• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahoj holy, napsalla jsem dluhou zprávu a ta mi neodešla : -(((

Tak znova a kratší verzi...
Teddy to je fajn, že jsi vzala rekonstrukci od základů, ja kdych znovu něco předělávala tak bych určo nazačala až 3 měs. před porodem, ale tak jak ty, aspoň budeš míit vše, my budeme po novém roce pokračovat.

Jinak malá oslavila 2 měsíce, fotky teprv budou a konečně jsem vyměnila všechny počáteční oblečky zza velikost 62 a 68. ale tu výměnu jsem obrečela :slight_smile: Tak Pety už nejsmě jen růžoví, ale mi se to moc nelíbí : -))

Verčo já vážím pořád a digi váha je pro mě nejužitečnější věc co jsem si mezi těmi všemi nesmysly požídila, já to tiž nepoznám proč mi malá řve a když vytáhne málo mlíka tak si říkiám že je to hladem a jdem znovu kojit...

Villo ještě jednou dík za info, jo už zvládám kočarkování v havířově v centru, tak kdyby jsi se chtěla někdy přidat, ozvise, klidně mejlem a dohodneme nějaké datum začátkem září.

Jinak se chystám sama na první dojezd do ostravy, jedu sama do pporadny a na očkování, tak snad... a pak vyrazím do Shopingu moc se těším (teda samo sebou jiný den, jestli teda k té doktorce zvládnu dojet : -))) Pety přidala by jses s benečkem?

tak zatím jdu kojit :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
MÁM KRTEČKA 1
27. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Inetko,prosím, pokud budeme mít při nějakém dalším srazíku na sebe štěstí, mohla bych tě poprosit o přepal Krtečka č. 1? Zaplatím ti to.
Pety, mám k tobě dotaz... dá se nějak z hlukobého lůžka sundat potah? Dívala jsem se, že ho mám na jedné straně ušpiněný, ale nevím, jak to mám vyčistit. A nebo to nejde sundat a budu to muset nějak "vyšuchlit"?
30. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Marci,ve Futuru prodávaj origoše ve stánku....Jinak já ho mám taky jak budu u našich zavolám ti.Já jsem měla koupený potah,takže jsem tady to neřešila...Myslím si,že nejde sundat:frowning2:(
30. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Rido,já se k tobě asi do shopingu nepřipojím...Ben mi nevydrřží sedět v kočárku-tak mám smůlu :wink: :wink:
30. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,
já mám net :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ovšem zase jen na chviličku, pořád blbne, poputuje zpátky na reklamaci.
Srazík u Pety se moc vydařil, moc se mi líbil a fotky jsou super :slight_smile:
Ridi, ty furt vážíš malou? Vždyť hezky přibírá, to už je zbytečnost, akorát tě to musí stresovat. Já jsem vážila v porodce a bylo to na bednu, fakt!!! Já jsem taky kojila ze začátku pořád, i 40minut co 2hodiny, ale pak jsem byla u dr. a ta říkala kojit max. 20minut (některé doporučujou jen 10min), tak jsem to tak začala dělat a bylo to...úleva, najednou spousta času, paráda :slight_smile: Mimi si stejně vytáhne mlíko jen během těch prvních 10min a pak už si s bradavkou jen hraje.
Holky, my teď furt padáme. Tomi má na čele 3 modřiny a bouli, furt padá na hlavu, já už jsem přemýšlela, že bude doma nosit helmu :slight_smile: Už se fakt bojím, furt otlučená hlava :cry:
Jinak se máme fajn. Co nového u Vás?
Jo a srajdu a blití jsem měla s manželem taky, chytlo nás to před 10 dny a trvalo to přes 24hod a byl to fakt hnus!!!!!
papa g.
31. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
u nás pohodička.Chodíme na písek a skluzavky.Tak kdo se chce přidat přijeďte!!!
Hezký den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
čaute vespolek.u nás se pomalu finišuje s rekonstrukcí.ještě malíř,dát novou podlahu a pokoj je hotov.pak samozřejmě nábytek,ale to už mě tak nebolí - hlavně,když tady nebude furt někdo cabrat a dělat bordel s barvama,maltou atd atd.takže pak už truhláři,to jsou malý věci.
Pety,já se teda na skluzavku asi nepřidám,páč bych se zašprcla v zatáčce:slight_smile:) a cítím únavu,asi už mi nějak ubývá energie,což mě teda vůbec netěší.páč toho chci ještě hodně udělat - přerovnat skříně,okna,záclony atd...no,uvidíme,co stihnu.když nestihnu,nestihnu,se z toho nepo...
kde se toulají ostatní?
31. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj kočeny, zdravím všechny. Dlouho jsme tu nebyla, chodím teď k mamce do obchodu (s látkama), je to super jsem mezi lidma a ještě si toho dost ušiju. už mám uháčkovanou i dečku pro malého :slight_smile: (se musím pochlubit :slight_smile: ), příští úterý jdu na těhu cukrovku, tak doufám, že to ovoce co pořád dlabu se nějak neprojeví,
papa všem
31. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky,

taky zdravím po době větší než delší! Chvíli jsem byla mimo republiku, v Německu a teď jsem pro změnu u ségry v Praze a ještě nějakou dobu budu.
Jak tak tady čtu, nebyla jsem jediná, koho po našem srazu bacil střevní bacil, byla to záležitost na 36 hodin, ale fakt to stálo za to. :unamused:
Přesto Pety dodatečně děkuju za fajn odpoledne :wink:

Jinak malý oslavil půl roku, konečně se přetáčí na bříško i zpět, což nám činí radost, ale v noci i starost, protože si neumí překládat hlavičku, ale stíhá se ve spánku přetočit a pak se je schopen dusit. Máte s tím některá zkušenosti???

