• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
autor
Ahoj holky,
po dlouhé době jsem tady nahlédla a koukla jsem na vaše new fotečky :slight_smile: :slight_smile:
Miminka jsou nádherné a je neuvěřitelné jak čas letí....
My trávíme čas doma nebo po dět.koutcích.Už se těšíme jak se počasí trochu zlepší a budemo moct chodit ven.Benečk je zlatíčko i když doma trošku zlobí,ale nedivím se mu.Taky mi to tady leze na palici :astonished: :astonished:
My už jsme bez cumlíku a nebolo to tak hrozné jak všichni popisujou.Asi nejhorší byla první noc.Teď už si na něj ani nevzpomene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jen nám trošku déle trvá než usne večer :angry: :angry:
Všechny zdravíme
28. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Gábi díky, ale dost pochybuju, myslím, že zázraky už jsme si vyčerpali. Nějak strašně rychle jsem si na to těhu zvykla a hrozně se těšila, to asi člověk nemá...Ještě že ty moje zlatíčka mě nenechají nad tím moc přemýšlet.
28. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Inetko,nějak jsem tvou zprávu přehlédla..Je mi to líto!!!!Zááááááááááááázraky se dějí!!!!
28. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahojte všem.s těma chorobama je to na houby,jak to děti postihne.dneska je u nás nula,tak vyrazím poprvé na prochajdu s kočíkem a Tedíkem.už se těším.sice fučí vítr,ale to nevadí-to zvládnem.Vojtík nebude skleníková kytka,tak snad to zvládnem.
Pety,mimochodem úúúžasná fotka jak byl Beny v salóóónu :wink:
Gábi,tou whisky ses jako zmazala a byl klid,jo? nebo snad namazala? :grinning:
Ini,my jsme si volaly - ale přesto ti přeju brzskou rekonvalescenci jak těla tak duše
29. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás moooc zdravíme.
Pavli je mi to moc líto, vím jak ti je a jak se cítíš. Ale sama VIDÍŠ ŽE ZÁZRAKY SE DĚJÍ. Podívej kolik z nás už ten zázrak postihnul. Uvidíš za chvilku bude zase líp.
Tape ty jo 8 zubů, my máme pořád ty svoje dva dole a nic víc ani tuk.
Ajuso to mě mrzí s prsem, já sem to nezažila nikdy tak nemůžu radit.
Teddy jaká byla první prochajda. Určitě super. Já na svojí první procházce byla pyšná a v tu chvíli jsem se cítila jako největší borka na světě s pocitem, že dítě mám jenom já a nikdo jiný.
Pety krásná fotečka, ale už jsem ti to psala.
No jinak my se máme fajn. Příští týden budem slavit 1 rok a už přemýšlím jakou udělám doma výzdobu a všechno kolem toho. Jak sem psala máme 2 zuby, nočník nechce ani vidět, jedlík je to maximální a hodný je pořád, i když někdy je to malá kňoura. Ale jinak v pohodě. Teď když stojí tak se začíná pouštět a už byly první dva krůčky. Mluvít se mu moc nechce a tak jediné co jsme z něj vytřískali bylo baba, a včera řekl 1x ma. A toť vše.
Tak se mějte krásně a snad brzo na viděnou, až pominou ty chřipajzny.
29. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Verčo díky, vím, že ty mě chápeš. Dozvěděla jsem se teprve nedávno, co se stalo tobě a už jsem ti nechtěla psát a rozdmychávat to, tak snad jen zpětně, že je mi to líto. Moc jsem na tebe myslela a říkala si, jak ti asi je. No tak teď to vím docela přesně, jak ti bylo :frowning2:
30. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Inetko, ať to co nejrychleji přebolí...a jak říká Pety, zázraky se dějí.....
Gábi, brzo se uzdravte!
Všechny vás moc zdravíme a těšíme se na nějaký srazík.
