• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Dvojmama - Vikoušci mají dnes pozdější večerku? Evča byla od malička závislá na svých rituálech....někde jsem se zpozdila a celý večer byl rozhozený :wink: Ale to jsemještě netušila, že je tak trošku z jiné planety :wink:
28. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
raji: Vikouši dnes měli posunutý režim. V kořárku usnuli kolem 8 a spí a spí. Když přijeli domů, tak jsem je jen převlíkla do pyžámek a uložila. Vikísek se na chvilku vzbudil, usmál se na mě, já ho uložila a zas spí. S Vikinkou to ani nehlo :wink:
Večerní ražim máme jinak taky pravidelný, ale jeden den je snad nevytrhne.
28. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
To víš, že ne :wink: Hlavně, že jsou spokojení a spinkají :wink:
28. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
jj, spinkají spokojeně :dizzy_face: Oni teď přes den nechtějí moc spinkat, občas usnou, občas ne. Bez režimu, bez ničeho, ale tolik už to neřeším :wink: Obzvlášť, když je teď vozí stálle někdo jiný. Chovají si je, hrají si s nima a nebo prostě Vikouši sledují okolí. Je krásný, jak už vnímají i svět kolem :dizzy_face: :dizzy_face: A alespoň spinkají v noci krásně :dizzy_face:
28. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
Hlavní je, že spinkají v noci! Evča mi taky přes den moc nechtěla spát, ale v noci docela spinkala, takže se to dalo. Dcera mojí kámošky je totální nespavec, ale nespí ani v noci, max. dvě hodiny a pak řve a řve. Nikdo neví proč. Jediné co zabírá je nošení nebo skákání na balonu. Ona je chudera z ní už úplně vyčerpaná. A to má malá už 8 měsíců...
28. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
tak takový dítko bych já nezvládala. To je mnohem leší mít dvojčata, který spí v noci :wink: To pak je těžký i radit, když na to dítko nic neplatí :unamused:
Kámoška (co dneska grilovali) má přesně 14-ti denního chlapečka a ten většinu dne prospí. Ona si s ním hraje, ale on si prostě usne. Spí v noci, spí přes den, na jídlo ho budí. Takový dítko je pohodička, to pak zvládne i grilovačku na zahradě :wink:
28. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
Jj, já si taky říkám, že bych to nedávala, ale co ti zbývá, prodat ho neprodáš....Četla jsem na netu článek ve kterém psali o nadměrně plačtivých dětech....no síla....Prostě jsou děti, co denně ve stejnou hodinu, nejč. od 20 - 23h brečí a jsou k neutišení. Má to i nějaký terminus technicus, ale ten jsem samozřejmě zapomněla :wink: těhu demence finální fáze :wink:
Takže buďme rády za naše zlaté dětičky :slight_smile: Já tedy pevně doufám, že náš Bobišek bude v noci spát jako dřevo :wink:
28. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz
autor
Právě že ho neprodáš a zvládnout to musíš, i když s vypětím všech sil. Já jsem štastná za děti jaký mám, nemůžu si stěžovat. I když vidim ty problémy co maj holky s mimiškama třeba u nás v březnovkách, tak si řikám, že je mi až blbý psát pořád o mých úžasných dětech, i když jsou 2.
28. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
Tak to tě chápu. Mně je zase někdy blbý psát, že se v 38tt cítím celkem v poho a jsem schopná zvládat trajdání po obchodech i menší výlet. Když čtu, jak jsou na tom některý holky...otoky, vysoký tlak, těhu cukrovka, atd....Tak jsem fakt moc vděčná, že to mám tak jak to mám :slight_smile:
28. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
jj, to si pak člověk uvědomí, co má :dizzy_face:
Jdu usnout u Mužů na stromech, tak krásnou dobrou noc :dizzy_face: Pá zítra
28. dub 2008 ve 22:23  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz
Přeji krásné dobré ráno :sunglasses:
29. dub 2008 v 07:03  • Odpověz
krásné ráno