Doufám, že se zase brzy sejdem, třeba v tom MC hvědička :wink: Pa, P.
4. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jak se máte??
6. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojte vespolek.zátra máme "velký ultrazvuk",tak snad bude vše OK.pohyby stále necítím nebo si je neuvědomuju,tak jsem z toho taková celá špatná.no,uvidíme zítra ráno.
v neděli odjíždíme na dovču do Tater,jestli mě doktorka pustí - uvidíme.
6. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím vás z karviné, jsem u ségry a hlídám její děti, celý týden a nebude to asi taková brnkačka jak jsem si myslela, jen vyprovodit je do školy mě stálo polovinu mých nervů :slight_smile:
jinak se máme fajn, nic nového.
moni, hodně štěstí na velkém utz a neboj, jestli se cítíš pořád tak dobře, tak tě dr. pustí, akorát bych se dobře pojistila pro případ nouze, přeci jen je to už zahraničí. a ohledně pohybů si myslím, že si je spíš neuvědomuješ, ale zkus si lehnout na záda a lež tak dlouho, ono to přijde, je to na pohyby nejlepší poloha, to se mrně určitě pohne.
pety, až budu doma, tak přijedem na prochajdu, už jsem se domlouvala na tom i s verčou, tak se budem na vás těšit :slight_smile:
ridi, na tebe se taky těším, co nejdřív se domluvíme.
tape, užívej si prahy a zkušenosti s tím přetáčením mám, ale už ne s tou hlavičkou, tomi se přetočil i s hlavou a pak si jí zarazil do polštáře, ale nedusil se, vždycky si našel skulinku a spí tak vlastně doteď.
tak holky pááááááá g.
7. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
mám na vás co mají mimi dotaz...Snad to nikoho nepohorší :wink: :wink: :wink:
Mám kamarádku(známou),která se dostalo do těžké situace(otěhotněla a přítel ji opustil a den porodu má 25.12-asi to bude mít zajímavé)Co se týká finančních prostředků tak nic moc.....Já vím,že si asi řeknete-Káždý podle zásluh :cry: :cry: Tak asi půjdu raději k věci....Chtěla jsem vás poprosit kdyby jste měli doma nějaké věci na mimi co se nadají prodat a je vám to líto vyhodit jestli by jste nedarovali.Já jsem ji už nabalila tašku se vším možným co by mohla potřebovat.ale víte jak to je čím víc tím líp.Chudák nemá ani pračku ani ledničku-je to hrozné-tím nemyslím že by jste ji měli darovat hi hi hi jen ať si to dovedete představit.Je ráda za každou maličkost co dostane!!!
Pokud by jste věděli,že někdo daruje nějaký starý kočár tak dejte vědět....
Je mi ji moooooooooooooooooc líto!!!!
Hezký den všem
9. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
čau Peti,to je děs,co se děje.chudák holka.nicméně,existují babyboxy,pokud ví,že by dítko sama neuživila a nemá jí kdo pomoct.sice kruté,ale pro dítko možná lepší. a bez pračky a ledničky je s dítětem docela vyřízená.teď jsem viděla někde na avízu nebo kde inzerát na darování kočárku-zkus mrknout tam,tam občas cosik takovýho je.a nebo i tady na koníkovi občas někdo něco daruje v inzerátech.no a pan přítel taky asi nebude normální,co?když vidí,v jaké situaci holčina je.i když chápu,dítko pár nestmelí,pokud k sobě nemají tu správnou cestu.no,je to situace na mašli.jo a pračku za symbolickou cenu jsem viděla na mimiaukci.
DVD jsem poslouchala,je to zajímavé-doufám,že to ted nepotřebuješ.vrátím hned,jak se vrátíme z dovolené.
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
9. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny...
Teddy, vidím, že máš v pase napsanýho chlapečka, tak gratuluju! :wink: Snad na velkém UZ dopadlo vše dobře. A pohyby určitě ucítíš. :wink:
Pety, máte ode mně desítku. :wink:
Zdravím všechny které znám i mimísky...
Mějte se fajně!
L.
9. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Lenajsku,děkujem za hlas!!!
10. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Moni,tak to nevím jestli Baby box by byl nej nápad...... :angry: :angry: :angry:
10. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Pety,jen jsem to tak zmínila o tom babyboxu.tak zas ať nevypadám jak nějakej krkavec-to bych nerada. každopádně má ta holčina příšernou situace a vůbec jí to nezávidím.v takové situaci se může ocitnout každá z nás. jo a poslala jsem desítku z dalšího počítače - tak ať vyhrajete.a vůbec,cože to vlastně vyhrajete??
10. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj kočeny, Pety dostala jsem pár věciček co já nebudu chtít a vracet to nemusím , tak až pojedu do Ov tak to nějak předám. Taky jsem znala jednu kočenu, co takhle bojovala- umřela jí matka, otce neměla a přítel zavřený :unamused: , šílená situace. Malá krásně roste a spolu to zvládají jak se dá, ale naštěstí se najdou i hodní lidi....a je dobře, že jí takle pomáháš.
Já jsem po ko, všechno v pořádku a rozhodla jsme se pro foto 3D, ale malý se nechtěl fotit, měl obě ručičky pře obličejíčkem :slight_smile: , tak nemáme nic, ale to nevadí jsme ráda, že jsme ho viděla. Výsledky na cukrovku budu mít zítra. byl to zážitek, v čekárně už seděla kočena se sklenicí v ruce a pila, božatko sotva dopila, tak se poblila, trochu mě vyděsila, že to je pěkný hnus!!! Dala jsme to, nebylo to tak hrozné, akorát jsem bojovala s pěkně nízkým tlakem a měla jsem před omdlévacím stavem, ležela jsem raději u sestřičky. Včrera jsem byla na první předporodní přednášce, je sice malinko brzy, ale další termín nemají vyhlášený, tak už "studuji". A ve cvičení máme porodní asistentku - je skvělá, to jsou dneska možnosti... a rady ...ještě, že mám tu nemocenskou, krásně si vše vychutnávám :slight_smile: - těhotná, cvoklá, šťastná ženská :slight_smile:
papa hezký den všem
10. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Óóó Moni, slovo babybox mi přijde dost kruté v tomhle případě, určitě je to přeci chtěné dítě a to se ho matka jen tak nevzdá. Peti, každopádně ať si holka zajde na sociálku, musí jí i tam nějak pomoct a taky ať přinutí chlapa přiznat se k otcovství, jinak je v háji a je to na dlouhé lokty a soudy.
Co se týče věcí, tak bych pomohla moc ráda, ale věcičky si nechávám na případné další dítko, ale pokud bych měla něco, co vím, že potřebovat nebudu, tak daruju, dala bych ti vědět. Chudák holka, hajzl chlap, pověsit ho za koule do průvanu!!!!!!! :slight_smile:
Jinak máme Tomáška nachlazeného. Zatím už 3.den teplotkuje a dr. dnes říkala, že má virózu, už začíná rýmka, tak asi přijde i ostatní....no jo, to je ten kontakt s dětma ve školní docházce :confounded: Jinak děti jsou super, ale takové kyseliny jsem nečekala, obědvají 2x, jednou ve škole a pak doma s manželem. Denně kupuju skoro 30rohlíků a ony se sní!!!!!! Chápete to??? Dneska jdou ha Harryho Pottera, tak bude chvíli klid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale jsou to moje zlatíčka.
Tak papa a Moni, jak dopadl ten velký utz???
10. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Pety, poslala jsem hlas...uvažuju, že bych přihlásila i Nelinku.
Pety...můžu tu holku co o ní píšeš znát?
12. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
chtěla bych všem mooooooooooooooooooooooooooc peděkovat za věcičky a za ochotu pomoci!!!Jste perfektní!!!!!!
Marci,určitě tu slečnu znát nebudeš.Není z Bohumína.Přistěhovala se sem z Prahy :wink:
14. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak se taky hlásím po delší pauze. peti, já taky něco pro tu tvou kamarádku odložím, můžu jí pujčit postýlku, mám dvě a nepotřebuju ani jednu:slight_smile:páč vojta spí se mnou. u nás vše ok, vojtík je fajn, už tolik nepláče, dnes jsme byly s tape v kaštánkovi na cvičení a zjistila jsem že náš vojta je menší než šimonek.a to je o tři měsíce starší tak se mějte krásně a já se zas někdy ozvu
14. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Andrejko=poklad !!!!Myslím si,že postýlku má.Zeptátm se
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,

http://www.youtube.com/user/romansuhaj

naše videjka...

PS: kdo by se chtěl sejít, dejte vědět, s Romčou přijedem, už jezdííme v autě o sto šest :sunglasses:
14. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahojek holky, jestli můžete, prosím, pošlete Nelince hlásek - označte 10

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8642

Pety, taky bych určitě po Nelince nějaké věcičky našla...jen toho asi nebudu mít moc, protože ona sama má zatím jen velikost 62 :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ahoj,
tak už máme doma první tašky s věcičkami!!Jste zlaté!!!
Ve čtvrtek dorazí Gabča a Verča tak se Rido přidej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hezký den
15. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak máte všichni květinky,co jste poslali odkazy. jinak vás všechny zdravíme z dovolené,je tu fajně,počasí dobré...akorát mi ty hory dávají nějak zabrat.že by to bylo tím těhu? :grinning: užijte si srazíček a pozdravte dítka
15. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.