• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
autor
Ahoj holky,
my si uživáme sluníčka...Včera jsme byli v zoo.Bylo fajn.Ben šel skoro celou dobu po svých a nejvíc ho zajímali mříže a různé dvířka od klecí :wink:
18. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a díky Tape jsem vás našla. Jsem moc ráda, že jsme se neztratily. Já bych na srazík určitě dojela jen od 26.7. jsem mimo. Strašně to utíká, dívám se Teddy už je ve 14tt, s Ridou jsem si psala -malá je krásná a určitě už taky zase vyrostla. A Ben už chodí, tak to je síla-strašně to letí!!! A my jsme v pořádku, jsme v 18tt a zatím nevíme co to bude, pan dr. by prej moc hádal. další ko mám až 6.8.
18. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojek holky, budu moc ráda za jakýkoliv srazík, chtěla bychom s Nelinkou mezi vás dorazit, abych vám ji mohla ukázat :slight_smile:
Pety, můžu se tě zeptat, nechala jsi Bena očkovat Prevenarem nebo Synflorixem? Nám o tom očkování řekla doktorka, ale nedokázala nám poradit, zda máme nechat Nelinku očkovat nebo ne a zda teď nebo až později. Nedokážu se rozhodnout, jednou jsem nalomena pro...potom si něco přečtu a zase proti. V úterý jdeme na třiměsíční prohlídku a nevím, jestli tam už jí nebudu muset říct, jak jsem se rozhodla.
A vy ostatní holky, co máte doma mimi, jak jste se rozhodly vy?
19. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky, jestli chcete koukněte, dala jsem některé fotky Nelinky do alba.
http://www.modrykonik.cz/album/album_add_images.php?vAlbumID=195039
Přiznám se, že je tam teď cpu narychlo, protože bych vám chtěla Nelinku ukázat a asi to nemá hlavu a patu, později tomu dám nějaký řád, ale kdo chce, ať nakoukne.
19. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky omlouvám se, adresa alba je:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=195039

předtím jsem vložila odkaz na přidávání fotek :frowning2:
19. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Marcelko,krásné fotečky!!!Kde jste se nechali fotit??Známá má podobné....
Ajuso,toto letí!!!
Rido, nalož malou do auta a přijeď!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
čau vespolek.tak v pondělí nám vypuknou okna,pak zedník,pak malíř a pak asi padnu.ale aspoň to bude hezkýýý.je třeba udělat pořádnou generálku.
Marci,fakt hezké fotečky.taky mám v plánu se jít nechat takhle fotit - fotografka od známé to dělá ve FM a ty fotky jsou nádherný.má je i podbarvený nebo jen část je podbarvená - jo,to by člověk neřekl,co udělá profík s fotákem.a to mám jednoho doma,ale jak to tak bejvá-kovářova kobyla...
21. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Teddy a kolik bere za fotečky chci teď jít s Benem??
21. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojek Pety, fotila nám to fotogratka Natálie Myslivcová. Najdeš ji na netu na: http://nataly-photo.wz.cz/
Za 10 fotek jsme platili 3.000,- a zbytek fotek dostaneš na cd. Byli jsme tam asi něco málo pod 3 hodinky, ale některé děti se prý fotí i déle - moje kamarádka fotila svou dceru skoro 5 hodin, protože mezitím jí Leonka ještě usnula.
Teddy, nemáš kontakt na tu fotografku z FM?
Pety, ještě se tě chci zeptat, když jsi malého vozila v hluboké korbě,nestalo se ti, že ti sjížděl? Nela mi sjíždí směrem k rukojeti kočárku. A všimla jsem si, že se mi ty klouby, ve kterých je hluboká korba jakoby uvolnily, ale nevím, jak by šly přitáhnout, v návodu jsem nic nenašla.
Jinak dnes máme po 3 měsíční prohlídce: Nelinka má 4900 g, 58 cm a dostala dnes očkování - tak čekám, jak se s tím srovná.
Jinak u mě nic nového.
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky, píšu jedním prstem, malá zas visí na prsu -už hodinu a vypila jen 40g, před chvíli u mě byla Teddy ani mi nepřišlo že jsi tu byla přez 2h, holky - maminy poradte nějaký fígle jak nechat malou chvíli o samotě aby nežvala, ne že bych si stěžovala ale nezvládám žádnou práci v domácnosti, jakmile spící malou položím je zle a je s brekem vzhuru
21. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
čaute vespolek.holky,kontakt na tu fotografku ve FM nemám.fotila se tam známá tady ze šenova,takže jak to budu potřebovat,tak si vezmu kontakt a teprve tam zajdu a uvidím a cenu nevím.
byla jsem dneska u Ridy-malá je úžasná.jak vidí tatínka,oči se rozzáří a je zticha.taťka na ni holt působí zcela jako dokonalý uspávač.Rida vypadá úžasně,štíhlá jak proutek,těhotenská kila žádná - moc jí to sluší.šli jsme na malinkatou prochajdu,tak jsem si zkusila kousek s kočárkem,ale ta malá potvůrka poznala,že ji neveze taťka a ryčela.jak ji vezl ta´tka,usnula.holt v tom má holka jasno :grinning:
21. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
u nás propukla nemoc v plné síle...
Marci,Beneček se mi taky posunoval dolů ale vůbec to nevadí,podložila jsem mu nožičky plenkou nebou letní dekou.....
Očkování určitě přežijete v klidu.U nás to proběhlo vše o.k ale měla jsem doma nachystaný sirupek a čípek kdyby něco.Jinák stačí jedna kapka levendule a mimi se uklidní samo www.nobilis.cz
Riduš,taky jsem to tak měla s Benečkem a okamžitě jsem kupovala houpačku!!!!Usnul tam pokaždé a pak jsem ho hned přrnesla.Je to zázrak a vřele doporučuji!!Já jsem ji minulý týden prodala,ale ty si určitě koupíš new!!Koukni na značku fisherprice mají velký výber-houpací,vibrační a dokonce i hrajou.
22. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
22. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Riduš, taky dávám malou do houpačky. Mám akvárium od Fisher Price a jsem s ním moc spokojená i když musím napsat, že Nelinka byla moc hodná a vždycky usla téměř kdekoliv. Ale v houpačce mi usíná často, mám ji v kuchyni když vařím, abych na malou viděla. Jen teď, když už je větší, tak se mi ji při braní často podaří probudit, ale když byla maličká, tak to bylo bez problémů.
22. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím a nakukuju, zda tu není dohodnutý nějaký srazík, ale není :frowning2:

