• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
našla jsem že na konci března bude v Praze veletrh pro děti, tak se asi pojedu podívat, hlavně mě bude zajímat kočár, ráda bych ho viděla na živo než bych ho objednala přes net.
7. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Tux - asi tě čekají odběry krve v 10 tt. Ty jsem já minula a budou mi je dělat až teď - je to na vrozené vady a doplňuje se to UZ ve 11 - 14 týdnu těhotenství. Je to většinou hrazené ale ne všude. Záleží na gyndaři :wink: Jsou to testy na brzké odhalení vrozených vývojových vad downův syndrom, rozštěpy a ještě něco....je to přesnější než tripple testy které se dělají okolo 16 tt :wink:

a ty máš v úterý jen poradnu nebo i krev?
7. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Zoli, já vůbec nevím, hlavně to budou 3 týdny od poslední prohlídky po tom krvácení takže si myslím, že mě určo bude dělat utz jestli je tuxík živý a co bude dál nevím.
7. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Tux záleží jakého máš doktora, někteří dělají UZ vždy, nen náš teda ne. Můžou to udělat jen pohmatem. Jestli se děloha zvětšuje a odpovídá týdnům těhu. Ale v začátku se dělá u spousty mamin častěji aby dr viděl jak se miminko vyvíjí a jestli má srdeční činnost.

Já jsem ted taky taková na pochybách. Příjde mi že mi trošku splasklo bříško a ta boule dole - děloha co byla při lehu hmatatelná tam najednou není tak výrazná. Tak snad je vše ok. Možná zbytečně plaším, ale nervíky pracují, že :frowning2:
7. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
a krvácení už ustalo? a co nevolnosti trápí? nebo jsi šťastná to žena bez těhu neduhů :dizzy_face:
7. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Zoli, fakt nevím, tak budu mít opravdu překvapení, pak vám napíšu co se mnou prováděli :slight_smile:
O prcka se neboj, nejspíš se děloha různě pohybuje a jednou máš větší bříško a po druhé už tolik ne, tak žádnej stres.
7. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
tux jo bude to dobrý. Taky věřím že je vše OK, jen červík občas hlodá...

a v úterý přijď určitě říct jak jsi dopadla.

tak já tě dopíšu do tabulky jo? a pak se vždy jen pozměníme, dle data kontroly. :slight_smile:

Zolik..............................8.2. Nt screening - krev - UZ
Tux..............................9.2. kontrola
7. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
jojo, může nám pak helča udělat nějakou tabulku, kam se bude doplňovat, když máme tu hubnoucí stránku.
7. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
co vaříš k obědu?
7. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
no to by bylo fajn, ať se to nekopíruje, snad brzo zavítá a domluvíme se :dizzy_face:

já za chvilku jdu ohřát oběd a nadlábnem se :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
já se už nemůžu dočkat obědu, dnes jsem snídala s maželem což pro mě svátek, včera jel hodně brzo do práce a přijel až když jse už spala a dnes odjel naštěstí po 8hod. tak jsme si užívali společnýho času v postýlce a pak u stolu
7. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
tak to je fajn, já mám tyhle společné chvilky taky ráda. :slight_smile: ale pro nás je to jen víkendový rituál, přes týden mám smolíka :frowning2: ale aspoń něco
7. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

žoli tak at je dnešní kontrola v pořádku
tux a tobě takypřeju zase na zítra

jinak já mám děti nemocný a chytla sem to taky takže se všichni lečíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
autor
Brý ránko babulky,
zoli držim vám palečky at kontrola dobře dopadne.

Nen, tak at jste všichni co nejdříve zdrví
8. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj tux a jak je tobě :confused:
jinak snad to bude dobrý a tenhle týden to vyležíme
8. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Nen, ono to uteče a ono není úplně kam spěchat venku je zase bílo, unás sněží :frowning2:
mě je dost OK a už chci normálně do práce, mezi lidi, doufám, že mě zítra schledá zdravou a zruší mi neschopenku
8. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Zolik..............................8.2. Nt screening - krev - UZ
Foogy...........................16.2. kontrola

Zoli - koukala jsem do albíčka na fotku prcínka a je krááásnej!!!! A jakej je už velikej!!!! A jinak všechno OK?

Tuxík - zítra ti držím pěstičky, pak nám přijď říct.
A jakej máte vybranej kočárek?

nensy - tak já byla nemocná minulý týden, ulevilo se mi po 5ti dnech! Hrozný! Na tohle nejsem zvyklá.

Dneska jsem doma, budu pracovat z domu (ale nebudu to přehánět), ale chci vyprat a už začít pomalu balit tašku do porodky

:sweat_smile:
8. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
foogy ty jsi rychlík, zrovna jsem vám chtěla písnout, ale jak reaguju do víc diskuzí nestíhám

tak výsledky krve by měli být do pátku, podle toho jak bude fachat laborka.

UZ dopadl na 1 miminko za 14 dní vyrostlo o 3 cm na 7,6 cm, srdíčko krásně a pravidelně tlouklo, NT máme 1,5 což je taky dobrý a nosní kůstka přítomna. Viděla jsem mozek, ledviny, močový měchýř, žaludek no prostě vše. Byl to nádherný zážitek mám krástké video, jak se tam prďolka mrská a fotečku už mám v albíčku

holky, já jsem šťastná jak blecha. Ještě ta krev a snad už budu trošku klidnější

zolik.............................15.2. poradna - kontrola
Foogy...........................16.2. kontrola
8. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
foogy a co vy a kočárek, jakej to bude?

u nás to bude Casual S4 je to moje srdcová záležitost :dizzy_face: :dizzy_face: je v šedostříbrné barvě a celé trojkombinaci, vypadá krásně,mám ho teda z druhé ruky ale za dobrou cenu a mimčo to nepozná. :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
žoli - to je moc dobře, že je všechno v pořádku!! A neboj, krev bude taky dobrá! Proč by neměla být :wink:
Já si dycky říkám: Já jsem zdravá, manža taky, i naše miminečko bude zdravé!!!!

