• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Moni, gratuluju ke klukovi, my nakonec fakt budem mít tu Klabzubovu jedenáctku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A ohledně srazu je změna, ne tento čtvrtek, ale příští pondělí od 14.00h v MC, kdo může??? Zatím já a verča
10. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak já už jsem si pondělí 17.8. rezerovala pro "husarky"...čas se ještě upřesní, nebo se tam sejdem hned po té 14 hodině?
10. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
marci, já bych to viděla hnedka po té 14h, co vy na to holky?
takže zatím: já, verča, marci..........kdo další??????
10. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
na pondělí se přidává Teddy.sumasumárum zatím: Verča,Gábi,Marcka,Teddy... kdo máte číslo na Andreu a MAC a Ajušu - pošlete sms.Tape a Bobině pošlu sms já. taky bych byla pro to hned ve 14 než se tam nahrnou ostatní maminy s dětma.pety,rezervuješ místa??chodíš tam,znáš to tam - co ty na to?
10. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, příští po se přidám taky, akorát mi napište prosím kde to je. Dojedu autem. Moni, gratuluji k chlapečkovi, to bude parta ! Dobrou
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
ajušo,mrkni na předešlou stránku - Pety tam dala odkaz.je to přímo naproti Carfouru přes cestu.takže buď se parkuje u Futura nebo Lidlu a přejde se cesta a nebo někde u toho.jo a ještě dám vědět Ridě,jestli bude chtít přijet s Romankou.ta je naprosto úúúúžasnáááá krásnááá.
10. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak jsem rozeslala SMSku tape,ridě,bobině a inetce.uvidíme,kdo se ozve.a kdo nakonec všechno dorazí.ajušo,ještě není k čemu gratulovat - až to bude vyklubaný a zdravý,tak je teprve důvod k oslavě.
11. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky,
já jsem napsala mejla mac, andrejce, renči a aničce, tak už o tom ví snad všichni.
prozatimní účast. já, verča, monča, marci, ajuša........ supeeer!!!! kdo další?????
11. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
před chvílí jsem mluvila s Darčou,přijet nemůže.tak uvidíme,kdo nakonec přijde nebo nepřijde
11. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,
my se taky přidáváme k pondělmímu srazíku :slight_smile: :slight_smile: .Já jsem tam jeětě nikdy nebyla ale kde jinde se sejít......Poslala jsem odkaz takže cestu všechny určitě najdete bez problému.Když budem vědět kolik nás bude tak ve čtvrtek bych tam zavolala a dala raději rezervaci.
hezký den
11. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
To jsem já Pety-píšu od mamky z nicku :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
poslední sesumírování: Verča,Gábi,Teddy,Pety,Ajuša,Marci...kdo dál?
11. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
no holky,kde to vázne?? to fakt nikdo nemá čas ani napsat jednu větu?
12. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
holky,v tom centru hvězdička mají dovolenou - teď jsem mrkala na jejich stránky.doufám,že sem aspoň nakouknete,když už nic nepíšete.a´t to víte a nejedete tam.mamky,domluvte se,kam s dětma chcete jít.
12. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
no tak to je problém. pety víš o něčem jiném v Ovy????? já už tomiška neudržím v kočárku a na jednom místě :frowning2:
12. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
holky,ještě vím o Dětském ráji - je to v přívoze,vedle bazénu Čapkárna.jsou tam jak venkovní průlizky,tak vevnitř je nějaká hernička.ale to venku bude asi spíše pro starší děti.tak se rozhodněte jak chcete,mě je to jedno
12. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
moni, pošli na ten ráj odkaz, ať na to můžem mrknout
12. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Tak to je pech...... :fearful: :fearful: :fearful:
12. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
A co tak u mě doma??? Myslím,že se tady vlezem:slight_smile:)) Dejte vědět.
12. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky, já v pondělí taky přijedu. Mrknu na mateřská centra, ale ten dětský ráj by snad mohl být, ozvu se ještě
12. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Já bych navrhovala MC Chaloupka, je to v centru www.rcchaloupka.cz, mrkněte na to, jsou tam dopoledne nebo pak odpoledne od 14.30. Já můžu i dopol i odpol. Takže pište vy kdy vám to vyhovuje a kde by to teda mělo být.
12. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
pety,jsem pro u tebe doma- pokud teda takovou tlupu vezmeš do bytu. ten Dětský ráj si najděte na webu,nějak mi to nejde vyhledat,abych našla na to web.
12. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Peti, prosímtě v kterém patře bydlíš?
12. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
holky,mě je to jedno...jestli v mateřském centru nebo u Pety...a je mi jedno, jestli dopol. nebo odpol. Takže to nechám na vás a ještě ses kouknu, abych teda věděla, kde se sejdeme :slight_smile:.
12. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
tož co teda?kdy,kde??nám těhulím je to asi jedno,takže spíše maminky se domluvte mezi sebou.
12. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
ahoj, tak mám 6 týdenní kontrolu za sebou, vše více méně ok, jak mi bude "břicho" fungovat se prý uvidí, moc jsme se s doktorkou zasmály, zas začla s tím svým obvyklým: už né ty jsi těhotná to není možné, ale ty máš mimino ....

jinak co se týká srazu takové akce s romankou nedáváme, ale jinak statečně dojedu s malou v autosedačce do centra havířova :slight_smile:))
12. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
bydlím v 1.patře takže si myslím bez problému a máme tady i výtah.....
Záleží na vás jak se domluvíte :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně dejte předem vědět koli nás bude :wink: :wink: :wink:
13. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Rido, ty jako z Havířova nevyjedeš s malou??Sakra-nezlob!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj, tak já se hlásím, že bych přijela se dvěma dětma:slight_smile:) A upeču nějakou buchtu,ať nemáš moc chystání. V kolik máme dorazit?
13. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
taky se hlásím k Pety - taky s buchtama,jo?co takhle Tiramisu,dámy?
13. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.