• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahojky holky,

Maji krásná fotečka, já jsem v práci a pěkně mně to tu leze na nervy, už mě to nebaví chodit do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
ahoj a díky :wink:
5. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz
vendu musíš vydržet :wink:
5. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahojky...

jo Maju, vydržet, ale pěkně dlouho minimálně 40 let, než půjdu do důchodu a vůbec není jisté, jestli se ho dožiju
5. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz
Ahojky! Tak já jsem stále 2v1, ještě máme čas, ale už bych to pomalu brala. Vše máme připraveno, tak s chutí do toho :wink: .
Kdepak je ta Dvojmamka? :slight_smile:
5. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Vendu :grinning: :grinning: :grinning: to já se asi nedožiju.

Raji tak za týden by mohl být prcek na světě a nebo ve středu 7.:o))))
5. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
Maji, jo to by bylo super, kdyby se Rajce miminko narodilo taky 7.5..... :dizzy_face:
5. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
Tož holky my jsme sami zvědaví, jaké datum si prcek vybere :wink:
5. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz
Raji, jen už aby to bylo... :dizzy_face:

já jdu spinkat, ráno opět vstávám brzo... a ještě musím dát s manžou řeč...tak přeji všem hezký večer....
5. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz
Raji, jsem fakt napnutá co to bude, zda holčičika a nebo chlapeček...já bych to nevydržela čekat, chceme kluka, tak potom chci vědět co nejdříve co se nám narodí
5. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
a taky nevím pro holčičku jaké jméno je jich moc co se mi líbí,..na kluka jen jedno :grinning:
5. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
Vendul - ono je to opravdu jedno, hlavně ať je mimi zdravé!! :wink: :wink:

Dobrou noc, hezké sny :wink:
5. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
Tak dobrou noc a hezký zítřejší start do nového dne... :slight_smile: zítra snad budu mít doma více času na net v práci nemám, pač se tam na mě valí jen samá práce....takže

dobrou noc a ať vás belchy štípou celou noc :grinning:
5. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
Raji, jo jo hlavně zdaví to je to nejdůležitější.... :wink: ale pohlaví taky :grinning:
5. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz
Přeji krásné ráno..... :sunglasses:
6. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
krásné ráno, dneska jdeme na roční prohlídku :slight_smile:
6. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz
Dobré ránko! U nás opět zataženo s deštěm :frowning2:
Majuš - tak ať dobře dopadnete a dostanete pochvalu :slight_smile:
Vendul - hezký pracovní den, ať ti to rychle uteče
6. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz
Raji děkuji :sunglasses:
6. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
u nás právě pršní, no spíše bych napsala že chčije ...a zase nemám deštník, tak jestli nepřestane, než půjdu domů, budu muset někoho znásilnit o deštník :grinning:
6. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
ahojky:o))))

tak hlásím roční prohlídka dopadla na výbornou, dostala jsem pochvalu, že když s Maju chodím, tak že se Maju drží jen za prstíky a ručičky má ve výši prs, že tak je to správně:o) (akorát tedy trpí moje záda :grinning: ) Jinak hranici jmse nedosáhli, má 8 850 g a 72 cm :sweat_smile: normálně jsme o dva cm menší :sweat_smile: Maju byla v dobré náladě, takže ukázala mudr snad všechno a ještě jí povykládala o celé rodině jako mama tata baba deda a udělala slepičku koko koko, pak papa a ještě vava jaja, no předvedla se dokonale:o) takže mám radost. No a za měsíc jdeme na kontrolní výtěr a rovnou nám dá paní doktorka včeličku na meningokoka:o) vakcínu kupovat nemám, páč ona jí má o 200 levnější jak v lékárně, takže mě potěšila :dizzy_face: Na to jak ten den začal tak tohle mě zvedlo náladu, tak uvidíme co se zase zvrtne teď.

Raji díky:o) pochvalu jsme dostali:o)

tady jsou přeháňky a já mám venku prádlo, ale odmítla su ho sbírat, až odpolko, uvidím co to uděla
6. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky...

Maji, tak to jste holky šikovné...hlavně teda Mjuška a jak teda byla upovídaná...musela vše říct...no prostě ženská :grinning:

Teď poslouchám rádio, kde mají téma na to jak udělat kluka a holku, docela se u toho bavím...no budu zkoušet a snad to bude ten náš Denoušek... :grinning:
6. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
Vendu to víš, rozparádila se už v čekárně :grinning:
6. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz
jo tak nebude nakonec tak trošku do politiky, když je tak upovídaná?

Měli bychom to nějak vymyslet, jsem na ni moc zvědavá a ráda bych vás už všechny viděla :dizzy_face:
6. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz
Vendu jak se vrátím od mamky tak něco vymyslíme. Je to potvůrka, od rána nic, říkala su že musí paní doktorce ukázat co umí, ještě v čekárně byla ticho a nepřítomná, pak tam přišla nikolka a Maju začala šílet a ještě uviděla pračku a bylo to, rozkecala se no sranda. Tak letím krmit páč se mi zrovna Maju vzbudila a hlavně pak musím na ten dort papa
6. kvě 2008 ve 14:55  • Odpověz
papa a dobrou chuť Majušce
6. kvě 2008 ve 14:59  • Odpověz
Halooooo dvojmama: KDE JSI?????? :confused: :cry:
6. kvě 2008 v 15:05  • Odpověz
Halo, halo,je tu někdo?
6. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz
jsem si teď pěkně mákla, jsem odšťavnila 4 kg jablek...máme to s amnželem do práce, každej jeden litr, víc jsem z toho nevydolovala
6. kvě 2008 v 19:12  • Odpověz
Ahojky! U nás se odpoledne umoudřilo počasí, takže jsme byli celé odpoledne venku, jsem docela uchozená. Teď jsu chystat večeři, pak žehlit u Ordinace. Zítra mě čeká poradna, tak uvidím, jestli bude něco nového. :wink:
6. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahojky, u nás je teď taky moc krásně a doufám, že bude i zítra a ve čtvrtek :sunglasses: ...já na ordinaci nekoukám....
6. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.