U nás nic new. Děti se drží, takže Emma chodí do školky,Vojtík se stále drží mojí nohy a málokdy se zabaví sám. Momentálně končím s kojením,už asi týden a stále se mi dere do výstřhu. My stále nechodíme sami, Vojtík udělá pár krůčků, ale protože nechodí, ale běhá, tak vždy spadne:slight_smile:Zuby máme čtyři, pátý se klube.
Jinak je mi docela smutno, protože to asi u nás doma skončí rozvodem,vůbec nevím, co by nás ještě mohlo stmelit. To hlava nebere, když se nám konečně podařilo úspěšně rozmnožit, tak je konec. Rozumíte tomu někdo???A není to tím, že by manža někoho měl. Prostě si absolutně nerozumíme. On mluví japonsky a já čínsky!Ve všem, důležité věci i úplné maličkosti.Chlapi jsou hold z Marsu, tose nedá nic dělat.
Mějte se všechny krásně a mějte se doma rádi!!!!
Jsem teď trochu ovíněná, páč když jsem přestala kojit, tak se ze mě stane asi alkoholik:slight_smile:)Tak jsem mírně patetická, tak se omlouvám:slight_smile:)
31. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny zdravíme! Šimonek je během jednoho měsíce podruhé nemocný, tentokrát s horečkami přes 39 stupňů a tak jsem z toho na šrot. A propos zuby! Derou se nám minimálně 2 další, takže co nevidět budem mít polovinu zubů. Jak to ta vaše dítka snášejí? Šimi je téměř nesnesitelný. Ještě, že už mám zkoušky za zimní semestr za sebou, jinak bych se už zbláznila a rozhodně je nedala. Jinak malý už se sám taky postavil, ale chodit taky neee. Ve slovníku máme 5 slov, ty nejčastější: mama, tata a ahoj. Proč zrovna ahoj, je to oblíbené, netušíme. Za to s jídlem je to neveselé, čekám až nám dozraje a začne jíst jídlo přiměřené jeho věku.

Inetko, s tebou jsem si psala. Taky věřím na zázraky! Konec konců, my všechny jsme dokladem toho, že se dějí!

Aandrej, jestli budeš mít čas, písni prosím, jaký byl ten seminář, nebo si skypenem.

Verčo, taky si lámu hlavu tou oslavou? Co už jsi vymyslela ty? Už jsi zkoušela nočník? Taky jsem si říkala, že bych to mohla zkusit, ale pak si říkám, že to je asi ještě brzy.

Moni, tak už jezdíš na prochajdy? Nakonec jsme to v sobotu zvládli bez pohotovosti, ale nervy mi tekly, neb to bylo poprvé, co měl Šimi před 39 a hrozně plakal.

Ajuš, co ty a Mareček? Taky nenávidím to počasí, kéž by už bylo jaro!

Peti, jakmile bude Šimi zdraví, určitě se rádi připojíme do Človíčkova. Jaké tam mají vstupné? V Praze na Zličíně jsou nekřesťansky drazí. Jinak jsem koukala na fotky, je to neuvěřitelné, jak Beny vyrostl!

Tak se mějte všechny krásně a doufám, že se někdy někde potkáme. Pa, P.
31. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny zdravím, tak pěkně popořádku:
Zítra máme screening tak doufám že to mimim zatím dal o to první jsem přišla zhruba v tomto období, tak uvidím zítra, ale jak jsem už říkala tedka je to o něčem jiném.
Romča je živé stříbro, radikálně odpovídá ne ne a kroutí hlavou, klube se nám první zub a našel ho manžel, tak trochu žárlím. Piškoty do přesnidávky nám svědčí už máme 6,4kg, jinak půl dne stále kojím.
Letos vypukly rekonstrukční práce na baráku nezvykle brzy, rozhodli jsme se narychlo, tak snad to bude ku prospěchu věci, dostala jsem tip od Teddy na šikovné řemeslníky -tak snad budou šikovni i u mě. Ctěla bych vše co máme letos udělat mit hotové do léta s Romčou jsme lozila po žebříku ještě těsně před porodem a toho se chci letos vyvarovat.
