• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahojte holky,
Teddy užívejte-ozývejte:slight_smile:) jižní moravu, sluníčko a počasí vám přeje!!!!!
Rido, to je fajn, že je vše OK.
Těším se na srazík, v té herničce je to opravdu super, tři hoďky vždy utečou, že člověk ani neví jak. Já tam občas chodím s holkama co mají děti ve věku Emmy a fakt super a dokonce nás pátek stál jen 300Kč tak nevím jestli se nespletli nebo platí steré ceny,každopádně ahoj v pátek 2.4.ve 3hodiny!!!
23. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
nstíhám....Pokud nám to vyjde dorazím na srazík. Neslibuji.Beneček už týden po obědě nespí takže to mám náročnější.Pošlete odkaz kde to je.Dík
Všechny zdravím :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
26. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahojte holky,teda-tady to vázne s komunikací :frowning2: . kdo teda jde v pátek do kaštánku??teddy,inetka,aandrea... kdo dál?
29. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jako první hlásím, že v pátek nemůžu. Tomiš má od víkendu šílenou rýmu, pokašlává a mívá zvýšenou teplotu, takže nic :frowning2: Jsem za poslední 3 noci docela nevyspalá, jako bych se vrátila do doby před rokem :slight_smile: Tomiš chrápe tak, že se nám stěny otřásají, ale to je ještě dobře, protože když nechrápe, tak nespí :frowning2:
Tak si to užijte a pak napište jaké to bylo, závidíííím vám :frowning2:
pa g.
30. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojky , tak já v pátek zatím nevím, protože mě čeká to stěhování a musím mamku vyzvednout z nemocnice. No a tu Ostravu mám už opravdu z ruky :frowning2: . Ale počítám, že v červnu budu trávit hodně času v realitce, máme jí na náměstí v centru OV, tak kdo bude chtít může se stavit :wink:
Gabko mi se můžeme příští týden scuknout v Orlové, musím tam zajet k neurologovi, tak když tak se ti ozvu na mobil, protože pořád mám net jen v mobilu a to je fakt na houby. Pety až budeš v Bohumíně tak se mi ozvi :wink:. Jinak u mě nic v new, jen jsem začala chodit na těhu cvičení a je to dobrý :slight_smile:. Ajušo a vůči tobě mám špatné svědomí, mám pro tebe nachystanou tu knížku, ale do Opavy se teda už nedostanu vůbec :frowning2:, musíme se nějak domluvit. Holky používala jste některá stahovací pás po porodu?
30. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Reni, to bude super, tak se ozvi, nemůžu akorát v pátek a možná ve čtvrtek, ale to se ještě uvidí. Hlavně zpomal tempo mamčo :slight_smile:))

Jinak nám už je líp, dneska jsme prospali celou noc, sama se tomu divím, protože byl úplněk. Tak se holky mějte fajn, pa g.
31. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj hlky, my dorazíme,ale ne ve tři nýbrž až na 16.00. Emma má v pátek ve školce tanečky a ty jí končí až v 15.45.Se mnou teda rozhodně počítejte:slight_smile:) Napište kdo dorazí, kdyby nás mělo být málo, můžeme říct i nějakým kámoškám s malými dětmi, kdybyste chtěly.Ale i kdybychom byly jen tři tak se to vyplatí, páč 100 za tři hodky je nic.pa v pátek
31. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky, mrzí mne, že nedáte vědět jestli jste zdravé a dorazíte....nechci tady být za prudičku,ale je to objednané a nerada bych tam byla sama nebo jen s teddynou.-)))-teddy to není samozřejmě myšleno ve zlém proti tobě, to je jasné, že jo.-)))) jde o to, že jestli bychom byly dvě nebo tři tak bych řekla ještě dalším kamarádkám, to není problém, jen bych to potřebovala vědět,díky...čau,snad se sejdem....
1. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj Andrej,

až teď se dostávám k netu. My jsme s tím celou dobu počítali a těšili se, a stále s tím počítáme, časově spíš s tou 15 hod. Jak to tak vidím, na hojnou účst to nevypadá. Vypadá to, že bychom zas byly s tebou a Teddynou samy, což by naši účast asi trošku změnilo (to neznamená, že bych proti vám cokoliv měla, mám vás ráda a ráda vás uvidím), ale přiznám se, že jsem kvůli tomu "megasrazu" vyrušila jinou, pro naši rodinu podstatnou záležitost, tak mi to nemějte, prosím za zlé, že pokud bychom byly pouze 3, asi bych nedorazila.
