• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahoj, všichni, jak se máte, co chřipky?? My máme 5. měs. a skoro 6kg, neuvěřitelně jsme poskočili s váhou po mrkvičce, kupuji bio skleničky a kupodivu to rodiná snáší :wink: Dle názoru doktorky, máme být na polední zelenince až do ledna kdy máme další poradnu. Máme teďka večerní ječící období, mám vždycky děsný strach že se ji z toho jekotu něco stane, zažili jste něco podobného?? Jé Pety, že jsme se v Človíčkovi ještě nepotkali já tam chodím malou přebalovat jak jsem ve městě, mají tam výbornou kávu, ale vůbec mi nevyhovuje ta přebalovačka až po vyzutí :cry: Všechny zdravím, jsem tedka často sama jen s malou a babičkou -ze které mi už pomalu..., muž musí často do Prahy.
27. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Riduš,tak se tam snad potkáme:slight_smile:)
jj vyzouvání...Pro nás je to ale fajn-Malý tam lítá jen v ponožkách takže se nedivím,že chcou po maminách ať se vyzujou :wink: :wink:
Románka je šikula!!Já dávala jen týden zeleninu a pak hned sladké přesnídávky :sweat_smile: :sweat_smile: To plačící období jsme taky měli a začala jsem pouštět relaxační cd a pohádky.
všechny zdravím
29. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím. Teď moc nestíháme protže nás trápí pořád horečky. Už podruhé během 14 dní. Chtěla jsem si užít výlet do Prahy ale ve 12 mi manžel volala že malý zase horečkuje. Takže to bylo na houby. Dneska už je bez teploty a vypadá vpohodě. tak snad to bylo zoubkama.
Peti ve středu jedu do Ostravy tak bych se na rychlo stavila pro ty botky. Malý už se staví a tak jsou třeba. Ještě ti zavolám ju?
Ridi ty jo už 5 měsíců? toto letí. to je mazec a jak ti malá jí mrkvičku? My jsme taky brzo začli s ovocem ale jak to přesně bylo to nevím.Tak se držte.
no já jsem byla ve čtvrtek na kontrole a prcek už měl 5 mm ale srdíčko ještě nebylo úplně zřetelně vidět. Dr. říkala že tam nějaký náznak vidí ale že si musíme ještě počkat tak snad to bude v pořádku.
nevím jestli víte ale Monču už přijali k Vojtíškovi do nemocnice - tak držíme palečky aby byli brzo doma.
tak zatím se mějte krásně pa
30. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj holky, dočítám a všechny moc zdravím. Já možná i porodím dřív, čípek se zkracuje, malý je hodně dole. celkem mě zmáhá chůze a bolí to, hodně mi tvdrne břicho. Mám termín 17.12., kdyby to bylo dřív tak to vůbec nevadí. Všem dětičkám i vám přeji zdravíčko ať se chřipka vyhne obloukem!!! Verči, ať miminka krásně rostou :slight_smile:
Mějte se, Ajuša
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Ajuš, mě taky příšerně bolela "pipikost" a na druhý den jsem rodila. Mě teda pomohly i ty kapáky, co dávají těhulím (no zrovna si nemůžu vzpomenout na název), ale ta bolest té kosti byla fakt hnusná, blbě se mi chodilo, ale neboj, už se ti to krátí.
V Praze bylo blaze, prošly jsme s Verčou trhy, něco malého nakoupily a zkoukly Drákulu a já stejně musím konstatovat, že na Krysaře nemá :slight_smile: A pak fíííí domů za dětma, Tomiš to naštěstí zvládl s taťkou na výbornou....u babiček :slight_smile:)))
Jinak nic nového, akorát Tomi nechce přes den vůbec spát, už to trvá tak 3 týdny a já padám na hubu, chybí mi to, nemám na nic čas :frowning2: Snad se to zlepší, kééééž by byl spavec po tatínkovi :slight_smile:
Holky, tak pa a dejte vědět, co plánujete na Mikuláše s dětma????
g.
1. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky,
mě zas potrápila migréna....
Měli jsme na návštěvě tchýni s antibiotikama, co dodat, já to už fakt nevydržela a pohádala se s manželem, jestli mi takhle poleze na nervy tak nevím, nevím, začínám být vůči němu netolerentní :angry:
Gábi to Prahu vám závidím, hnedle bych jela i pracovně. Jo jinak jsem se zasmála tvé poznámce o spaní, Romča má 5. měs. a co je to spaní přez den nevím.
2. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj vypadáto že nás bude v létě opět více :grinning:
3. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak to je PECKA!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dari, ještě jednou gratuluji a pak dej vědět, co na kontrole!!!!! :slight_smile: pa g.
3. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,
no Riduš, já zírám:slight_smile:)Kde je tvé předsevzetí, že jedno a dost:slight_smile:) Moc gratuluji a ať je vše v pořádku.
My jdeme na Mikuláše v pátek večer do ulic, v Porubě na Hlavní třídě vždy chodí spousta čertů, andělů....a v sobotu do herničky v Hrabůvce, tam chodíme každoročně na nadílku. Jinak Emma se tak bojí čertů že i to bude na ni moc.
3. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Andri, aspoň, že se něčeho bojí :slight_smile:)))))) Moc pozdravuju děti a užijte si Mikuláše. My letos ještě nikam nepůjdem, maximálně tak k babičkám pro nadílku, teda k jedné, u druhé si nejsem jistá jestli tam něco bude :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
ahoj holky,zdravím vás z Poruby z nemocnice.jsem přijatá k Vojtíkovi a teď ho musím jen vykrmit do 2kg a jdem dom.jiný problém nemá. naštěstí baští solidně. ale u mě nic moc - od včerejška mám zánět v prsu,bolí to jak kráva,mám horečky...tak je to takové na houby.jak mám na 38,nemůžu kojit.ještěže mám odstříkané mléko v mražáku,takže na noční dávky nebo když mám teď horečku mu můžou dát moje do sondičky.v albu jsou 2 aktuální fotky.je tu zákaz návštěv,tak je to takové na prd. ale snad bude brzo líp.
3. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj, já stále tvrdím že 1 je až dost... manžel je nadšený, já to vidím spíše z reálné stránky... nic méně jsem objednána k lékařce už v tom zase lítám, mimoděložní možný nádor, no prostě celá já, připadá mi to až moc velký zázrak
3. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Teddy, já jsem vůbec nevěděla, že máš v albíčku fotky, myslela jsem asi, že jsou všichni takoví lajdáci jako já:slight_smile:)Bože ten je kráááááásný, úplně mě to dojalo, nádherný chlapeček,ať ti roste jako z vody a jste brzo doma. Tobě to taky moc sluší, těším se až nám ho představíš osobně, ale to bude až za dlouho, každopádně buďte zdraví!!!!Ty i Vojtíšek.Krásné jméno jste vybrali:slight_smile:)

Riduš, žádný nádor, Romanka si žádá sourozence!!!!Tak hodně štěstí a pevné nervy, já mám teda dost i s tím věkovým rozdílem tři a půl let, ale já su už stará a nervozní, vy to určitě budete zvládat lépe. Ale zase musím říct, že je nádhera když ty děti vidíš jak spolu blbnou, to stojí za to! Tak jsem zvědavá na další novinky...ty sis dělala test? A byly tam? Nebo proč plašíš s nádorem????Ta tvoje gyndařka se z tebe asi zcvokne, ta si musela oddychnout když jsi konečně porodila a teď jí tam naklušeš znova:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))
3. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak druhý zázrak se v mém případě nekonal a já jsem včera o miminko přišla. Ve středu jsem začla špinit a na ultrazvuku už bylo miminko menší než před týdem a bez srdíčka. Včera jsem byla na revizi. Dneska už je mi líp, ale předchozí den byl šílený. Takový strach že se neproberu z narkozy a zustane tu po mě Toníček sám s Petrem. To bylo šílené. Musím říct že díky bohu že máme Toníčka, ten mi dodává sílu a člověku se snáz zapomíná.

Dari Tobě obrovská gratulace. Hlavně hodně odpočívej aby měla Romanka sourozence.
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj Verčo, to je mi moc líto.......asi to tak mělo být, radši když se to stane dřív než později, ale to jsou stále dokola ta stejná slova, musí to přebolet, i já to znám......drž se, Toníček tě určitě nenechá upadnout do smutku, ty naše zlatíčka nás naštěstí tak zaměstávají, že není čas na depky.... i já jsem za to ráda, páč už dlouho neprožívám zrovna šťastné patnerské období a jen děti mi pomáhají abych se z toho nezcvokla....
5. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
ahojte všem.vojtíšek roste,včera měla 1790g,tak si tajně přeju,abysme dneska měli 1800g.jak se přeleze dycky ta další stovka,už je to krůček blíž k domovu.Vojtíšek pije moc hezky,je šikula.
mě už klesly horečky,tak je svět veselejší.ale neradovala jsem se dlouho,včera mě brutálně rozbolel zub. beru sice analgetikum,ale v PO si to budu muset domluvit,aby mě pustili k zubaři,co mám tady v Porubě. Tady ze mě asi zešílí,napřed zánět v cicku,teď bolavej tesák... co mě ještě potká!! ti budou rádi,jak se mě tady zbaví.
Verčo,to mi je líto,co tě potkalo. ale jak sama píšeš,máte Toníčka,který ti dodá sílu. určitě bude zase dobře!!!
Darčo a co ty plašíš s mimoděložním nádorem??jak jsi na to přišla?? tak povídej,přeháněj.
andrej - jasně,že máme krásné jméno
:grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
aHOJ holky, jak jsme byli s mužem a malou pro stromeček tak jsem skákla do lékárny pro nejlevnější těhu test jaký tam měli, že si ho jako udělám doma znova... no v mžiku tam byly // naprosto stejné, v pátek jdu k doktorce a ta mi určitě řekne co a jak, tak to vypadá že jsem otěhotněla 4,5 měs. po císaři, co mě štve je fakt že mi od 1.12. naběhl 3 letý rodičák a už se to nedá změnit.
7. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
čau Darčo,tak ti nevím,jestli gratulovat nebo ne.nějak jsem z tvého příspěvku nepoznala,jesetli máš radost??ale říkala jsi,že manžel chtěl další mimčo,ne?je to teda hodně brzo po sobě(na můj vkus),ale snad bude vše OK.tak pak hned písni,jak jsi dopadla.
jak jsem psala o bolavým tesáku,tak dneska - po hodině a půl trápení a hrůzy se podařilo ho doktorovi vyrvat.takže teď tu sedím s ledem na ksichtě.a jako bonus toho všeho se mi rozbila odsávačka.takže u mě fakt platí do mrtě,že když se ser....,tak se ser....
7. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky,

právě odešla Darča s malou, sama nestíhám psát, takže o nás napíšu později, jen chci poslat do světa, že se dnes ráno Ajuše narodil Mareček, má 2830g a 47 cm. Oba jsou v pořádku, i když Ajuša je pošitá, jak šel malý ručičkou napřed.

Verčo, to je nám moc líto. Drž se!

Pa, P.
9. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak je to potvrzeno UTZ, noo ještě uvidíme kolik jich je :grinning:
11. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Ajušce moooooc gratulujeme k narození Marečka a vítáme dalšího chlapečka!!!!
Rido nestraš s dvojčatama, to by byl mazec:slight_smile:)))
11. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
my bojujem celou zimu s nemocmi....Po novém roce asi pojedem do lázní,jen se musím rozhodnou kde.Pojišťovna nám je přednostně schváli.Jen paní doktorka mě odrazuje,že tam chytnem to co ještě nemáme.....
Gratulujem Ajuši!!!!Jen to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej do života maličkému!!!!
Ridě,to jsem už gratulovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
ahoj všem.tak nás pustili domů v pondělí. takže teď už jen domácí péče jak ji všechny znáte.jsem spokojená.sice unavená,ale spokojená.
Ajuši přeju,aby Mareček rostl a dělal jen samé radosti.
rido-tak povídej,přeháněj - kolik jich tam je?????
pety,at se vás morybundusy pustí a máte bezchorobné vánoce :grinning:
tape-kde ty se touláš???
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, Ridě velká gratulace k zázraku, ať se všem daří i "těm" v bříšku!!! Teddy konečně doma! Hlavně zdravíčko a ať ti Vojtíšek dělá jen samou radost. Mareček má dneska týden. a už to jen poletí a budeme počítat měsíce, roky...já to asi obečím...
