• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
autor
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Rido,ty jsi ale šikula.... :sweat_smile: :sweat_smile: Románka je nádherná!!Jěště jednou gratulujem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
čaute vespolek!tak co s tím srazíkem ve středu -bude se něco konat???zajdem někde?já bych čas měla a hodilo by se mi jít do centra,že bych si něco nakoupila.ale kde tam s dětma,to netuším.tak posílejte návrhy
6. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Čauec holky,
Dari ještě jednou moooc gratulujem. Ty jo malá je krásná. A tvoje komplikace u porodu, no potěž, ale každá máme něco.
Teddy už jsi doma? nebo jsi ještě v čoudu?
A se srazíkem snad by to šlo. Mi osobně je to zatím ještě pořád jedno. My můžem kdekoliv, ale nevím kdy.
My jsme byli celý vikend na chalupě a chodili jsme na houby a že rostou. To je uplně jako v pohádce. tchán našel na místě tak 4x4 metry 142 kozáků. No nádhera. A jak se mají ostatní?
6. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Andrejko,nemáš odkaz na ten dětský koutek?? Já jsem ho asi někde už vyhodila... :astonished:
7. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Už ho mám...
http://centrum-hvezdicka.webnode.cz/

Tak my snad jedině tady:slight_smile:)
7. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Vstup do herničky při útratě nad 99,- Kč je zdarma.

od 50,- Kč až 99,- Kč je v hodnotě 20Kč

do 50,- Kč je v hodnotě 39,-Kč.
7. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
T :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ak záleží na vás
7. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj Pety,ten tvůj Beny je ale fešák.Koukala jsem na foto.Je už to kus chlapa z očí mu září jen lumpárny. Pa Viki :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
...jj dík :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vás našla :wink: Volala mi Andrejka, že Pety zřídila tady nový pokojíček. Peti, super a díky!
Já jsem mimo Ostravu, jsem u sestry v Praze. Nic nestíhám, na net není čas, navíc - většinou okupuje PC nějaké z mnoha dětí. Máme tu 4 děti a 1 sousedovic, pořád někdo křičí, něco chce. No, opravdu veselo.
Jinak bydlíme stále u tchyně, takže Peti až se vrátíme, příští týden, ozvu se ti a budeš-li mít čas a chuť, můžem konečně zakočárkovat nebo aspoň dát kafčo. A to platí i pro ostatní holčiny :slight_smile:
Šimonek roste jak z vody, dosáhl 4 měsíců a 7kg, začali jsme s příkrmy.
Dari, Romanka je úžasná! Ještě jednou moc gratuluju. Až bude troška času, určitě se ti ozvu.
7. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
čaute vespolek. Holky,tak sjem si vzpoměla - jak tu byla teď sestra,tak jsme objevily v Přívoze u lázní - ˇcapkárna? dětský koutek.jmenuje se to "dětský ráj" - jsou to venkovní pískoviště,houpačky,prolízačky a mají vevnitř hernu.je u toho cukrárna,takže maminy poklábosí a děti si hrají.bylo to tam moc super a v pěkným počasí by to nemuselo bejt špatný - co vy na to? http://www.pohodu.wz.cz/fota_a.php tady jsem našla web,doufám,že to půjde spustit. Jinak zadejte do vyhledávače "dětský ráj Ostrava" a ono to vyjede.
dneska mám chození po doktorech - začla mě víc než zlobit moje zlámaná hnáta - akorát nevím,co s tím kdo bude dělat v mým stavu.aby toho nebylo málo,tak jsem si stihla vymknout ten zdravej kotník a servat znamínko,takže mi visí na jednom chlupu.takže s tím teď letím jako první a pak na ortopku.a pak si chci za odměnu koupit v centru nějaké těhotenské tričko,páč nic nemám.v dalším týdnu - třeba středa,bych se s váma ráda scukla - kdo má čas a chuť??
Peti,ti řeknu,4 děti - to je masakr.mě stačily tři od sester a měla jsem hlavu jak kedlubnu.páč jsou hodinu zticha a další dvě hodiny se perou,piští a přetahujou o jednu hračku,páč ji každej musí mít.je to vo nervy.furt tajně doufám,že mě hormony změní a ty děti taky někdy pochopím :grinning: . no nic,tak jdu fárat po ostravských doktorech.
8. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
8. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak teda holky,Marcelu bych vůůůbec nepoznala.nicméně zajímavá jména některých spoluobčanů :sunglasses:
8. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky, Rido, malá je fakt kouzelná:slight_smile:)

