• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky,
dneska se u nás počasí zbláznilo.Ráno, když jsem vstávala, tak hodně sněžilo.Teď zase svítí sluníčko.Normálně aprílový počasí.
18. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz
ahojky,

tady taky sníh, já říkala že bude před velikonoci sněžit. Jinak je nová kolekce sprintu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11535248&tab=1

ten červenej je super :dizzy_face: a má 8,5 kg já říkala, že je lehčí než ty golfáče :grinning:
18. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz
Kočárek se mi líbí, barvy moc pěkné. Ale stejně bych ten náš nevyměnila. :wink: :grinning: Taky má 8,5 kg, je o půlku lehčí než sporťák, takže super.
18. bře 2008 v 15:29  • Odpověz
Peťo, já myslela ty naše golfáče, u kterých se uvádí, že mají 9 kg a mají 11,5 :unamused:

Ale nevymělnila bych ho, ten oranžovo šedý je pro mě nej :grinning: :wink:
18. bře 2008 v 19:14  • Odpověz
ahojky holky, jen jsem přišla pozdravit a zse jdu, musím se natáhnout...byl jsem dlouho v práci,dom jsem dorazila v půl sedmé...byla jsem ještě počítat materiál na inventuru v tom super počasí jsem byla ve skladě.... :grinning:
18. bře 2008 v 19:53  • Odpověz
tak se mějte a snad zítra čau
18. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
achooooooooooooj holky :slight_smile: tady nemám ani co dočítat :grinning:
jste tu některá?
19. bře 2008 v 16:48  • Odpověz
Ahojky jen Vás letmo pozdravím a zase letím, musím svařit šlehajdu a ledové kaštany na zítřejší pářížský řezy:o) Pak s enatáhnu a budu odpočívat :wink:
19. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahojky! Jak se máte? :slight_smile:
19. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
Tak snad zítra :wink: dobrou
19. bře 2008 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky holky, kde to tady vázne?
20. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
já jdu už konečně domů, dneska mě to tu opravdu nebavilo a strašně se mi tá táááááhlo...večer sem juknu a běda, jak tu nikdo nebude.... :grinning:
20. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
Já jenom pozdravím.

Jo a kdyby náhodou tak hezké velikonoce.

Vendu, reakce na sms, je to kretén a je mi to líto, že to nedopadlo tak jak bychom si to asi představovaly :wink: Přeji aby jsi byla brzy těhu a měla klid :wink:
20. bře 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahojky! Jakpak se máte? Nikde nikdo?
20. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
Ahojky, jsem tu na skok, myslela jsem, že tady budu odpoledne,ale šla jsem reklamovat kathoty y nakoupit a teď konečeně odpočívám u televize
20. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
Maji, jo je to idiot a je to pěkně trapné, přitom na pohovoru co jsme všichni měli povinně se divil, že mám tak nízký plat a potom mi řekne , že ho mám o proti jiným kolegům nadstandartní, což mě opravdu dostalo...
20. bře 2008 v 19:57  • Odpověz
Veškerá iniciativa vůči firmě ode mě skončila a každý mi může být opravdu úplně ukradený, odbiju si tam svých 8 hodin a valím domů...
20. bře 2008 v 19:57  • Odpověz
No a na to těhu zase tolik nespěchám, myslím, že by to můj problém nevyřešilo,ale už se na to těším, necháváme tomu volný průběh...
20. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
A dneska v TN říkali, že je hoooodně vysoká porodnost a že některé porodnice ani nepřímají, takže počkám, až to trošku opadne.... :grinning: :grinning: :grinning: Já chci totiž ten nadstandart a takhle bych ho nemusela mít... :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
Je neuvěřitelné jak jsou na velikonoce drahé ty čokolády vajíčka, zajíčci,slepičky.....strašné...koupila jsem jeden balíček pro manžu a stál 80,- :angry: :angry: :angry: strašné
20. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
Holky, mizím k televizi,ale zítra tu budu na 100% ,protože Pepa jde opět na fotbal.
20. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
Přeji hezký večer :wink:
20. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky Vendul :wink:
Tak se tady nějak míjíme :unamused:
20. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
achojky holky :slight_smile: taky se tu teď nějak často neoběvuji, ale dvojčata jsou dvojčata :wink:
Jakpak se tu máte? Něco nového? :wink:
20. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky dvojmama! Co Vikoušci? Jak se máte?
U nás dobrý. Přibrala jsem už 12kg, mimísek roste jak má, ale nedělal mi UZ, takže nevím ani přibližnou váhu :frowning2: celkově mi připadá můj doktor 100 let za opicema. UZ má zastaralý, porodopis nesepisuje....tak nevím. Jinak stále řešíme jméno pro holčičku :slight_smile: . A v neděli slavíme narozeniny Evičky, už deváté.
20. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
ahojky rajka :slight_smile:
jee Evičce moc pogratuluj :dizzy_face: to už je velká holka :slight_smile: ty jsi přibrala jen 12kg? ty se máš :slight_smile: a jaké máte favority na jméno pro holčičku? :wink:
U nás je to pořád dokola, uspávání, přebalování, kojení, hraní, utišování atd...však tě to taky čeká :wink: Dneska jsme byli na nákupech tak jsem jim zase koupila pár nových oblečků na jaro :dizzy_face: už aby to jaro bylo, dneska bylo zase bílo :angry:
20. bře 2008 ve 22:28  • Odpověz
To počasí je na prd. Mám už třetí den náladu pod psa,jsem totál bez energie a teď ještě zpátky zima!! :unamused:
No, já nevím jestli je 12kg JEN, u Evči jsem přibrala 12,5 teď to vidím tak na 15...aspoň bude co shazovat :wink:
Jména jsou pořád stejná jediné na čem se shodneme jsou Lucie, Monika, Jana. Snažila jsem se protlačit své favoritky Noru a Darju, ale bezvýsledně. Evička chce Terezku, ale také neprošla. :wink:
20. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
Jdu do hajan. papa a klidnou dobrou noc! :wink:
20. bře 2008 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky holky, přeji krásné páteční ráno...koukám ,že je to jen samé běhání kolem miminek...no ale jsou to příjemné starosti, ne? :wink:
21. bře 2008 v 07:16  • Odpověz
A když jsme u těch jmen, tak jsem se včera bavila s manželem o jménech, teda pro kluka, on tvrdí,že nic jiného to nemůže být... :grinning: :grinning: Já si tvrdě prosazuji Daniela a můj manžel Josefa, po něm (po otcovi, dědovi,pradědovi...)...ale jaksi pochopil, že to asi neprosadí....a na holčičím jméně to je celkem jednoduchééé...to se dokážeme shodnout a máme více jmenen vybraných, takže bude z čeho vybírat :grinning:
21. bře 2008 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.