• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
23. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj kočky, mě asi picne!!! Já vám tady píšu asi dvacetistránkové povídání a klik a je to fuč!!!!!!! Do.......
Takže znova a stručně. V porubě je moc hezká hernička-Kaštánek, kde je možnost pronájmu celé herničky ve středu nebo pátek odpoledne, jídlo a pití si doneseme svoje. Je to tam úplně ideální na náš srazík s dětmi. Pronájem stojí 300 o víkendu 500Kč. Co říkáte? Nemám zamluvit nějaké páteční odpoledne? Nebo víkend za 500?? Já myslím, že by to bylo fajn. Pište pište co na to říkáte. A jak se jinak máte??? Kde jste všechny? Naše Emma má antibiotika páč se jí stále vracelo zvracení a průjem tak doufám, že už to zabere. papapapapa
23. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
andrej,do Kaštánku chodím na těhu cvičení .je fakt,že to tam mají super udělané. uvidíš,co napíšou maminy s dětma,mě osobně je to jedno. ale sem nikdo nechodí,tak to tady nikdo nečte,tak pochybuju,že se domluvíme :unamused:
23. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky,

Aandrej, to je super nápad! My jsme pro. My bychom spíš preferovali přes týden než o víkendu, to se snažíme něco podnikat celá rodinka.
Ale nevím, jestli si to tady někdo přečte, krom Monči - ta to tu sleduje snad jediná. Vím jen, že Pety s Beníkem jsou nemocní, byli ve špitále.
Takže by bylo asi dobré rozeslat sms. Klidně to pošlu těm holkám, co mám na ně kontakt.Jaký tam mám uvést termín?

Jinak u nás vše při starém. Maminy, co jste už odstavovaly, nemáte nějaký tip, jak odstavit noční kojení, myslím takové to pocucávání a uklidňování se při kojení? Přes den jsme už odstavení, ale ty večery a noci nedáváme.
Pa.P.