Holky, se vám musím s něčím přiznat.
Ráno jsem se šla vážit a měla jsem ještě o 0,5 kg míň, vlezla jsem podruhý a měla jsem o 1 kg míň. Váhu teď máme přestěhovanou v pokoji na koberci. Tak jsem tu váhu vzala a dala do obýváku na plovoučku a najednou mi tam skočily 3 kg navíc! Takže mám nahoře 16 kg! No, nedá se nic dělat, no. Mně to totiž teď měsíc ukazovalo malé cifry, tak jsem si docela dopřávala, jsem si říkala: Nepřibírám, tak je to super a ono to bylo tím blbým kobercem! To je šok!
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
My museli vybírat takovej bytelnej, pač k nám na vesnici... Takže máme Mutsy, mám ho v albumu, zelená barva.
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Foogy - jsi na tom úplně stejně jak švagrová, jak jsme tam byli min týden taky říkala, že má 16 kg navrch, neboj to vyběháš a vykojíš :wink: já jen v porodce nechala 9 kg :wink:

a ten zelinkavej se mi moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face:

a máš recht, jsme s manžou zdravý tak proč by lupínek neměl být,že :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Ahoj berky,
Zoli gratuluju k jedničkovému mimču :slight_smile: to hezky rostete
Foogy s tou váhou to je teda šok, by mě nenapadlo, že když je váha na koberci tak takhle fixluje, ještě že ji máme na dlaždicích :slight_smile: no já sem tam klesnu o půl kila, od začátku těhu mám dole 3kg ani nevím jak a to se ani neomezuju výrazně.
Kočár ještě nemáme vybranej, já zatím pokukuju to teutonii to města, kdyby jsme bydleli na vesnici tak jdu stejně jako Foogy do mutsyho.
8. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
tux -teda to je fajn,že nepřibíráš. Já měla dneska u dr. něco přes kilčo navíc, začíná se to zvedat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jsem zvědavá kam dolezu u Terky jsem neměla v tuhle dobu ani kilčo navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tux - v kolik hodin zítra jdeš? ať víme kdy držet palečky
8. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
zoli - a kolik jsi dohromady s Terkou přibrala?

No, já byla v šoku, pač mě víc jak měsíc nechávala žít v bludu :wink: No, to je jedno. Nepřijdu si nějak hrozně oplácaná. A i okolí mi říká, že ty kg na mě vidět nejsou. Že by mi tolik netipli.
Žoli - přesně - v dubnu se narodí čmelda, budu kojit, budeme hodně chodit po prochajdách, k tomu celej barák a zahrada... Myslím, že se nudit nebudu a doufám, že to pojede dolů. A když ne, tak až dokojím, tak prostě najednou zase na náš zdravý životní styl a ono to půjde. Nemám strach :wink:

Holky, tak ty vaše kočárky se mi taky moc líbily!!! Taky jsem nad nima ze začátku uvažovala.
8. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
Zoli, to není nijak moc to kilčo, bych se u tebe nebála :slight_smile: zítra jdu na řadu v 10:45, už se fakt nemůžu dočkat
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Foogy přibrala jsem necelých 14 kg clekově :wink: ale já nejvíc přibrala na konci. Doufám, že teď to bude míń.

a jak povídáš, budeš mít starostí s miminkem baráčkem a vším okolo až až, to půjdou kilča dolů sama :dizzy_face: kor když bude miminko žroutík to budeš vykojená hned

tux - za 24 hod už uvidíš, je to dlouhé, co?

a já jezdím převážně ve městě, takže Casualek vyhovuje, teď s ním jezdila malá ve sporťáku a super, spokojenost, jen nánožník byl na botičky menší, tak by se musel koupit univerzál aby tam měla větší pohodlí a ne na těsno, to se jí nelíbilo
8. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Holky já se budu snažit nepřibrat tolik, fakt se musím hlídat, nechci rodit se 120kily, takže se pořád tak nějak držím i v jídle a denně se vážím, to mě asi neopustí.
Zoli, jojo je to za dlouho aspoň mi to utíká pomalu a přitom to je zítra :slight_smile: ale nejsem ani nervozní, to přijde zítra před kontrolou.
Casual je pěkný. Uvažuju že do města koupíme nový a na pojezdy ve vesnici pořídíme jetý mutsy, jako máš ty foogy. ale to se ještě uvidí
8. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
je tux - máme vybrané stejné jméno pro holčičku, taky bychom chtěli Elišku :dizzy_face:

a do města by jsi chtěla co a kočár? tu Teutonii?

jdu rozmrazit maso a udělat něco nebo mi tu rodina za chvilku pomře hlady a já tu furt vykecávám :sweat_smile: :grinning:

budu nakukovat
8. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Zoli, no to je dobrý, my ještě nevíme zda to bude Eliška nebo Hanička, to se uvidí, máme na to dost času :grinning: a navíc to bude záhada do porodu, takže drama do samotného konce aspoň pro manžela :slight_smile:
Jojo do města se my líbí teutonia Mistral S, http://www.thebabystuffguide.com/img/content/MistralS.jpg
ale nejdřív ho chci vidět na živo, zatím jem ho u nikoho unás neviděla.
Já jsem po obědě, dvě kaiserky, šunku a tvaroh + ledový salát a jedna kostička čokošky lindt
8. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.