• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
stejně jako Zolda, pořád si neuvědomuju že jsem v tom, občas už na mimčo mluvím, hlavně večer nebo když řídím auto a jsem taky sama, jinak by to vypadalo blbě :wink: Kdby mě nebolely ty prsa tak otom ani nevím.
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
no a já mám o dítko postaráno, 4 letý synoveček jí dává tak zahulit, že v poledne vždycky padne za vlast a je ráda, že už může spát a trochu spočnout. Zrovna tu lítaj jak kdyby jim někdo do zadku vrazil vrtuly :grinning:

A mě už přešly všechny těhu neduhy, takže ani nevím že jsem těhu, jen ráno když si lehnu na záda a bříško se stáhne, tak vidím jak po splasknutí je dole v podbřišku boule, - zvětšená děloha a že to tak nedávno nebylo, že tam bylo jen měkkoučko :sweat_smile:
3. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Zoli, tak to máš dobrý hlídání, ono je hraní lepší v partě aspoň dvou dětí :slight_smile: živé vzpomínky na hry se sestřenkama, dohromady nás bylo 5 plus sem tam kamarádi ze sousedství :slight_smile: a to bylo pak zemětřesení. :grinning:
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Holky, až se uzdravím, tak se v Praze uvidím s Medvědinkou :dizzy_face: To se těším!!! Sice bude mít jenom hoďku, ale kafíčko nebo obídek se stihne.Tak se hrozně těším!

Holky, to já už si teď říkám, že se mi po tom bříšku a pohybech bude stýskat.
Já si dycky říkala, že to těhu je strašně dlouhý, ale ono to letí neuvěřitelně. Ještě - když se chodí do práce, tak to člověk fakt skoro nevnímá.

tuxík - já na něj taky mluvím v autě - to mám dycky půl hodiny, tak mu zpívám - před Vánoci koledy :wink: a teď si taky povídáme.
3. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj těhule tak jak se všichni máte

já nák nestáhám vubec chodit na koně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak dneska sem spadla a mám sedřenou celou ruku bolí tojak čert ato mě už 3 dny bere slepák tak rozháním vubec semi nechce někde ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak koukala sem že hali bude mít taky miminko tak ste dobře přenesli těhu bacili :grinning:
3. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Foogy, tak to se máš, to medvedinku pozdravuj.
Nen, ahojky, ty máš teda trápení, slepák a ještě odřená ruka, a´t se ti to rychle zahojí a slepák se umoudří ale zase moc nerozháněj, to je pak lepší zákrok. tak se opatruj a odpočívej.
3. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
Holky ted tomu bude rok, co jsem si nabila na schodech nohu a byla dva měsíce doma, toto letí :fearful:
3. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za gratulace :slight_smile: Manžel je nadšený, už se mě začal ptát na co mám chuť :slight_smile: Akorát ho musím zklamat, zatím teda naštěstí žádné těhotenské zážitky nepociťuju -- cítím se úplně normálně :slight_smile:

Na kontrolu se chystám až za dlouho, chtěla bych, aby už případně bylo vidět srdíčko, abych mohla být v klidu. Teď jsem teprve v pátem týdnu, tak si říkám tak 7.nebo 8.týden.

Musím se vám svěřit -- zítra jedu s holkama do neděle na akci od mojí práce, no mám z toho docela nervy jak to s holkama sama zvládnu. Přeci jen v jiném prostředí... Budou tam sice slečny na hlídání dětí, ale nevím, jak z toho budou holky nadšený, když je neznají a vlastně ani ty ostatní děti. Manža dělá v pondělí státnice, tak jet s náma nemůže a na druhou stranu aspoň bude mít klid se učit. Tak doufám, že se z nich přes víkend nezblázním :grinning:
3. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
Heli, tak to máš pozorného muže, ne že by můj nebyl ale tak nějak střízlivě to bere, rozmazlovánímu bych se nebránila :sunglasses:
Náročný to asi budeš mít spíš s tím cestováním, to asi není med ale holky se určitě chytnou ve společnosti dalších dětí a třeba si nakonec ještě odpočineš. :wink:
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Tuxi,
jak je? Četla jsem, že jsi měla problémy s krvácením? A co nevolnosti?

