• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ve st jdu na školení, takže opět flákačka :grinning: :dizzy_face:
6. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz
a na výraznějších máš ještě odkaz na jedno :wink:
Maji , se mrknu...děkuji
A koupili jste něco? My máme dnes čerstvě složený přebalovací pultík :wink: a pro jistotu jsem si připravila věci do porodky. Teda v tašce je ještě zabalené nemám, ale to už by byla otázka chvilky.
Jinak zdravím všechny ostatní :wink:
6. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz
rajka: ráda bych něco koupila,ale jsem švorc, čekáme na výplaty... :grinning:
6. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
dneska jsem taky koukala na přebalováky...ani nevím proč :grinning:
6. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
holky potřebuju poradit, jaký zahradní nábytek? Máme ten obyč plastový, ale už je zašlý a nevím zda zase ten a nebo něco jiného ikdyž ještě není posezeníčko u bazénu hotové tak jak já bych si to představovalala
6. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
no mě se líbí ratanový...celkem toho mají teď dost v KIKA, tak jesli pojedete dop Brna, tak tam mrkni, mají toho dost a elkem i něco levně
6. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
mrknu určitě :wink:
6. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
jdu koukat na telku, tak se mtu mějte a správné vykročení do nového týdne :sunglasses:
6. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
Maji, je tam toho víc než dost, mají to i ve stanu před KIKA a vevnitř taky nco, třeba si vyberete... :wink:
6. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
Tak pááá :slight_smile: a hezký zbatek večera...

A všem moc děkuji za přáníčka, potěšily jste mě :dizzy_face:
6. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
Dobrý večer
Vendulko - taky přeji všechno nejlepší!!! :slight_smile:
6. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
Děkuji kpetro... :dizzy_face:
6. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj. Taky je u vás tak hnusně. :angry: Ani ven se mi nechce. :frowning2:
7. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky! Tak u nás už je taky hnusně. Ráno to ještě vypadalo slunečně, ale teď je zataženo prší. :frowning2:
7. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
Už aby bylo líp. Těším se, až budeme moct být víc venku. Hrozně se těším na léto, až se budeme jezdit koupat. Jsem zvědavá, jak se to bude Matýskovi líbit. Ve vaně se mu líbí moc. :slight_smile:
7. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz
Tak to bude mít rád vodu pořád. Evča taky milovala koupání ve vaně a zůstalo jí to :wink: :wink: Jenom teď nevím, jak to budeme v létě zvládat s vodomikou Evčou a miminkem.
7. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz
Celkově si to léto nedovedu představit. Raději neplánujeme, uvidíme jaké bude mimi, ale nějaký program musíme pro Evičku vymyslet. Nemůže sedět celé prázdniny v paneláku na sídlišti.
7. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahojte, zkouším, jestli tu někdo je?Mám štěstí??? :slight_smile:
8. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
asi štěstí nemám
8. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky! Kdepak jste všechny? Dneska bylo nádherně. Odpo jsem byla na těhu cvičení, dnes byly břišní tance. Byla jsem překvapená, že je to docea náročné :wink: ale super.
9. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
čauky holky :slight_smile: teda že sem ale moc nechodíte co? :frowning2:
já jsem tu teď taky nebyla, se omlouvám, ale Vikoušky trápily prdíky. Doufám že teď už to bude lepší.

a jak pak se tu máte? nějaké novinky? u nás jo ale zatím nevím jak se to všechno vyvrbí :pensive:
9. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky dvojmama! No, já pořád 2v1, dokupuji poslední věcičky, dnes jsem sbalila věci do tašky, pro jistotu. Prcek je dnes nějaký klidný, až jsem z toho malinko nervozní, ale ono to tak někdy bývá, že je klidnější. Pak má zase aktivní dny, kdy mám pocit, že mi rokopne břicho. Raději ty aktivní dny! Už se na to mimi moc těšíme!!! :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
raji: jj tyhle pocity si ještě živě pamatuji :dizzy_face: akorát u mě nebyly klidnější dny, Viktor byl aktivní pořád, takže tam ty kopance byly pořád, jenom Vikinka se občas přidala, ale jinak je klidnější :wink: vlastně úplný kliďásek :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz
Nediv se, vždyť tam toho místa moc neměli :wink: Mně už kleslo břicho, tak se mi líp dýchá, už tak nefuním
9. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
raji: porod se blíží co? :wink:
tak já se loučím, jsem utahaná. Krásnou dobrou noc :dizzy_face: zítra mi přijde vozit kámoška, tak budu mít havaj :grinning:
9. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz
Dobrou a klidnou noc! :slight_smile:
9. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky holky...no je pravda, že se tady už moc nepotkáváme... :pensive:
10. dub 2008 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.