• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
autor
Ahoj holky,
sředa mi zatím vyhovuje.....Půjdu bez Benyho.
Jinak u nás nic new ale na srazík se těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Pety,tak super - navrhni kde a jsem tam-říkám za sebe.potřebuju vypadnout z toho cvokhausu,co tu máme po přestavbě,malování a kde čím.v kolik?ať můžem dát vědět holkám na mobil.
3. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky, my byli s mužem kočárkovat v pátek v komenského sadech a včera v parku u zámku v karviné, bylo to super, ale kočárek mi stále není mužem propůjčován :slight_smile: . Jak jsem psala už výš sama se s kočárkem nikam nedostanu, protože jak dávám hluboký i podvozek do kufru tak musím sundat kolečka a to je ne mě moc práce... a v autosedačce, která se připevňuje na podvozek báječně je malá ochotná trávit jen omezenou dobu a nikdy do předu nevím jak dlouho... to záleží na její momentální náladě. Jinak se mi otáčí ze strany na stranu, když má hlad tak se v postýlce přesune až k chrániči cca 35cm co je na šprušlách a ten pak ocucáva, takže pomalu dávám veškeré hračky prič. Jo houpačku, koupila jsem prales od fisfer-price používám jen na přehrávání písniček a jako dekoraci do pokojíčku :grinning:
3. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ridi,aspoň máš veselo.to je ale už Romanka šikovná,že se tak kulá po postýlce. my byli s Jirkou v Karviné v sobotu,byl tam na náměstí jakýsi candrbál,co Jiří fotil.ale park je v Karviné fakt hezkej,to se musí nechat.a na náměstí mají výýýbornou italskou zmrzlinu.kurnik,už se mi sbíhají sliny :sunglasses:
3. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak středa by šla u mě dopoledne.odpo tu máme elektrikáře
3. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
jo zapoměla jsem napsat že malá ma 3,75kg
3. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Darčo,Romanka roste jak z vody.tak jak příště přijedu,tak už nebude takový drobeček a zkusím si ji pochovat bez peřinky,jestli se mnou teda už bude kamoška.
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Ahoj,
nestíhala jsem...Je teda dnes něco v plánu???
5. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky, nějak mi to utíká a dneska jsem musela nutně za mamkou, ale vidím, že srazík se asi posouvá. já jsem příští týden sama doma a chtěla bych se jet podívat do Ikei, tak bych to popřípadě skloubila se srazíkem.
Zítra jdu na ko, tak se ozvu jestli to bude princezna nebo kluk jako buk !!! :wink: pa všem
5. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
tak jsme se dneska prošly s Pety a Beníkem samy.občas tu někdo aspoň nakoukněte,at se domluvíme konečně na nějaký srazík.
5. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že ko dopadla na výbornou a v bříšku nosím kluka jako buka! Váží 420g.
6. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
ajus tak to je paráda, jsem moc ráda že je vše ok, si vzpomínám se slzou v oku jak já řešila každch 100g a dnes máme 4kg a né a né spinkat, na rukách a při prsu uspávám 3-4h, ale je to naprosto super to stojí za to... my dnes ukončili šestinedělí
6. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
ajušo,gratuluji k chlapečkovi!ono je to v podstatě jedno,hlavně,když je to zdravé. ale když ti chlapi tak touží po těch pokračovatelích rodu,co?
Darčo,neměj slzy v oku - svoje sis odnosila a teď máš ten poklad u sebe.no uznej,že je lepší mít Romanku na rukách než v bříšku.pořád je takovej nespavec?téda,co s ní,s princeznou jednou.no,ale při mé aktivitě a neodpočívání bych se nedivila,kdybysme my měli taky takovýho nespavce.furt si říkám,že bych měla zvolnit a furt se mi to nějak nedaří.dycky se najde něco,co se nutně musí udělat a zaručeně to nikdo neudělá tak dobře jak já :grinning:
7. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj, promiňtě, že sem nakukuji, ale chci Ajuši pogratulovat k chlapečkovi a k tomu, že je vše v pořádku! Paráda! :wink:
Jinak zdravím všechny, Teddy, vidím, že s tou aktivitou jseš na tom podobně jako já, taky se bojím, aby to nebyl nespavec, když furt něco dělám... :grinning:
Krásný den, pěkný víkend a opatrujte se!
L.
7. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky,
po šíleně dlouhé době vás všechny moc zdravím! Už jsem tady nebyla více než měsíc, měli jsme PC v opravně, ale už je zpátky a já taky :slight_smile: Tak jak se máte?
