• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
verčo,asi všechny děti jsou doma protivné vši,jak nemůžou ven.a jak píšeš o té vodě,něco na tom asi bude-zkoušela jsem dávat Vojtíkovi na lžičku dětský čaj a ohlas nic moc a přeařenou vodu z vodovodu slupnul a dožadoval se ještě.takže u nás je asi rozhodnuto. K moři bych jela taky,ale my jsme to horomilci,takže minulý rik absolvoval Vojtík Vysoké Tatry v břichu a letos je už ukopnefyzicky-už se těšííímmmmm!
a kam kdo další vyrazíte na dovču?
17. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jakpak se máte? A co děti? Pořád tak zlobí??? Moje dítko teda extra...to počasí je na palici, ať už svítí slunko a je aspoň částečně sucho, ať můžem chodit ven na houpačky, prolízky apod...
Jinak jsme měli posledních pár dní hektických až hrůza! Naši v Petrovicích vytopeni, ve sklepě 1,5m a prarodiče od manžela bydleli jednu dobu na ostrově, protože kolem dokola byla jen voda...no byla to hrůza, ale už to klesá...jen mi je strašně líto těch lidí, co jsou vytopeni přímo doma a je jich u nás v Petrovicích spousta, včera jsme tam byli a všude kam se podívám je jen voda...vypadá to jak jedno velké jezero :frowning2:
No a další jobovka byla, že nám naše Wendy pokousala Tomáška na ruce...takže se teďka řeší pes. Museli jsme i na pohotovost....no prostě paráda, tak uvidíme, co s ní uděláme...prostě si na malého nezvykla, není to pes pro děti :frowning2:
No a v pátek vyrážíme směr Jeseníky na ségřinu svatbu, tak aspoň něco dobrého a má být konečně hezky, tak snad si užijem sluníčka!!!
Ajuš, klidně bych na dovolenou jela, pokud bych věděla, že to tam zvládnu, jestli je malý hodný, tak proč ne :slight_smile:
A jak se máte ostatní????
Moc Vás zdravím, páááá g.
19. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
jůů,Gabča jede trsáátttt !tak pak pošli fotejs.
s Wendy je mi to líto-hned bych si ji vzala k Tedíčkovi :frowning2: .škoda,že děti nepřijala. Teddy Vojtu miluje-olizuje ho na hlavě a kde spí Vojtík,spí Tedík. sice nevím,jak to bude až začne Vojtík lozit,ale zatím je to v poho.jak byl Tomík malý,tak Wendulka ho taky nemusela?ted nevím,jestli víc litovat Tomíka a nebo Wendulku.jsem ted děsná cíTta.
doufám,že nikdo nebyl vytopený-co,holky?
Renčo,jak zvládáš první týdny s Nicolkou?
19. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahojte, tak u mě relativní pohoda, už občas i spím :slight_smile: . Ale Nicolka je zatím zlatá a plakat neumí, tak doufám, že jí to vydrží. A už máme bez mála 3kg. Jen nejraději usíná u mě v náručí, ale už druhý den jí přes noc hezky šoupnu do postýlky, sice se jí to moc nelíbí, ale usne, no a ráno si jí beru k sobě do postele a spíme skoro celé dopoledne :slight_smile:. Na procházce jsme zatím byli jen 2x, protože je hnusně. Gabko nevíš jestli je někde v Orlové plavání pro mrňata? Holky a kdy jste začli po císaři cvičit? Já už trochu cvičím, ale chtěla bych chodit na pilates, tak nevím jestli už můžu. Tak všem přeji krásný den a ať už je konečně sluníčko.
20. kvě 2010 v 05:03  • Odpověz
tak to máš dobré,Renčo,že Nicolka neumí plakat-hláávně,aby jí to vydrželo.Vojtíka přešlo řvací období až teď nedávno a to má půl roku.do té doby řval a spal. vanickové plavání pro miminka je zhruba od 6-8 týdnů,tak máte ještě čas.jinak na bazénu až od půl roku. však Gábi ti písne,co kde mají v Orlové.
20. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Renčo, tak to máš fajn, že je Nici tak hodná holčička a že nepláče jako náš Tomiš, když byl tak malý, ale kluky trápí ty prdíky víc, tak snad to k Vám nepřijde. Jinak to plavání je v Orlové prý moc fajn, všichni si ho chválí, dojíždějí tady z celého Karvinska. Je to i cvičení i plavání zároveň a vím, že je tam několik lekcí. No a je to v bazénu KAPLIČKA, to bys měla kousek od Vašeho baráčku, ten bazén je totiž kousek od gymplu. Maminky se tam dokonce objednávají ještě v době těhotenství. Zkus si to najít na netu a kdyby ne, tak by jsme se mohly příští týden projít s kočárkama a já ti ukážu, kde to je :slight_smile:
Mončo, díky, ale Wendy půjde asi k našim, pro mě je na prvním místě Tomášek a fakt si ho nenechám okousávat od psa, i když je to náš pes, kterého máme rádi...bohužel si nezvykla. Ale asi ti moc nepomůžu, když ti napíšu, že Wendy kolem malého taky pořád chodila, když byl malý, hlídala ho, když spal, koukala na něho, když nespal...ale jakmile začal lozit a chodit, tak se ho začala bát a začala před ním utíkat a nenechá se od něho ani pohladit. Každopádně si dávej pozor, protože ti westíci moc k dětem nejsou a Teddy byl z kluků nervózní, když jsme tam byli a takhle to u nás začalo :frowning2:
20. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
renčo a jak často kojíš?Vojtík je naprogramován co 3 hod od natození a už mu to zůstalo.takže noc nenoc,den neden co 3 hod baští.ted už teda má v poledne mrkev a večer kašičku,ale stejně to ještě zapije z cicka.
to ti záávidíím,že spíte celé dopo.u nás se vstává v 6 :unamused: .a pro lepší počasí hlasuju taky,zimy a vody už bylo fakt dost
20. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
No tak já kojím různě - někdy co 4hod, někdy co hodinu :slight_smile: . Ale dnes v noci to bylo dobré - ve 24.00, pak ve 4hod a pak až v 8....je to takové malé zvířátko, když jí nedám hned tak si s ní celé ručičky :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
tož bodejd-má hlad,tak co by si nehlodala packy :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se zase po čase ozývám. U nás nic nového. Malý zlobí čím dál víc a to k tomu patří. Prcek v bříšku roste tak jak má a příští týden jdeme na screaning. Tak snad bude vše ok.
JInak jsme včera řešili uplně stejný problém jako Gabi. Náš opravdu mírumilovný pes včera zavrčel na Tondu. a Pak po něm i štěkla. Dostala takový výprask a za krk jsem ji dotáhla od kotce. Bylo to pro mě takový šok že sem myslela že to nedám. A nejhorší bylo že on jí nic neudělal. Jenom za ní přišel když ležela na schodech a byl od ní asi půl metru a ona na něj vyjela. Před chvílí jsme mluvila s chovatelkou a řekla my že děláme chybu že je necháme si spolu hrát, že tím ona ho bere jako sobě rovného a jenom si chrání svoje území a soukromí. Takže holky co máte psy. Nevěřete svému psovi at už si o něm myslíte že by nikdy neublížil. To totiž není pravda. A hlavně pro mazlíčky je to narušitel.
A MOni u nás to taky tak bylo dokud byl malý a nelozil a nechodil a nijak ji neobtěžoval. Taky se od něj nehla. Ale ted už je situace jiná a já už nikdy nenechám ty dva bez dozoru. Protože ji mám ráda a nechci nikdy řešit to co Gabka - že bych ji musela dát pryč.
No a jinak počasí mě neskutečně štve, je to mazec snad to brzo skončí.
tak se mějte hezky a snad brzo na viděnou
26. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
uf,Verčo,tak to je masakr.že i vaše Tara-tak to je už co říct. No,po všich zkušenostech budu muset mít oči na šťopkách,protože Tedík bude mít 8 let a přeci jen se tady vždy točilo vše kolem něj,takže bude žárlit.naštěstí tady v domě má Tedík vždy kam před Vojtíkem utéct-tak třeba si někam zaleze - uvidíme.a dala ti chovatelka nějaké rady co dělat,aby psiska nevrčely a nehryzaly děti?
26. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
konečně svítí sluníčko!!!!!!!! jupíííí!!! I když se mi poslední dobou nějak sere, tak tohle na mě dobře působí...no a na koho taky ne, co? :slight_smile:))
My jsme si s Tomišem včera užili parádní den ve Studénce u Verči, ovšem nevím jestli si ho užila i Verča s Toníčkem, protože ten náš malý ďábel Toníčka žďuchl a Tonda si bobišek odřel o beton celou bradu....jeva jeva to bylo pláče a ani se nedivím. Toníček plakal bolestí a Tomiš brečel taky bolestí, ale od mojí ruky. No prostě paráda!!! :frowning2: Každopádně Toníček je fakt zlatíčko, hodné miminko a brouček usměvavý, to my maminky raubířů můžeme jen závidět! Tak VERU, ať je i druhé mimi takhle hodné :slight_smile:)) A na třešních jsme zase u Vás a Toníčkovi dovezem ochrannou přilbu :slight_smile: A bylo moc fajn, tak ještě jednou děkuju za super den!
Jinak žádné extra novinky nejsou, ségra provdána, Wendy u našich :frowning2: Tomiš pořád zlobí, někdy míň, někdy víc a hlavně se vzteká a poslední dobou si začíná vynucovat všechno pláčem...tak holky, kdo má taky takové dítko, tak pište, ať je mi líp na duši :slight_smile:))
Tak páááá a všechny moc zdravím!!!
28. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj Gábi,škoda,že jste mi taky neřekly-ráda bych přijela do Studénky taky.no nic.
a jaká byla svatba?obrečelas to?
nějaký sraz na neutrální půdě spácháme,co říkáte kočeny?
28. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Moni, nesmutni, to byla hlavně pracovní schůzka s Petrem. Jinak svatbu jsem obrečela, ale spíše smíchy, bylo to supeeer!!!
Holky tak pa a krásný volební víkend přeju!!! Pa g.
28. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
Gábi,proč smíchem?jakože to všechno byla děsná prča,jo??chudák nevěsta - beztak to chtěla prožívat a vlastní ségra se jí řehtala:slight_smile:.tak ho´d fotejs do alba,a´t vidíme,jak ti to slušelo no a samozřejmě,jakej byl Tomík za frajera-to muší bejt.
my měli včera gardenpárty,tak Vojtík s náma vydržel až do 20ti,pak si dal kaši a zalehnul už skoro u té kaše se lžičkou v puse.ale klasika-chrupal do půlnoci natvrdo a pak se budil.ty noci jsou teď nějaké horší,tak jsem ráda,jak můžu zalehnout přes den.no vidíš,Gábi - volby,na to jsem totál zapoměla.asi zvolím nějakou stranu za práva matek a nebo si jaložíme samy a půjdem s tím kandidovat,co vy na to?JSEM PRO :grinning:
a jak vidím,tak ke srazíku se zase nikdo nehlásí :frowning2:
29. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Moni, mrkni na FB, mám tam plno fotek. Jinak svatba byla fakt super, hezky venku u penzionku, kde jsme pak byli až do neděle a ségra se vdávala podruhé, takže jsme se fakt více nasmáli, než aby jsme slzely dojetím, jediný kdo snad brečel byla naše babi :slight_smile:
Jinak ty noci jsme měli taky takové, Tomiš měl asi větší hlad a taky růstový spurt, ale zase se to uklidnilo a hlavně včera byl úplněk, což na naše dítě působí skoro pokaždé :frowning2:
Jinak pro srazík jsem, ale musí být na to počasí, jinak je to naprd :frowning2: Tak pište termíny, pááá g.
29. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
čau holky,
jak se vede? u nás pracovně.vymyslela jsem si že vybouráme dveře které jsme před 3 roky zazdili a navíc ještě jedny ven aby se mohla udělat terasa. No nebudu komentovat ty komentáře doma, že si měl prosadit svou a dveře nezazdívat, ale co se dá dělat. Takže prachu do aleluja, všude bordel a bordel. Takže mě ted čeká týdenní úklid než to dám do kupy. Toník je naštěstí u babičky tak mám čas a nikdo se mi tu nemotá. Abude tam bobek až do pátku. Ale tomu to vůbec nevadí. Tento víkend měl cestovní. Ve čtvrtek spal u tchýně v pátek u segry a od soboty u mamky. Je mi sice smutno ale dělá se to doma kvůli němu.
