• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
ahojky holky :slight_smile: my si zajeli odpol do Hradce, ségra hlídala prcky a já si zašla do kina :dizzy_face: nebylo to ale ončo, pořád ten strach co je s Vikoušema. Ale byla to moje první jeden a půl hodinovka bez nich :wink: musím se od nich začít odpoutávat jinak bych se z toho zcvokla :wink:
24. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
rajka: dortík nádhernej :dizzy_face:

péťo: ahoooj vítej doma :slight_smile: ta ohrádka je pěkná, taky už jsem na ni koukala. No zatím asi taky necháme cestovní postýlku, ona totiž není ohrádka která by se designově hodila k nám do obýváku :wink: takže v obýváku bude cest.postýlka a v pokojíku buď ohrádka později, nebo to nebudu ani řešit.
24. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
mama to znám. Když jsem jela na vyndání stehů tak moje mamka hlídala Maju a my vyjeli z vesnice a já už řvala :grinning: Z čekárny jsem volala co Maju. Bylo to po měsíci a kousek ale hrozný. Teď je tak u babičky když jedeme nakupovat do makra, páč tam děti nesmí do 12 let a celkem to je lepší, ale chybí mi, už jsem si prostě na ňu hodně zvykla a hrozně mi chybí třeba její úsměv, no prostě ty její blbinky :grinning:
24. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
maji: jojo přesně, já jim za ten film psala asi 5sms jak na tom jsou a oni si spokojeně spali :grinning: ale ten strach byl hroznej, takže proto chci se k nim nepřipoutávat, páč je hooodně známých co chtějí vozit tak abych si zvykala :wink:
24. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
si pamatuju jak Jirka hrál vlétě se skupinou, já jela s ním, babi hlídala, byla tu aj teta a my dorazili po 23 hodině a Maju vůbec nespala, tak jsme si ji vyzvedli, vzali domů, přebalili dali do postýlky a spala asi během minuty :grinning: Ale neplakala jim, ale spinkat prostě nechtěla. nj, potřebovala ponuchnání s mamkou :grinning:
24. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
Holky, já poprvé opustila Evču snad až když měla 6 měsíců, já to bez ní nedávala a ona se pořád kojila :wink: :wink:
24. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz
papa, jdu do hajan :wink:
24. bře 2008 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky, zdravím vás holky po velikonocích...doufám, že nejste moc zmalované :grinning:
25. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
a jsem dostala super zprávu od manžela a to tu, že nám odtáhly od baráku auto...no bylo tam na parkovišti blokové čištění,ale ceduli měli jen na silnici na parkáču ne,.....tak jsem pěkně nasr.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. bře 2008 v 11:08  • Odpověz
ahojky

Rajko krásné bříško

Vendu :grinning: já vím, že to není k smíchu, ale představa jednoho auta na parkovišti....možná tam bylo víc
25. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj
Vendulko - je mi líto, že vám odtáhli auto. U nás taky dávali značku jen z jedné strany a pak sousedům odtáhli auto. Oni totiž tu značku dali na druhý konec sídliště s tím, že platí po další křižovatku.Jenže my bydlíme na začátku a o té značce jsme nevěděli.Teď už nám ji dávají před barák. :grinning:
25. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
Maji, k smíchu to je,ale je sranda, že já jsem o tom dnešním čištění věděla,ale brala jsem to , že to platí jen pro silnici a ne pro parkoviště a pak jsem předpokládala, že Pepa má oči a vidí a zná pravidla a ví co a jak, tak jsem se asi spletla..no nic, čert to vzal.Ale pokusíme se to ukecat, že jsem tam měsíc nebyli a nemohli jsem tudíž o tom vědět, no jsem zvědavá jak to dopadne,ale je mi jasné, že jsem přišli zbytečně o litr :angry:
25. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz
petra: no co se dá dělat, příště budeme aspoň vědět...
25. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz
Vendu :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt dobrý. No pro příště máš poučení, jakmile někde bude taková značka, tak auto daleko daleko zaparkovat :wink: To stojí litr?
25. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
Jo Pepa říkal, že to stojí 1000,- docela síla...no jsme zvědavá, jak to tam s nima uhádá....
25. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz
holky, pomooooooooc.Teď nám přišel mail od šéfa, že chce aby jsme tady opět zůstávali délo kvůli inventuře a že očekává naši iniciativu,ale jelikož já mám tak nadstandartní plat, tak to nemámza potřebí, takže¨moje iniciativa je .....no víte kde,ne? :grinning:
25. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
a to ještě tvrdil minulý týden těm, kteří chtěli jít tento týden, že není potřeba, takže když není potřeba, tak fakt nikam nejdu a může mi....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
mně jestli jednou tady z toho VOLA neklepne, tak to budu opravdu ráda
25. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
no a to jsem se teď ještě dozvěděla, že k tomu litru za odtah přibude ještě pokuta... :angry: :angry: :angry: dneska se jdu asi po cestě domů bjesit, tak kdybych se tu večer neukázala, tak je to jasné :angry:
25. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz
Vendulko - nevěš se :frowning2: , to se stane.
Zrovna jsem četla, že od čtvrtka má být konečně jaro a oteplí se.Tak snad už bude líp. :slight_smile:
25. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz
kpetra: no neboj,ještě chvilku tady budu :grinning: ale jsem vytočená jako papírový čert :angry:
25. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz
vendu klid, kašli na všechno, běž domů dej si něco dobrého a mysli na něco hezkýho.. :wink:
25. bře 2008 ve 14:49  • Odpověz
Já jsem se vytočila v noci. Ten náš mrňous teď nějak špatně spí. Musím ho držet za ruku a jak ji dám pryč,tak řve. Už jsem na to neměla sílu, tak jsem ho nechala chvilku řvát. Ale to se zase nedá vydržet.Doufám, že ho to přejde,že mu třeba rostou zuby nebo tak. Jinak mě asi odvezou do blázince. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz
Maji, tak domů půjdu až za 30 minut... :cry:
25. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
kpetra: tak to asi budou zoubky
25. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
holky,tak já valím konečně domů,čeká mě hodinovoá cesta a pak jdeme s Pepou na procházku, tady je celkem pěkně, svítí sluníčko,no a pka se vrhnu na pomazánku a pak se konečně dostanu opět za váma...snad tu některá budete....

Ahoj :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
Tak a jsem doma....je tu někdo?
25. bře 2008 v 17:19  • Odpověz
teď bude asi chvilku boj o pc, je doma i Pepa a chce sem taky jít,ale já byla rychlejší, teď je otázka času,jak dlouho tady vydržím než mě vyžene pryč :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky Vendul!
25. bře 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahojky rajka, jak se máš?Jaký byl dneska den?
25. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.