• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
vendul: nebooj určo to přijde :wink:

raji: achój :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
vendul: tak to pěkně za manžou a snaženíčko... :grinning:
16. dub 2008 v 18:13  • Odpověz
Neboj Vendul, bude,až to budeš nejmíň čekat :wink: Já otěhotněla loni v Chorvatsku a dle mých výpočtů jsem absolutně neměla mít ovulaci :grinning: :grinning: Navíc to bylo za poměrně bojových podmínek (s Evčou na jednom pokoji) :grinning:
u nás v ČR je taky pěkně, mám toho taky dost poježděno...jednat ty hrady, zámky, nějaká ta přehrada by se taky našla...no a taky okolí Brna atd. ale pořád je co objevovat...ale já chci k mořííííííííííííí
bude bude snaženíčko,ale až večer, jak jinak.....já to přes den snad ani neumím... :grinning:
16. dub 2008 v 18:14  • Odpověz
Rajka: tak to jste teda dobří, tak hlavně že to vyšlo, ne?
16. dub 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
raji: s Evčou v jednom pokoji? :grinning: téda to muselo bejt... :grinning: já bych nemohla s Vikoušema v jednom pokoji :sweat_smile:
16. dub 2008 v 18:15  • Odpověz
no a pak jak se v tom má člověk vyznat, kdy teda má ovu či co...nejlepší je to asi dělat jako my., pořád a pořád se snažilkovat a ono to jednou prostě musí vyjít
16. dub 2008 v 18:15  • Odpověz
snad v tom nebude nějaký zdravotní problém :frowning2:
16. dub 2008 v 18:16  • Odpověz
Koukám, že probíráte dovču. My byli loni na Slovensku, kousek od Bešeňové a bylo to super a pak v Chorvatsku a to bylo taky super. Letos bude záležet na mimískovi, ale něco budeme muset vymyslet, aby měla Evča nějaké prázdniny. Nemůžeme sedět celé léto na sídlišti.
16. dub 2008 v 18:16  • Odpověz
no co o to s Evičkou na pokoji, já jsem si jednou všimla, že na nás upěnlivě koukal kocour a pořád se tak divně šklebil, měla jsem z toho divnej pocit, jako by vědě o co jde a tak se díval jako nějakej úchyl
16. dub 2008 v 18:17  • Odpověz
Dvojmama - to víš hotelový pokoj.... :grinning: ona sice spí jak dřevo, ale my šli raději do sprchy :grinning: :grinning:
jo a taky jsme byli jednou v kempu v Rožnově pod Radhoštěm, bylo to celkem dobrý,ale stanování není nic pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
my byli loni na Krétě, ale už v červnu a bylo to supr :dizzy_face: Teď nevim kdy bude móře, doufám že příští rok by to mohlo vyjít.

vendul: neboj, zdr.problém nebude, jen si mímo dává na čas, aby vás ještě víc natěšilo na něj :wink:
16. dub 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
raji: :grinning: :grinning: tak aspoň že ta sprcha :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 18:19  • Odpověz
My letos vůbec nevíme. Dívala jsem se na www.chatyachalupy.cz a byla jsem překvapená, že už je většina obsazená a máloco se hodí pro malé mimčo. Krosit po horách a samotách s kočárek by asi nebylo to pravé ořechové :angry:
16. dub 2008 v 18:20  • Odpověz
teda ve sprše: vy divoši,..... :grinning: koukám, že jsem asi pozadu... :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 18:20  • Odpověz
nemyslím, že by byl teď hnedka nějaký zdravotní problém,ale třeba později, když dlouho nic...ale zatím to neřešíma těším se jestli bude mS či ne
16. dub 2008 v 18:21  • Odpověz
Dvojmama - no a vyšlo to, předtím jsme se snažili půl roku a nic...je to fakt o psychice a u toho moře bylo super, vyšlo nám počasí, měli jsme to i s polopenzí, pohodička, vínečko a už to bylo :grinning:
16. dub 2008 v 18:21  • Odpověz
já letos a dovolená to je velké tabu, záleží i na penízcích a taky se chceme stěhovat tak kdo ví co a jak bude, snad to nějak dobře dopadne v ku prospěch obou stran :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:22  • Odpověz
Vendul - když to jinak nešlo :grinning: :grinning: :grinning:
no já tomu věřím... :wink:
Vendul a kam se budete stěhovat?
16. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
do většího,ale pořád nevím jestli byt či dům a moc se nám to řešit nechce, pač víme co je to za starosti a lítání...
16. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
ale budeme muset postupem času :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
raji: jj je to hodně o psychice.

holky, já vás nestíhám, chovám u toho Vikíska tak nejde moc psát :sweat_smile:
16. dub 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
my půjdeme do většího asi za ty 3-4 roky. A chtěli bychom domeček, ale zatim nevim :pensive:
16. dub 2008 v 18:29  • Odpověz
tak a dodělala jsem pomazánku, no je vynikající... :grinning: :grinning:

musím si ji pochválit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:31  • Odpověz
dvojmama: tak časem uvidíte :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:31  • Odpověz
Holky, my bychom taky potřebovali větší a to jsme se loni v květnu stěhovali :confounded: z podnájmu 2+1 do vlastního 3+1. A už je nám to zase malé. Navíc nám mají kousek od domu stavět obludné mrakodrapy, začnou v září. To bude děs běs. Jenže máme na byt úvěr a představa dalšího stěhování je naprosto děsivááá
16. dub 2008 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.