• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
no koukám, že jsem to tady pěkně roztáhla....
11. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
no nic jdu do sprchy a spinkat...dobrou noc
11. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
Jéé Vendul, ty jsi hodná! Děkuji! :slight_smile: Mrknu se na to :wink:
11. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Dobrou noc a hezké sny! :slight_smile:
11. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
jste tu některá? :wink:
11. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky dvojmama! Jsem tady! Jak se vede? :slight_smile:
11. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
raji: u mě je to hrozný :unamused: :frowning2:

ale co ty? a co přípravy na bobiška? :wink:
11. dub 2008 ve 22:32  • Odpověz
Dvojmama - co se děje? Vikoušci? Neboj, bude to zas dobrý!

Dnes jsem si objednala Baby vak na MMB, byla jsem v tescu, koupila jsem bryndáčky a štěrkátko v akci a bodýčka s dlouhým rukávkem. Mám samé s krátkým a dlouhodobá předpověď nc moc.
11. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz
autor
raji: Vikoušci ne, to jsou ti nejlepší zlatíčka :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=54373&vOffset=240&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end tady to máš napsané, číst to nemusíš.

Jinak my máme zase víc bodyček s dlouhým rukávem. Nějak jsem počítala že se narodí dřív, takže 0-3 měsíce máme samý dlouhý rukávky :wink:
11. dub 2008 ve 22:42  • Odpověz
Dvojmama - to je šílený!!! Já jsem v šoku! Vůbec nevím, co ti napsat....Chtěla bych tě nějak podržet, podpořit, ale ono to asi moc nejde. No, každopádně na Tebe moc myslím a posílám hodně hodně energie a síly!!!! Chování tvého muže komentovat nebudu, je to zbabělec, tohle se nedělá a není pro to žádná omluva. Naprosto žádná. Co dělat? No, asi bych to zatím nechala všechno tak. Čas je nejlepší lék na všechno. Možná se mu rozsvítí a zjistí, že udělal největší blbost svého života. A ty pak uvidíš, jestli odpustíš nebo ne....Zatím se drž, holka! Vikoušci ti dodají sílu a radost!!
11. dub 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
raji: děkuju. Hrozně mi pomáháte všechny tady, už jen tím že se vám můžu vypovídat (vypsat) a navíc nemáte pro něj žádné omluvy. Taky nevim co si o sobě myslí :frowning2: nejhorší je že s ním žiju někojik let a měla jsem pocit že tak nějak vím co od něj čekat. Ale tohle byla fakt rána z čistýho nebe :frowning2:
Největší blbost udělal, asi bych s ním nedokázala už žít. jedině kvůli dětem, ale chtělo by to čas a nevěřila bych mu.

No nechci to tady už moc rozmazávat, hrozně moc děkuju :wink:
11. dub 2008 ve 23:21  • Odpověz
Dvojmama - máš to teď moc těžké, ale věř, že časem bude zase líp!!! Já žila se svým manželem 10 let, myslela jsem si, že ho znám dokonale a taky to nebyla pravda. Ale čas opravdu pomohl a pak jsem poznala svého nynějšího přítele a dnes jsem šťastná. Přeji i Tobě hodně štěstí!!!!!
11. dub 2008 ve 23:29  • Odpověz
autor
raji: děkuju. Já vím že v dnešní době se rozvádí každý druhý pár, jen mi hlava nepobrala proč tak brzy po narození Vikoušků :frowning2: No nic s tím asi nezmůžu.

Jdu ještě něco dělat a pak snad spinkat tak krásnou dobrou noc :wink:
11. dub 2008 ve 23:41  • Odpověz
Ahojky holky, je tu někdo?
12. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
Rajka: ráda jsem to pro tebe udělala, teď je na tobě, jestli si něco vybereš, mě se tyto pitlovinky pro miminka líbí...
12. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky! Je tu ještě někdo? :wink:
12. dub 2008 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj.Tak koukám, že nálada pod psa.
Dvojmama - taky mě dost šokovalo, co tě potkalo. :frowning2: Tvůj manžel se zachoval jako sobec.Máš teď někoho, kdo ti trochu pomůže? Rodiče, souruzence a tak?
13. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
Drž se, bude líp. Máš krásný děti, které ti všechno vynahradí. :slight_smile:
13. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
Halo halo, je tu někdo??
13. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahojky holky :dizzy_face: Budete tu některá večer? :wink:
Jdeme koupat, nakoouknu pak :wink:
14. dub 2008 v 19:17  • Odpověz
Ahojky Dvojmama. Dneska tady nebudu. Mužíček mi odjel na školení a já tady mám ségru, bude tu i spát. Doufám, že se držíš holka a že se cítíš aspoň trošku lépe. Co manžel, nepřemýšlel nad svým chováním? Mrknu sem zítra dopoledne. Hezký večer a dobrou klidnou noc. Papa :wink:
14. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
máme vykoupáno :slight_smile:
Chce se mi spát, dneska jsme zase dali dlooouhou procházku, ale musím vydržet. Chci mrknout na Zoufalky, minule jsem u nich usnula a zas jsem mimo mísu :sweat_smile:

Jinak všem dobrou :wink:
14. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Halo, halo, kde jste kdo??? :wink: :wink:
15. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj
15. dub 2008 ve 20:34  • Odpověz
Je tu ještě někdo? Copak je s Vendulkou? A s Majou? Dlouho tu nebyly. Já dnes byla na třídních schůzkách. Evča si vede docela dobře, až na tu matematiku!!! :unamused:
15. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky holky, no já sem nakukuji,ale když vidím, že tu nikdo není, tak sem ani nechodím...no myslím, že Maju toho má taky dost, a my se potkáváme i jinde...ale s váma je to těžké se potkat...a co třeba dneska večer?Dáme si tu srazíka?
16. dub 2008 v 07:58  • Odpověz
Raji: z matematiky si nic nedělej nikdo není dokonalý a já a matematika to byl věčný boj, jsem ráda, že jsem z ní jakžtakž prolezla a na gymplu kdybych an písemky neopisovala,tak tam sedím asi ještě teď
16. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.