Koukám u těhulek, že ty týdny neskutečně letí, ale nemůžu se tomu divit, mě to letělo taky tak :slight_smile:
Tomi už má 9měsíců, je to síla, jak letí i tohle. Už povídá a několikrát řekl i "máma" a chodí okolo nábytku. No už je to docela akční a já jsem jak hlídací pes. Každopádně je to malý vzteklounek, i když je to zatím docela roztomilé tak do budoucna doufám, že ho to brzy přejde.
Tak se mějte holky fajn, papa g.
7. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ajusi,gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nás už je to s chozením parádička.Beny je už šikulka a dokonce jak jsme venku tak ani moc neutíka a jde pěkně po chodníčku.I když někdy je to docela makačka.Dny trávime venku na procházkách nebo na pískovištích.Pokud se bude chystat srazík tak já jen v centru Hvězdička :wink: .Gábi se určitě ráda přidá a v klidečku vypijem aspoň kafíčko a vám ostatním to určitě nebude vadit.....
Všechny ostatní zdravím
Od pondělka jsem opět dopoledne sama doma(manželovi končí dovolenka) takže kdo chcete stavte se kdykoli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Gabi,malý je kouzelný!!Je celý po tobě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Přidala jsem fotečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
čaute vespolek,Beník je už frája a tomík taky roste jak z vody.no,všechny děti roztou jak z vody.někdy zhruba od pondělka za tejden bych chtěla uspořádat opíkání buřtů u nás na zahradě,kdo budete chtít.a nebo se můžem sejít v tom MC Hvězdička,jak navrhovala Pet-pro dítka to bude bezpečnější asi u těch hraček.teď,jak jsme se s Pety sešly,tak Pety zjistila,že to MC má otevřeno až od 14ti hod - šmejdi!o prázdninách by právě měli mít celý den otevřeno,aby měly maminy kde s dětma zajít.
8. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky,
už jsem tu taky nebyla ani nepamatuju. Konečně jsme se přestěhovali domů, takže mám práce jak na kostele, protože jsme na to s malým sami, taťka nám stále lítá po Evropě. V PO odjíždím na týden do Jizerek, ale pak se ke srazu ráda přidám, jen mi prosím o příp. srazu pošlete SMS, protože na PC mi nezbývá čas a půjde navíc do opravny.
Beník byl na srazích opravdu neuvěřitelně hodný, se Šimim to asi nebude na tak dlouho, ale hoďku či dvě bychom v MC dali. JInak už má 5 měsíců, konečně máme za sebou první hexavakcínu a já doufám, že se v termínu a ve zdraví dočkáme i druhé.
Zdravím všechny těhulky i zaneprázdněné maminy :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojte - a co ostatní holky?ještě jsme neviděly Nelinku od Marcely,Vojtíka od andrey...co kdyby se nás sešlo víc v tom MC - co vy na to??ale asi domluvíme nějaký datum a rozešlem info přes mobily,páč tady nás chodí málo - není času.
9. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
O.K super nápad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pamatujte otvíračka až od 14h
Pošlu odkaz...
9. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
9. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
no a kdy to teda spácháme?? někdy příští tejden,až se vrátí i Tape z cest?ať vidíme Šimonka-ten takyl ještě neobkroužil všechny tety :sunglasses:
9. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojek holky, na srazík se moc ráda přidám...a je mi jedno kde bude, takže jsem pro Hvězdičku i pro cokoliv jiného :slight_smile: a Nelinka už se na vás taky moc těší.
Holky co jste kojily, neměly jste problém s vypadáváním vlasů? Mě začaly poslední dobou hodně padat a nevím co s tím. Pořídila jsem si vitamíny, ale neřekla bych, že to nějak zabírá. No možná to chvíli potrvá...
JINAK AJUŠKO MOC GRATULUJI K CHLAPEČKOVI !!!
10. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Marcelko,vypadávání vlasu po porodu je úplně normální stav a nic ni na to nepomůže...Odezní to samo.Žádné oba vy neměj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky,
marci vlasy mi začaly vypadávat asi 3.měsíc od porodu, pak jsem trošku sestříhla vlasy a za pár týdnů to přestalo, ale nevím jestli jen odezněla doba nebo pomohlo to odstříhání.
jinak holky, já jsem taky pro srazík v MC, přidá se i verča, takže napište, kdy se vám to hodí, já příští týden můžu kdykoli :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
i když mimčo fyzicky nemám,tak se ráda přidám do MC - ať to okouknu. jo a dle dnešního ultrazvuku si manžel vyrobil kluka :grinning: . Pište termín,přidám se velmi ráda.
10. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Takže by jsme se konečně sešli???To je paráda....
Otvíračka od 14h a dejte den mě je to taky jedno :wink: :wink:
http://centrum-hvezdicka.webnode.cz/provozni-doba/
Když budem vědět den tak si raději dáme rezervaci
10. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
holky,Verča navrhovala tento čtvrtek - co vy na to?
10. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.