• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
Dobrý ranko :slight_smile:
rajka: ty vybraný se mi líbí :dizzy_face: Ty by nevadily ani u nás.

majko: vítej tu :wink:
6. bře 2008 v 08:23  • Odpověz
dneska to vypadá na pěkný den :dizzy_face: Co Vikoušci? Spinkají?
6. bře 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahojky,
tak už jedeme v novým?Koukám, že už jste se pěkně rozjeli... :grinning:
dvojmama - Vikoušci jsou zlatí, neumím si představit, že bysme takhle někam šli s naším Matýskem.On je hrozný divoch, chvilku neposedí a pořád se s ním musí něco dělat. :dizzy_face:
vendulko - a ten další test jsi nezkoušela?
rajka - tobě už se to taky krátí a za chvilku budeš mít mímo doma.
6. bře 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
maji: u nás vypadá taky že bude nádherně :slight_smile: svítí sluníčko. Vikoušci jsou v lehátcích, hraje si s nimi manža s jeho kámošem, tak jsem byla vyhozena :wink:
6. bře 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
kpetra: Vikoušci jsou ještě klidní. To Matýskovi už je půl roku :dizzy_face: Ten pohyb potřebuje :wink:
6. bře 2008 v 08:41  • Odpověz
dvojmam to máš dobrý:o) Já jdu zrovna krmit a Maju to asi znova zapíchne, usnula ale vzbudil ji telefon a tak jí nakrmím a může pokračovat dospat to ranko, je taková že by dělala hají jestli se nevydá na průzkum. Včera perfektně vyhodila časáky zpod stolku, fotečku su ještě včera hodila do albíka, vše jsem spíš nahrávala :grinning:
6. bře 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
maji: fotečky nádherný :dizzy_face:
My dneska jedeme na kontrolu, tak ze sebe budu muset jít udělat člověka :grinning:
6. bře 2008 v 08:51  • Odpověz
díky:o)

tak držím palečky ať ko dopadne dobře a Vikoušky moc netrápí :wink:

Maju nahamaná, byla to rychlovka a já přemýšlím jít ven teď nebo za dýl :grinning: ale asi půjdeme dýl
6. bře 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
maji: tak my jdeme nakojit a pojedem :wink:
Akorát Vikouši budou asi protivní páč jsou zvyklí od 10-12 spinkat :confounded: To je asi budou muset probudit a oni to dospí zase po cestě zpátky.
6. bře 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
tak zatím papa
6. bře 2008 v 09:40  • Odpověz
mějte se. my chtěli ven ale je pod nulou a já su nachcípaná tak vyrazíme dýl :slight_smile:
6. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky!
nevím, zda si na mě ještě pamatujete, ale na začátku Vaší první diskuse jsem si ss váma taky psala.
Dočítat vás nestíhám, ale přeci jen jsem něco zaragistrovala: Dvojmama-moc gratuluji ke krásným dětičkám!!!!!

Jinak v říjnu poletím s Míšou na dovču, tak sháním nějaký lehčí kočárek do letadla a mám vybrané tyto favority:

http://babydream.mimishop.cz/detail.php?zbozi=156850

http://babydream.mimishop.cz/detail.php?zbozi=70562

http://www.spuntik.cz/chicco-golfove-hole-ct-0-5/

http://www.caryfuk.cz/category/Kocarky-detske-Golfove-Baby-Point/product-9997/babypoint-traffic