Co se týká partnerských vztahů u nás to bylo složitější na podzim, ale jak jsem otěhotněla je manžel zlatý a já připouštím, že jsem nesnesitelná.
Jinak já mám tento týden fofry, dělníci, doktor a v pátek pracuji, ale příští týden klidně kafe v človíčkovi, co se týká cen tak nevím já tam zatím využívám jen přebalovačku a kafe tam je fakt dobré.

tak tohle je zatím můj favorit: http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=823659
1. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky po 100 letech :slight_smile: . Pamatujete si na mě? Jsem Bobina, ale ten nick je už používán, tak jsem prostě "broki".
Občas vás pročítám - spíš jen poslední asi měsíc, jinak jsem na to neměla kdy. Všude je spousta novinek, mimina rostou jak z vody...
Všem novým maminám zpětně gratuluji a přeji hlavně zdravíčko a spokojenost dětičkám... Taky já vám dám info, jak mi kluci rostou. Taky plánujeme oslavu na následující sobotu - 6.2. máme duobirthdaypárty. U nás je to se zoubkama celkem v klidu, teda jsou občas nervozní a nevrlí s teplotkama, ale nijak extra. Tomík má 8 zubů a nějaké se zas řežou, Honzík 4 a další jsou na cestě vzhůru...Umí slova mama, baba, tata, dej, pápá, bao (balon) puuup (pupík), vědí, kde mají očičko, ví jak dělá kravička a pejsek - HAP (sami řeknou), umí udělat hali hali, chodit už vlastně chodí, pouští se sami do prostoru, někdy se vrátí zpět, někdy si pro jistotu sednou a perdí po 4, to je jistota. Umí dělat nene kroutí hlavou a říkají nene, umí udělat halooo, halooo - dají dětský telefon k uchu...no už nevím, je toho si myslím dost, co zvládají a 10.2. máme roční poradnu, tak se dlmnívám, že budem u 13 kil. Pořád dost pijí mlíčko, ale přes den prakticky jedí nemisovanou stravu, jen lehce rozmačkanou, občas jsou vybíraví. Od doby, co chodíme k homeopatovi - dětskému pediatrovi a nek dětské mudr. s nějakýma neduhama jsme celkem zdraví. Honzík teď jen asi prodělal šestou nemoc. Jak to přišlo, tak zas odešlo. No, co ještě rychle, už musím zas za dětma...jak si vzpomenu a chtěly-li by jste, tak zas písnu. Na jaře už kluci bude běhat sami, tak to bychom se snad už mohly i vidět. Dřív to pro mě bylo nemyslitelné a dost vyčerpávající....tak víc třeba jindy...ahoj a všem hezký den a všem trabůlm sbohem :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a taky jsem ještě zapomněla to nejdůležitější. No přece umí paci, paci.... a jak je veliký a jak se má, to je docela sranda, Honzík získal jistotu jak kroutit ručičkou a dával si záležet, že tak tak všelijak a teď to odbývá jen náznakem, ale to by jste musely vidět, popsat se to nedá.. :slight_smile: tak zatím pá.
1. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
nazdáre kašpárek - tééda,vy jste toho napsaly.
andrejko,to mi je líto,že se ti nějak sype manželství.u nás to taky není značka ideál,ale víc než půlku našich problémů mají na svědomí tchánovci - jsou prásklí do palice oba dva a já se s tím nemůžu smířit.
Šári,ráda tě vidím. Kluci jsou šikulky,rostou jak z vody.ráda bych tě viděla,tak jak budeš mít náladu,třeba za náma dojedeš a omrknem ten Človíčkov jak tu psala Darča(teda myslím,že Darča).taky se s Vojtíkem přidám na jaře na nějaký srazík.Dneska má Vojtík už 4050g-je to cvalda.
