• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Achojky holky :slight_smile:
5. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahojky dvojmama, přeji všem hezký start do nového tématu
5. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
jak je dvojmama?
5. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
tak doufám že se to tu rozjede tak jako na kočárcích :wink: Kdyžtak přijímáme i nové tváře :wink:
5. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky!! :grinning:
5. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
Jo, klidně i s novými členy do nové diskuze... :sunglasses:
5. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
vendul: u nás je dobře :slight_smile: Vikouši spí, manža usíná u telky.
Dneska jsme byli s Vikouši podívat se na baletní vystoupení dcery jedný kámošky, tak měli Vikouši společenskou premiéru :dizzy_face:

a co ty? jakpak je?
5. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky holky, jdu na tu telku zítra se tu snad ukážu, jestli mě manžílek pustí na počítač.... :sunglasses:
Tak abych navázala - Vendulko - špatně ti může být z prášků, z nervů-že na to pořád myslíš a nebo z mimi :wink: asi bych to teď zkusila úplně vypustit, bude bude, nebude nebude a bude příště :wink:
pá a hezký večer všem
Dvojmama: já se mám celkem dobře, jen jsem za dnešek pěkně unavená, tak se jdu válet :grinning:
5. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz
Rajk: tak jak to píšeš, tak je to možné vše, necháme se překvapit co z toho bude :grinning:

Jsem už v pohodě, už na to nemyslím a je mi hnedka líp... :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
Holky, tak já už teda mizím, užijte si novou diskuzi a hezký večer :sunglasses:
Dvojmama - Vikoušci jsou teda moc šikovní! Já s Evčou skoro nikam nechodila, byla dost plačtivá, neměla ráda cizí prostředí,což tedy nemá ráda dodnes
autor
vendul: pá :slight_smile:
a souhlasím s rajkou, špatně ti může být z toho stresu kolem, takže nemyslet na to a užívat si "bezdětnost" :grinning:
no já zase tak bezdětná nejsem, mám taky dvojčátka....................................ale kočičí :grinning: a to dá taky někdy pěkně zabrat :grinning:
5. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
Čau :sunglasses:
5. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
rajka: Vikouši to zvládli na 1s* :dizzy_face: Byli tam jen chvilku, pak je vzal manža ven a uvozil je ke spánku :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz
Vendul - pááá a dobrou!

Dvojmama - tak to je fajn, že jsou tak hodní. Koukala jsem na fotečky, jsou moc krásní! Už se taky těším na mimi :wink:
5. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
rajka: děkujeeem :dizzy_face:
neboj, uteče to jako voda, bude tu květen a mimi budeš mít taky u sebe :wink:
Copak vám ještě chybí do výbavičky? a vy opravdu neíte jestli je to holčenka nebo chlapák? a co jména? :wink:
5. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
Pohlaví bude opravdu překvápko! Zpočátku mě okolí tipovalo na holčičku, teď zase na chlapečka :wink: Evička by raději bratříčka, tak uvidíme :wink: Nám je to opravdu jedno, těšíme se na holčičku i na chlapečka :wink: Chlapeček bude Adámek a holčička asi Lucinka. Pokud to ještě nezměníme, my než se shodli, to trvalo :wink:
5. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
rajka: krásnýý jména jste vybrali :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
Děkujííí...bylo to náročné :slight_smile: já původně chtěla Filipa a Darju, ale bylo to kategoricky zamítnuto
5. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
rajka: Filip se mi hooodně líbí :dizzy_face: ale manžův kámoš je Filip, takže ten by pro nás padl :frowning2:
a Darja je hodně neobvyklá :wink:
5. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz
No, já jsem chtěla něco aspoň trošku neobvyklého. Ne něco šíleného jako třeba Esmeralda :wink: ale zase ne tuctové. Moc se mi líbí Sofie, Nora a Nina. Z chlapeckých Viktor i Richard.
5. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
rajka: Viktor :dizzy_face: :dizzy_face:
Sofie je taky hoodně hezká :dizzy_face: Ono těch jmen je opravdu moře :wink: to se pak dva mají domluvit že? :grinning:
5. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz
No právě, navíc jsou tu ty asociace z dětství :wink: jako ne Filipa ne, to se mnou chodil jeden do třídy a ten byl..... atd. No a pak taky aby se to hodilo k příjmení
5. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
se mi to smázlo :angry: tak znova:
To bylo přesně u nás, tohle jméno ne, ten se mnou chodil do třídy, to taky ne, to byla barbína..atd... :pensive: Potom taky máme hodně známých a skoro všichni mají už minimálně jedno dítě, takže abychom se neopakovali. A ještě u dvojčat jsem chtěla aby se to hodilo k sobě, aby se to hodilo k příjmení a aby to bylo alespoň trochu neobvyklý. No strašný výběr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
Známých máme taky dost, takže to byla taky vylučovací metoda, pak ještě bývalí partneři a členové rodiny - nechtěli jsme po nikom z rodiny. Asi už zůstaneme u těch vybraných :wink:
5. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz
Loučím se, dobrou klidnou noc a hezké sny!!!
5. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky:o) taky se tady hlásím :wink:
6. bře 2008 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 91
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.