Pa, P.
23. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojte, já bych taky byla pro přes týden, ale spíš v pátek jestli neva. Ve středu máme angličtinu, nebo bychom přišli později. Bobek Beník, snad už je OK. Zítra vyberu termín, napíšu ho sem, rozešleme a uvidíme. Pety, noční pocucávání je kalamita, Vojta pocucává celou noc a já jsem takový jeho dudlík:frowning2:(Takže ode mne žádné chytré rady nečekej u nás je vše špatně:slight_smile:
24. říj 2009 v 01:17  • Odpověz
Ahoj holky,
srazík vypadá super, jen doufám, že se dohodnem. Začíná být období nemocí, tak se stejně nesejdeme kvůli dětem všechny.
No a co se týče kojení, tak já mám jen jednu radu a tu nebudete chtít slyšet :slight_smile: Nechat ty vaše malé dujdánky trošku potrápit a prostě jim to prso nedat, dát jim flašku s čajem a necouvnout. Je pravda, že každé dítě je jiné, ale u toho našeho to šlo a začala jsem s tím co nejdřív to šlo, protože jsem měla odstrašující příklad ve své švagrové, která noční "udujdávání" praktikovala do 2,5let svého syna....musím se přiznat, že to už považuju za téměř odstrašující, protože dítě, které jí všechno včetně uzeného a je přitom kojené je ojedinělé a připadá mi to divné (až trošku nechutné).
Jinak nic nového, za pár dní máme rok a na mě dopadá splín i radost současně....ááááách jo!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moni, koukala jsem na album, koooonečně ho máš, ale kde je ten mimík, samí psi
Jo a to koukáte, co? Nemůžu spát, něco na mě asi leze, bolí mě v krku, tak holky páááá g.
24. říj 2009 ve 04:44  • Odpověz
čau gábi,ty nespavče. ale teď jsme na tom stejně s tím nespaním. ale já to nemám ze splínu :grinning: ale konečně máte internet,co?snad jste dopadli s reklamací počítače gut. a jak píšeš,zatím děti nemám,ale to odstavování kojení je asi boj všude. i když - některé děti to snášejí líp,některé hůř.
na sraz se těším,tak házejte termíny - co takhle příští pátek v Kaštánku???
24. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky holky,
moc vás zdravím. U nás se nic nového neděje, asi roste druhý zub a to je asi tak vše.
Co se týká srazu tak já navrhuju až příští pátek, tento nebudu mít malého - hlídá babička i na noc bo my deme na akcičku do Ostravy.
Co se týká odastavení nočního kojení tak já mám docela fungující radu. Poradila mi to moje peorodní asistentka a od té doby sem měla klid. Musí se to ale vydržet a nepolevit. Říkala že nejlepší je když s prckem spí několi nocí někdo jiný a maminka musí být ve vedlejším pokoji aby ji prcek necítil a hlavně to mlíko. Jasně jak píše Gábi nechat pořvat. Ono jim to neuškodí. Jak sem to aplikovala tak se mi malý budil co 2 hodiny a po mých 3 nocech v jiném pokoji se zklidnil a už prso nepotřeboval. Ale jak sem si pak lehla do ložnice tak to chvilku zkoušel ale já vydržela a od té doby mám klid a spíme od 8 tak do4- 6 do rána. Jak se vzbudí, tak dostane flašku s mlíkem a spí třeba i do 8.30. a já s ním. Takže holky přeju pevné nervy a hlavně vydržet. Jo mimochodem já od 7 měsíce nekojím. A vůbec mi to nechybí.
Takže pokud bude sraz příští pátek tak pokud se nic nestane tak dorazím. Přeju hezký večer.
24. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak jsem se sekla,myslela jsem ten pátek až ten další - to je až 5.11. - jestli se nepletu.nebo pletu?bo se mi všechny ty dny nějak pletou nebo co :grinning: nějak datumy nezvládám stíhat.naštěstí vím,co je za den-tak blbě na tom ještě nejsem :grinning: .
Gábi,to víš,pejskové jsou moje všechno - však to znáááš.ale včera mě sestra fotila s břichem,tak jestli pošle fotku,tak vám to tam dáááámmmmmm :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, takže já zítra zavolám do Kaštánku a zamluvím termín 6.11. to je zřejmě pátek, ne? Taky to mám popletené a nechce se mi ke kalendáři.Každopádně si udělejte čas příští pátek. Snad bude už dobrý i Beník.
25. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky, znamenám si a těším se!!! Pááá g.
25. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme měly 4 měsíce!!! to to krásně letí, váží teda nic moc 5,25, ale je dlouhá měří 64cm. Jdeme na další trojité očkování tak doufám, že to bude zase v poho. Jinak stále kojím, chodila jsem tedka pravidelně pracovat, odběhla jsem si na jedno kojení, takže jsem mohla být mimo barák přesně 8h, ale jak roste tak malá dostává rozum a umělé mlíko začala bojkotovat, takže už nebudu chodit nikde. Jinak co se spaní týká usínáme spíše s problémama tak kolem 22h a spí do 4-5h, přez noc pokud kňourá ze spaní tak dostane aby se neprobrala dudlík, bez dudlíku bych byla vyřízená jo a ještě se mi osvědčila taková zvláštní věc, všimla jsem si že si jezdí ručičkama po hlavě jak usíná, tak jsem ji začala dávat spinkací čepičku a tu si dycky natáhne na oči a lépe usíná.
Holky co jste z baráku na kolik topíte přes den a na kolik v noci, myslím tak kde se převážně miminko zdržuje?
26. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
moooooooc jsme se těšily na srazí....Včera jsme dostali ale atb takže nic:frowning2:( Máme kašel.....
27. říj 2009 v 06:36  • Odpověz
čau petko,ale ten sraz holky plánují na další týden,ne? tak třeba vám už bude v ten příští pátek líp.
27. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Aha ,tak snad nám to vyjde....
27. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak se dnes máte? Co podnikáte na svátek? Já budu uklízet, teda aspoň do doby, než přijde manžel z práce. Jsem totiž sama, Tomáška si před chvílí odvezli naši a vrátí nám ho až zítra, takže žehlit, prát, mydlit domácnost atd...Ale odpoledne někam vyrazíme. Člověk se vždycky na to hlídání tak těší a jakmile je Tomi pryč, tak mi je hnedka smutno, ach jo!!!
Pety, co malý? Už je lepší? Zabrali ATB?
Tak se mějte holky fajn a příští pátek pááááá g.
28. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
čau holky,koná se v pátek teda nějaká ta akce??
31. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky, Kaštánek je objednaný na pátek, Tape ještě upřesní od kolika ale asi od půl třetí do šesti. Prosím dejte vědět, kdo dorazí, páč paní by ráda věděla přibližný počet účastníků. Je tam možnost koupit kávičku a za dobrou cenu Marlenku, tak kdo bude chtít Marlenku dejte vědět ať si paní uděla dostatečné zásoby:slight_smile:) Já si určitě dám.
Donést si můžeme co chceme, tak holky, které rády kuchtí, můžou něco donést, nebo taky ne, jak se komu bude chtít, hlavně přijďte v hojném počtu je to tam fakt dobré, děti si určitě vyhrajou. Kdo má telefon na holky, které sem moc nechodí, dejte jim prosím vědět-Inetka, Mac......
Ještě sem zkusím hodit odkaz na jejich stránky
31. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
31. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Inetce dám vědět v úterý,to s ní budu.na MAc kontakt nemám,ale snad někdo jiný.pokud se u mě nic nepos....,tak dorazím.a nepřijde ještě nějaká jiná těhule,ať tam nejsem tak sama samotinká ještě 2v1?
1. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojek holky, prosím vás, nemá některá z vás zkušenost se scrapbookem? Hrozně by mě tahle "metoda" úpravy fotek zajímala, ale kromě hotových fotek jsem nikde nenašla návod. Nedělá to některá z vás?
Jinak na srazík já asi s Nelinkou nedorazím... ve čtvrtek se mi vrací mamka z lázní, tak se na ni těším a pojedeme tam. Tak snad na dalším srazíku...
1. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Marci,psala jsem ti do IP.tobě ten vzkaz nedošel??
1. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,