Ridi,ať screening dobře dopadne a dej pak vědět!!jo a taky dej vědět jak dopadla rekonstrukce,ať se můžu přijet pokochat.
Tape,tak hlavně,že Šimi měl "JEN" zuby.ale už se děsím,jak to bude prožívat Vojtík.
1. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky, to je novinek! A co ti kluci už všechno umí, jsou to šikulky. Mně se zdá, že Vojtík je nějaký pomalejší:slight_smile: Říká jen tata, má jen 5zubů, udělá jen pár krůčků, ze všeho neraději se nosí a protože je lehounký-8 a něcokg tak ho nosím...no to se potom má naučit chodit, že jo:slight_smile:
šári, s dvojčátkama to musí být záhul..
Tape, zkusím se ozvat, ale nějak nestíhám vůbec nic,seminář byl fajn, ještě nás čekají dva další, hůř se to převádí do praxe, někdy mám dojem že nejlepší agument je pořádný plesk na zadek, ale snažím se tomu vyhnout
mějte se hezky
3. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahoj holky,
no pár dní tu nejsem a tady je doslova lavina :slight_smile:
Posledních týden jsem si zažila své....byla jsem s Tomáškem 5 dní na infekčním. Začalo to blinkáním, průjmem, teplotama a pak už jen blil a blil a byl bobišek úplně mimo, tak nás dr. okamžitě poslala k hospitalizaci a Tomášek ležel první dva dny na JIP napojený na kapáky a přivázaný v postýlce...řeknu Vám, že jsem nic horšího zatím nezažila. První den jsem tam probrečela, dostala jsem šílenou migrénu a pak už jsem tam byla za hysterku. Sestry všechny nad 50let, totální komunistický způsob, nevstřícné a ignoranstké. Doufám, že už něco takového nebudu muset zažívat, protože bych to snad už nedala. Teď už je Tomišovi dobře, pomalinku ještě dietíme, ale hlavně najíždíme opět na domácí režim, protože je z nemocnice nehorázně rozmazlený, všechno chce a když to nemá, tak řve jak tur...šílené :slight_smile:
Andrejko, to mě fakt mrzí...právě by jste teď měli být v pohodě, jak jsi psala, rodina rozrostlá a měla by být spokojená, to mě fakt mrzí. Vím, že je to dost osobní otázka, ale zkoušeli jste třeba i odbornou pomoc? Nemám s tím zkušenosti, ale jak tak na netu čtu, tak to hodně lidí zachránilo manželství. Byla bhy to fakt škoda :frowning2:
Tape, já tě holka fakt obdivuju, ty jsi vlastně taková na půl samotná matka, klobouk dolů. Já se dennodenně těším, jak přijde 15h a manžel tu bude, nevím, jak bych to bez něho zvládala a ještě škola k tomu....smekááááám!!! Jinak zuby přední OK, se špičákama a stoličkama to už je malinko horší, budí se více v noci.
Teddy, to jsem si ty kozy mazala. Whisky jsem smíchala s tvarohem a bylo to...jéé to bylo fajn :slight_smile: Teda myslím jako ta úleva :slight_smile:
Ridi, jak dopadl screening? Už víte, co to bude? Někdy se to může ukázat :slight_smile:
Inetko, kdoví možná že se fakt povede, nikde není psané, že dva zázraky a dost, ne? :slight_smile: Držím palečky! Jo a psala jsi, že jste se stěhovali, kdepak? Máte baráček?
Zdravím Šárku, takový výčet dovedností :slight_smile: to je dobrý :slight_smile: Nicméně kluci jsou šikovní! Tomiš je šikovný v rámci svého věku, nočník ignoruje, umí pár slov, umí zvířátka, říká ahoj a rozumí všemu, co mu řeknu. Pomáhá mamce a nosí si plínky do koše a tak :slight_smile: ale hračky neuklízí, to vůbec :slight_smile:
Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, tak holky pište a dávejte pozor na střevní bacil, je toho teďka pjerunovatě!
3. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Gábi a přišli z čeho to malý měl?
Tak řemeslníci odešli, ale je ještě kolem spousta práce, manžel se rozhod zrušit nevzhledné staré dřevěnné ohložení a ejhle není pod nima omítka tak další starost. Screeaning je v pořádku, v polovině měsíce se rozhodne jestli je nutná AMC, na pohlaví je ve 13tt brzo, byl by to jen typ,
3. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Dari, my jsme to neměli z jídla, ale nějaký střevní vir řádí ve vzduchu, jsou toho plné nemocnice, tak pozor na prcky. Jinak ti gratuluji k výsledku screeningu a máš vybraný moc pěkný kočárek :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj Gábi a všechny holky :slight_smile:,
no jo, tak musela jsem to všechno vysypat naráz, protože nikdy nevím, kdy se tu zas dostanu, přečíst si vás půl bídy, ale dát nové info je někdy nemyslitelné - přes den prakticky vůbec, to na střídačku přebaluji, krmím, lítám za dětma, uspávám, chlácholím, to co se dělá s jedním, jen s těmi dvěma je to jak hlavolam, aby člověk vymyslel strategický plán, zabavit jednoho, třeba uspat druhého a to vše v mini 2+1 - takže po této stránce je to záhul Andrej, to jo.
Andrej, to je relativní s tím "pomalejší". Každé mimčo to má jinak, já nerada srovnávám. Všechny se časem vše naučí, pokud teda opravdu mimi není pomalejší, jako handicapované. Vojtík třebas umí něco, co zas moji kluci nee. S tím manželstvím je mi to taky líto, ale snad ještě není hůl definitivně zlomená, možná je to vypětím a stereotipem doma....někdy to není ideál ani u nás -tím myslím i celé období, ne jen jedno odpol. a pak je to zas lepší....
Jinak jak tady řešíte ten nočník...tak na to já třebas nechci vůbec spěchat, to mimino by k tomu mělo nějak podle mě dojít samo. Já tomu jen lehce pomůžu nebo spíš využiju teploho počasí v létě- mám to vplánu, aby mohli lítat jen tak, protože na odvykání a nahotu je podle mě ted dost zima doma a než to člověk všechno vysleče, tak by bylo aa v tepláčcích. Máme už sice nočníky koupené, ale zatím jsem je ani neukázala. Jen je učím vždy když přebaluji, že ukážu na plínu AA - bak, a pak když dupku sprchuji, tak jak se to kakání smívá z dupky, tak na to kouká, tak po mě opakuje AA bak, tak si to třeba pak spojí.....Jinak u nás za ten jeden nebo dva dny zas velký pokrok v chůzi víc u Toma nějak se snaží víc chodit po dvou i když na něj nečekám s otevřenou náručí, už se pouští vyloženě sám, dokonce i zabočí, kam potřebuje a chodí přes místonost na jeden zátah bez odpočinku tam a zpět - třebas i 4x, ale ty pohyby u toho :grinning: - chůze jak Chaplin, ruce roztažené asi na vyrovnání balancu a kráválu je u toho, z radosti, že jde :D.
Gábi, to mě mrzí, že jste to museli absolvovat, mi je to naprosto jasné, jak Ti bylo a jaké je špitálské prostředí, když jsi tam s miminem. Taky toho máme za sebou dost, ale naštěstí je td už fajn. Taky z těch nervů jsem měla vždy migrénu, až mě chtěli posílat domů z nemocnice - chápeš jo?, že tam jsem spíš na obtíž, když se tam o to svoje děcko nemůžu postarat, tak jsem řekla tak to teda NEEEE a zůstala. Snad už máte zas na dlouho vybráno!!
Já jsem se rozepsala zas, tak musím končit, já jsem se asi ke všem ani nedostala, co jsem měla na srdci, tak zas příště. Moc zdravím Monču a Vojtíka, už je to veliký MIMIN :D, gratuluji. No a Ridě veliká gratulace, pro mě dost nečekané, na to, jaké byli problémy vůbec splodit ROMANKU, co? To je síla, příroda je mocná. Tak si to krásně užívej!!
