• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
holky díky. Od zítra budu zkoušet masírovat bříško a nějaké ty cviky s nožičkama, snad to pomůže :wink:
2. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
jinak já jsem ptori té rektální rource, mohli by si na ni navyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
my mazali pravidelně pupíkem , nevím jestli pomáhal ale řekla bych že jo, páč byla vždy klidnější, tedy já jí to zarovenň promasírovala :wink:
2. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
maji: díky, zkusím :wink: Jdu si lehnout, Vikouši ještě spí, tak toho musím využít než začne noční kolotoč :frowning2: Mějte se krásně a pa :wink:
2. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
mějte se papa
2. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
Dvojmama - ještě docela pomáhal fenyklový čaj - pila jsem ho já
a tu rektálku jsem dávala jen v nejnutnějších případech a nezvykla si
2. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Dobrý ránko :wink:
raji: děkuju, zkusím si ho dnes koupit :wink: rektálku zatím beru jako nejnutnější případ, i když nevím jestli může být ještě hůř :frowning2:
3. dub 2008 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko!
Myslela jsem, že se vyspím, ale v celém domě převrtávají kabely na internet. Tak nic. Nějak mi dnes tvrdne břcho a to musím s Evčou na preventivku, pak na rehabku a odpol má ještě tanečky. A počasí taky nic moc.

Dvojmama - neboj, ono se to zklidní....překonáte to!! Chce to trpělivost a vytrvat, Evča taky trpěla na prdíky, přitom se říká, že kluci to mají horší. No nevím. :wink: Držte se!
3. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahojky
Tak koukám,že Vikoušky taky postihly prdíky. :cry: My jsme si je taky pořádně užili, ještě teď je mi Matýska líto, když si na to vzpomenu. Nám pomáhaly kapky Lefax. Jinak jsme taky masírovali bříško Pupíkem.
Vendulko - takže vládne bezvládí??? :grinning: Tak to gratuluji!!!
3. dub 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahojky!
Jak se máte? :slight_smile:
3. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj. To už jste vyrazily všechny na víkend? :angry: Vždycky, když napíšu, tak tu nikdo není.Ach jo. :cry:
4. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky! Nikde nikdo :wink: Já se dnes konečně dopoledne vyspala - nikdo nevrtal :wink: . Rozmrazila jsem mražák a umyla lednici. Teď peču jáhelník - mňamky a od 17:30 máme sraz ze střední školy. Nakonec jsem to zorganizovala já, ale zařekla jsem se, že naposledy. Je to poměrně nevděčné. V prosinci jsem domlouvala sraz ze základky, odeslala jsem 25 pozvánek (3 se mi vrátily - adresát neznámý) což chápu po tolika letech. Ale nakonec se nás sešlo jen 7 a nikdo se nenamáhal mi aspoň napsat "sorry nezájem". Tak jsem zvědavá jaké to bude dnes :wink: :wink:
4. dub 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahojky, já se hlásím
4. dub 2008 v 17:53  • Odpověz
Rajka užij si sraz a já od jisté doby tak nic neorganizuji, je to lepší
4. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
Rajka - ať ti sraz vyjde. My si domlouváme sraz na Seznamu na Spolužácích. Aspoň není ta organizace na jednom člověku. A schází se nás tam docela dost, tak i účast by mohla být slušná.
4. dub 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahojky holky! Jaká byla sobota?
Včerejší srazík byl fajn, ale sešlo se nás jen 10 + matikář. Jedna spolužačka tam měla s sebou 8 týdenní Janičku, úžasné, roztomilé, hodné mimi, tak jsem byla naměkko :wink: Ale bylo to fajn. Dnes odpoledne jsme byli na návštěvě u známých - mají 7 měsíčního chlapečka, taky hodňoučký a moc šikovný - už lozí. Taky mají moc pěkný byt, takový prostorný oproti nám.
5. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
Vendulko, přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!! Zdraví, štěstí, lásku a splnění všech přání! :wink: :wink:

Hezkou neděli všem!
6. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Krásný den :slight_smile:
vendulko: přidávám se ke gratulaci k dnešnímu svátku :slight_smile: Hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku a ať brzy najdeš ty // :wink:
6. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
hezkou nedělu, Vendu, poslala jsem ti přáníčko doufám, že dorazilo :wink: přejem hlavně to co sama ty chceš :wink:
6. dub 2008 v 15:16  • Odpověz
holky, vy jste hodné, že jste si vzpoměli, děkuji mooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2008 v 19:48  • Odpověz
Maji, jdu se podívat na přáíníčko, zatím nebyl čas
6. dub 2008 v 19:49  • Odpověz
Maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dorazilo, je to bmbaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuji moooc
6. dub 2008 v 19:53  • Odpověz
Ahojky Vendul! Jaký byl víkend? Oslavovalas?
6. dub 2008 v 19:54  • Odpověz
ahojky...no docela to šlo...moc jsem neoslavovala...svátky moc neslavíme...
6. dub 2008 v 19:58  • Odpověz
akorát jsem si poroučela co jsem chtěla:slight_smile:
6. dub 2008 v 19:59  • Odpověz
My vlastně taky ne :wink: Jenom narozeniny a nejvíc Eviččiny :wink:
takže snídani a obídek a taky jsem si naporoučela pochůzku po obchodech :dizzy_face: :grinning:
jo to už tak bývá asi všude :wink:
6. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz
teď se tady připravuji na zítřejší vstávání do práce...se minechce vstávat, chjo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak práce mi teda nevadí, bych i řekla, že mě bavím hlavně teď co tam šéf celý týden nebude...to bude préééé :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.