• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
raji: jojo soukromá :wink: Dřív jsem měla sama soukromou ale to byla pohotovost 24 h denně :unamused: s dětma jsem do toho nechtěla znovu.

Jdu koukat na Muži na stromech, tak dobrou noc :slight_smile:
21. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz
Dvojmama - tak držím palečky, ať to vyjde!! Co jsou Muži na stromech? To neznám...tak papa a dobrou :wink:
21. dub 2008 ve 22:28  • Odpověz
Tak zase nikdo :frowning2:
Tak půjdu žehlit za chvíli začíná Ordinace.
Majuš - pěkné fotečky! :wink:
22. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
teda holky, koukám že s rajkou sem chodíme už samy :frowning2: :cry:

raji: Muži na stromech je seriál na primě :wink: dává po zoufalých manželkách a je to dobrý na odreagování.

maji: pěkný fotečky :slight_smile:
22. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz
Dvojmama - a o čem to je? Já mívala hodně ráda Sex ve městě a Alley Mc Beelovou. Teď koukám ze setrvačnosti na Ordinaci a u toho vždycky žehlím. Dobrý je taky Dr. House, ale občas mě už bere spaní :wink:
22. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
raji: sex ve městě, alley McBeelovou, dr.House, Ztraceni, Krok za krokem, Gilmorova děvčata, Zoufalky, atd atd...to jsou mý nejoblíbenější seriály :dizzy_face: :dizzy_face: Ordinace mě bavila první řada, tahle už je taková divná :unamused:

Muži na stromech je o ženě, která píše knihy o vztazích. Žila v NY, měla těsně před svatbou, byla slavná spisovatelka a hodně žádaná. Jednou jela na Aljašku kvůli nějakému interviu ohledně nové knihy, omylem si vzala notebook přítele, našla fotky a zprávy od její nej.kámošky a zjistila že ti dva spolu potají chodí. Dost ji to vykolejilo (koho by ne :grinning: ) takže se rozhodla zůstat na Aljašce, téměř mimo civilazi jen v malém městečku plném chlapů a pár milými ženami. Tam se zamiluje do dalšího muže, po dalších asi 6 dílech spolu začnou chodit, jenže ona se pak musí vrátit do NY, tam si uvědomí že už chce žít jen na Aljašce a chce vrátit. Jenže mezitím se k Jackovi (její nový přítel) vrátí jeho těhotná bývalka a i přes to že dítě není jeho, tak se rozhodne o ni postarat a vrátí se k ní. Maryn se ale i přes to na Aljašku vrátí a snaží se vypořádat se zradou a žít v malém městě i s novou šťastnou rodinou, aby na ni nebylo poznat jak moc ji to vzalo.
To asi tak ve zkratce :grinning: Né promiň já neumim moc zkracovat. Ten seriál se mi líbí, že je plný těhlech nových zápletů, ne jako ordinace, kterou nevidím 5 dílů, ale mám pocit že jde pořád o to samý, co se jen zbytečně natahuje :wink:
22. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
ahojyk

holky tady je hnus počas.

Raji, už se to krásné blíží co :slight_smile:

Mam hrozně to Vikouškům v kočárku sluší.

Jinak díky :wink: ;

Mam a jak je? Lepší :wink:
23. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
čauky :slight_smile:
u nás je dneska hezky, sice fouká, takže je zima, ale svítí sluníčko :dizzy_face:
a jak pak se tu máte? :wink:
23. dub 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
holky loučím se, dnes tu už nebudu, staví se kámoška, takže zítra pa :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:57  • Odpověz
Ahojky!
Dnes jsem byla na poradně na klinice. Byl tam mladý sympatický pan doktor a chválil mě, až jsem se červenala :wink: . Mimískovi se daří dobře, monitor ukázkový, tlak ukázkový, moč ukázková :wink: a pěkně se připravujeme na porod. Může to být klidně i příští týden :wink: nebo za 3 týdny :wink: Každopádně jsme ve finále!!
23. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
ahojky

Děkuju za zprávičku:o)
Hezký večer.
23. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky! Dnes u nás bylo konečně krásně :slight_smile: dopoledne jsem byla na pokec s těhotnými kámoškami :wink: a odpoledne klasika - úkoly s Evčou, pak do kroužku, teď večeře a máme den za sebou. Vyprala jsem poslední pračku mimi věcí - peřinku, zavinovajdu, atd. O víkendu se chystáme složit postýlku :wink:

A co vy? Jak se máte?
24. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
Tak vidím, že se tady už pěkně dlouho nikdo neobjevil :frowning2: . S pěkným počasím nastal čas procházek a na počítač nezbývá čas. Tak se mějte hezky :wink:
26. dub 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
ahojky raji, no kéž by procházek. S pěkným počasím nastal čas podceňování oblékání a následného onemocnění :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už od čtvrtka marodím, fakt je mi hrozně, tak jen nakukuji.
Jsem ráda že jsi se ozvala, měla jsem strach aby jsi neporodila a my o tom neměli ani ponětí..
26. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
jo maji: fotečky krásný :dizzy_face:
26. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky! Neboj, dala bych avízo :slight_smile:
26. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz
Včera jsme byly s Evičkou na zmrzlinu. Velkou točenou....a dnes mě nějak bolí v krku. Teď piju druhý čaj s medem a doufám, že se mi nerozjede angína. Rodit s angínou to by byl fakt porod :slight_smile:
26. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
raji: to pěkně čajíčkuj a odpočívej. S angínou rodit si ani nedovedu představit, ale já už potom ani nevnímala co všechno mě bolí (bolelo asi všechno :grinning: ) já hlavně chtěla at už jsou venku.
26. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz
Jj, to já vím a už má trošku nervy. Navíc se bojím, abych zorganizovala Evčino hlídání....Přítel je týden v nové práci a vůbec neví, jestli dostane dovolenou. Mám sice domluvenou ségru, ale..... Navíc mi dnes večer jen tak letmo oznámil, že 19. musí odjet na školení.....tak domlouvám mimísovi, aby vylezl počátkem května :wink:
26. dub 2008 ve 22:58  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
26. dub 2008 ve 23:30  • Odpověz
autor
raji: to je špatný že jede zrovna v takový termín :confounded: No ale mimísek si poradí :wink: a s hlídáním neboj, nějak to bude :wink:
Krásnou dobrou noc :slight_smile:
26. dub 2008 ve 23:33  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem za Váma po dlouhé době zavítala. no koukám, že jste to tu Rajka a dvojmama pěkně rozjely samy... :grinning:
27. dub 2008 v 09:03  • Odpověz
Dneska je u nás krásně a to je dobře,pač jedeme k babičce na pouť a v úterý slavíme s manželem 9 let co jsme spolu...jěště by to chtělo to omjo překvápko,ale nevím nevím, jestli to klapne :confused:
27. dub 2008 v 09:04  • Odpověz
Rajko: tobě se to teď teda pěkně blíží mílovými kroky co tak koukám...
27. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
už se těším na tvoje miminko a hlavně jsem zvědavá, jestli to bude holčička a nebo chlapeček :slight_smile:
27. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahojky! Dnes bylo nádherně! :slight_smile: Byli jsme na výletě, připekla jsem si obličej :wink: vypadám jak rajčátko :wink:

Vendul - my se taky moc těšíme a jsme zvědaví :wink: :wink: čím dál víc
27. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
Hezký večer :slight_smile:
u nás bylo taky nádherně, J. s Vikoušema byli venku, já ještě odpočívala, ale už mi je lépe.

Holky, nechci vám nic vyčítat, ale mrzí mě, že sem zavítáme už jen já a rajka :frowning2: když už jdete na jinou diskuzi, tak snad mrknete i sem ne? Prostě tady už to upadá :frowning2:
27. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz
Dvojmama ahoj! Včerejší čajíky zabraly, v krku mě už nebolí :wink: . Budu si muset dávat pozor na zmrzliny. Mě to taky mrzí, že už se tady tak nescházíme.....já teda chodím i do jiných diskuzí, ale vždycky sem mrknu :wink: :wink:
27. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
raji: to je dobře že čajíky zabraly :slight_smile: U mě už je to taky lepší, jdu udělat snídani a J. už pošlu do práce. Dopoledne bude vozit kámoška, tak budu mít stejně klídek :wink:
Krásný den holky :slight_smile:
28. dub 2008 v 06:48  • Odpověz
Dvojmama, já sem chodím...ale když vidím, že tu nikdo není,tak sem nejdu...
28. dub 2008 v 07:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.