• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
PRO TY CO SE POTKALY V POTRFENÉ HUSE ........
Ahoj holky,
tak nám zavřeli FÓRUM a teď nevíme o sobě žádné info tak co to rozbalit tady????
čekám na vás.....
30. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
čaute vespolek.já jsem prooooo! Peti,výbornej nápad. kdo se k nám přidá dál??no,u mě novýho akorát to,že zítra začínám 12tt,takže to letí jak voda.nafásla jsem "řidičák na miminko" a čeká mě screening-tak snad bude vše OK.co provádíte ostatní?Rida už porodila,ale to asi všichni víte - má holčičku Romanku - takže přeji jen samé zdraví a štěstí a ať Romanka sílí
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahooooj to je milé překvapení. Pety ty jsi šikulka.
Prý včera byl sraz mimin, Gábi mi to říkala ale my jsme nemohli dojet bo Toníček kašle a má rýmu tak aby jsme nenakazili ostatní. Takže příště až se budete s mimčama někde scukávat tak dejte vědět.
Teddy už 12 tt? ty jo to to letí, a co jinak všechno v pořádku?
Dari gratuluju k Romči. A jak rodila? Přirozeně nebo císařem? A jak je malá velká a v kolik se narodila? Nic nevím.
Takže zatím ahojky.
verča
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, já se taky přidávám, jsem ráda, že si zase někde můžeme psát. Ridě moc gratuluji, už jsem jí psala. Rodila císařem, malá měla 3kg a asi 50cm, to nevím přesně. U nás vše\při starém, dnes s Vojtou opět u Dr. Má zánět průdůšek, zatím léčíme Ventolinem. To mi už hlava nebere, jak můžeme být pořád nemocní. Dr.říkala, že je to úděl těch mladších dětí. Hrůza, Emma vždy něco ze školky donese a hned Vojtu poprská a je vymalováno. Teddy gratuluji k 12tt!!Pěkně to letí, ty budeš mít termín porodu podobně jako já vloni, ne? Vánoční mimi.
Verčo, zdravíme do Studénky. Peti, ty jsi šikula. Ráda bych vás všechny někdy viděla!!
30. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Tak to je paráda,pěkně se nám to tady rozjíždí :wink: Věřím,že se přidají i další holky!!Kdo máte meily na ostatní tak rozešlete link!!
Teddy,fakt to letí!!12tt -to snad ani není možné :slight_smile:
Sraz byl u mě doma,takže kdyby jste se některá nudila můžete kdykoli dorazit :slight_smile:
Rida,je o.k a užívá si malou princeznu.Dnes možná půjde domů.
U nás nic nového.Beneček lítá po celém bytě,takže si to dokážete představit :astonished:
30. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Kdyby někdo chtěl tak můžem pokojíček uzamknout a nikdo ho nám nebude číst-záleží na vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
zdravím do všech koutů ostravska a samozřejmě novojičínska :grinning: . Andrej,v průkajdě mám psaný termín 21.1.,ale při mým štěstí se všichni budou cpát řízkem a salátem a zpívat koledy a já budu kdesik trpět.nicméně už teď jsem jak kula,jak mě viděla naposled Rida(zhruba týden před jejím porodem),tak naznala,že ten břuch mám nějakej oteklej :grinning: .zamykat pokojík je asi zbytečný,ne?co říkáte?na neplodnosti to taky četl kde kdo a nikomu to(snad) nevadilo
30. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
záleží na holkách..... jen vím, že některé to postupovali v tajnosti před okolim :wink:
Určitě se dohodnem.
30. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Verčo,změn si stav:slight_smile:)
30. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
aha,Peti to jsem netušila,že někdo dělal tajnosti.no šak co,ony se baby vyjádří. zítra se vracím do šenova,tak když bude v tejdnu čas,tak bysme se mohly sčuchnout,ne??co vy ostatní na to????
30. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
jaký stav si mám změnit? Jé už to vidím 60 tt. :astonished: :astonished: :astonished: a kde to mám změnit?
30. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Dnes to vypadá na hezký sluníčkový den-konečně!!!!
Určitě by jsme měli nějaký srazík vymyslet.....
Dnes jsem se dozvěděla,že další těhule od Dr.M je na obzoru(kamarádka z Shopinh parku).
Co vy ostatní kde jste??
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
teda Verčo,ty seš slonice,že seš těhotná takovou dobu??tonda si už vrní v postýlce a ty máš furt,že ho čekáš:slight_smile: :grinning: ale co,chybička se vloudila.dneska se vracím směr šenov,takže v příštím tejdnu bych se mohla sčuchnout - chce někdo taky??
1. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
...tak pište návrhy a kde a kdy:slight_smile:)Já se můžu přizpůsobit kdykoli :wink:
1. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Jéééééééé dnes máme 15m toto letí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:§

1. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj,ja jsem bez netu,tak aspon z mobilu.Tomi nam stune,teploty uz nema,ale mirne pokaslava,tak snad bude do soboty ok,to jedem na dovcu.Moc vas zdravim a andri preju,at je maly vojtisek uz zdravy,bobisek!Pa gabka
1. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:
Jak užíváte sluníčka?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
čaute vespolek.já si dneska užívám zcela pracovně a rozlítaně.od rána jsem na nohou a kdesik poletuju. kde jsou ostatní z Husy??rozeslala jsem link ostatním,ale nějak tu nikdo nepřišel krom Verči a Gábi.Gábi,kam frčíte si dovolovat?
2. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
...snad se přidají :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Ještě Andrejka se přidala!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky,
poslala jsem vám informačního mejla :slight_smile:
Jinak noc byla strašná, malý nemůže dýchat, rýma se rozjela naplno. Odsávat nechce, celý se u toho mele a pláče, takže je to vlej vylej, protože co odsajem, tam má zase zpátky v nose :unamused: Bobišek malý. Na noc jsem mu dala dithiaden a mělo to opačný účinek, nespal a nespal....ach jo!!! Za to teď spí a spí, tak asi dospává noc.
Hezký den, pa g.
3. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
a kde jste byli v Kaufu??Já jsem zase obj. čaje Hippo 400g za 90kč.-tady od paní z koníka.
Tak dík za info,někdy tam taky skáknu.Nám už ale Ben papá vše takže za chvíli budu kupovat jen čaje.Včera jedl už i grilované kuře-ten nás jednou sníííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
čaute vespolek.tož kde diskuze vááázne?to mi neříkejte,že nikdo nemá ani chvíííli čas??kde jsou ostatní?že by si dovolovaly s rodinama někde u moře??
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Beneček usnul tak jdu dát kafe a vanu :wink:
3. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
..asi fakt nikdo nemá time :astonished:
3. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj kočky,
Peti tak Petra je těhu?? Já se s ní potkala na svatbě naší společné kamarádky-říkala ti?? Tak jestli je to ona, kdo je těhu tak ji ode mne mooooc pozdravuj a že gratuluju!!At´ žije dr.M:slight_smile:))
Já jsem se taky přidala:slight_smile:
Včera jsem mluvila s Ridou, už je doma s malou. Snad se taky časem přidá, probraly jsme vše možné, ale o této stráncee jsem jí neřekla, ale ona asi ví, jen nemá čas. A máte někdo zprávy o Ajušce a Tape? Na Tape mám číslo, tak ji brnknu.
U nás nic new, Vojta pokašlává, ale už nemá rýmu a je celkem v poho, na kašel už jsme zvyklí:frowning2:(
Beneček je šikula, 15m, toto letííííí
Možná bych příští týden na srazík taky dorazila, ale ne v út, jinak kdykoliv
mějte se krásně,
Gabi, ať je malý brzo OK a krásnou dovču
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Dnes to bude sluníčkový den....paráda.
Andrejko,jj je to Petra :wink: Ráno si dělala tes a byli tam // ale odpoledne začala krvácet :frowning2: Tak volalal Dr. a v úterý má kontrolu.Snad tam bobci nebo bobek zůstal!!!!O setkání na svatbě mi neříkala ale určitě mi to oznámí :sweat_smile:
Hezký den
4. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
zdravim vas vsechny z Jablunkovska z festivalu.je tady krasny pocasi,dobra atmosfera,tak to hezky vyslo.taky jsem vcera telefonovala s Ridou,je nadsena z miminka,tak se tesim,jak ji uvidim.Rida o teto strance vi,jen ted beha kolem Romanky a moc se nezastavi,takze urcite se ozve pozdeji.srazik bych mohla pristi tyden,ale ne v utery a ctvrtek.takze jedine streda-jak jsou na tom ostatni?a kde se sejdem?kdybych se uz neukazala,tak preju nadhernou sobotu.mam tu stahovani pres mobil a je to mizerie rychlost.
4. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile: :slight_smile:
Kde jste???
5. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu na skok, mala je úžasná, porod super díky mé paní doktorce, manžel nadšený, a spát ... nemusím :wink: . Romanka se narodila 25.6. 4:09, v papírech má tyto míry 3kg, 47 cm, ale na sále jsem slyšela jiné míry a jiné řekli i muži..., ale to je jedno. Porod byl indukovaný a po 11h pro nepokračující porod se dělal císař, můj děl. čípek a děl. hrdlo opět nezklamalo... Protože jsem byla ve spinále tak se semnou doktorka o všem bavila a jak to břicho otevřela tak řekla dobře že jsme už nečekali Bůh ví jak by to dopadlo, placenta mlela z posledního, zadní plodovka byla zašlá a mala jak se snažila naléhat při porodu do branky tak se točila, vzávěru naléhala uchem a byla téměř na příčku -já říkala že budou problémy, ale doktorka to bravůrně řešila, její péče byla suprová, nejvíce jsem ocenila že se mě nedotýká nikdo jiný než ona a porodní asistentka, kterou mi přidělila mi dávala jen léky a chodila informovat doktorku, poplatky kolem porodu mě vyšly na cca 15 tis. A o tom jak mi vyměnili dítě na od.šestinedělí to vám povím osobně, teďka se tomu chlamu, ale víte jak to bylo strašné, taky mi praskl steh -vůbec jsem netušila že 30h po císaři jde běhat takový sprint ...
5. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
5. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.