Všem papa. Snad to písmo bude srozumitelné, vždy mám myšlenek plnou hlavu a nečtu než odesílám, tak to může tak i vypadat.
3. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahoj všem.Šári,to je romáán.je co číst.máš šikovné kloučky-tak jen tak dál.
já taky nepatřím k šťastlivcům,kterým tatínek přijde z práce domů a je s nima doma a pomáhá. Lepím to tady sama a můžu říct upřímě,že samotné ženské se to táhne hodně blbě.do toho problémy s tchánovcema,takže nemám moc dobré období ve všech směrech.nemám moc co psát,nějak mě všechno skolilo. Jen,že Vojtík váží dneska 4110g a co se jídla týče,nezná bratra - baští jak o dušu.
3. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holčinky, to je příspěvků, radost pročítat.
Gabi, už jsem ti psala na FB(teď jsem tam začala trávit dost času, večery nekojím, manža spí s Vojtou tak já datluju:slight_smile:Ať se Tomííkovi bacilky vyhýbají a buďte už jen zdraví!!!
jinak co se týče naší domácí krize tak jsme nikde nebyli, vždy si jen řekneme že bychom měli, ale není čas. Už mám dokonce vyhlédnuté nějaké krizové centrum pro rodinu, kde se tímto zabývají, ale já nemám kde dát Vojtu a s ním se mi tam nechce a ten den vždycky tak uteče...a jsem s nima věčně sama....je to fakt záhul.
Ještě oni jsou obě ty moje malé děti tak uřvané-Emma ne, žeby řvala=plakala, ona nemluví, ale řve jako pavián. Vojta je uřvanec,od malička. v domě máme všude dlažbu s přechodem dvou schodů mezi kuchyní a obývákem(to už se naučil slézat,ale stejně musím trochu hlídat), do toho krb(na ten lozí a hrozí, že spadne), spoustu velkých květináčů(z nich vyhrabává hlínu), v předsíni jsou teď dva psi, páč je venku zima,odděleni posuvnými dveřmi, které se Vojta naučil odsunovat. Ne, že bych se bála, že by něco Vojtovi udělali, ale nechci ho tam nechávat samotného a taky je tam z nich špína. Prostě ideální prostředí pro malé dítě. Já OPRAVDU za celý den, pokud malý nespí nic neudělám, kdybych ho strčila do postýlky, tak mi prasknou z řevu bubínky.
Já už se někdy vidím, jak startuju auto, jedu do opavy, tam se hlásím na příjmu, ať mi dají čistý pokoj s postelí a kvalitní prášky a ať si mě tam aspoň 14 dní nechají!!!:slight_smile:))))
Omlouvám se, že si tak stěžuju, já jsem za ty své děti hrozně vděčná, to je jasné....jen je toho někdy bez těch babiček či jiných dobrých hlídacích duší moc...
Šári s dvojčatama to musí být určitě daleko větší makačka, já mám Emmu přes den ve školce....tak mě ber s rezervou
4. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím. Šari, to není ani pravda, že už to bude rok co se kloučci narodili, jak píšeš tak jsou moc šikovní, musí to být každý den radost je pozorovat co nového se naučili. A obdivuji všechny maminy s dvojčatama a i ty co mají děti hned po sobě. Dari, ty budeš patřit mezi ně taky! :slight_smile:
Andrejko, ty to teda nemáš moc lehké, je mi to líto co prožíváš, vůbec nevím jak tě povzbudit, člověk musí mít někdy nervy ze železa aby všechno zvládl. z mé zkušenosti vím, že když se něco opravdu ser..., tak se to pak zlomí a je dobře, ale kdy to bude ? Jen to vydržet!!! Mám jeden příběh mé kolegyně z práce - ve zkratce - s přítelem se jim narodily dvojčata - výlupci, chlap jí zahýbal, vyhodila ho, pak se vrátil, koupili barák, vše v pohodě měli se rádi, ve svých 38 letech dostal mrtvičku, skončil na vozíku, lehce "dementní", ona zjistila, že přítel dluží 500tis a ona podepsala kdysi nějaký papír a musí to splatit, pak zemřel, barák jí padá na hlavu. Ale! má nového přítele se kterým má krásnou holčičku a snad už bude líp. to jen, že konce bývají někdy pěkné!!! Andrejko, vydrž!
