• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Vendu tak hezky pracinkuj :wink:

Mam, jj v pátek odjíždíme, jedeme se podívat na jednu svatbičku a cestou mě pak Jirka hodí k mojí mamce, kde su plánovala být alespoň 14 dní, ale jelikož tady máme 17. pouť tak před poutí pro nás tatino přijede a doveze nás aj s babi domů. Jinak on bude předělávat v obýváku podlahu :wink:
7. kvě 2008 v 07:00  • Odpověz
7. kvě 2008 v 07:02  • Odpověz
Mam :frowning2: chudáčci.

Ven tak hlavně ať dobře slouží :wink:
7. kvě 2008 v 07:02  • Odpověz
autor
maji: jé to bude krásný výlet :dizzy_face: to si určitě užijete :dizzy_face: Já bych z tohohle kolotoče taky nejradši vypadla.

vendul: ta je pěkná :dizzy_face: To se bude prát jedna radost :grinning:
7. kvě 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
holky, tak já jdu. Dneska je krásně, tak bych ráda jela na chvilku ven, pokud nebudou zas ječet, až mi z toho blijou :frowning2: Tak jdu pomalu něco připravovat a zkusit dát Vikinu do lehátka, pěkně mě z nich už bolí ruce.

Krásný den :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 07:13  • Odpověz
Tak Maju je už napapaná:o) přebalená a už si hraje:o)

Tak já jdu se taky zcivilizovat a vymyslet co dát Maju na to focení:o)

Hezký den.
7. kvě 2008 v 07:29  • Odpověz
Vendu, ty jedna, já byla hotová ze zprávičky v IP:o)))))) No když na to tak koukám tak to se fakt povedlo, myslím ta fotka :grinning:
7. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz
ahojky:o) tak jsem přidala fotečky do alba z dneška a z ateriéru budou někdy za týden:o) Jinak focení v ateliéru bylo bomba. Maju veselou náladu a tedy hrozně mě to bavilo a Maju taky:o) Už se těším na fotečky.
7. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz
Maju, co máš proti mé IP :grinning: :grinning: :grinning: já se u toho docela pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz
Maji, těším se na nové fotečky, dobrou noc, jdu spinkat...no spíš pracovat na Denouškovi, i když je brzo,ale nevadííííí :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
Tak zítra páááááááčkooooo :wink:
7. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
ahoj

vendy jen su se na tu fotku podívala znova a pořádně a smála se taky. tak pa
8. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
ahojky, jdu se rozloučit, od zítřka 9.5. asi až do 18.5. budu pryč. Mějte se moc hezky papa
8. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
autor
holkyyy rajka už porodila!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera večer - narodil se jim Adámek! :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=55243&vGroupOffset=0&vOffset=7650

Raji: moc moc gratulujeme, byla to tedy opravdu rychlost :dizzy_face: Hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a hodný mimiško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
maji: tak si to užijte :dizzy_face: Pozdravuj Majušku :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
koukám že nikde nikdo a já jsem, jak jinak, než šíleně utahaná. Děti dávají zabrat :confounded:
Krásnou dobrou noc :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky
Rajko - mooooooooooooooc gratuluji k Adámkovi !!!! Ještě, že jste všechno tak krásně stihli. :grinning:
8. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
Raji moc a moc gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krásné datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mam díky :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky holky...

Raji moooooooooooc gartuluji k klukovi, to je super, tak hlavně hodně zdravíčka vám obou a uživejte si to ....velká gřratulace. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz
Maji,k ztak to se máš, měj se krásně a uživej si to
9. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz
já jsem nas....jako pes, doma nám nejede net a nevím proč,ale myslím si, že nás zase omylem odpojili, tak¨že nemůžu chodit na koníka :angry:
9. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Holky, já se tak těším na fotečku Adámka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz
haloooooo je tu někdo? :slight_smile:
10. kvě 2008 v 15:37  • Odpověz
autor
Ahoooj holky :dizzy_face:
Kdepak všechny jste? Rajka a majka mají omluvenku :grinning:
10. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Dobrou noc :grinning:
10. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky...no tak jsme tu na pokec zbyly jen já a dvojmama....:slight_smile:

Snad se brzo přidá Rajka a Adámek :dizzy_face:
11. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
My za chvilku razíme na prochajdu na prigl...se těším
11. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
chjo a zítra zase do práce a to má být celý týden táááááák kráááááásně :sunglasses:
11. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky. Já teď nějak vůbec nestíhám. Jsme pořád venku, když je tak krásně. :slight_smile: Taky jsme se dostali kousek dál s baráčkem, tak snad ho stihneme koupit do prázdnin,ať tam můžeme aspoň na víkendy.Pracovní teda. :confounded: Teď zjišťujeme, co je všechno potřeba za dokumenty ke koupi a k odhadu a později k přestavbě. Budeme přistavovat místnost a chodbu, tak si budeme muset nechat udělat i projekt. Taky doufám, že nebude problém s hypotékou.Už aby to bylo za náma. :angry:
11. kvě 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
raji: fotečky nááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vítej doma!
11. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.