• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ale ty to máš dobrý, už jsi jednou rodila, tak víš co a jak a kdy to je to pravý a ne jen poslíčci...:slight_smile:
1. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz
Jinak krásný den i ostatním :slight_smile:
1. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz
Já jdu dneska odpoledne za dědou do nemocnice a vůbec se mi tam nechce, ne kvůli dědovi, to ne,ale kvůli tomu, že já naprosto nesnáším nemocnice, jednpou mě musela od tama odvést,když jsem tam byla na návštěvě u babičky,udělalo se mi neskutečně zle, zezelenala jsem a bylo...no tak jsem zvědavá jak to budee dneska, ale přijde mi to blbé tam nepřijít za dědou, takže zatnu zuby a snad to přežiji, 1/2 hodinky bych mohla zvládnout...půjde tam semnou manžel, tak snad to půjde
1. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz
Krásný prvomájový den!

Vendulko - to víš, že trošku nervozní jsem, ale tím, že už mám jedno dítko a všední denní povinnosti, tak se tím tolik nezaobírám. Pořád je co dělat...vařím, uklízím, úkoly s Evčou, atd.atd.
Návštěvu v nemocnici určitě zvládneš! Držím palečky! Manža ti bude oporou. :wink:
1. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
AHOJ

tak se musím pochlubit, včera jsem dostala od Jirky poukaz na celkovou masáž a bahení zábaly.... :dizzy_face: Tak se musím objednat a budu relaxovat :wink:
1. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz
Ahojky! Tak jsme složili postýlku a samozřejmě ne bez problémů :angry: . Dali nám k ní špatné šrouby, chybí ty k uchycení roštu, takže postýlka stojí, ale bez roštu a bez matrace. Těšila jsem se, že si ji už načančám a zase nic. Zítra pojede přítel do Hronbachu pro šrouby, snad to dá do kupy. Aby toho nebylo málo, zjistila jsem, že postýlka je nějaká nízká....nízká tak, že se mi pod ní nevleze úůožný box,který jsem si specielně pod ni koupila :angry: Tak to už mě vytočilo. Teď přemýšlím, co s tím boxem a hlavně kam uložím lůžkoviny....V ložnici máme stále skladiště.
1. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky

tak dneska jedeme do ZOO:o)

Raji tak to věřím, že jsi vytočená, asi bych taky byla. Tak hlavně ať máš brzy postýlku sestavenou a načančanou :wink:
2. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky, krásný den přeji :sunglasses:
2. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
Maji kam jdete do zoo?
2. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
Raji, tak to bych je asi zabila, já jsem strašněj cholerik ....no to asi pěkně naštve....já jsem poslední dobou vytočená ze všeho.... :confounded:
2. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile: Dnes je krásně, no nemohlo tak být včera, když jsme byli všichni doma??? Dnes je přítel v práci, Evču mám doma, mají ředitelské volno. Vymýšlí nějakou novou hru, tak si půjdem hrát, po obědě příjde známá na pokec a pak vyrazíme někam na prochajdu.

Vendul - já byla vytočená, ale co z toho....stejně to neurychlím....Dříve jsem byla taky poměrně cholerická, ale věkem to ustupuje, stejně to k ničemu nevede.....
2. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky
rajka - koukám, že si poslední dny teda "užíváš". :wink: Tak snad to všechno stihnete.
U nás je zatím hezky, tak asi po obědě vyrazíme ven.
majka - ZOO závidím, taky bych hned vyrazila. :grinning:
2. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky!!!
Tak akce postýlka pokračuje! Improvizace se nepovedla, takže jsem ji reklamovala, jsem zvědavá, kdy se paní ozve. Postýlku jsme kupovali přes net, ale sklad mají kousek za Ostravou, tak to snad nebude problém. Jinak spí mimi se mnou a chlap na gauči v obýváku... :wink:
2. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz
rajka - aspoň,že to bereš s humorem. :grinning: Já bych asi vyšilovala. Všechno jsem měla nachystaný dlouho dopředu.
2. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
hojky, před chvílí jsme dorazili domů.

Vendu kam asi, do Brna :wink: Hodinu a čtvrt jsme trčeli v zácpě na dálnici, krize :rolling_eyes: ale bylo to super :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
Tak paní se už ozvala. Šrouby sežene a zítra se ozve. Doufám, že je i přiveze a nejlepší by bylo, kdyby ten rošt i připevnili, protože se mi to celé nějak nezdá....Prý jich už prodali spoustu a nikdy nic nechybělo. Klasika
2. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
hezký víkend.o)

dneska máme oslavu a Maju už je veselá od rána :grinning:
3. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahojky! :wink:

Maji - přeji krásnou vydařenou oslavu :slight_smile:

a všem ostatním krásný víkend :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
Rajka: tak to se mi ještě nestalo abych měla problém se zbožím objednaným přes internet,ale asi záleží na jakého výrobce a firmu narazíš
3. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz
Maji, do Brna do zoo, vždyť ta je škaredá,aspoň pro mě, mě se líbí všude jinde v zoo jen ne tady v Brně :sweat_smile: ,ale asi každýmu se líbí jinde...doporučuji Safari ve Dvoře Králové a nebo zoo v Liberci :wink:
3. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz
Holkx, dneska jsem si udělali s Pepou super den, no spíš takovej suprově utrácecí,ale vypaltilo se to a jsme oba spokojení.Koupili jsem si domácí kino LG s hardiskem 80GB(je to i rekorder, takže můžu nyahrávat filmy z TV na HDD a pak se na to juknout, je to toto:
http://cz.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=080401&categoryId=080401&parentId=0804&modelCodeDisplay=J10D&model=NOTHING

měli to slevněné z 14.000,- na 9.000,- ale my to koupili za 8.000,- pač to byl poslední kus a ještě vystavený, tak nám dali slevu 1.000,- :slight_smile:
3. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz
3. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz
No já su úplně blbá:o)

napsala su příspěvěk a zavřela to, místo abych to poslala

takže oslava je za námi a Maju je už hodinu naprosto tuhá:o)

Vendu, jj ZOO v Brně je nic moc, ale Dvůr Králové plánujeme v létě.
3. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz
Taky bych znovu jela do Dvora, je to tam bomba
3. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
to je:o) Už se tam zase těším:o) Maju tam byla, když byla u mě v bříšku :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
No to asi z toho ještě nic neměla, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
no to neměla :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
já se tam taky těším až tam pojedeme s Denoušem :grinning:
3. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
S Denoušem :confused:
3. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz
no jako náš syn Daniel,Danny, Denoušek, Denouš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.