Manža je srandovní, fakt má velkou radost, už o sobě skoro začínal pochybovat :grinning: :grinning: Dělal si srandu, že stárne -- je mu 30 :grinning:

Já právě doufám, že po více než třech letech třeba budu mít na té konferenci chvíli volna, kdy se budu moct normálně bavit s dospělýma :wink: :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj heli, taky gratuluju :dizzy_face:

Asi holky budu chodit nakukovat sem k Vam... nejak je mi v e hubnouci skupine chybite :sweat_smile: ... ted uz tam moc "starych znamych" nezbyva...
3. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
mari - ale abysme ti nekazili morálku co se týče hubnutí.
Už je to u vás lepší s tou tmou?
Já poslední 4 dny sleduju, že se stmívá čím dál tím dýl.
3. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
pěkné odpoledne,
koukám, že dnes tu jsem první, kdepak jste kočky :slight_smile:
já jsem ted po obědě, špagety s rajčetem a česnek, dobrůtka. Dnes jsem doma a užívám si klidu a zítra to samé :slight_smile:

Mari, ahojky, jak se máš? u vás je je tma? teda stmívá se dřív než unás? jak říká foogy světla je čím dál víc a je to dost pozitivná, už aby bylo jaro, ted častěji slýchávám ptačí štěbetání-zpívání a je to krása.

Heli, problém s krvácením je snad za mnou aspoň pár dnů po zjištění se to zlepšilo, jen beru hormony a to je vše, příští úterý jdu na kontrolu a doufám, že lékař bude mít dobré zprávy a taky mi zruší neschopenku.
A jak se cítíš ty? Tvůj muž je stejně mladý jako já, já mám 30 už skoro 3 týdny a je to super věk :slight_smile: ačkoliv manžel se mnou nesouhlasí.
4. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
tux, tak to dodatečně gratuluju, jsme ti ani nepopřáli k narozkám :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Medve nazdárek, jste to asi nevěděli ale mooc děkuju, takový zlomový věk, co, jsem si nadělila společně s manželem k narozeninám tuxíka, to je pěkný dáreček, ne.

A co ty? jak jde hubnutí? četla jsem u vás na diskuzy o mimču co bys chtěla až po svatbě, to je dobře, já bych trvala na tom a s přitelem si vážně promluvila proč chce dřív dítě než svatbu, protože dítě je větší závazek než svatba..zajděte na véču a popovídejte si, holky píšou, že je to jen papír, to mají pravdu ale je to hlavně právní úprava vašeho vztahu kdyby se něco zkomplikovalo je lepší být mnaželka, než přítelkyně..ale to je nakonec na vás.
4. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
tux, to je fakt moc hezkej dáreček, ten nejhezčí na světě.

hubnutí nejde - ale aspoň netloustnu. to je taky dobrý.

co se týče svatby a mimča, tak u nás je teď doma na toto téma uvalené embargo - on nechce svatbu a já nechci mimčo před svatbou, tak asi nebude nic :grinning: a uvidíme kdo to dýl vydrží s nervama :grinning:
4. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
Medve, zůstat na stejné váze je taky umění, znám to tak jdeš dobrou cestou :slight_smile:
Nemluvení k ničemu nevede jen posouváme nevyhnutelné téma na pozdější dobu, je to ztráta času, rada ode mně, dřív jsem měla hodně problém s komunikací ale za 5 let s manželem jsem se dost posunula, tak at se to podaří i vám.
4. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
tuxi, díky.
4. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
No foogi, medved, nensy a silviik sem taky obcas nakouknou, tak ty mi hubnouci moralku snad budou zvedat :grinning:

Jinak s tmou/svetlem je to lepsi - pro vysvetleni, stmiva se tu pozdeji nez v CR (ted po pul 7), ale rano je tu dlooouho tma, to uz je ted taky lepsi, i kdyz dnes prsi tak kdyz sem vychazela v 8:15, tak bylo porad sero... Ale uz se to da. Tento tyden jsem se zatim byla pred práci projít kazdy den... tak snad to budu zvladat. Horsi v nejakem lijaku se to neda, to je jeste horsi nez kdyz je - 10 (to tu obcas byva).... no s ledovkou taky ne. To mi pak staci jeden den, a rozhodi me to...

