• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Holky z Husy***

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahojek holky, tak jsem vám tam všem rozdala desítky :slight_smile: Pety já už moc věciček nemám, nedávno jsem takové ty horší rozdala, nicméně pokud by byl zájem o nějaké hračky na kočárek, hrazdičku a štěrkátka, popř. lahvičky na mlíko, tak můžu přispět.
16. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak návštěva se překládá na pátek dopoledne....Nám to vyhvuje víc.Beneček chodí spinkat kolem 12h a bude aspoň párádně unaven :wink: :wink:
Těšíme se
16. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Info na srazík v Hvězdičce od 20.záři mají konečně otevřeno :wink: :wink: :wink:
16. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Včera jsem mluvila s Bertičkou....Je po transféru a k tomu měla 1,5l tekutiny v břiše.Snad to není tajné :wink: :wink:
Držíme palce a brzo // na testíku.
Snad se nám ozve.O stránkách ví ale nechce se jí sem asi chodit.
16. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Psala Šárka, je zase s Tomim v nemocnici, opět stejný scénář plus něco navíc. Ach jo.
Pety budeš pro tu tvou kamarádku teda chtít nějaké ty hračky?
16. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
ani jsem nevěděla že má Šárka s maloškami nějaké zdravotní problémy???Tak ať to mají brzo o.k. :slight_smile: :slight_smile:
Inetko,určitě bude ráda,ale už se mi to tady doma hromadí a ona ještě není přestěhovaná tak jestli počkáš tak 14dnů .....Určitě si to veme...Jsem už tady zavalena věcma
Všem ale moooooooooooooooc děkujem
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ajušo,včera přišel balík!!!
Děkujem
...Beneček byl nadšený jak ho pošťák dovezl :wink: :wink:
17. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Pety to víš, že počkám, vždyť to mám jedno :slight_smile:) hele co to plánuješ zítra? Mám pro tebe ještě tu krabku od buchty.
Šárka to te´d má těžké, jde o fontanelu a tekutinu v hlavičce, čeká je rezonance, no fakt je mi z toho smutno, jen doufám, že to vše dopadne dobře :frowning2:
17. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
ahojte vsem. taky bych rada prispela pro nenarozene miminko,ale nemam sama cim. nicmene,jak dojdu,tak urcite neco prinesu.pety,vratim CD hned,jak se vratim-at ti to neblokuju dlouho.máte srazík?škoda,že nemůžu s váma - teda jestli by mě někdo pozval.děti rostou jak z vody.jak jsem viděla Toníka od Verči,tak to je dlloooouuuhán a Tomík od Gábi je mooc šikulka a Beníkovi koukaj rarášky z očí.no,jsem zvědavá,jak bude vypadat do naše tobole.ale beztak to bude taky rošták.ale pořád se nějak nechce hýbat nebo si to moc neuvědomuju.sice jsem párkrát něco čudnýho pocítila,ale to nevím,jestli to byly pohyby nebo co.tak si to zítra užijte.nám se to už krátí,v neděli se vracíme
17. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Beneček usnul tak mám chvíli klidu.....Ještě jednou všem děkuji za obrovské množství věciček pro miminko.Mám toho přes půl pokoje.Až bud přestěhování tak manžel ji vše zaveze.
Dnes jsme měli u nás Honzíka s Mac a je to už kus chlapa.Pškně si s Benečkem vyhráli a my dali kávičku.