Byla bych ráda, kdybyste mi napsaly váš názor...přece jenom víc očí víc vidí...
6. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky zdravím z peáce...včera jsem úplně padla za vlast...byla jsem opravdu k.o.....jinak okukám, že se to tu pěkně rozjíždí :wink: :dizzy_face:
6. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
no nic holky, jdu zase pracovat,abych si na sebe vydělala :grinning:
6. bře 2008 v 11:37  • Odpověz
Majko - Majuška je asi taky číslo,co? Máte moc hezký fotky. :slight_smile:
dvojmama - náš Matýsek je divoch snad od narození :wink: .Klidný byl oprvdu jen krátce.Ale zase je s ním legrace.
Dneska jsme byli v poradně na kontrole v šesti měsících a Matýsek má 66 cm a 7110 g.Tak nám vyrostl o 16 cm, taky je mu hned všechno malý. :grinning:
Vendulka - tak ať ti to v práci utíká.Mě se snad ani nebude chtít do práce vrátit.Už jsem přes rok doma a ještě dva a půl budu. :slight_smile:
6. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz
prada - mě se celkem líbí, snad kromě toho prvního, všechny.Ale asi by to vyhrály golfky Chicco (jen jestli to nebude tím, že Chicco taky máme :grinning: :grinning: :grinning: ), jsou nejlehčí a vypadají hezky.
6. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
peto jj číslo je, hlavně jí fascinuje všechno co nemůže :grinning:
6. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz
jinak díky.o) jé když nám bylo 6 měsíců, hrozně to letí.

nemáte tip na nějaký jednoduchý chutný dortík k narozkám pro Maju a aby mohla ochutnat, takže jen suroviny co by mohla?
6. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Achoj holky, jsme zpátky z kontroly, Vikinka má 3100g a Vikoušek 3310g. Vše OK

ale v čekárně mě pobavila jedna maminka, měla holčičku asi dva roky a ta pořád poskakovala kolem Vikoušů a pak se ta maminka zeptala kdy se narodili a já že 14.2. a ona a ten druhý? jsem jí řekla že jsou dvojčata a jí to asi po půl minutě došlo a začla se smát, že je to z toho, že už je moc dlouho doma To se teda máme na co těšit
6. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
ahoj prada, dlouho jsi tu nebyla :wink:
z těhlech se mi asi nejvíc líbí ty chicco :wink: mým favoritem v golfkách je asi quinny zapp :dizzy_face: ty jsou nádherný
6. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
majka07 - no vidíš, nás to za chvíli taky čeká.Našla jsem tento recept.Snad by ho už v jednom roce mohli. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776
6. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
dvojmama - paní má pravdu, taky mám někdy výkyvy. :confounded: Aspoň jste se v čekárně nenudili. Zapp se mi taky celkem líbí, ale rozhodně by mi doma neprošla trojkolka.Taky jsem koukala a jsou těžší než ty Chicco.Do letadla bych asi koukala, aby byl kočár co nejlehčí.
6. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
kpetra: zapp ani nejde polohovat, takže ten je až opravdu pro větší děti :unamused:
Na golfky jsem moc nekoukala tak nevím, ale z těhlech co tu dala prada bych asi vybrala ty chicco
6. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz
petul díky :wink:

dvojmam gratuluju- my byli na ko v úterý už na 10-ti měsíční a bylo to super, u mudry nikdo, maju vyloženě v dobré náladě, vítězoslavně jsme přesáhli hranici 8 kg, má 8,20 to bychom v roce mohli dát těch 9 :wink: spíš to bude těsně pod 9, vše ok, maju jí ukázala jak je veliká, paci paci, pak našu vymyšlenou baci baci, tak pochválila aj tatínka, že skládá říkanky, ukázala jak si stoupne a jak leze no já čučela, řekla jí houba, tata atd a dostala obrázek, který vtězně zkoukla a zahodila :grinning: bylo to komický. jen jí nechtěla ukázat pusinku, tam měla kroužky a držela je v pusině :grinning:
6. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz
ten dort je skvělej, asi ho udělám.o) díky za tip. jen na vršek dám jedlý papír, ten pak odendám :grinning:
6. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz
Jedlý papír není špatný nápad.Viděla jsi ty, co prodávají na mimibazaru?Možná taky pořídím nějaký s autama.
6. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz
6. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
maji: jeee to je rozkošný :dizzy_face: To Vikoušci předvedli akorát to, jak umí hlasitě stereo brečet, když je někdo vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz
Moc děkuji za názory. Ten Chicco je pro mě zatím na posledním místě...ach jo! :cry:
6. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
prada: a co třeba ještě tyto? http://babydream.mimishop.cz/detail.php?zbozi=171963

jdu s prckama ven tak zatím papa :slight_smile:
6. bře 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.