Máme se fajn, bydlíme stále u tchyně, ale konečně už můžem domů a tak to příští týden zrealizujeme. Trochu bojujeme s jídlem, ale protože má Šimi docela velké zásoby (je to sloník), tak se to na něm v podstatě neprojevilo.

Marci, nááádherné fotečky a krásné mimčo, jsem moc na malou "live" zvědavá :wink: A co se týče očkování, já bych s prevenarem i čímkoliv jiným počkala až po 1. roce, hlavně proto, že dítko dostane v 1,roce mnoho vakcín, a je to tak veký nápor na to malé tělíčko, natož tak ještě jiné vakcíny, a taky po 1. roce pak jich potřebuješ méně, takže i to je cenově výhodnější. Malý má skoro 5 měsíců, ale ještě nemáme naočkovanou ani hexavakcínu a naše dr. tvrdí, že není kam spěchat (i když za tu hexavakcínu bych byla vděčná)

Rido, zkus tu houpačku, na ségřina dítka docela zabírala. Já s tím zkušenosti nemám, malý je naštěstí klidný, a navíc, prostorově tu mám jen ty nejnutnější věci.

Pety, tak kdyvyrazíme na to kafe? Uvidím však ráda i ostatní, co prochází centrem, my tu korzujem každý den za každého počasí :wink:

Ajuš, koukám, že jsi holky našla i bez odkazu :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojte.ani se do centra nevypravuju,páč na hrochy nikde nic nemaj a nemůžu na sebe koupit žádné letní šaty a je mi až trapně.já teda nevím,jestli těhule jsou nějaký vyjímečný případy nebo co.teda takových těch hubených těhulí tu chodí do aleluja,ale těhule kyprých tvarů jsem snad jen já.po dnešním maratonu po obchodech se závěrem,že opět nic nemám,na mě padla taková depka,že si jdu lehnout,páč jsem totálně vyčerpaná.
22. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Ahoj holky,chci jen pogratulovat teddyně,jsem moc ráda,že už jsi taky těhu,přeju pohodové těhulkování a krásné zdravé mimi.Co tvoje zlobivá nožka?už je to v pořádku? :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
fish,děkuji za gratulaci!
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
halo halo,kde to vazne?nikdo nema chut psat? u nas dneska vypukly okna,zednik. zednik jeste zitra,pak malir,pak podlahar,pak elektrikar a do konce prazdnin je vystarany o zabavu. :grinning: tak pak vas pozvu,kdo budete chtit prijet,omrknout novy fasady na zdech.a konecne snad opecem ten burt.pac sraz nikdo furt zadnej neporada :unamused:
27. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
...tovíž teddy, na jednu stranu nás toho spojuje hodně a přeci málo, už se to hodně roztříštilo a každý ma své zájmy, někdo na mrně čeká někdo ho má už odrostlejší...
28. črc 2009 ve 04:29  • Odpověz
jasně,to máš Ridi pravdu. nicméně bych řekla,že jsme všechny začínaly stejně - od nuly.tak proč si nepovídat?já na tom nevidím nic špatnýho.nebo se s dětma sejít.jednou dorazím,až nebudeš mít taťku doma,ať si taky zakočíkuju :grinning:
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
teď nějak nebyl time...Konečně jsme dodělali kuchyň a už chybí jen pár maličkostí :wink: :wink: :wink:
beneček je už konečně zdravý tak nám to snad chvíli vydrží.Příští týden by jsme měli jít konečně na očkování.Manžel má teď dovolenku takže co sraz třeba v pátek Futurum v 15.00 v Kaskádě???
29. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Peti,za sebe říkám,že tento týden nemůžu na srazík.v pátek jedu k rodičům na oslavu-neteřinka má 6 let.takže já můžu až tak za 14 dní,až nám pominem doma ten chlívajs.
29. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj holky, my byli dnes u paní doktorky na ko, vše ok, objednala jsem se na kyčle a očkování rotavirů, pak jsme skákli a manžou na procházku do shopingparku a kolem, co se týká srazu tak já sama v autě s malou nejsem schopna vyjet, musím brát hlubokou korbu a podvozek a autosedačka to je moc skládání do auta tak to jen s manželem :slight_smile:) jo zítra máme 5 týdnů!!!!
29. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím. Omlouvám se, že nepřispívám častěji, ale nestíhám. Pořád někdo slaví narozeniny, pořád tu mám návštěvy, hlavně maminky a dětičky, takže stále uklízím a tak. Marci, malá je moc hezká a máš krásné fotečky.
Riduš, koukám, že Romanka je taky docela hlasité mimi, nebo už je to lepší?Já stále nemohu pochopit, jak Pety chodila s Beníkem na srazy a on byl tak hodný!!! To s Vojtou vůbec nehrozí, pořád se dožaduje pozornosti a chce nosit a chodit....
Riduš, já myslím, že to vyjetí s malou brzo zvládneš, já už dneska zvládám nejen to vše co jsi napsala, ale někdy k tomu i kolečkové brusle, kolo a helmy:slight_smile:)
Těhulky užívejte těhu, maminky ať dětičky nezlobí a žebychom zkusili srazík příští pátek v tom Futuru? Nebo v té cukrárně na Fifejdách? Když to budu vědět tak týden předem tak si čas udělám. Co vy ostatní? mŮŽETE?
31. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj kočeny, byla jsem mimo a koukám, že srazík mi neutekl. Už jsem chtěla napsat, že v pátek můžu, ale jdu konečně na srdíčko! další týden jsem sama doma tak můžu kdykoli. Jinak vše při starém a korát mi nějak moc poskočilo bříško a známý mi říkají, že ho mám velké. a no a co! tak dlouho jsem na něj čekala tak se klidně ukazuje!!! :slight_smile: Všechny moc zdravím a přeji krásný víkend.
31. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
ajušo,tak to já po ránu nemám břuch nic moc-v podstatě nic a večer jsem,jak bych šla už rodit.tak doufám,že je mimin OK,páč jdu na kontrolu po 4 týdnech,což je moooooc dlouho.nicméně přibírám snad i na hlavě,tak snad je mimin OK
1. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj, opět se hlásím.
Holky vzpomeňte si na moje obrbřicho:slight_smile:)je to úplně fuk jaké jsou bříška, důležité jak se cítíte vy a mimi,ale to vy víte, páč tady chodí jen holky chytré a šikovné že jo:slight_smile:
Vojtík už byl asi dlouho zdráv tak nás od včerejška trápí vysoké teploty 39,6. V noci, ráno, dopoledne, nezabíral ani Nurofen, no opět jsem měla nervy v kýblu. Teď se zdá lepší i když stálemírně teplejší, ale už tak nehoří a nenaříká. Byla jsem i na pohotovosti, ale nemá žádné příznaky ničeho, tak snad jak to přišlo tak to odejde!!!
Těhulky, moc ráda bych vás viděla.A samozřejmě všechna nová miminka taky!
Mějte krásné slunečné dny a buďte zdraví!!!!
1. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
tož baby,kdy spácháme ten srazík??co takhle tuhle středu??v úterý nemůžu,dnešek a zítřek bude u nás těžce pracovní po malování.ale středa je mi jedno.navrhněte maminky s dětma,kde se dá jít.
2. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.