• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
tak si užij poradnu a a ť je vše o.k. :wink:
6. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz
halooooo
6. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
ahoj holky, děti spí. To zas bude noc :frowning2:
Jak se tu máte? U nás fakt děs. Dvojčata ted pořád řvou, vztekají se. Mám pocit že bezdůvodně. A navíc neřvou dohromady, ale každý zvlášť. Jeden skončí, začne druhej a tak pořád dokola. Spí mi přes den jen v kočárku, v noci se jim spát taky nechce. Jsem vyfluslá, unavená, usínám za chůze, všechno dělám automaticky, o domácnost se stará MM. Hrozný hrozný, už ať z toho vyrostou. Někdo řiká že nejkritičtější jsou první 3 měsíce, u nás to byla pohoda. Spící hodné dětičky, takže teď si to vybírají. :pensive:
6. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooj
6. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
dvojmama. no tak to si asi pěkně užíváš...to ti nezávidím,ale snad je to za chvilku přestane a bavit a budeš mít klid a budeš se z nich těšit :wink:
6. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
vendul: ahoooj :slight_smile:
Moc děkuju za zprávičku. Celý den jsem myslela na to, že ti musím odepsat, ale Vikoušci mi to nedovolili.

Na to až je to přestane bavit se neuvěřitelně těším. Dokonce si to teď otočili - Vikiňák řve víc než Vikis. Taky má lepší hlasivky :pensive:
6. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz
Dvojmama. No já nespěchala na odpověď, jen jsem chtěla vědět jestli s tebou něco není :wink:
6. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
Dvojmama - ahojky! Jsem si říkala, že máš nějak extrémně hodné děti :wink: a ony si to vybírají až teď :wink: . Neboj, určitě se to zlepší. Dobré je, že za pár let budeš vzpomínat jen na ty pěkné chvíle. Já už taky (skoro) zapomněla na Evčinu nespavost. :wink: Jen si pamatuju, že mě jednou potkala listonoška a říká mi: "Teda vy jste chudák, ta malá vám pořád brečí...Jdete ven, brečí, jedete domů, brečí..." A víš jak se mě to tenkrát dotklo! :wink: Ovšem já měla jedno a ty dvě, takže to je velký rozdíl. Aspoň, že manža pomáhá, to je fajn. Tak držím palečky, ať se Vikoušci brzy umoudří a jsou hodní!!!!
6. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
chjo Vikouš se probudil a řve, tak jdeme okoupat, snad potom usne. Pokud neusnu taky, tak ještě přijdu.
Zatím papa :wink:
6. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
se omlouvám, manža mě na chvilku odkopl od počítače a taky jsem vybírala pračku

http://www.obchodni-dum.cz/electrolux-ewt-13420-w-inspire-bila/43398/
6. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
http://www.levneelektro.com/default.asp?fc=6&idp=6741

tak odsud ji asi objednám, je nejlevnější a taky je doprava zdarma :dizzy_face:
6. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
jdu do sprchy a spát, tak zatím dobrou noc a zítra snad ahojky :sunglasses:
6. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
Vendu - dobrou :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
Mam jé tak ať se to brzy zlepší.

Jinak přeji klidnou noc všem, já spím zase v obýváku abych nebudila Maju, ona se pak furt převaluje, když jsem nachcípaná tak chrápu a jí to budí :grinning: :grinning: :grinning: tak mě tatino vykázal :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
Krásné rano plné sluníčka.... :sunglasses:
7. kvě 2008 v 06:44  • Odpověz
Vzkaz pro Majušku:

Milá Mujuško k Tvým dnešním krásným a prvním narozeninám přeji jen vše nejlepší, plno štěstí, lásky a spoustu kamarádů.Měj se krásně a užívej si sluníčkového dne (alespoň u nás je nááádherně)
7. kvě 2008 v 06:45  • Odpověz
autor
Krásné sluníčkové ráno
maji: Majušce všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a nezlobící rodiče :dizzy_face: :dizzy_face: posíláme pusinku
7. kvě 2008 v 06:46  • Odpověz
Ahojky dvojmama: co ty tady tak brzo?Už vzhůru?
7. kvě 2008 v 06:46  • Odpověz
autor
ahoj vendul :slight_smile:
Vikinka dneska vstávala v 6:00 a spinkat už nechce. Nebrečí jenom u mě v náručí, takže ji musim chovat, tak jsem alespoň nakukla :wink:
A co ty? Už v práci?
7. kvě 2008 v 06:49  • Odpověz
Krásné ráno

Děkujeme za přání:o) a Maju posílá pusinku

Tady také krásně svítí sluníčko, dneska nás čeká balení to zase bude mazec, nejraději bych vzala Maju celou skříň :grinning:
7. kvě 2008 v 06:51  • Odpověz
jééé pusinka :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 06:52  • Odpověz
Dvojmama: jo jsem v práci a to už od 5:50, měli jsme poradu a bylo nám řečeno, že jedna kolegyně nastupuje na maroda, že je těhu....no doufám, že sjem teď na řadě já i když je tu dalších pár adeptek co se taky snaží
7. kvě 2008 v 06:53  • Odpověz
autor
jé vendul: tak to ta další musíš být už určitě ty :wink:

maji: vy někam jedete? jsem nedočítala, tak nejsem v obraze :sweat_smile: a děkujeme za pusinku :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 06:55  • Odpověz
Holky, jdu pracovat,tak snad mi to dneska rychle uteče... :dizzy_face:
Doufám, že se to Vikouškům zlepší a bude zase dobře a už plačinkovat nebudou :wink:

Já čekámaž se vzbudí Maju abychom se mohli napapkat, obě:o) tak probuzení čekám každou chvilkou
autor
vendul: tak ať ti to rychle uteče :wink: Pá a krásný den
7. kvě 2008 v 06:56  • Odpověz
Mně se tak nechce pracovat...dneska objednám konečně tu pračku, bude stát 9.800,- v obchodě normálně stojí 14.300,- :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 06:56  • Odpověz
ať žije inetrnet... :dizzy_face: :grinning:

Tak pá holky a krásný den...

dvojmama: doufám, že tu budeš i na večer, já se připojím z domu, manža bude na fotbale, tak budu mít pc jen pro sebe :grinning:
7. kvě 2008 v 06:57  • Odpověz
autor
maji: kéž by :frowning2: Dneska jsem spala asi 3-4 hodiny celkem. Pořád se mi budí, chtějí být u mě. V postýlkách řvou, v kočárku řvou. Jen ten růžovo-modrý se jim asi líbí, tam vidí krásně ven, takže nebrečí. Ale jinak je to věčný jekot :frowning2: Prdíkama to být nemůže a všechno ostatní taky mají, tak já už nevim co jim vadí.
7. kvě 2008 v 06:58  • Odpověz
autor
vendul: no možná tu budu, když mi to děti dovolí :wink: Jé a nová pračka? Tak to se máte :dizzy_face: a ta cena taky supr! :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 06:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.