Teddy, nevím jestli nedoufáš marně, že ty děti pochopíš, ony totiž pochopit nejdou :grinning: ony jsou kouzelné v tom, jak je chvíli miluješ a vzápětí by je člověk přizabil, obávám se, že pak už nebudeš chápat ani sama sebe :grinning:

kdybyste organizovaly srazík příští týden, tak to tu nejsem, ale ten další už ano

nemáte někdo kontakt na Bertičku? Ta mi tady nějak chybí a taky Ajuška a Marcelka, ta se tu ještě neukázaly

Hezký večer
9. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky,
na 5 minut jsem ukořistila PC, halt jsem drsná teta :wink:

Teddy, no je to fakt mazec, s tím sousedovic dítkem máme 5 kluků a to je drsoň. A kéž by tu byl klid aspoň 30 minut, hodina by byla nadstandardní. Ale tady není klid ani minutu. Aandrejka to napsala krásně s tím kouzlem dětí. Jsem tu ráda, ale už se těším "domů", na ten náš klid.
Doufám, že jsi u dr pochodila dobře a že i ty tvé fafjky už jsou ok. Jinak pokud by byl srazík ve ST 15.9. tak my se Šimonkem můžem :slight_smile: Třeba v děském ráji, mám to tam od tchyně kousek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aandrej, mám na Bertičku skype kontakt a Ajuše to zavolám a pošlu ji odkaz. :slight_smile:

Tak se mějte krásně! Pa, P.
10. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky.no,Tape,fajfky jsou na prd.před hodinou jsem sebou opět flákla ve sklepě na tom samým debilním schodu,co minule.odnesla to zdravá noha.takže vypadám následově - na zlámané hnátě ortéza a na té "zdravé" elastik a chlazení.a to máme jet dneska do Jeseníku na festival.tak tady řvu jak debil,páč se mi všechno smolí.
akorát jsem včera viděla miminko - má 4,5 cm,hemží se jak ponrava a náš doktor naznal,že to bude asi divočák po mě,páč ho nemohl chytit na měření.ukecala jsem totiž doktora v práci,jak jsem se tam stavila.jinak oficiální kontrola sakumpikum se všema odběrama je příští středu.
mějte se hezky,jdu se odbelhat zkontrolovat oběd :frowning2:
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Teddy, na ten sklep se už konečně vykašli. To není možné, tolik úrazů 60 let po válce! A mimčo už je veliké! Úplně mě přepadá taková melancholie, když si vzpomenu, že měl malý taky 4,5cm a dnes má asi 65cm. Ale mě melancholie přepadá z kde čeho. To jsou ty hormony - i s tím mým pidi kojením!
Tak leduj, ať můžeš vyrazit a festivalovat! Držím palce, papa P.
10. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, mala si doprala břicho tak snad na chvíli usne... a už ji slyším v chůvičce tak asi nic. Se tady chlamu vašim komentářum ohledně dětí... No mě melancholie nepřepadá když jsi vzpomenu jak malá měla 4,5cm, mi se spíše vybaví ty šílené stresy co jsem prožívala a aby měla už 65cm bych brala. Manžel dnes pracuje z domu tak jsem si umyla i vlasy heč :sunglasses: protože hlídal. Jinak na celém "maminkování" považuji nejstrašnější kojení a kdyby záleželo na mě tak z fleku jedu na umělou výživu. Už zas musím...
10. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Hoj hoky,
já jsem teď pár dnů nestíhala..Konečně se nám dodělává kuchyň:slight_smile:
Srazík ve středu by šel i to centrum v Komenských nebo tady u Futura(tady je lepší parking).
Rido,s tím kojením máš recht!!!!!
11. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
...tak jsme dali na noc dnes první příkrm, kdo mě hodlá kritizovat ať jde do .... Od čtvrtka se kojení komplikuje, malá je děsně líná sát a dnes to dopadlo tak že od rána jsem ji měla na prsou pověšenou pořád nebo řvala a když jsem ji vážila tak vytáhla na jeden zátah za 45min tak 10-20g. I z flašky pije srandovně, necha si nakapat pusu mlíka a pak až polkne. Manžel nese příkrm statečně, uznal že je to asi třeba, hlavně po včerejšku, když nám při řvaní praskl pupík.
11. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Prosímtě kdo by tě kritizoval......Já jsem si to zažila a vím jaké to je když mimin má hlad :astonished:.Určitě pak byla hoooooooodně spokojená :wink: :wink:
Jak se máte ostatní???
12. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,

