• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
prada: a co ty,jak se máš?
18. dub 2008 v 18:03  • Odpověz
malá je kouzelná...moc velká kočka :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:03  • Odpověz
celkem fajn, jen v tuhle dobu bývá míša denně protivná, ale pak usne a mám klid.
18. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
no já jsem navyklá taky na ten můj klid a nevím, jak to bude až bude mimi, budu si muset asi zvyknout, ono mi nic jiného asi nezbyde
18. dub 2008 v 18:06  • Odpověz
vendul a jak vypadáte, ještě se vám nezadařilo? nestíhám dočítat, tak snad ti nevadí, že se ptám.....
18. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
autor
vendy: jaképak přání? :wink:

holky, já musim jít, stavili se ségry s bráchou, takže bude menší rodiná sešlost :dizzy_face: Mějte se krásně a pa
18. dub 2008 v 18:09  • Odpověz
prada: zatím se nezadařilo, snažíme se od února, tak snad nebudem dlouho čekat
18. dub 2008 v 18:11  • Odpověz
ale kdo si počká, ten se dočká :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:12  • Odpověz
dvojmama: jde o to, že 29.4. máme s manželem 9 výročí co jsem spolu a tak jsem si chtěla udělat testíka kdyby byl pozitivní, tak by to bylo nááádherné...ono by se mi to i už v ten den mohlo ukázat, pač budu akorát 29Dc, tak by se to snad dalo už poznbat jestli joa nebo ne
18. dub 2008 v 18:13  • Odpověz
ale zase mám strach, že kdyby nic, tak abych zrovna v tento den nebyla zklamaná...no nevím,ale byla bych moc ráda
18. dub 2008 v 18:13  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
Dopoledne jsem byla na skok v práci, dětičky mě moc vítaly, tak jsemz toho měla hrozně fajn pocit :wink: Odpoledne jsme se byly s Evičkou ostříhat, už jsme krásné :wink: . Zítra odpoledne jdeme na oslavu narozenin,ségra slaví 30 a v neděli odpoledne jdeme na oslavu 13. narozenin mé žákyně. No, docela náročný víkend :wink:
18. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky
Vendulo - tak moc držím pěsti, ať se ti přání vyplní.To by byl aspoň dárek. :slight_smile:
dvojmama - hezky se pobav :grinning:
rajka - taky jsem se byla kouknout dneska v práci.Ale nikdo mě tam tak moc nevítal. :cry: Ale Matýsek se líbil, tak jsem byla pyšná mamina.Ale koukám, že ti to hrozně utíká.Aspoň teda mě to tak připadá. :grinning:
18. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj Petri - jj máš pravdu utíká to. V květnovkách se to už rozrodilo, už tam máme 8 miminek. Z toho 2 dvojčátka
18. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
krásné ránko :slight_smile:
vendul: nádherná kytí :dizzy_face:
19. dub 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
vendul: to by bylo krásný překvápko :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahojky
Nějak se nám to tu začíná mračit, těšila jsem se, že půjdeme odpoledne ven.
rajka - to se vám to pěkně rozrodilo.Mě má rodit v květnu sestřenice a taky už tuhle vyhrožovala, že je jí divně a asi brzo pojede. :slight_smile:
Dvojmama - jak dopadla návštěva?
19. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
dvojmama: děkuji... :dizzy_face: bylo by to super a ta kyti je taky nádherná......mám slíbené další kyti.... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz
jo když manža nenosí kyti, tak aspoň tatínek :wink:
taky je u vás teď tak škaredě?Tady leje jako z konve :angry:
Ahojky! Jaká byla sobotěnka? Tady počasí příšerné!!! Dopoledne jsme byli na výstavě Tropic. Koupila jsem si pár balkonovek a bylinek. Zítra nebo v pondělí je musím přesadit, tak doufám, že už bude lepší počasí. Odpoledne jsme byli na oslavě narozenin a zas je mi nějak těžko. Vždycky splácám páté přes deváté a pak se divím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Krásný večer, teď jsme se vrátili z oslavy dcery mé sestřenice. Má 3 roky a je to krásná treperenda :dizzy_face: Těšim se až Vikouši budou takhle rozumbradovat jako ona :dizzy_face:

peti: návštěva včera byla supr, pokecali jsme až do noci :dizzy_face:

Jdu do hajan za chvíli mě čeká noční kojení takže dobrooou :slight_smile:
19. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz
Dvojmama - dobrou a klidnou :wink:
19. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
Pěkný večer holky, nikde nikdo?? :astonished:
21. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky! Je tu někdo? Jak se máte? My jsme byli po dlouhé době v kině! Na Venkovského učitele - moc hezké :wink: Mám ráda takové filmy. Několikrát jsem hodila i slzu :wink:
21. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
raji: čauky :slight_smile: jé tak do kina bych šla taky :slight_smile:
My dnes byli na návštěvě u týdenního Samíka a potom se podívat v nové práci :wink:

a co mimi? nezlobí? :wink:
21. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
Mimi je hodné :wink: , občas se sice hooodně hemží, ale nevadí :wink:
V jaké nové práci?
21. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
raji: nová práce - možná bych do ní mohla nastoupit ale zatím je to otázka budoucnosti :wink:

a pro mimi už máte vše připraveno? Fííha už 37tt :dizzy_face: tam jsem se nedostala :frowning2:
21. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
A co je to za práci? Nebo je to zatím tajemství? Pro mimi už myslím máme vše, zbývá jen složit postýlku a vyprat do ní povlečko. Už bych to vyprala dávno, ale reklamovala jsem zavinovajdu. Čekám, až ji budu mít doma a vyperu to zároveň. Snad se dočkám a mimi bude mít kde spát :wink:
21. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
raji: bylo by to v psych.poradně. Střídala bych se se 2 kolegy, takže by to nebylo tak časově náročné jak předtím :wink:
U nás postýlky skládal manža až když jsem byla v porodce :grinning: podle mě na to bylo pořád dost času.
21. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
Tak to bys měla fajn. Soukromá poradna?
My taky máme času dost :wink: . Možná to složíme tento víkend.
21. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.