Co tak ve středu jít do zoo???Dokud je hezké počasí???My by jsme šli ale až kolem 15h??
V Lasu otevřeli dětský koutek-vstup 50kč a děti nemají kam utéct!!!!!Super!Rádi zajdem.....
21. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
tak pro ZOO jsem taky.zítra nám sice budou dělat nové okno ve špajzce,takže tu bude bordel.nicméně vypadnou na dvě ho´dky do ZOO je dobrej nápad - kdo se přidá?
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj kočeny, do Zoo asi nee, mám ko na hematolce a na víc mi nějak tvdne bříško, není to tak často, ale nervózní trochu jsem. na ko jsu až 6.10., mějte se krásně!!!
22. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
tak u mě ZOO dneska taky padlo.zítra přijde elektrikář dodělat světla a zásuvky,takže budu čumákovat doma.chjo,to je tak,když člověk cosik plánuje
22. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak dejte jiný den a zajdem kouknou t na zvířatka :wink: :wink: :wink:
Rido,vše nej k svátku!!!
22. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Darče přeju vše NEJ a NEJ k dnešnímu svátku a hlavně,ať dělá Romanka je samé radosti !
holky a co takhle čtvrtek s tím ZOO??
22. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky holky.
Co se týká zoo tak pro mě je to celkem pozdě po te 15 hodině. Já bych spíš hlasovala na ráno. A raději spíš příští týden. Já navrhuju příští středu.
U nás taky nic nového. V neděli jde malý poprvé na noc k ségře a taťk a je z toho uplně na nervy, prý jestli tam nechi jet s ním. No chápete to? Tak se o něj bojí.
já teď skoro pořád zavařuju přesnídávky. Včera jsem udělala 30 sklinek jablek se švestakam. A už sem bez sklinek. Ještě sem chtěla hrušky s jabkama ale to už nemám do čeho dát. Tak smůla.nic musím fičet malý se budí.
Moni jak bylo na dovolené? Pochodili jste nebo jsi lenošila a jenom krátké prochajdy. A co Teddík měli jste ho sebou.
22. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Verčo,Teddy byl doma - hlídal babku s dědkem - holt to tady měl na starosti. no a pochodili jsme samozřejmě.sice uznávám,bylo to namáhavý teda hodně - ale věděla jsem do čeho lezu.nicméně,jen čučet doma nedokážu.takže i když jsem se na každým výšlapu minimálně 5x rozváděla,tak jsme se zatím nerozvedli a statečně dojeli dom.
příští středa by šla se ZOO i u mě a čas je mi jedno - přizpůsobím se dětem. takže navrhujte maminy čas.ale taky bych raděj spíše dopo - jestli si můžu vybrat.
22. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak i já hlásím, že je vše při starém. Teda, krom toho, že jsem našla Šimimu 1.zub, a tak jsem volala mužíčkovi, že mi musí koupit nové šaty, ale že jsem holka skromná, tak že nechci róbu, ve které bych neměla kam jít, ale že chci manducu (ergonomické nosítko na Šimiho), tak ho málem piclo :grinning:
Jinak do ZOO bychom se přidali, dopoledne by pro nás bylo lepší, ale příští týden všechna dopoledne už máme nacvaklá, krom pátku, takže bylo-li by to v pátek, ano - jinak bohužel neee. Ale odpoledne by šlo taky, a to máme ještě volno, takže Peti, vydávala-li by ses odpo přidali bychom se, pokud nebudu zrovna řešit naše opětovné problémy s babičkou a běhání po LDN.