Jo Moni už i naše Tara. Ale problém byl u nás teda hlavně umě. Ona si šla lehnout a nechtěla aby ji otravoval, tak mu dala najevo, běž pryč já tě tady nechci. Takž hlídat když si Tedy lehne at k němu malý nejde. To je hlavní. Vymezit mu prostor kde se může schovat a nebude otravován.No uvidíš sama časem jak se bude chovat a podle toho se zařídíš. A co se týká návštěvy tak ani nebyla návštěva. ti dva pracovali a já trochu hlídala.
A Gabi Toníček už má bradu krásně zahojenou. Takže skoro ani památky.
Pavli v ten pátek se narychlo zastavím pro tu garáž. DOufám že penízky dorazily v pořádku. Jenom mi pošli prosím adresu, kam maáme zajet. Je to pořád tam kde jste bydleli? Petr asi bude vědět že?
Já jdu v pátek na screaning tak už jsem krapet nervozní ale snad to bude dobrý.
Dari kdy máš termín? už se to krátí co?
Andrei gratuluju k neteřince? už jste se byli podívat?
No nic já jdu makat, prace nepočká a hlavně ji za mě nidko neudělá.
Tak hezký týden a hlavně bez deště.
31. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem ve 30tt, malý váží něco přez 1,2kg, už mám doma sourozenecký kočát -zatím jen překáží při rekonstrukci a tak, dnes jsem koupila malému první obleční... a malá se vzbudila tak nic, pa
31. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Dari čááááu mamčo :slight_smile: Furt na tebe myslím, a myslela jsem si, že už seš kolem 34tt...ale i tak to šíleně letí. Kdy máš přesně termín? A jaký máš kočárek? Ten co jsi původně chtěla? Jinak je ti OK? A kdy přesně jdeš na císaře? Moc zdravím Romču a mějte se holky fajn! g.
31. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Ahoj, snad mě dneska malá nechá dopsat příspěvek...
Tak tady je kočárek: http://www.mimistyl.cz/sourozenecky-dvojcatovy-kocarek-abc-design-2009-zoom/
Mám ho ve výbavě: 2x sporťák, 1x hluboký, 1x autosedačka, kombinace těchto věcí se dá vždy najednou nasadit na podvozek, koupila jsem ho od dvou paní, osobně jsem si ho vyzvedla v jeseníkách a v olomouci, jde poznat, že je používaný, ale vyšel mě tak na polovinu ceny, což mi připadalo zajímavé.
Ještě musím objednat postel pro malého a myslím, že mi ta včerejší igelitka hadříků v modrém nebude stačit :slight_smile:, jinak koupím nějakou deku, letní fusáček a pořád uvažuju jestli Romči vzít už monitor dechu, nebo malému koupit nový, jsem klidná když na něm spí... sousedce se totiž začel 13 měs. chlapeček v noci z ničeho nic dusit a sama říkala že nemít monitoru tak neví, lékaři ji řekli že neví z čeho to měl, fuj raději nedomyslet.
Termín mám v půlce srpna, ale kdy bude porod nevím, to si naplánuje dr. podle situace, ještě minule to podle nalezu placenty a špatné polohy vypadalo na předtermín, ale po vřerejší ko mi říkala klidně i v termínu,male pak dodala no však uvidíme ty zas něco vymyslíš :slight_smile:
Jinak se cítím celkem dobře, občas jsem hodně unavená ale v porovnání se zimníma měsícema je to sranda.
Tedka do konce června řešíme přípravné zednické práce k zateplení baráku a to vypukne v září, práce kolem staršího baráku je spousta jo Verčo my taky rušíme jedny problematické dveře :slight_smile:
Jinak kdo chce kočárkovat tak se ozvěte až bude slušnější počasí, ale nějaký lehčí terém s ohledem na můj stav mám problémy s dýcháním.
1. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojte holky.kde to vázne?nikde nikdo - už jste všechny odjeté na dovolených?nebo spíše - jsou tep,a,tak je každý venku a není na počítač čas - to je teda můj případ.
Darčo,tak růžové věci po Romče hoď do sava a anásledně obarvi na modro a máš "nakoupeno" hned :grinning:
17. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Tak kde to vázne děvčata??? :slight_smile:))
Jakpak se máte a co plánujete na léto? Pochlubte se kam se chystáte??? My nikam, na podzim tak maximálně na "maltu" :slight_smile:)) Ale i kdybysme na dovolenou mohli, tak letos to prostě neklapne, protože Tomiš prochází asi prvním obdobím vzdoru a to je fakt síla...prostě paráda :slight_smile:)) Myslím, že maminky stejně starých dětí potvrdí :slight_smile:))
Jinak se máme fajn, nic nového není, ale zajímá mě co Darča...Dari, tak jak to vypadá? Už víš termín císaře? A co Romanka? Jak jí připravujete na sourozence? Ještě je hodně malinkatá, tak to asi nebude ani moc vnímat, bude mít jen další panenku na hraní v postýlce :slight_smile:)) A kočárek máš parádní, fakt se mi moc líbí a ještě lepší je, žes ho pořídila levněji....já jsem už z nového kočárku vyléčená pro jednou budoucí naše druhé dítko.
Tak holky, pište pište a mějte se fajn! papa g.
23. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
čau Gábi-my jedem teď na týden do Jeseníků a v září do Vysokých Tater - tam bysme už snad měli mít slevu nebo co,páč Tatranskou Lomnici máme prolezlou sakumprdum.Proč dovča neklapne - už rekonstruujete?jo a jak se projevuje období vzdoru?postraš trochu,ať vím,co bude zhruba čekat. a nový kočárek nechceš proč?i když je fakt,že ty "zajeté" kočíky už mají vychytané mouchy.
Renčo a co ty na Nicolka?užíváš si to? holky,nespácháme nějaký sraz na pískoviši?
24. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Mončo, jé tak to si užijte dovolenou, upřímně závidím, ale my nemůžem nikam, Tomiš je na to ještě moc malý a já mám jen jedny nervy :slight_smile: Stačil mi víkend v Jeseníkách na ségřiné svatbě :slight_smile: Ještě to pro něho není, všude zdrhá, neposlouchá, vzteká se a doma takový většinou nebývá, takže my si počkáme a pojedem někam příští rok. A od října by měla probíhat rekonstrukce baráčku, tak příští jaro bude u nás holky kolaudačka :slight_smile:)))
Jinak pro sraz jsem, akorát to chce velké dětské hřiště a nejlépe oplocené :slight_smile:)) Tak dávejte návrhy! Pa g.
25. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
gabčo,oplocené hřiště má v merku určitě Inetka,chodila tam s dvojčaty.tak třeba písne tip
25. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
hallooooo,kde jste všechny?to už tady diskuze skončila? :frowning2:
6. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
včera porodila Darča - mají synka Viktora. Moc gratuluji a přeji jen samé zdraví a ať dělá Viktorek rodičům a sestřičce jen radost!
5. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
Zdravím všechny! to už tak uteklo?!!!! Dari moc gratulujeme, ať je Viktorek zdravoučký a krásně roste. posíláme pusinu.
Ajuša a Mareček. Jinak užíváme prázdnin - pořád někde, tak se ohlásíme a rozepíšem později.
pa všem
11. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj všem z Karviné. Gratulujeme také - hodně zdravíčka malému, rodičům nadále pohodu a elán.Když ne jinde, tak se snad uvidíme zase v ZOO. Kluci mají za sebou poradnu v 1,5 roce. Mají oba 89cm TOM 14,5kg a Honzík 13,19kg a kecaj a kecaj...., hlavně když nemaj :grinning:
Čau zas písnem.
16. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
čau Šári - ona už nějhaká akce v ZOO proběhla?naposledy,co jsem to tu navrhovala,tak se nikdo nehlásil a nebo nemohl atd.. co se mě týče,tak bych velmi ráda šla. podnikem tedy,holky,něco?
19. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.