• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky

to počasí je teda hnus. V po jsme jeli pro autosedajdu a Maju se nám v autě dokoonale poblinkala a tak jsme se museli vrátit na převlečení, páč já kráva zapomněla igelitku s náhradními věcmi doma :unamused:

Rajka, no co tak Evče nejde matematika, kolika slavným lidem něco nešlo :wink:

Jinak nic nového a co u Vás?
16. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojky Maji, u nás taky nic moc nového, včera jsem s Pepou řešila naši dovolenou,ale nějak se k tomu nemá, tak nevím, jestli někam pojedeme, já doufám, že joooo
16. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahojky! :wink: Vidím, že se míjíme, tak snad se dnes večer sejdeme :wink:
Jinak já si z Evčiné matematiky nic moc nedělám, vím, co mám doma :wink: a vím, že na matiku prostě nemá hlavu. Takže to neřeším, hlavně, ať proleze tu základku. Ono je to s Evčou trošku složitější, má poruchu pozornosti, dysgrafii a dyskalkulii, atd. Takže se snažíme brát školu s nadhledem. V matematice a češtině má slovní hodnocení a naštěstí má i výbornou paní učitelku.
Tak hezký den všem! :wink:
16. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
Rajka, no míjíme se tu celkem.. :grinning:
Tak to je tvoje Evička na tom jako moje sestra,taky má tady ty poruchy......ale je to hlavně o těch učitelých a taky rodičích, jak se k tomu postaví a jestli podporují dítě a nebo ho kárají za špatné známky, večer tu budu,ale nevím přesně v kolik po práci jedeme nakoupit a pak se tu ukážu takže to vidím +- 18:00...
16. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
Tak jo, zkusím tu večer být :wink: :wink:
16. dub 2008 v 11:43  • Odpověz
Rajka já taky, snad mi do toho nic nepřijde... :sunglasses:

ted musím jít pracovat, tak zatím čau :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky. U nás je taky počasí na draka. Tak ani nemůžeme ven a. :frowning2:
Vendulko - tak snad se na dovolený dohodnete. Kam bys chtěla jet?My pojedeme asi na Slovensko.Lukáš tam má rodinu, tak je asi navštívíme.
16. dub 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
čauky holky, teda míjíme se pěkně :grinning: taky se pokusím tu večer být, 18:00 není sice ten nej čas, ale snad tu budu :wink:

peti: na Slovensko jo? to si určitě užijete :slight_smile: My na dovču pojedem jenom po Čechách asi :wink:
16. dub 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
a u nás druhý den chčije a chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2008 v 15:10  • Odpověz
U nás je taky hnusně. Sice neprší, ale je pořádná zima.Na to Slovensko pojedeme k příbuzným, jinak bysme nikam nejeli.Jestli koupíme do léta barák, tak na nic jinýho nebudeme mít. :confounded:
16. dub 2008 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem tu nam inutu přesně :grinning:
16. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
a asi sama?
16. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
kpetra: no já jsem chtěla jet v listopadu na Kubu, tak nevím, jestli někam pojedeme
16. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
manželovi se moc nechce...no a hlavně se mu nechce za to dávat takové peníze, prý by raději do Chorvatska
ale to me něláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky to bude as na dlouho naše poslední dovolená,pač jestli potom bude mimi, tak se asi nikam nedostaneme, max. na chatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2008 v 18:01  • Odpověz
no ono to je taky v ohrožení ta dovolená na Kubě ode mne, jestli teď v nejbliší době budu těhu, tak s velkým pupkem tam asi taky nepojedu
16. dub 2008 v 18:02  • Odpověz
tak uvidíme, jak to bude, nechávám tomu volný průběh, tak se uvidí
16. dub 2008 v 18:02  • Odpověz
manža taky říkal, že by jsme mohli jet začátkem prázdnin do toho chorvatska, tak uvidím, jak to půjde s mým těhu...a podle toho se zařídím
16. dub 2008 v 18:03  • Odpověz
Teda?Pořád jsem tu sama? :grinning:
Já si nechci samam se sebou povídat, nemám si co říct :grinning: :grinning:
autor
jsem tuuuuuu :grinning:
16. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
ahooooooj Sylvo, jak se máš?
16. dub 2008 v 18:05  • Odpověz
Co Vikoušci
16. dub 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
achoooj Vendy, u nás pohoda, akorát to počasí by se mohlo vylepšit :unamused: Doma je fakt nuda, se z toho zcvoknu :pensive:
a co ty? něco nového kolem snaženíčka? nebo jinak?

a na Kubu bych si teda nechala říct :dizzy_face: do Chorvatska jsme jeli už snad 100x. Neřikám že tam není hezky, ale teď už jezdim radši na nová místa :dizzy_face: a v ČR jsme na doče ještě nebyli nikde (krom takovýho toho kempování v mládí) takže tenhle rok budou památky, hrady, zámky, muzea, jezera, přehrady atd :dizzy_face: prostě cesty po ČR a mohlo by to být zajímavý :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:09  • Odpověz
No u nás snaženíčko pořád to stejné, snažení, snažení a snažení, tak doufám, že z toho nšco bude :grinning: :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:11  • Odpověz
Ahojky! jsem tadyyy :wink:
16. dub 2008 v 18:12  • Odpověz
poslední 3 dny mě bolel pravý vaječník, tak si myslím, jestli to nebyla třeba OVU a tak jsem toho využila a ještě raději využiji... :grinning:
Ahojky Rajka... :slight_smile:
no mě by Chrorvatsko taky nevadilo, uvidíme...ale raději bych tu Kubu
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.