Dari, připojuju se ke gratulacím a vše nej ... !
22. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím, do zoo byh taky ráda vyrazila nebo do lasa, vlastně kdekoliv. Ráda vás uvidím. Možná bychom mohly vyzkoušet tu hvězdičku, co příští týden v pátek dopoledne???
Riduško, malá je mo hezká, Bertičce držím palce, Šárce s Tomíkem taky!!!!!
23. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
tak to se zase asi nedomluvíme - verča navrhuje středu dopo,andrea pátek dopo,tape pátek odpo....ale co se mě týče,tak bych tu ZOO - čerstvej vzduch,žvížátka.tož se domluvteeeee. příští týden je mi jedno kdy-krom úterka a pátku.
23. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
určitě se domluvíme...
¨

Hvězdička-pátek2.10 dopolede 10h -Andrejka,Pety
23. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
My do zoo dopoledne nejdem,protože Beneček chodí spinkat poobědě a to by mi časově moc nevyhovovalo....
Nám to ale nevadí,půjdem s další skupinkou jindy nebo někam jinem :wink: :wink: :wink: :wink:
23. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,

dík za gratulace, co se týká ZOO tak tu s malou ještě nemusím, takže já nepůjdu v žádný den, my zatík jen kočárkujeme Shoping nebo parky, naposled jsem byla za známou v Běláku. Příští týden nemohu nikam, máme trojité očkování, rotatex, hexu, synflorix a ještě musím do práce na celý den -no jsem matka střelená nedošlo mi, že se ve 3. měs. očkuje

všechny zdravím
24. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
čau DArčo,dost,že se ozveš. no,máte nabitý program. ale čeká nás to všechny - nebo spíš,holky už to maj za sebou nebo to prožívají a já jen lovím info,cože mě to vlastně čeká. Teda ještě Ajuša,ale ta je taky o fous dřív-takže bude lovit info o 4 týdny dřív :grinning:
25. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
a pokud se bude konat ten pátek dopo v Hvězdičce,tak pokud vše stihnu jak mám,tak bych se na chvíli taky přidala-jestli můžu,a´t vás okouknu.
25. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky,
my s tím pátem dopoledne zatím nevíme. Volno sice máme, jak jsem už psala, ale Šimonek dopoledne spí - v ZOO by mi spal v kočárku, ale ve Hvězdičce asi nebude, takže to musíme zvážit a rozhodneme se podle aktuální situace. Půjde-li to nějak, dorazíme.

Darčo, koukám, že malá bude mít naočkováno všechno, co je na trhu :grinning: Chudáček brouček a to ji snad nebudou očkovat najednou, ne? Ona i blbá hexa je záhul! Držím vám palce!

Tak se mějte krásně, užívejte krásného podzimu!
Pa, P.
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
u nás klasika-zlobíme a užíváme posledních teplých dnů.
Rido,co to máte za očkovací systém???Božatko malá :wink: :wink: To ti někdo doporučil???

Moni Hvězdička je příští pátek 2.10 ještě vše upřesníme během týden...

všechny zdravíme
25. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak jsem si musela najít,co to vlastně Darča očkuje.ty názvy vůbec neznám.holky,já mám takovej luft,že tu péči o to mimčo vůbec nezvládnu - jak vás tady tak čtu,tak to máte všechny v malíku - očkování,nemoci,kočárky,oblečení,plenky,stravu.... si připadám jak dinosaurus.myslíte,že to přijde všechno samo,jak budem mít mimčo doma?
25. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jseme se narychlo sešly s Tape v Shopingu, bylo to super, ale malá mi jako naschvál usla později tak jsem ji probudila než jsem ji přeložila do autosedačky a pak byla kapánek ukňouraná. Šimi je kus nádherného okatého chlapa, obdivovala jsem Tape jak si malého hbitě hodila do nosítka, ale stejně jsme pernamentně blokovali cestu někde kočárky :slight_smile:
Teddy klid, vše tak nějak v klidu a hlavně jak to budeš cítit, víš přeci jak já začala s nákupy... tunu plen a ty dotedka na mě padají ze skříní jak nějakou otevřu :slight_smile:
Pety očkování máme tak nějak normální, ne? Očkování na rotaviry máme 2 dávku -měsíc po první toto očkování se pije, hexu v normálním termínu a sinflorix se může podat k ní. Malá si myslím vpohodě zvládne 2 injekce, doktorka řekla že je to v pohodě, sama mi všechny vakcíny navíc zajistila za zvýhodněnou cenu. V nemocnici jak malé píchali patu na screaning vad tak jsem málem omdlela, ale píchat se do stehna ředíccí jehlou sama sebe s tím nemám problém :grinning: Malé škaredě odebralo ramínko po TBC, než bych s tím letěla k doktorce tak jsem jí to taky propíchla pravidelně čistila a nasadla framykojin, jak jsem byla na poslední poradně tak mi doktorka říká musím pořádně zkontrolovat rameno po TBC měla jsem tu mimina kterým to pořád škaredě hnisá a říká vy máte ale krásně zhojené to očkování tak ji říkám co jsem provedla a ona na to, že by udělala to samé.
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
darčo,ale já jsem v klidu.jen jsem vůbec neznala ty názvy vakcín,co jsi tu psala.nákupy dělám průběžně,ať to pak není taková finanční palba.
26. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.