Jinak, já jsem na narozeniny dostala pěkný dárek,manžel byl celý víkend pryč a pak tel., že boural, naštěstí se mu nic nestalo, ale auto je na odpis, stojí na dvoře a čekáme na likvidátora, který má vše nafotit, já myslela, že omdlým jak volal. jsme bez auta, ale zdraví. Mareček už má 4530g a 55cm, krásně se směje a už by i povídal, je moc hodný občas si před spinkáním pořve. Teď mi zase poblinkává. Už se v postýlce hlásí, tak musím končit. ještě jednou všechny zdravím a mějte se krásně jak jen to jde :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak teď mě taky odvezou....To co jsem napsala se mi neodeslalo a zmizelo-sakra!!
5. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
Napíšu jen ten konec....16. nebo 17.2 je v RC Chaloupka karneval pro děti do tří let.My asi půjdem....Příští týden zjistím podrobnosti a napíšu.Je tam nutná rezervace a maska-to vím.Nechcete se někdo přidat????
5. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
čau Pety,tak my bysme s Vojtou šl,ale co tam budem dělat,netušími - masku máme vlastní - jdeme za blujavce :grinning:
5. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Moni,šlo spíš o to se setkat....Děti by měli program :wink: :wink: Vy jste ještě v poho,ale my ještě kavárničky nedáváme.Tak se to bude asi týkat starších mimišku.Vy by jste tam mohli ještě chytit nějaký bacil,když ještě nikam nechodíte.
5. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
pety,už chodíme na prochajdy a nebo návštěvy,kde je malé dítko(za kamarádkou,co jsme spolu byli v porodnici a kluci jsou stejně staří).moc ráda bych vás ale viděla - myslíš,že je to blbé s Vojtíkem tam jít?že by fakt mohl něco chytit? a nesejdem se třeba v tom človíčkově jak tu navrhovala Rida/teda mysllím,že to byla ona/.?to bych třeba na chvíli přišla.
6. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Beneček v Čovíčkově utíká do krámku.... To bych s vámi moc nepokecala.Tak snad ta Chaloupka jiný den.Komenského by se ti určitě nelíbil.Musí se tam kočárek nechávat před vchodem:frowning2:( (Okouknu to v Chaloupce a dám echo.Teď ale jsme nachlazení-rýmečka.
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky, moc zdravím. Nic nestíhám, dvojčata dávají zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen Andrejko, mám ještě pro tebe tu stovku za tu bundičku a taky mám na tebe pár otázek ohledně školky, jak jsi tam spokojená a tak, protože se teď rozhoduju mezi dvěma a termín zápisu se blíží, tak jestli budeš mít někdy čas, že bych ti brnkla. Jinak mě mrzí, že to máš doma špatné. Vím o čem mluvím, páč jsme si teď nedávno něčím podobným prošli, ale už je líp.
Dari kočárek je hezký, ale dle mých osobních zkušeností kočár vedle sebe už nee. Jak bylo dětem 9 měsíců, tak jsem hned kupovala sporťák za sebou. Hele a mě tipovali pohlaví už ve 12 tt a vyšlo to :grinning:
Jinak holky ať vám děti rostou a prospívají, Jindra měl zas zánět stř. ucha, vždycky to chytne z rýmy, chuďátko :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,
my máme až do zítra zedníky doma, ale práce pěkná, tak myslím že budu zas po dlouhé době s nějakým řemeslníkem spokojená. Manžel bude pak někdy malovat, mě čekají lišty a el. vypínače, ale už sed těším zas bude hotový kus práce.