takže herničku je možno rezervovat už od 14:30 a do 18.OO, zatím jsem s paní domluvená takto, ale my se Šimim rozhodně přijdem později. Jak to vyhovuje vám ostatním? Kdo se chcete zúčastnit, písněte to prosím, co nejrychleji tady na fórum nebo mi na SMS, musím nahlásit aspoň přibližný počet a to během zítřka. Stejně jako máte-li zájem o jednu či víc porcí marlenky za "zvýhodněnou cenu".

Mac už to ví a počítá s tím, pokud budou zdraví, tak přijdou s Honzíkem, stejně jako Inetka s dvojčátky (Inetka taky dorazí později, protože dítka spí).

Marci, na scrap je dobrý třeba GIMP, na to skládání. A jinak - já mám ráda blog Lesany, ta tam má i návody, jak na to :wink: - http://lesana.bloguje.cz/0701archiv.php

Tak se těším na pátek, pa P.
1. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak a je to tady.rýma a nachlazení jak trám.klasika:píchá mě v uších,škrábe v krku,smrkám,frkám.... takže zatím mě nehlaste a dle zdrav.stavu dorazím.nechci nikoho nakazit.třeba to do pátku bude v pohodě. a snad bych se tam už ztratila v tom počtu,ne?
1. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Ahoj,
pokud budem o.k dorazíme
2. lis 2009 v 06:39  • Odpověz
autor
Holky,
nemáte kupónky z Dm na mléko s kaší Nestle???Kdyby vám zbyly hlásím se!!!
Děkuji
Beník nic jiného nepije :wink: :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj hollky, tak co je u nás nového...
máme růstový šelest na srdíčku, jdem na kardiologii, pořád musíme kontrolovat levou kyčel na ortopedii, a protože to nevypadá, že by chom měli v 5. měs. dvojnásobek porodní váhy tak prý začnem přikrmovat, ale podrobnosti mi řekne doktorka příště.
Jinak páteční sraz v podvečer je pro mě a hlavně Romču nereálný. Jinak rádi se s kýmkoliv sejdem kolem poledního, ale pátky spíš ne.

Tape co picerka? jO našla jsi nějaký ten nákupňák v polsku?
Tedy ty ses taky neozvala, pořád lítáš co?
Já tedka nostalgicky vzpomínám na dění před rokem... UTZ, kontrola srdíčka u dr. úžasného, strach jak to dopadne... ach jo to to krásně letí
2. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Dari...vzpomínky, jj! Ale horší to bude až bude malé 1.rok, věř mi. Tomášek oslavil v sobotu svůj první roček a na mě padlo šílené štěstí a smutek zároveň. Smutek z toho, že to tak rychle uteklo, neuvěřitelně rychle....první kojení, první úsměv, první přetočení, lezení, první slůvko, první krůčky...a tak bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho. Zdá se mi neuvěřitelné, že už mám ročního syna. Ale hezky jsme to oslavili, měli jsme perfektní dorty, dám je i tady na MK, jak bude čas.
Co se týče pátečního srazu, tak nevím nevím, Tomi je nějaký nachlazený, zatím jen mírně, tak budu doufat, že se to nerozjede.
Mějte se fajn, pááá g.
2. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Dari a co ten šelest? Co na to dr.? Určitě to bude OK, jen teďka malou budou víc hlídat.
2. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, takže to shrnu, zatím nás bude 5? Mac, já, Tape, Pety,Inetka? Nebo se ještě někdo přidá? Gabi, jestli bude Tomík ok tak určitě přijeď!!
Riduš, škoda, že takynedojedeš, jsem zvědavá na tu tvoji princezničku. Emma když byla miminko tak taky začala s příkrmy od 5měsíce páč nepřibírala. V roce měla jen 8 kg. A jaká je to šikulka:slight_smile:)
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.