• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
no u nás taky, teda krom toho jelena :grinning: :grinning: toho bude mít poprvé, přijde mi ho udělat taťka...já bych to asi nezvládla
21. bře 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
vendul: to potom musíš napsat jaký byl :slight_smile: já jelena nikdy nejedla, já na maso vůbec nejsem :unamused: maximálně to kuře, ale jinak maso eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 v 18:53  • Odpověz
jé ty jsi vegetariánka?
21. bře 2008 v 18:54  • Odpověz
to já jsem šílený masožrout :grinning:
21. bře 2008 v 18:55  • Odpověz
taky jsem zvědavá jaký bude, snad dobrý
21. bře 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
vendul: né úplně vegetariánka, když je nejhůř tak to maso sním, ale abych si ho sama i uvařila to nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě to prostě nějak nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 v 18:56  • Odpověz
to je zvláštní,ale jedna kamoška, ta co se jí narodil ten chlapeček dva dny po tvých dvojčátkách je vegetariánka...
21. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
ale to není taky moc zdravé, ne?V masu jsou taky vitamínky... :slight_smile:
21. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
vendul: jo zdravý to zrovna není no :confused: ale jsou horší věci který škodí zdraví :wink:

jdeme koupat, tak přijdu zase potom :wink: zatím čauky
21. bře 2008 v 19:05  • Odpověz
tak si užij nákupy
21. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
Ahojky!
Teda jelena jsem taky ještě nikdy nejedla. Jen bažanta. Z toho jsem udělala řízky a jednou čínu. Bylo to mňam. Jinak já maso taky moc nemusím. Ono mi to nějak smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a salámy a párky nejíme vůbec. Hodně máme rádi ryby. Dnes jsme měli špenát s vajíčkem a bramborem. Je Velký pátek, takl bez masa. Odpoledne jsme s Evičkou barvily vajíčka, takže k večeři byla smaženice. Myslím, že dneškem mám cholesterol splněný na další týden :wink: .
21. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
vendul: jaké nákupy? :sweat_smile:

rajko: ahojky :slight_smile: téda vy jste pěkně mlsali :grinning: když špenát já taky nejím :pensive: ale smaženici jsem neměla dlooouho, mňamky :slight_smile:
21. bře 2008 ve 20:26  • Odpověz
Zítra přijede babička na Evčiny narozky a já nevařím :wink: jdeme na obídek do restaurace :wink: dám si lasagne nebo gnocci, ty já můžu a nej jsou se špenátem :wink:
Já špenát miluju, ale znám spoustu lidí, co ho nemusí, zhnusili jim to ve školní jídelně
21. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
rajko: přesně! Školní jídelna a jídla tam-blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
Taky na to nemám nejlepší vzpomínky. UHO - univerzální hnědá omáčka, žilnaté maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hnusné polívky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
rajko: UHO- :grinning: :grinning: :grinning: ani nevím jak je to v jídelnách teď :sweat_smile: co Evička? taky si stěžuje na jídlo v jídelně?
21. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
No, v některých jídelnách je i možnost výběru z několika jídel. U Evičky to není, ale Evča je dobrý jedlík, sní skoro všechno a někdy si i přidává. Problém má s polévkou a hlavně s pitím. Od malička má malý pocit žízně a strašně málo pije. V podstatě od té doby, co jsem přestala kojit.
21. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
rajko: polívky taky neusím, to bychom si roziměly :grinning: a do pití se teď musím nutit kvůli kojení :confounded: asi bychom si rozuměly :grinning:
21. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz
Já zase pitný režim docela dodržuju, proto mě to irituje, když Evča přinese ze školy celé pití a ještě mi řekne, že nepila ani u oběda. Mám strach, aby si neodvařila ledviny
21. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
rajko: to jsem byla přesně já takový případ :grinning: :grinning: ale časem jsem si zvykla pít pravidelně :wink: hlavně v pubertě jsem se prolejvala vodou kvůli dietě :grinning:
21. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz
Aspoň, že není sama :slight_smile:
21. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
Dobrou noc :wink:
21. bře 2008 ve 23:25  • Odpověz
autor
Brý večír holky :slight_smile: jakpak se tu máte? :wink:

my dnes byli celý den u našich. 4hodiny cesta ale bylo hezký zase vidět všechny doma :dizzy_face: Vikoušci byli hodní, naši si je povozili, pokecali jsme s pár kámoškama z dětství :dizzy_face: fakt supr den :slight_smile:
22. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky!
Dvojmama - to jste si udělali pěkný výlet! Odkud jsou vaši, že to máte tak daleko? Nám dnes přijela babička, byli jsme na obědě, odpoledne jsem dokončila velikonoční výzdobu a upekla Evičce beránka. Zítra dopoledne jedu pro dort a po obědě bude oslava. Evča se už nemůže dočkat :wink:
22. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
čauky holky :slight_smile:
rajko: Evičce moooc gratulujem k jejím narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a hodnýho sourozence :sunglasses: Vikoušci posílají pusinky :slight_smile:
23. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
raji: naši jsou Turnova :wink:
a nedivim se že se Evča těší. Já mám narozky příští týden a přijedou celá rodinka a taky se hrozně těším :dizzy_face:
23. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
ahojky

Gratulace Evičce :wink: Ať se oslava vydaří :slight_smile:
23. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky holky, jte tu některé?
23. bře 2008 v 17:52  • Odpověz
ahoj Vendu, já na chvilku, jukám na různé věcičky pro mé budoucí mimísko, tedy hledám inspiraci :grinning:
23. bře 2008 v 17:56  • Odpověz
jé to bych mohla dát fotku těch botiček že :grinning:
23. bře 2008 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.