• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahoj holky,
po domluvě s admin.jsem založila nick pro vkládání foteček srazů....Pety.Pod tímto nickem se můžou vkládat jen fotky a nesmí se psát příspěvky.
18. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Tak a máme to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Andrejko,pošli fotečky co fotila včera Ema!!!
18. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
super Peti!!seš šikulka.od 6 jsem na nohou a robíme jak o dušu.tak jsem právě vylezla z vany - musela jsem se jít sprchnout a převlíct,páč jsem byla jak dobytek obecný.a to ještě není večer.do večera půjdu ještě tak dvakrát.ale co si pak budu oblíkat,čert ví :grinning:
18. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Určitě nějaký model vymyslíš.....Benečk usnul a později půjdem ven.
Někdo u nás zapoměl hračku chrastítko motýlka-hlaste se!!!
18. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Peti, dík za odkaz, až bude chvilka, tak stáhnu co jsem fotila. Jinak Jindra usnul hezky, ale v deset byl vzhůru a pokřikoval až do čtvrt na čtyři do rána, takže jsem oka nezamhouřila a ve finále vzbudil Aničku a usnul, takže jsem ji do třičtvrtě na čtyři uspávala a vstávali v sedm, no fakt paráááda
18. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pety,víš na co jsem zapoměla?na to CD s tou těhu hudbou,co jsi říkala.našla jsi to?? kdyžtak si pro to přijedu nebo mi to vypal rovnou a dovezu čisté CD.od zítřka bych měla mít svoje auto ze servisu doma,tak budu snad pojízdná
18. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, zkoukla jsem fotečky a je to paráda, tolik dětiček pohormadě! Rostou jako z vody...ještě že jsou ty fotky a člověk může zavzpomínat. jste šikulky všechny!!! Aspoń jsem vás viděla na fotečkách.
My jsme nakkonec měli mezinárodní srazík - dojeli ještě známí z Francie a Polska. Byla to náhoda, sjíždějí se domů staří "dobří holubi" :slight_smile: Seděli jsme do půl 10večera.
papa mějte se krásně
18. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojek holky, už jsem se včera nedostala k netu, ale chci moc poděkovat Pety, že se nabídla a mohly jsme se u ní včera sejít. Bylo moc fajn,zase vás po dlouhé době vidět.
Jinak Inetko, měla jsem podobnou noc jako ty, Nelinka se vzbudila v 1.30 - dorůžova vyspinkaná, vysmátá a broukala, povídala, pištěla... až do čtyř do rána :slight_smile:. Tak jsem dneska jako přejetá. Zrovna teď spí, tak doufám, že si pak v noci nebude chtít zase hrát.
Teddy, prosím, nedáš mi recept na to tvoje výborné tiramisu? Mňamky, mňamky...
Jdu kouknout na fotečky :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
marci,jasně - pošlu recept do IP.posílám hned
je to jednoduché,rychlé a hlavně mooc guut
18. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Nazdráek děvčátka.
Je mi moc líto že jsme nedorazili. nechtěla jsem nakazit ostatní broučky. Koukala jsem na fotečky a zamrzelo mě to ještě víc. No snad příště. My už jsme v pohodě, ale malý měl rýmu a tak jsme neriskovali.
Moni ty jo tobě porostl pupek, sem tě neivděla ani nepamtuju. A co nějaká ta fotečka prcka?
Pety ty jo Benečka bych už asi nepoznala - je uplně jiný, ale krásný.
Andrejce to moc slušelo má krásně ostříhané vlásky. A emička je celá po tobě že?
Ostatní tam nebylo moc vidět takže nemůžu okomentovat.
U nás se nic moc neděje. Nějak vůbec nestíhám. Pořád jsem někde v trapu a někde cestujem. Minulý týden jsme během 7 dní spali na 4 různých místech. Díky bohu za cestovní postýlku. Toníčkovi je to naštěstí úplně jedno kde spí. Ale začíná mi teď období maminčiny prdelky.Když mě nevidí tak je vklidu, ale stačí když projdu a už chce ke mě. Ale není to zas tak hrozné.
Jinak na plroční prohlídce jsme měli 7,35 kg.
Tak se holky mějte krásně.
18. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobré ráno všem.
Verčo,s břichem nic neudělám,roste si jak chce.když se postavím,je malinkaté.ale holt jak sedím,tak je velké - co nadělám.nicméně,váhový přírůstek zatím není nijak markantní.ale holt nejsem štipka,tak je to na mě vidět víc.co nadělám.
přijede mi zítra mamka,tak tady už nebudu aspoň sama,než se tchánovci vrátí z Chorvatska.na té zahradě je fakt práce do aleluja,takže mi s tím helfne.
19. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, podle fotek byl srazík asi super. My máme zítra 8 týdnů, byli jsme na kyčlích, v čekárně nešlo větrat 30°C a doktorka měla puštěnou klímu na 18°C a mimina posvlékána do naha... jinak máme krátké tříselné úpony, klouby jsou prý OK, takže masírujeme při přebalování a 2x denně cvičíme ve vodě, takže chystám na koupáni ještě ráno což mě moc nebere, ale doufám že to bude ku prospěchu. Koho zajímá, další fotky:

http://picasaweb.google.com/roman.suhaj
19. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
tééda,to měla Romča supr dort.Kdo vyráběl??Darčo vydrž s těma masážema-to ku prospěchu 100% bude.pravidelné masáže dělají divy-věř odborníkovi :wink: fotky máte moc pěkný-je vidět,že tatínek je moc pyšnej na dcerku.no,už se těším,jak vás zase omrknu.ale zatím je to u nás takový hektický pracovně a přijede mi na pomoc mamka,takže se uvidíme později.
19. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
malý usnul tak je chvíli time....
Dnes mi pokakal celou sedačku :angry: :angry: :angry: Tak perem jednu pračku za druhou s potahy-co nadělám.
Rido,malá je kouzelná.S roužovou jste to vzali zodpovědně hi hi hi.
Já jsem chodila s Benečkem na Babymasage a bylo to výborné!!Doporučuji!!!!
19. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
kde jste????
My máme průjem takže budem sedět dneska celý den doma :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a zítra asi taky.
20. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
pety,to je teda ale masakr s tím průjmem.páč dvojčata od Inetky ho maj taky.tak jestli neřádí nějaká střevní chřipajzna nebo co.a nebo jestli děcka od sebe něco nepochytaly,jak jich bylo tolik spolu.ale čert ví. jo,můžu se zítra dopoledne-cca kolem 11 stavit?jen bych si vzala to CD a zas bych pádila -vyzvednout mamku na UANě.můžeš mi to rovnou přepálit?dovezla bych ti čisté CD.a´t ti neblokuju originál
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tak to je fajn :confused: :confused: :confused: :confused:
Cd ti půjčím orginál a pak mi ho vrátíš.
20. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky, Peti tak Beník taky? My jsme v úterý začali průjmovat i zvracet a vyskočila nám horečka. Dnes už jsme na tom mnohem lépe, teplotu měli jen mírně zvýšenou, neblinkají a dnešní hovínka byly úplně tuháci, hurá. Ať žije Smekta, rohlíky, černý čaj a rýže. Jak je na tom Beny?
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Ahoj Inet,
včera mi pokakal sedačku a dnes to začalo v 5h ráno....Teď během dne to je lepší ale je na černém čaji a piškotech-rohlících.Bez horečky a zvracení.
20. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
zkus Smektu, je fakt zázračná
20. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky,
Peti moc díky, ža jsme se mohly u tebe sejít, bylo to fajn se zase vidět i s dětmi. Jen je to teda hektické a bude hůř:slight_smile:) Až začnou všechny dětičky chodit to už si nepokecáme vůbec.
Fotky jsem si prohlédla, jen nevím jak tam vložím ty co fotila Emmča, čas je proti mě, vůbec nic nestíhám. Zkusím poprosit Sáru jestli by je tam nevložila.
Jinak my nemáme průjem ale od včerejška opět vysoké teploty přes 39. Dr říkala, že je Vojta oslabený po těch neštovicích, že přišly v nevhodnou dobu a ona má zkušenosti, že ty děti mají oslabenou imunitu, takže paráda....
Mějte se krásně
21. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
teda holky,co to ty děti postihnul za morybundus!áách jo no i když - v těch vedrách,není se co divit.dneska jsem myslela,že bude po mě - takovýý hic.navíc je ted dusno jak sfiňa - asi fakt před deštěm.to zas bude naspavá noc!!!
Pety,co Beník -už dobrý s průjmem??
a víte co?dneska mi volala kolegyně z práce,že má průjem taky.jestli ono to nebude nějaký celoplošný nebo co.páč kolegyně s náma na srazíku fakt nebyla :grinning:
holky,není divný,že pořád necítím žádné pohyby?ani náznaki?? mám strach,aby se tam mělo ještě co hemžit.a zas je mi blbé jet na pohotovost jen s tím,že by se dítko mělo hemžit a nehemží a jinak nemám jediný problém-až na mírné výkyvy tlaku,ale to je v těhu normál.
21. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Čau holky,
jeje koukám že tady řádí nějaký bacil. No hlavně aby se dětičky rychle uzdravily.
Moni klíííííd, každý začíná cítit pohyby jindy. Někdo až klidně po 21 týdnu, tak nešil.a kdy máš kontrolu? nečeká tě te´d velký ultrazvuk ve 20 tt? A Jirka jde s tebou? A co pyšný otec v pohodě?
Inet já se příští týden stavím pro tu houpačku. Tento týden jsme moc nechtěla cestovat s Toníčkem a možná že to bylo dobře že jsem k tobě nejela. Ještě jsme mohli chytit nějaký jiný bacil.
Rido ty jo malá je nádherná. A roste jako z vody co? a na co máte váhu? Malá ti nepřibírá?
My sme byli včera na nožičky a naštěstí všechno ok. Malý se začal tak řehtat jak mu jezdil ultrazvukem po nožičce že se pan doktor uplně divil, že to je první dítě které se jim tam směje.
Holky přeju hezký víkend.
22. srp 2009 v 00:30  • Odpověz
Verčo,ale já nešílím.pouze jsem se zeptala.je jasné,že je to u každého jinak.
jirka na ultrazvuku byl a stejně z toho má houby,takže nevím,jestli bude chtít jít.já ho nenutím,jen mu řeknu,že nějaká kontrola je a on se rozhodne.to těhotenství zatím nějak neprožívám,tak pořád čekám,kdy přijdou ty správný těhu hormony a oni nikde.možná to dorazí,až budu obstarávat věci na mimčo a připravovat pokojíček.zatím ale žijem v přestavbách domu,takže zatím mi to nějak nedocvakává.
22. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, tak děti už snad budou OK. byl to nějaký bacil střevní, přehnal se přes nás přes všechny, ale naštěstí už jsme všichni OK.
Pety co Beník, je v pohodě? Andrejko a co Vojta, už je bez teplot?
Moni s těmi pohyby je to fakt u každého jinak a kdybych neměla tolik načteno, tak bych ty první ani nepoznala :slight_smile:) Bylo to jako bublinky v břiše a pamatuji si je přesně, byli jsme na Landeku na Dni horníků a večer byl ohňostroj a to se prcci poprvé pohnuli. Pak zas nějakou dobu nic, nebo jsem to asi ani tak nevnímala, to spíš až ke konci, to už se tam vrtěli fest, hlavně když jsem se večer koupala, to se večer vždycky rozjeli :slight_smile:
Verčo pak se ozvi, který den se stavíš.Tak holky zatím pa.
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jj my jsme zdraví a průjem byl asi od zoubků....Máme stoličky a dnes se tlačí asi další :astonished: :astonished: :astonished:
Moni,neboj pohybu se ještě užiješ :wink: :wink: :wink: :wink:
Všem hezký den
25. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Pety,tak za chvíli budete komplet zubatí. a když jsme u těch bublinek,tak těch mám teda do aleluja,ale dítko to asi nebude :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojek holky, prosím vás, nesbíráte některá nejlepší české večerníčky? Já ano, ale bohužel mi některé chybí a v psnce mi řekli, že se sice průběžně ještě do prodeje dostanou, ale neví se, které z nich to budou.
Nemáte některá krtečka č. 1?
25. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Ahoj marci,
ve Futuru je stánek a prodávají tam všechny cd co vyšli v časopisech a novinách....
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
tak mě teprve asi divka s pohádkama čekají,co? no,ještěže mám tu neteřinku a synovce -ti mají kde co,tak se bude tvrdě přepalovat :grinning: . no,ale abych nebyla krkavčí matka -tak teda koupím taky nějaké nové DVD :grinning: . dneska u nás vypukne malba chodby - to bude masakr.páč je to hlavní chodba a tudíš to bude všude a všude se to bude roznášet - no co naděláme,aspoň to bude nachystaný na mimčo a bude tu čisťunko.teda nevím,jestli jsou všechny těhule takhle akční jak já,ale vlastně jsme začli takhle šílet s malbou,přestavbou atd.. až jsem otěhotněla.tak se to miminko narodí asi se špachtlí v ruce,páč se tu pořád cosik škrábe a opravuje :grinning:
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.