• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
jo tak to se máš dobře, když máš takto přístup ke zvěřině, to já nemám..jen v reastauracích
23. bře 2008 v 18:21  • Odpověz
chtěla jsem nějaké neutrální, ale béžové nebyly :unamused: tak Jirka dostal úkol a vzal žlutý
23. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
Hlavně že jsou zdravotní :wink: cena byla 350,- čož taky celkem jde.
23. bře 2008 v 18:24  • Odpověz
tak to je dobrá cena a žlutá je taky pěkná..snad nebudou hnedka jako čuně... :grinning: :grinning:
23. bře 2008 v 18:24  • Odpověz
No stejně jsou jen pro Maju, na sourozence budu kupovat nový, v tomhle nechápu lidi, co dávají dětem ale aj sobě boty po někom :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tohle su háklivá, už z hlediska zdravotního.
23. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
jo to se mi taky moc nelíbí, přijde mi to nechutné i oblečení tak moc nedělám, že bych si to po někom brala a jinak když jo, tak to peru na dvakrát pro jistotu :grinning:
23. bře 2008 v 18:36  • Odpověz
oblečení jako dopělá kupuju v obchodech a stejněho vyperu před nošením. Boty ale v žádném případě, každý má jinak stavěný nožičky a nechápu, jak někdo dítku dá po sobě svoje první botičky a nebo jak kupujou dětskou obuv na stánku a prostě dle toho že jsou prostě roztomilý :unamused: Boty zásadně zdravotní když jde o dítě.
23. bře 2008 v 18:40  • Odpověz
jo taky to tak vidím Maju, a co taky nemám ráda tak ty zbohatlý rodiče, jak dětem kupují značkové botičky Adidas a Nike, stejnak mu jsou za měsíc malé...jo asi neví co s penězma
23. bře 2008 v 18:43  • Odpověz
Normálně Maju dneska přes den spala necelé dvě hodinky, chvilku před obídkem a chvilku po obídku ale byla tak utahaná, že kašu měla už v 5 a usínala u toho a už dávno spí, ona se tak přes ten den tak utahá. Byla u dědy a dělaly tam blbosti a teď ju baví furt něco přelejzat a moc jí to nejde :grinning:
23. bře 2008 v 18:46  • Odpověz
no však ona na to přijde...a koukám podle foteček, že je teď asi hooodně zvědavá princezna, co? :grinning:
23. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
no nějak moc, hlavně už přestala mít strach z toho schůdku co vede z kuchyně do chodby a furt tam leze a líbí se jí botník :grinning:
23. bře 2008 v 18:49  • Odpověz
no však to je na jednu stranu dobře, ne? A co kyti ty nezkoumá?
23. bře 2008 v 18:51  • Odpověz
kytí nezkoumá, jsou z jejího dosahu :grinning: projistotu. jj je to dobře, ale chodba je pro ní trošku nebezpečná :wink:
23. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
no tak to asi jo,ale snad se jí nic nestane, kdyžtak si trošku namela a pak si bude dávat pozor a ty jako mamka ji určitě hlídáš... :wink:
23. bře 2008 v 18:57  • Odpověz
jj to hlídám, je fakt nějak moc rychlá, ini všechny ty děti jsou fakt rychlíci, než se člověk otočí je úplně jinde. Dneska se tu stavila známá s malým, tedy to je čipera jak hrom, zítra má 7 měsíců a stojí a koluje kolem nábytku, ale on vůbec na 7 nevypadá, bych mu tipla takuž rok :sweat_smile:
23. bře 2008 v 19:00  • Odpověz
Vendu mizím do postele, nebo mě Jirka praští, už nadává jak to že nehajám a mám na stolku už teplý čaj a rozpustnou tabletu ACC long :grinning: Tak mažu do pelechu. Měj se moc hezky, hezký velikonoční pondělí a hezký večer.papa
23. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
no taik to je tou uspěchanou dobou asi... :grinning: a nebo my stárneme a jsme pomalejší :grinning:
23. bře 2008 v 19:04  • Odpověz
tak kde máme zbytek holek?? :grinning:
23. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
Maji, tak se měj, užij si velikonoce a konečně aby ti bylo dobře
23. bře 2008 v 19:18  • Odpověz
pozdravuj všechny u vás
23. bře 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
maju: botičky nádherný :wink: a vy máte ohrádkuuu....já chciii takyy :grinning:
23. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
Hezké velikonoční pondělí

Mam jj máme, výborná věc, když jde třeba pošťačka, vím, že si Maju neublíží :grinning: Jinak su ji koupila na MMB za super cenu a je fakt neponičená a oproti cenám co se pohybují tak tedy.... :dizzy_face:
24. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
Krásný Velikonoce :slight_smile:
maju: jé to se máte :wink: my taky sháníme nějakou pěknou ale mě se žádná nelíbí :confounded:
24. bře 2008 v 08:50  • Odpověz
já chtěla opbyčenou dřevěnou, ale stály aj 2000 tisíce což je na....tohle byla náhoda jak hrom, paní po mně odpovědělo ještě dalších asi 15 zájemců :grinning:
24. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
maji: tak to byla super náhoda :wink: já chci taky dřevěnou, ty síťovaný se mi nelíbí. Jenže všude jsou taky blbý velikosti a navíc já chci aby měla dno, né aby se na zem postavila ohrádka :wink: no jenže to asi neexistuje :confounded:
24. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
mam mně se ty síťovaný taky nelíbí, naěe má aj dno, je na kolečkáč, výhoda přesunu, na dno su dala maju ještě puzzle aby měla co demolovat :grinning: Ale sehnat s dnem je záhul, držím palečky aby jste sehnali :wink: Jsem si říkala že ji pak prodám, ale uvažuju o tom, že si ju necháme určo na druhé :slight_smile:

Tak já mizím do pelechu se potit, dneska to musím dovyležet :wink: hezký zbytek pondělíčka papa
24. bře 2008 v 09:12  • Odpověz
ahojky holky, přeji krásný sváteční den....
24. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
to vypadá, že dnešek budu jen u televize a u pohádek-..... :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holky!!!
Dvojmama - díky za gratulace pro Evičku! Oslava se vydařila, Evička byla moc spokojená :slight_smile: :slight_smile: Přidala jsem do albíčka foto dortíku. Ten marcipán byl naprosto vynikající!!
24. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
Ahoj. Tak jsme konečně doma.Už se těším, až se večer svalím k televizi.Teda jestli naše dítě dovolí.
Koukám, že jste řešily ohráhku. Taky by se mi líbila, je to super věc. My ji ale nemáme kam dát. :cry: Tak asi budeme používat cestovní postýlku. Ale líbí se mi tato http://deti.bazos.cz/inzerat/1827694/OHRADKA.php . Dvojmama - ta by mohla stačit i vám, ne? :grinning:
24. bře 2008 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.