• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
tak naše kočky když spustí třeba ve 4 hodiny ráno, tak to musí být slyšet i dole v přízemí
11. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
jednou, když jsem šla domů, tak jsem je slyšela už v 1 patře jak doma hulákají, takže v noci, kdy je klid to musí být ještě horší
11. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz
no a taky si říkám, že mimi bude mít tatínka, tak proč by měla zrovna vstávat maminka? :grinning:
já jsem hnedka se vším hotová :grinning:
Vendul - to ne, obě dětičky mám plánované a moc moc chtěné !!!, jen to období mezi nimi nebylo nejradostnější
a mimi je něco jiného než kočka, budeš kojit a určitě vstaneš :slight_smile: protože to mimi budeš moc moc milovat a nedá ti to
11. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
vendul: tak manža pomoct může ale asi nenakojí :wink:
11. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
rajka: tak je kočka něco jiného než mimi, to jo,ale prostě některé návyky tu jsou :sunglasses:
11. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
dvojmama: však bude mít nachystané mlíčko v lednici
11. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
no a myslím, že u mimi funguje i to co u koček, když budou řvát a dlouho, tak je to za chvilku přetane bavit...a budou sticha.... :grinning:
11. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz
Jejda Vendy...nechat mimčo vyřvat není dobré... nechci tě poučovat, ale myslím, že sama změníš názor :wink:
11. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
vendul: neřekla bych že se mimi vyřve samo, nakonec se z toho může až udusit :confounded: ale to jsou ty nejhorší scénáře :frowning2: Já nenechám dvojčata vyřvávat vůbec, broučci moji malincí. Bych trpěla víc než oni :frowning2: A oni nemají jinou možnost dát o sobě vědět než brečet a nikdy neřvou bezdůvodně...

Jdu se natáhnout než se broučkové přihlásí o papání, tak abych byla alespoň trochu odpočatá. Krásnou dobrou noc :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz
no to je asi hooodně vidět, že nejsem mám a nevím co a jak....proč to není dobré? :sweat_smile: Jako že by se mohlo zadusit?
11. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz
rajka: já se ráda nechám poučit od zkušených maminek :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz
no asi na tom něco bude holky....ale určo někdy řvou jen tak,viděla jsem to u malé u jedné známé,byla přebalená, nakrmená a vyhraná a pořád řvala jako tur :grinning:
11. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz
asi to vypadá, že budu strašná máma...
11. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
třeba se to změní...časem
11. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
vendul: není to jentak. Můžou trápit prdíky, růst zoubky nebo něco bolet, to nikdy nevíš. Nebo prostě tomu dítěti chybí máma, společnost, je mu smutno atd atd. Je toho hodně a nejde odhadnout co miminku schází.
Už fakt jdu dobrou :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
dvojmama: díky

tak se měj a pozdravuj Vikoušky... :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
vendul: budu díky :dizzy_face:
jinak máma budeš určitě dobrá, potom zabere mateřství a všechno bude jinak :wink:
11. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz
Vendul - mimčo nikdy neřve jenom tak, může to být spousta důvodů a nejde jen o ty základní potřeby hlad, čúrání, kakání, ale třeba se bojí, bolí ho bříško, něco ho tlačí nebo prostě jen chce maminku. Vím o případu, kdy nechali dítě vyřvat až z toho dostalo brániční kýlu...
Já myslím, že budeš dobrá máma a časem své zásady přehodnotíš stejně jako spousta dalších :wink:
11. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
dvojmama: taky si to myslím, ale nechám se překvapit :grinning:
11. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
Dvojmama - vidím, že jsme se docela shodly :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz
holky, tak je vidět, že na tom něco bude, když jste se shodly... :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz
tak znám taky hodně případů holek co ze sebe dělaly taky hrdinky co a jak bude a co budou a nebudou dělat, a pak to byl pravý opak, takže i mě berte s rezervou
11. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
holt ještě nemám ty zkušenosti jako vy :slight_smile:
kdyžtak si nechám od vás poradit
Jasně :wink: když budu umět, poradím ráda :wink: Teď se rozloučím, jdu si lehnout, pa a dobrou
11. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz
rajka: taky jdu do haja...hezkou a dobrou noc :sunglasses:
11. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz
krásné ráno:o)

včera jsem vůbec neměla náladu a u PC to zapíchla hnedka kolem půl 8. Jinak souhlasím s rajkou, plány jsou krásný, ale věci můžou být jinak, já si plánovala, jak budu hnedka pak po dvou hodinách po císaři starat se a kochat Maju a ona 5 dní na kapačkách, já ko, ztráta hodně krve a domů šli po měsíci :unamused: od té doby jsem nic neplánuji.

Jinak jsem si taky říkala, že nechám dítě vyřvat, ale bavili jsme se o tom s doktorem v porodnici a dobré to není, děti můžou být pak více plačtivý a bojacný a dítě prý potřebuje vědět, že není samo. Já Maju nikdy nenechala vyřvat, když se ozve skočíme k postýlce, ona hnedka přestane otočí se zpět na bok a usne, dřív se ozvala třeba 3x, teď usíná většinou hnedka co jí dáme do postýlky, popřejeme dobrou noc a odejdeme. Můžu říci, s porovnáním kámošky co malou nechávala řvát, že nám se to zatím nikdy nestalo, že by plakala před spaním a nebo že by nemohla usnout.
12. bře 2008 v 08:15  • Odpověz
Přeji krásné propršené dopoledne...dneska nám dovezou tu televizku, tak se už těším domů :grinning:

Večer se tu ukážu... :dizzy_face:
12. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.