• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
holky, já myslela že tu žádná nejste :sweat_smile:

vendul: copak zase provedl? :slight_smile:
15. bře 2008 v 11:41  • Odpověz
já jsem tu stále :grinning:
15. bře 2008 v 11:42  • Odpověz
ale prosímtě je to fakt chlap, mozek má asi v péru nebo fakt nevím... :confounded:
15. bře 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
vendul: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahojky,
včera jsme se vrátili od přítelových rodičů.Jsem ráda, že už jsme doma.Z nemocnice mě pustili hned vestředu večer, tak jsem tam ani nebyla přes noc.Všechno proběhlo v pohodě, tak teď už je mi fajn a nic mě nebolí.I narkózu jsem si užila :grinning: .
Ještě zkusím dočíst, co jste zatím napsaly. :wink:
15. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
včera jsem si aktivovala na dvě čísla, že můžu volat zadara, tak jsem si vybrala jeho a taťku a tak jsem ráno MM volala, kdy přijde z práce a říkala jsem mu , že by mohl přijít dřív...to že přý proč, tak jse řekla, že třeba proto, aby jsme byli spolu,kdy jde pak zase na fotbal (idiot pořád jen chodí na fotbal) a to že ne....pak mě prozvání a když mu zavolám co chce, tak prý nic...že jen tak a byl sticha do telefonu...no prostě idiot, tak muříkm, co chce, že jinak by mě neprozváněl...no a že prý nic....kdy má teda přijít, tak jsem mu řekla, že nemusí chodit vůbec a že prý najednou je m i to jedno, tak jsem mu třískla s telefonem, zamkla se a nechala klíče v zámku
15. bře 2008 v 11:46  • Odpověz
fakt miluji takový idioty, kterým voláš a oni nic nechcou a ještě jsou sticha do telefonu a nic neodpovídají, tak ať jde třeba do pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 v 11:46  • Odpověz
ahojky kptera: to je fajn, že je ti dobře :slight_smile:
15. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
vendul: to teda nechápu :astonished: ale chlapi se nedají vždy pochopit že :grinning: Ten můj už od rána skládá nábytek do toho pokojíku a zatím složil přebalovák :confounded: S klukama tam pořád jenom kecají :confounded: hlavně když to do zítra do večera bude, teď je tu docela bordel :confounded:

ahojky kpetra :slight_smile: to je fajn že to dobře dopadlo :slight_smile:
15. bře 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
jo a holky, ve čvrtek přišel kočárek a je super a hrozně lehký :dizzy_face: (hlavně oproti těm dvojčatovým kárám :grinning: )
takže náš byt teď vypadá hrozně, všude nábytek do pokojíku (ještě že věci co tam byly předtím odvozil MM včera :dizzy_face: ) No už se těším až to složí a budu moct poklidit :dizzy_face:
15. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
dvojmama: jen jedno slovo:CHLAPI
15. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz
taky jsme měli všude nábytek,když jsme se stěhovalia taky když nám dorazil nábytek...no ale dalo se to vydržet...chvilku vydrž a budete to mít ještě hezčejší :dizzy_face:
15. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
a gratulace ke kočárku
15. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
vendulko - nerozčiluj se, stejně si tím nepomůžeš. :wink: Já to znám, Lukáš mě občas taky tak vytočí, že bych ho nejradši něčím praštila.Ale učím se to zvládat a už tak nerozčiluju.
15. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz
kpetra: to se nedá nerozčilovat...takový idiocie fakt nechápu...ať si pka klidne sedí před bytem je mi to jedno....taky budu mlčet a neotvírat
15. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
vendul: jojo je to hrozný ten nábytek všude :confounded: Ale zase alespoň budou mít zařízený pokojík, zatím tam budou spát v koších a až z nich vyrostou, složíme jim i tam postýlky :dizzy_face: To si s nimi pak nebudu už moct přejíždět, ale zas budou moct obýváku být v cest. postýle a asi pořídíme nějakou príma ohrádku :wink: To je hrozný jak kolem těch dětí je pořád co měnit, upravovat atd... :grinning:
dvojmama- i já gratuluji ke kočárku, snad budete spokojení.
My už jsme vytáhli golfky a jsou super.Matýskovi se v nich moc líbí a pěkně v nich i spí.Tak myslím, že sporťák zas tak moc už nevyužijeme. :sweat_smile:
přitom mu ráno řeknu, kdy má přijít a on mi asi za 2 hodiny volá, kdy má přijít :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jo a ještě se minulý týden rozhodlo, že budeme kupovat od Lukášovy tety domek.Tak budeme přistavovat a spravovat.Ale těším se, až to bude hotový.Budeme mít i menší zahrádku.
15. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
dvojmama: tu chvilku to ještě přežiješ, mě to taky vytáčelo,ale nedalo se nic dělat...nemám ráda roztahyný věci, takže to byla pro mě muka,ale přežila jsem je :grinning:
15. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz
kpetra: tak to je super, ne???Já bych taky brala nové bydlení
15. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
vendul: tak už se nerozčiluj :wink: Jirka mě taky dokáže pořádně naštvat, ale já zas hned vychladnu, jsem v tomhle kliďas :wink:
Ale dokážou mě naštvat lidi, když jsme na procházce :angry: Ty věčný dotazy: to jsou vaše děti? Jak jsou staré? Jsou si podobní? jak je rozeznáte? jak to zvládáte? jak se jmenují? neplete se to? atd...nebo prostě jenom nahlížejí do kočárku a není člověk který by se na nás neotočil :angry:
Taky mě pěkně naštvalo když jsme jeli na procházku a potkali paní, která hned samozdřejmě začla vyzvídat a nakonec se zeptala "A to jsou opravdu kluk a holka?" :angry: :angry: Měli jsme ten růžovo-modrý kočárek, Vikinka byla celá růžiová a Vikoušek modrý a ona má takový dotaz :angry: :angry: Co si jako myslela? :angry:
15. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
kpetra: to je super! gratuluju :dizzy_face: My původně chtěli taky do domečku, ale až za 3-4 roky :slight_smile:
15. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz
dvojmama: jo někteří lidi jsou fakt pitomci....já se už nerozčiluji, jen mě to vytáčí k zuřivosti :angry: :grinning:
15. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz
to mě by se taky líbil domeček,ale je to hudba daleké budoucnosti
15. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz
napadlo mě, že bych ho taky vytočila...zavolám mu a zeptám se ho kdy teda přijde.... :grinning: :grinning:
15. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
vendul: joo někteří asi vůbec nemyslí než něco řeknou :grinning: to se mi teda (hlavně teď) stává občas taky :sweat_smile:

myslíš že ho tím vytočíš? Aby tě nakonec on nevytočil ještě víc :grinning:
15. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz
dvojmama-: myslím, že nevytočím, pač jak ho znám, tak mi nevezme telefon :grinning: :grinning:
15. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
jdeme kojit, tak potom sem zase mrknu :wink:
15. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz
a nebo jo a budu u toho idiot já...ale to jsem si už zvykla... :grinning:
15. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.