Nevím jestli mám popisovat porod, jen že ten konec byl pro mě nejhorší, ručičkou napřed, pup. šňůra omotaná kolem nožičky, praskla mi nějaká cévka - krvácení, šití, no prostě auaaa
ale Mareček je zdravý a to je hlavní!!! pak jsme sice měla problém s těma stehama, dr. byla asi moc šikovná , stáhla mě tak, že to bolelo pekelně, ještě v porodce mi jeden steh povolovala, a pak jsmem ještě jela za svým gyn. a ten mi vyndal ještě jeden steh, konečně se ulevilo, nemoha jsem vůbec kojit - v sedě, chodit, ležet.
Už je to za námi, je to nádherný pocit a vůbec tomu nemůžu uvěřit. holky, papapa jdu se kochat nad svým drahým :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Peti, my jsme tak byli nemocní celou loňskou zimu, Emma skoro nechodila do školky, a letos klepu...,snad si to taky vyberete a budete mít pak klid!!!
Teddy, to je fajn, že vás už pustili, doma je to lepší, sice je člověk víc unavený, páč toho musí víc stíhat,ale až se to zajede, tak bude líp. Tak ať Vojtíšek krásně spinká a roste!!
Ajuško, ještě jednou gratuluji, ty nehezké zážitky z porodu určitě brzo zapomeneš,hlavně že je Mareček zdravý!!A máš pravdu, že teď to bude utíkat jako voda!! My už jsme oslavili jeden rok a já fakt nevím jak je to možné???!!!Připadá mi to jako včera co jsem šupajdila do porodnice....
Mějte se všechny krásně a klidný předvánoční čas.
Tape kde se touláš???
17. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Ajušce moc gratuluji k Marečkovi a do života mu přeji hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka!!! :slight_smile: Ajuš, no porod asi fakt stál za to, tak kdy bude další??? :slight_smile:))
Holky a co nového? Jak se těšíte na vánoce? Budete doma nebo u rodiny???
páááá g.
18. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
čaute.nějak nedáváme noční krmení.v noci trápí Vojtíka bříško,takže dvě noční kojení jsou horší - tak na hodinu a půl. půl hodiny baští a hodinu léčím bříško.nejím snad nic nadýmavého,masáže bříška mu dělám a stejně je to prd platný.přes den v pohodě,ale v tu noc ho to trápí víc.
jinak vánoce neřeším.velký vánoční dárek s Jirkou máme a vše ostatní je mi jedno
19. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj, my budeme na vánoce doma a těším se, že snad v klidu a pohodě....
teddy, nechci být vlezlá a dávat nevyžádané rady, ale já jsem s Vojtíkem měla podobné problémy a jediné co fakt nakonec zabralo bylo, že jsem vyřadila z jídelníčku veškeré mléčné výrobky. Pak mi to potvrdila i doktorka a někde jsem to i četla, že to pomáhá. No a pak probiotické kapky a ted jsou nově nějaké laktobacílky, zkus se zeptat dr. Hodně štěstí, at vás to přestane trápit
20. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Moni, a může Vojtíšek už např. Sabsimplex? Nám docela zabíral, tak to zkus.
Tomášek dostal MEGArýmu, tak snad to do vánoc bude fuč, zatím sedíme doma :frowning2: Ale aspoň jsem konečně dodělala cukroví.
Na Vánoce jsme taky doma, jen my tři a pes, tak se těším :slight_smile:
20. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
holky,díky za rady. SAB dávám jen na noc-co kdyby náhodou.ale on nemá klasickou koliku.spíš je to tak,že se v noci probere na krmení a pak nechce spát,takže smlouvá a já čučím s ním,což ve 3 ráno je fakt úúúžasné :angry: .čili to,že se pokroutí než si odbrkne přece není kolika. nebo je?nějak u toho neřve nebo jen kňourá.jenže než si odbrkne nebo vyprdíkuje trvá třeba někdy i 3/4 hodiny.takže půl hodiny kojím,půl hodiny nosím-hodina v čudu a za dvě hodiny na novo.mléčných výrobků moc nejím,jen jogurt každý den jeden,bez toho být nemůžu.páč už nejím skoro nic moc- ve všem jsem našla něco,co by mu nemuselo sednout.
v podstatě s Vojtíkem nejsou problémy a jsem spokojená. ale jak začne ta pravá kolika,tak mě asi flákne podle toho,co jsem o tom četla :fearful:
20. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.