chvíli uvědomuju, že prostě to miminko v bříšku moc nevnímám a nemluvím na něj tak jako na Terinku, fakt není čas, člověk se motá kolem prvního broučka a to druhé šidí i když si to neuvědomuje :frowning2:

No a Denda by mohla přijít taky do klubu to by bylo fajn :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
ahoj babulky, už jste vstaly joo, já tu přepisuju text obchodní podmínky pro prodej a už jsem u 6stého odstavce, fuj.
3. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.