• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Holky tak já bych taky dorazila k Pety, v kolik a kde? Tož mě musí někdo navést , prosím. :wink:
13. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
ajušo a odkud pojedeš?autem nebo vlakem?Pety bydlí na Fifejdách (za pivovarem).
13. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Já si tiramisu ráda dám, mňam:slight_smile:)
13. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
no jo,holky - teď mi tak docvaklo.mám auto v servisu a bude až v úterý - nejdřív.tudíš s plechem Tiramisu těžko dojedu MHD,páč musím přestupovat.takže uvidím,jak se to vyvrbí,jestli mi manžel půjčí svoje a nebo pojedu MHD.podle toho dovezu mňamky.když pojedu busem,vezmu nějaký mňamky,co přežijou MHD:slight_smile:)
13. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si domluvila na pondělí auto, navštívila stránky Hvězdičky, našli si ji na mapě, dokonce jsem našla na koníkovi diskuzi a teď koukám, že je všechno jinak a do hvězdičky se nejde :frowning2: Psala mi to teddyna a já se na vás těšila.
13. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky holky, tak já se taky přidávám a na sraz k Pety dorazím. Už se na vás moc těším. Pety pošli nám adresu kam máme dojet. Já si to najdu na mapě, abych nebloudila. Pavli a co ti brání přijet k Pety? A co mám přinést já? Sladkého jak tak koukám bude dost. Tak já vemu - no nevím co
14. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojek,tak koukám, že se nakonec sejdeme u Pety :slight_smile:. Petři, prosím napiš adresu a čas, ať tedy s Nelinkou víme, kde tě máme hledat. A zvládneš to, tolik bab i s dětma :slight_smile:.
A co mám přinést já?
14. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak srazík v pondělí u mě...Adresu si rozešlem smskou.Uděláme mejdlo pro děti :wink: :wink: :wink: Nakoupím nějakou výzdobu ať máme nějaké hezké fotečky.Já teda zajistím pitný režim pro nás a pro děti a nějaké nanukáče do kávičky a na poháry.Je to od vás fajn,že něco upečete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Nakoupím kelímky a tácky ať se nám to tady nezvrhne v nějaké....(doufám ,že nikomu nevadí plastik) a maminky odrostlých dětí určitě pochopí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už se mooooooooc těšíme!!!!!!!
14. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
taky jsem pro plast - nač pak něco mejt,když se to může vyhodit. teď jsem mluvila s Gábi - mají PC v opravně,takže vzkazuje,že přijede.teda lépe řečeno - přijedem spolu,páč mě nabere po cestě a tudíš vám cosik dobrýho nachystám,páč se povezu autem.Pety,mě adresu nemusíš - zaparkuju u Gamy a pak ti zavolám a je to,ne?tam není kde zabloudit.
Inetko,však dojeď k Pety - to už je jedno jestli za Futurum do Hvězdičky nebo před Futurum k Pety:slight_smile:)
14. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
No já s ohledem na Pety, ony dvojčata dokáží být někdy akční, co se týče demolice bytu :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Pavli klíííd,psala,že nakoupí plastový kelímky.tak holt pak bude seškrabávat ty buchty z gauče,no:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj, já už se na vás a dětičky moooc těším, jen se trochu bojím, jestli Pety nebude muset potom opět dělat nějakou rekonstrukci bytu:slight_smile: A Tape dorazí? Ví o tom?
15. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Holčinky, kolik tam teda bude dětiček? Beník, Tomášek, Toníček, Nelinka, Šimonek?? Vojta, Emma a ještě někdo? Ať vím......
15. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Tape ví,psala jsem jí. odepisovala dnes,že pokud jí bude dobře,tak dorazí.má nějaké zdrav.problémy.takže uvidíme.a ještě si tam,Andrej,připočti Jindříška a Aničku od Inetky.Téda,to bude dětí. no to je fakt,Pety - to budeš ráda,jak vypadnem,páč to bude hoodně náročný.ale nějak to zvládnem,ne?maximálně se ti složíme na novou barvu na zeď,jak budete muset vymalovat:slight_smile:))
15. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
čauec holky,
píšu od tchánovců, protože jak už psala Monča, náš PC je opět v opravně, měli jsme ho doma celý týden - júúúúú!!!!!! No ale píšu, že na zítřek se už fakt těším, na vás i na děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bude prča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Upeču něco slaného, ať vyvážíme to sladké :slight_smile:
Tak se mějte fajn, papa gábi
Jééé a teďka jsem si uvědomila....9 dětí, Pety máš strach? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přijde i Mac s Honzíkem?
16. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
strach nemám..Každá si své dítko určitě uhlídá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude nás tady dost.Tak snad vše proběhne v pořádků!!!!
16. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky, nechávám tel. na sms. Prosím napiště mi někdo v kolik? před Futurum dorazím, snad budu mít auto. těším se. pa 777272216
16. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, taky nevím v kolik vlastně srazík je.Vezmu sebou něco slaného. Pety...ještě mám jeden dotaz, budu si mít u tebe dát kde kočárek, nebo si mám vzít jen autosedačku "do ruky"?
16. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky,srazík zhruba kolem 14té.ajušo,spoj se s Pety,ať ti řekne,kudy máš jet.pokud máš auto a k Futuru trefíš,tak ona bydlí kousínek od tama - takže autem dojedeš v pohodě.
16. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky,
náhodou jsem tu ještě koukla, kde že vlastně je to MC Hvězdička a teď zděšeně koukám, že jsem nějak mimo a že jste sraz přesunuly k Pety :astonished: Takže se omlouvám, ale pravděpodobně nedorazíme, neb mi malý v tuto dobu spává a s 8 dětmi pravděpodobně klid nebude. Jinak oceňuju Petinu odvahu, s větším počtem dětí mám již své zkušenosti :wink:.
16. srp 2009 ve 23:59  • Odpověz
Ups, nějak se mi to odeslalo, aniž jsem stihla dopsat příspěvěk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ráno se ozvu Pety, stejně neznám její adresu, tak se na ni musím případně poptat, a podle toho, jak na tom budem se spánkem, tak se rozhodneme. Taky předpokládám, že v takovém hojném počtu asi nechat kočáry doma.
Takže, pokud se zítra neuvidíme, tak si to krásně užijte, škoda, že jsem se to nedozvěděla dřív, taky bych něco upekla a mohla jsem si sehnat hlídání na spací dobu a zaskočit aspoň na chvilku sama a okouknout dítka i těhulky. Tak se mějte krásně, pa P.
17. srp 2009 v 00:08  • Odpověz
Holky, já vím, že to vypadá, že se vymlouvám, ale nemůžu dojet. Právě se ozvala moje dobrá kamarádka z Anglie. Už jsem měla pro vás nachystané ovoce ze zahrádky :slight_smile:
Přijela na otočku kvůli mamince, chce se sejít a odmítnout jí opravdu nemůžu. Neviděli jsme se 3 roky. Moc mě to mrzí, ale vás určitě brzy uvidím, doufám, snad se ještě stihnem do Vánoc sejít.
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
hezký večer. děkuji tímto hostitelce Pety za příjemné odpoledne a zároveň tímto obdivuji její odvahu pozvat si takový blázinec domů.chudák,bude uklízet ta dva dny.bylo fajn vás všechny vidět a aspoň chvíli s někým promluvit,páč souvislý hovor s tolika dětma byl zcela nemožný. děti jsou fajn,je vidět,jak rostou a vyvíjejí se.
přšítě bych zvolila nějaké MC,ať děti udělají čurbes zase jinde - co říkáte? :grinning:
17. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
myslím si že to dnes proběhlo vše o.k :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Trochu kraválu ale důležité je,že nebyl žádný úraz.Jen jedno kafe :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Moc děkujem za dobrůtky rozdělili jsme si je s dvojčaty :wink: :wink: :wink: :wink:
Koukněte na fotečky.
17. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Tak nevím jak s fotkami každý může mít jen 3alba a já už mám :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
17. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
DALA JSEM TO TADY K MAMCE :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
hezký fotky,akorát tetka Monika tam je jak vepř oproti ostatním :angry:
17. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
tetka Monika není vepř, tetka Monika má akorát v břuchu vetřelce :dizzy_face:
18. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
ále,prd vetřelce.dneska mi sestřička u doktora řekla "a vy jste těhotná? a 18 týden? a kde máte to břicho?". no,takže jsem vypapaná zcela všude a břuch skoro nikde.
18. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Buď ráda,že je vše ok. a váhu pak dáš po porodu do pořádku:slight_smile:)
18. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.