Holky přeji brzké uzdravení, takhle krásné počasí a být nemocní nezávidím :unamused:

Maju děkuje za pozdravy, mám pozdravovat všechny a postihlo nás období žárlení :dizzy_face: krása :grinning:
29. dub 2008 v 07:50  • Odpověz
Krásné ráno! U nás opět sluníčko :slight_smile: . Já mám v sobě 2 čaje s medem, je to snad lepší....Dnes se chystám uklízet, o víkendu jsme to nestihly a včera taky ne. Ještě si dám menší snídaňku a vrhnu se do toho.

Jéé Majuška bude mít brzy narozeniny! Uteklo to, co Majko....jak to ty děti dělají, že tak rychle stárnou :grinning:
29. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
Maji, období žátlení?jakto, že žárlí? A na co?

Raji: ahojky :sunglasses:
29. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
Raji, jj stará fráze, ale letí to jak blázen.

Vendul, na všechno, kde su a nebo když chovám jiné mimi :slight_smile: Na pc už mě nenechá vůbec nic :grinning:
29. dub 2008 v 08:55  • Odpověz
jééé to je hezké Maju... :dizzy_face:
29. dub 2008 v 08:59  • Odpověz
no to je :grinning: :dizzy_face: mi to nevadí, ale ráda bych si v klidu došla na onu místnost :grinning:
29. dub 2008 v 09:07  • Odpověz
Majenka se holt vyvíjí :wink: Nejdřív žárlení, pak období vzdoru, já šama, já šama :wink: a na všechno NE...
29. dub 2008 v 09:08  • Odpověz
ale jinak je to sluníčko. včera jsme pochodovali před barákem, z jedné srany z jedné tatino, Maju si držela za prst a valila.
29. dub 2008 v 09:11  • Odpověz
a děsně se u toho smála.

Raji květen se blíží :wink:
29. dub 2008 v 09:12  • Odpověz
Majuš- jj, blíží, však už to čekáme každým dnem.... :wink: raději na to moc nemyslím, ať nejsem nervozní, až to příjde, tak to příjde....Nicméně v noci ve snech už rodím a kojím :wink:
29. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Rajko: tak to máš opravdu krááásné sny, já ani nevím, co se mi poslední dobou zdává, buď nic a nebo tak tvrdě spím a zaspím to...nevím...

líbilo by se mi, kdyby se mi zdálo o dovolené někde v exotice...Kuba,Dominikánská republika, Nový Zéland,Krabi,Mauritius, Maledivy.....no to by byla krááása
29. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
a kolik je celkem tt?42?
29. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
Vendul - termín porodu ti vypočítají na 40tt, ale v termínu jsi od 38tt do 42tt. Dítě narozené před 38tt se bere jako nedonošené, dítě narozené po 42tt je přenášené. Ani jedno není dobré...
29. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
aha...to jsem myslela, že nedonošené dítě se bere ještě dříve, třeba 30 tt...
29. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
raji: tak jsem zvědavá, jestli ti to vyjde na termín :grinning:
29. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
No, já jsem zvědavá taky :wink: v podstatě to už může být kdykoliv :wink:
U nás se děti zachraňují už od 24tt, ale to je extrémní nedonošenost, ty děťátka mají šanci na přežití, ale většinou je tam nějaké postižení...Čím déle vydrží u maminky v bříšku, tím lépe. Nejjlepší je donosit až do toho 38tt :wink: Ale myslím, že od 36tt už je to riziko minimální
29. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
tak jsme byli u mudr, Maju má stále toho bacila :unamused: barva stolice už je lepší, ale sem tam ještě se objeví....tak uvidíme.
29. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
Teda, to má nějak dlouho toho bacila, to se mu u ní asi líbí...no tak snad brzo vypadne bacil jeden :angry:
29. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.