Rido,ani já tě kritizovat nebudu, páč si myslím, že je to každého věc, jestli kojí nebo ne, že jo. Já mám spíš opačný problém, že malý nechce jíst příkrmy, ať mu nabídnu cokoliv, tak tři lžičky pozře a končí. Občas požužlá jablíčko nebo jiné ovoce a jinak jen kojím. Já mám takové nejedlíky děti, Emma byla podobná, já vždy jen závidím, když píšete jak děti pěkně papají. Nicméně už máme 6,8kg takže snad nestrádá:slight_smile:

Já jsem v plném nasazení, balím dětičky a sebe na tábor a protože nenávidím balení a mám problém nachystat věci i když jedu někam jenom sama, tak si dovedete představit jak mě to nebaví a stresuje. Pořád mám pocit že určitě něco zapomenu a to jedu jen na Čeladnou:slight_smile:) Kdybych jela k moři tak to nechci vidět :dizzy_face:

Nevíte někdo co je s Renčou???

Teddy, co tvé nohy? Buď na sebe opatrná.

A co srazík? ten týden od 19.7.jsem připravena někde se s někým srazit
:slight_smile:

papapa, mějte se krásně
12. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
máme jít na očkování......Volám doktorce ale ta je na dovči a zástup nám nechce Priorix-tetra(ten si hradí každý sám) píchnout.Prý je to jedno kdy mu to píchnem..... Děti ostatních taky nejsou přce naočkované(vakcína není momentálně na trhu) tak nemusím mít strach.....Chápete to????Zaplatím skoro 2.000,- a ještě nám to nechcou píchnout -tak to jsem se zase vytočila
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
..všechny ostatní zdravím
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Info: Mac je bez telefonu-Honzík byl šikovný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nemá na nikoho číslo.
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj,
pety zavolej si do očkovacího centra v ostravě, možná mají i vakcínu jinak ty zástupy dětských lékařů jsou na ... já chodím s malou k manželově známe a ta mi přímo řekla že kdyby něco at jedu na pohotovost, že ty zástupy jsou jen spíše z formality... taky mě to šoklo
jinak malá se rozhodla bojkotovat po 2 dávkach nutrilon,, takže mám doma sušené mlíko do kávy, ale řeknu vám pěkně hnusné, takže než usne kojíme s přestávkama i 4 hodiny, nikam se s ní nedostanu páč ječí nebo pije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
dík za tip...Mě nevadí,že není vakcína,já jsem si koupila tu vylepšenou s doplatkem ale že nám ji nechcou píchnout :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Zkus dát malé Bebu (stejná kvalita) není tak moc nahořklá jako Nutrilon Ha1(hypoalergení).Všechny mléka pro kojence které jsou HA tak jsou trošku nahořklá....
14. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojek holky, moc vás zdravím...teprve teď jsem vás tady objevila.
Musím se jít chystat, jdeme na kontrolu kyčlí, ale 100% se tady ještě objevím. Jsem ráda, že jsem vás našla :slight_smile:, už jsem myslela, že když se zrušila neplodnost, tak že je to ztracené.
Zatím páčko a OBROVSKÁ GRATULACE ROMANCE!!!! - Riduško, ať se ti malá chove :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojte vespolek.tak se rozrůstáme,ještě nás chybí pár a jsme komplet. tož co?kdy bude ten sraz??kdyby byl příští čtvrtek někde v parku,tak se přidáme s Teddym.na 13 jdem stříhat,tak bysme pak za váma dorazili. a nebo bez Tedíka kdekoliv jinde. budem sice připravovat dvě místnosti na výměnu oken,ale zas tak divočit nebudu a ráda vás uvidím.
16. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky, dnes v noci jsem spala 5 hodin, takový luxus... malou jen kojím příkrmy bojkotuje, lépe řečeno něco vypije,ale řve stejně, už váží 3,2kg takže hladem zřejmě nestrádá, jo pokud by se chtěl přijít někdo podívat tak je vítán, já se sní opavdu nikam nedostanu...
17. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.