Jo, jinak jsem si to zacala zase psat na istob, to jedine asi na me funguje...

Medve, mp se taky zatim zenit nechce, ale on nechce zatim ani deti (taky chce az po svatbe). Jenze, ja se mu mezi nami nedivim, cely lonsky rok byl bud bez prace, nebo mel praci s minimalnim platem... no myslim o trochu vic nez podpora, takze on si proste chce byt nejdriv jissty, ze nas uzivi (zvlast kdyz je tu materska jen 4 mesice, a oba bychom radi, abych byla kdyz tak doma s miminkem dele).
4. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
nazdárek dobré ránko .no mě to taky moc nebaví když ste všechny těhule přešli sem :grinning:
5. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
autor
Ahojky Nen, to je hromadný úprk co, to plození se nám nějak vymklo z rukou :slight_smile: ale naštěstí tu máme všestraný debatní kroužek.
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
A jak je tobě? už je to lepší s tím slepákem?
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
ahojky zdravím při sobotce, jak se máte a co děláte? vaříte? či se flákáte?

já lítám kolem malé. Ve čtvrtek se vrátilo nachlazení a dovalila nemoc v plné síle, měla 40tky horečky, co nešly srážet, tak jsme dělali zábaly, sráželi a chladili. Naštěstí už je trošku líp, jen v noci ještě horečkuje.

tak semám tolik času sem teĎ zavítat :frowning2:

holky v pondělí na mě myslete. Ráno mě čeká NT screening a krev, tak se těším moc ale i bojím zároveň....
6. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
cože za celý den nikdo? :confused: jste už všechny porodily či co? :grinning:
6. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
žoličku - v pondělí na tebe budu mooooc myslet a držet ti všechny palčáky co mám. Dej nám pak vědět, jo? Ale určo to bude všechno v pořádku.

My makáme na kuchyni, takže nemám čas na MK, ale v týdnu to dohoním :wink:
6. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky a přeju pěknou neděli
Zolicku, co Terka uz je to lepsi, to vas to ale trapi, zitra budu taky drzet palecky a tesim se na zpravicky.
Ja vcera delala vetsi uklid tak na Mk nebyl časík a dnes me čeká už jen žehlení, ted peču k obědu rýžový nákyp s meruňkama a švestkama, tak se těším na ňamku :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
ahojky těhulky,

díky za držení palečků. Nervíky už pracují, ale doufám, že je vše OK.

Malá už je na tom taky celkem dobře, dneska prospinkala 13 hodin v kuse jen na buzení na antibiotika a hlavně byla celou noc bez teplot, takže už se to snad taky lepší a vše se vrací do normálu

Foogynko - pak dolož další fotečky kuchyně :dizzy_face: :dizzy_face:

tux žehlendo mě čeká taky - asi odpolko, dokud manža hlídá malou a bude na to klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale že by se mi chtělo

a hned jak příjdu z UZ tak dám vědět. :wink: Na krev sice ještě na výsledky budu čekat, ale i tak poreferuju aspoň výsledky UZ :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
jo a co kdyby jsme psali do řádků kontroly a vždy ráno to někdo zkopíroval? ať si můžem držet palečky a víme co koho a kdy čeká? :dizzy_face:

jestli jste pro tak dopňte své údaje :wink:

Zolik...................................8.2.NT screening - krev a UZ v 7 hod
7. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Zoli, tak to jsou dobré zprávy, ať už je to za váma a malá je zas čiperka.
Já jdu v úterý, tak se už taky nemůžu dočkat, minule vyhrožoval že mě už pošle na nějaké testy atd. ani nevim co mě budou dělat.
7. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
To já bych ti napsala ráda ale vůbec nevim co mě čeká, ale ty to užmáš za sebou tak napověz? :sunglasses:
7. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.