Mluvila jsem dneska s Ajušou,, má problémy s dojezdem, ale snaží se zajistit si auto, takže 50:50, co se týče její účasti.

Jinak se mějte krásně a snad zítra v hojnějším počtu než 3, pa P.
1. dub 2010 ve 23:43  • Odpověz
Hojky, my stopro a pokud nic do toho nevleze Šárčiným dvojčatům, tak dorazí taky :slight_smile:
2. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
Počítala jsem s tím celou dobu, taky Teddy mě tu napsala(mluvili jsme spolu), takže to že jsem už to znovu nepotvrzovala, jsem brala jako automaticky, že dorazíme.
2. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Takže Andrajka, Monča, Peťa, Šárka a já, tož to už nás je 5 :slight_smile:
2. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
my dojedeeeemmm!nevim,jestli stihnu na 15 vzhledem ke spani,ale dojedu 100000procent
2. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak teď mi psala Mac, taky by měla s Honzíkem dojet! Tak přeci jen to bude "megasraz"! :slight_smile:
2. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Pety mi psala, že Ben je nemocný, tak nedorazí.
2. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak si ten sraz užijte i za nás. Tomiš už je relativně v poho, ale raději se dnešnímu srazíku vyhnem, ať nejsme zase nemocní a při tom dnešním počasí.....uuuuáááá, apríl je tu!!!
Tak pa, mějte se fajn a koukám, že se na sraz chystají i ti, o kterých jsem už dlooooooouho neslyšela, škoda, že se sami neozvou.
Tak pa holky, g.
2. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko!!!!Super,těším se na vás, asi dorazím na třetí a emmču ani do tanečků nedám, jen jsem nic nenapekla, tak ještě něco koupím, a počasí naám na srazík v herničce přeje.-)))
2. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, zatím tu od srazu nikdo nic neměl čas napsat? No jo, to ty velikonoce..... :unamused: Taky jsem u počítače vlastně od čtvrtku poprvé. No jen chci napsat, že srazík se nám moc líbil. Já si to opravdu užívala, ten klííííd a kluci asi taky...Ti zas ten prostor a to, že je furt neprudím, co to berou a kam jdou a tak... No a taky jsem vás všecny moc ráda viděla, některé z vás premiérově. Moc milé mamky :slight_smile: No a taky jsem tu hlavně proto, abych vložila pár snímečků, ale nejsem si jistá, jestli to zvládnu dát, kam je třeba, tak snad to objevíte :slight_smile: Tak přeji všem hezký večer a zas někdy ahoooj :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Nestíhám, každopádně Andrejce děkujeme za zorganizování srazíku, bylo super!!! :slight_smile: :wink:
8. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahojte vespolek.i já se přidávám za díky zorganizování srazu.akorát mě moc mrzí,že jsem se všemi moc nepokecala.Vojtíšek začal mít nějaké řvací období kamkoliv přijdeme.už jsem z toho zoufalá,nemůžu s ním moc nikam jít.buďto řve nebo blije.samozřejmě se i směje.jak má svou spací dobu a není v kočárku nebo někde v klidu,tak je kravál a nejde utišit-viz sraz :frowning2: . jak to tak vypadá,tak další faux paux riskovat nebudu.to samé mi stropil v carfouru a u kamošky na návštěvě-celé to prořval.já jsem z toho vyřízená a ostatním to taky není příjemné,jak jim tam cizí dítě řve :frowning2: . Nevím,jetli nemám nějaký vadný mlíko,Vojtík začal lehce ztrácet na váze teď dva dny po sobě,takže to dopadlo tak,že mu manžel našejkroval Nutrilon a z toho se poblil i s hlenama,co napolykal :frowning2: .doktorka říkala,že má "zadní rýmu" a to vyléčit jde horko těžko - odsát to pořádně nejde,takže jedině kapky,inhalace,vlhký vzduch a to tak vsjo. Máte některá stejnou zkušenost,že dítě řvalo a nevíte proč?bříško to určitě není.dneska má korigovaně 3 měsíce,tak že by nějaký růstový spurt v oficiálním věku?no nevím,nevím...jediné,kdy je zlatečko tak je,když si hraje,pase koníky,směje se na nás a nebo jede v kočáře-to třeba nespí,ale je v pohodě.jak se kočár zastaví,tak už kniká.ách jo. ale samozřejmě,může být hůř.takhle řve jen několikrát denně a v noci spí a budí se jen na kojení a to hned usíná u něj,takže v pohodě.aspoň že tak
10. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojte holky,
tak koukám, že se sraz povedl, příště snad dorazíme i my a doufám, že příště bude brzo :slight_smile:))
Moni, já teda na sraze nebyla, ale myslím, že holkám pláč Vojtíška určitě nevadil a hlavně si myslím, že to je úplně normální. Některé dítě prostě má rádo více lidí kolem sebe a některé ne, ale určitě bych se kvůli tomu nezavírala doma a je taky dost pravděpodobné, že je to jen nějaké období, tak kdoví. Jééé, kolik takových nevysvětlitelných pláčů u nás bylo :slight_smile:)) No a s tím mlíkem jsme to zažily asi úplně všechny maminy. Tomiš měl spurt přesně podle příruček a nakonec jsem to vždycky ustáli, příkrm jsme přidávali až od ukončeného 4.měsíce, takže to vás čeká podle toho, jak se to počítá u nedonošených mimi, příští měsíc, tak pak klidně můžeš už dávat kaše. No a jestli už najíždíš na mlíko, tak si z toho nic nedělej, je to normální, prostě najednou je mlíka míň a pokud se to nerozjede, tak to nelam přes koleno a najeď na UM. Problém akorát bude s tím, co bude Vojtíškovi vyhovovat, takže budeš muset vyzkoušet těch UM více. Někomu jede BEBA, někomu zas SUNAR, tak vyzkoušej a uvidíš. Každopádně bych asi zatím moc neřešila ten ubýtek na váze, kolik vlastně ubral? Já v tom vidím nevýhodu mít doma váhu, samozřejmě jak byl malý, tak to bylo více, než třeba, ale teď už je to pašák, není potřeba časté vážení, stačí jednou týdně nebo jednou za měsíc u dr. a ta ti řekne, co a jak podle úbytku váhy. Ufff, tak to jsem se vyčerpala :slight_smile:))
Tak holky pa a pěknou neděli!!! g.
11. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Gábi,úbytek na váze je věc,která se řešit má a v některých případech musí-teda tak to říká Vojtíkova MUDra.a vzhledem k nedonošenosti bylo doporučeno ho převážit tak jednou týdně-což taky dělám.nic víc,nic míň.a když jsem viděla,že váha klesá,tak jsem ho převážila ještě v dalších dnech.Vojtík je zatím kojen,takže kaše nepřipadají v úvahu-na ty má ještě čas.však doktorka doporučí a uvidíme.
no a s tím srazem - kdy bude další?co kdybysme zkusily jinou herničku?já teda nemám tucha,páč se mě to zatím moc netýká,ale maminy co máte větší děti určitě budete vědět.
Verča se nějak neozývá - haloo!
12. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Moni, úbytek na váze se řešit má v případě, že je opravdu velký, myslím, že naše dr. na to měla dokonce tabulky. I já jsem tohle řešila, tak vím o čem píšeš. Jen jsem ti chtěla poradit, nic víc. A už radit raději nebudu, asi nejsem ta pravá.

A Verča se neozývá, protože nestíhá, má nemocného Toníčka, bral antibiotika, určitě ti posílala taky velikonoční MMS, kvůli toho nejela ani na sraz.

Holky, my jdem s Tomišem ven, tak se jdu připravit, mějte se fajn, papa g. a MAC ještě jednou vše nej k narozenináááám :slight_smile:))
12. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
gabčo,je to asi tak,že se Vojtík prořval do nějakého dalšího období,protože od soboty je klidnější.uvidíme,co bud dál.každopádně víš sama,nebo vlastně všechny maminy,že to řvaní je o nerv!tchán mi furt klade na srdce,že nejhorší je první rok a pak je to už v pohodě.tak nevím,je to tak?
o Toníčkovi vím,snad už je v pořádku a brzo se všichni uvidíme.
12. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky,
vás zdravím. moc není čas chodit na net, po dlohé době jsem ho zase zapla. Bylo ted moc hektické období. ale už je to snad za námi. malý se dolečuje a doufám že to máme vybrané na hodně hlouho a ještě jsem na to byla sama bo chlap měl hodně důležitý případ a chodil domů v noci.
koukám že se sraz vyvedl, tak se snad příště zůčastníme
ani z těch fotek není pořádně poznat kdo tam všechno byl.
A hlavně - pokud to všechno dobře dopadne tak nás ještě letos bude o jednoho víc. ale nechci to zakřiknout. ještě nemám potvrzení od doktora, ale testík je pozitivní. tak uvidíme, ale není vyhráno.
a pak že zázraky se nedějí. :wink:
v tomhle pokojíčku je těch zázraků docela dost, no ne?
Tak se mějte moc krásně a příště sesnad uvidíme
12. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz
Taky všechny zdravím, rovněž dík za sraz, jelikož některé jsem viděla opravdu po dvou letech! Ale taky bych hlasovala pro další sraz, protože na ostatní, co nemohli, jsem taky zvědavá! Už se má lepšit počasí, konec dubna má být hic, tak nám třeba vyjde nějaká organizovaná vycházka do ZOO, chodím tam s Honzou celkem často a myslím, že to zvládnou děti všech kategorií! Jinak skládám obdiv maminám dvojčat, to je neuvěřitelný mazec, maminám mimin za odvahu - Teddy ono tak právě je, ty malé potvůrky nás prostě budou trápit a asi fakt nejvíc do toho roku, ale já ten 1,5 rok vidím jako optimum, švagrová má dvouměsíčního prcka a nevím, nevím, myslela jsem si, že budu závidět a zatím, člověče, ne.. A ještě posílám special dík Andrejce, jak to tu dočítám, tak s organizací měla fakt trpělivost.. No a samo Verči tichou gratulaci - tentokrát to klapne, je třeba pořádně rozjet druhé kolo!
13. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
ZOO beruuuuuu!!! a jdu 100%.to vojtík prospí-supéér :wink: .kurnik,jsem to ale vypočítavá matka
13. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky, taky se už konečně hlásím a dík moc za srazík, bylo to super. děkujeme AAndrejko. My jsme zatím jen koukali jak děti vyrostly, je to neuvěřitelné!!! A taky se přidávám s obdivem a smekám mamkám s dvojčátkama. Teddy s tím blinkáním tě naprosto chápu, taky máme období kdy je to horší, ale je neštěští Mareček nepláče, vyblije se a ještě se usměje. A pokud hubne tak to fakt není dobře, napiš pak co ti řekla dr. Hlavně ať to brzy přejde, i když bylo mi řečeno, že se to zlepší až s tuhou stravou. Hm,
Rozhodně pro další srazík jsem klidně beru i Zoo!!! Bude fajn, že budem venku, hlavně sluníčko!!!
papa mějte se krásně
14. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky a prckové, my máme spoustu práce, pořád se řeší venkovní rekonstrukce baráku, ale už se začínáme někam po x měsícich dostávat, první práce začnou kolem poloviny května a zbytek až po narození malého na podzim. Malá se začíná stavět, v chodítku běhá jako blázen, stále máme jen dva zoubky, za sebou šestou nemoc a podezřením na zánět ledvin, to se naštěsti nepotvrdilo, už i celkem vařím pro malou, donutilo mě k tomu to, že jsem si objednala telecí maso a u řezníka jsem nakonec vzala celou 5kg kýtu, takže to mám se skleničkama asi půl na půl. Už se těším na léto na malého, mimochodem už má 500g. Počínaje příštím týdnem začínám zas celkem pracovat, ale i tak si najdu čas na procházku nebo kafe v Shopingu, tak se když tak kdo bude chtít ozvěte. Jo co se týká ZOO tak tam jsme byli tedka a mužem, tlačit kočár do kopečka to už jaksi neudýchám, přikládám fotečky, ale bylo tam fajn, dětí jako smetí, ale sama s malou bych to nezvládla.

http://picasaweb.google.com/roman.suhaj/2010Jaro#5456565503445860706
15. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.