Jsme teďka každou chvíli na kávičce v šopingu, malou to baví a nezlobí, takže pro mě to je úžasný relax, ale těch peněz co to stojí, vždycky malé přítáhnu nějaký hadřík, takže máme první mimi rifle k tomu musí být nový svetřík... však to znáte
8. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my se karnevalu nezúčastníme. Mám teď trošku fóbii z větší skupinky dětí, nechci skončit zase v nemocnici, jednou mi to stačilo až dost! Takže my ještě pár týdnů počkáme a pak se přidáme. Já už chci jaroooooooo!!!!!!!
Co se týče partnerské krize, tak zatím klepu na futra, ale že by mě chlap někdy ne.ral, tak to se říct nedá :slight_smile: Ale je fakt, že sama cítím, že nám někdy hodně pomůže být na chvilku sami, bez malého, takže Tomášek putuje k ségrám nebo k našim a my někam vyrazíme nebo naopak zůstaneme zašití doma. Malého miluju z celého srdce, ale někdy je potřeba si oddychnout a nebýt jedním uchem u postýlky. Andri a nemohla by Vojtíška pohlídat tvoje nejstarší dcera, že by jste si třebas někam s manželem vyšli nebo si jen oddychlli a užívali si chvilku klidu? Musíš být šíleně vyčerpaná fyzicky i psychicky. A gratuluju k nekojení, to vínko je fajn věc, co? :slight_smile:
Inet, tak ať je Jindřišek brzo OK, můj synovec na to taky trpí, věčně jezdí píchat ucho :frowning2:
Ridi, tak si užívej dělníka, je aspoň trošku hezký? :slight_smile:
Holky pa! g.
8. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravíme. Stále marodíme - ATB má Šimi do konce týdne, takže pořád sedíme doma, což je na palici :cry: Z tohoto důvodu pro nás karneval nepřipadá v úvahu, podobně jako Gabča mám tak trošku fóbii z místnosti plné dětí. Návštěvy teda zvládáme, ale víc asi nic - aspoň prozatím.
Ještě, že mi příští týden začne škola, tak se dostanu aspoň tam, i kdy ž sedět 7 hodin v kuse a někoho poslouchat, je taky náročné, nicméně pro mě příjemná změna.

Gábi, je mi líto, že sis musela projít tím špitálem, bohatě mi to stačilo, když měl Šimi ten zápal plic. Ale hlavně, že už jste v pořádku a daleko od bílých vran :wink: Ale jinak to máte to fakt super, že můžete dát Tomíka někam na noc a vyjít si s manžou. To u nás zatím nehrozí, chtěli jsme po tchyni hlídání od 19 do 22hod, chtěli jsme jít na ty irské tance, ale řekla, že Šimonek není na hlíídání večer zralý a že by ho neuspala, tak nic :(
A jinak, manža teď necestuje, takže pohlídá, když chodím do školy n. když jsem se musela učit, třeba ten den před zkouškou a hlavně m psychicky podporuje. Jen se děsím, jak to bude, když v květnu odjede a já zatím nemám za něj náhradu. Ale to začnu řešit, až to bude na pořadu dne.

Šári, kluci jsou fakt šikuly! Mám pocit, že Šimi mi poslední dobou nacvičuje hlavně to vztekání se. Holky, taky se vám ta dítka tak vztekají?

Peti, co Beny, už je zdravější? A co ty lázně, pojedete?

Dari, kolik času vám ještě ta rekonstrukce zabere? Jen co se dáme trohu do kupy, tak se určo spojíme na tu návštěvu n. do shoppingu:slight_smile:

A zdravím i všechny ostatní holky, se kterými jsem v kontaktu přes ICQ, skype aj :slight_smile:
Pa P.
10. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.