• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Dvojmama, já sem chodím...ale když vidím, že tu nikdo není,tak sem nejdu...
28. dub 2008 v 07:20  • Odpověz
jejda, ono se to poslalo, dvakrát... :grinning:

Kolikrát tady taky si vykládám sama....prostě tu nikdo není...
28. dub 2008 v 07:21  • Odpověz
a taky kolikrát jste tady až pozdě večer a to opravdu nemíním chdit na koníka...chodím v týdnu brzo spát,pač ráno brzo vstávám, ataky není už toho času tolik ci bývávalo, na koníka teď hodně a převážně chodím v práci a to v práci na net nesmím....!!!!!!!
28. dub 2008 v 07:23  • Odpověz
Mam já sem juknu, ale když přijdu, všechny jsou pryč. A když mám nejvíc času tak tady nikdo není :wink: A večer se věnujeme s Jirkou navzájem :slight_smile:
28. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
Jestli chcete některá pokecat, tak já tu budu na koníkovi kolem 17 hodiny, tak kdo chcete, tak se můžete přidat, budu se na vás těšit, zatím ahojky a hezký den :wink:
28. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
a v pátek večer tady nikdo nebyl a to su čas měla a tady nikdo :frowning2:
28. dub 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahojky! Myslím, že je to tak, že tady vždycky nakouknem, nikdo tu není, tak šup na jiné téma :wink: A pak se míjíme. Co kdybychom to udělaly tak, že kdo tu nakoukne, tak vždycky aspoň napíše pozdrav :slight_smile: Aby ta, která nakoukne po ní, věděla, že tu někdo byl. :wink:

Vendul - já v práci na net taky nemohla a hlavně jsem na to vůbec neměla čas! Takže chápu :wink:
28. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahojky raji, já v mezičase občas na koníka juknu,ale asi je to tak, jak to píšeš ty....kouknem, nikdo tu, tak pryč
28. dub 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj tak já zdravím :slight_smile:
Maju spí po obídku a já odpočívám, dneska s ní spinkat nejdu :grinning: Pak razíme ven, je tam krásně a byl by hřích být na pc :grinning:
28. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
Maji, já dneska teda hooodně hřeším...v práci 8 hodin u pc a doma mě to čeká taky... :grinning:
28. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ale asi ten počítač budu taky pěkně zanedbávat, teď už bude pěkně, takže žádné vysedávání u počítače jako v zimě, pěkně se bude chodit ven...jen škoda, že ne s kočárkem :frowning2:
28. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
Jen bude ještě problém k tomu "donutit" Pepu :grinning:
28. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
Maji a co Majuška, už umí nějaká nová slovíčka? Za týden a tři dny má narozeninky, co? :dizzy_face:
28. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz
Dvojmamam: a co Vikoušci, ti se mají jak a jaké jsou pokroky?
28. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz
Vendu, my ted už budeme trávit celé dny venku :wink: jak bude ještě tepleji, vodička v bazénu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to budou super dny. jj už se jí to blíží, v sobotu budeme mít první oslavu :slight_smile: Slovíčka furt stejný :slight_smile:
28. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz
Tak hlavně ,aby si to Majuška užila... :wink:
28. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
jj. tak my jdeme ven, maju vzhůru :wink:
28. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
Maji, užijte si to venku, moooc vám to závidím, taky bych někam vyrazila než tady sedět zavřená :angry:
28. dub 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Teda dneska jste se rozepísaly :dizzy_face: :dizzy_face:
jasně, chápu, taky tu nejsem pořád Já jen myslela že když už nakouknete, tak napsat pozdrav nebo tak :wink:

u nás je dneska fakt nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: Celý dopolko kočárkovala kámoška, pak byl obídek, pak jsem měla V. doma a teď si je zas vzal J. ven. Achjo mě tak štve že nemůžu jít s nima :frowning2: Ale zítra už by to snad šlo, na chvilku.
28. dub 2008 v 16:46  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu už taky
28. dub 2008 v 16:49  • Odpověz
venku je táááák náááádherně...úplně žůžově, možná vyrazím navečer natrhat si šeřík do parku
28. dub 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
vendul: V. se mají asi dobře. Už se začínají smát, když se na ně někdo zubí, nebo dělá opičky a ne že se usmějí jednou za čas, když se jim chce :dizzy_face: jsou úžasní :dizzy_face: :dizzy_face: S pasením jsme pozadu, dřív se jim na bříšku nelíbilo vůbec, teď už tam chvilku vydrží, hlavičku zvednou, ale nic moc tomu nedávají. A pak zase řev, uklidňování a tak pořád dokola. Měla bych je na to bříško dávat častěji, ale kdy? :frowning2: To budem muset ještě dohnat, za chvíli mají 3 měsíce :dizzy_face:
autor
jé maji, majuška bude mít 1 rok?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Copak všechno dostane beruška?
autor
ahojky Vendul :slight_smile: U nás je taky nádherně, hned bych tam šla..
28. dub 2008 v 16:51  • Odpověz
Dvojmama: tak to nevadí, že jsou pozadu, to oni doženou, není přece kam spěchat :wink:
28. dub 2008 v 16:53  • Odpověz
a jakto, že nesmíš ven?Jsi nemocná?
28. dub 2008 v 16:53  • Odpověz
Jinak je co kde nového?My byli včera na pouti a nic moc, všude jen stánky žloutenek a kvalita zboží děsná...ale aspoň jsem si vystřelila růžičku, no Pepa mi taky vystřelil jednu,ale mě to střílení šlo lépe :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
vendul: jj, jsem nemocná.
Jinak nového asi nic, dnes jsme pozvaní ke kamarádům na grilování, ale zas z toho nic nebude. Celý víkend jsem proležela, hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2008 v 16:59  • Odpověz
jééé grilování....jááááá chci takýýýýýýýý to miluji...si teda nechte chutnat
28. dub 2008 v 17:04  • Odpověz
taky bych šla někam grilovat,ale nemáme kam no a bydlíme v paneláku, tak to se tady bnedá
28. dub 2008 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.