• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
peti: máte toho taky moc, tak ať se to brzy všechno vyřeší a můžete bydlet v krásně předělaném domečku :wink:
Já teď taky nestíhám a rozhodně to není jen tím dobrým počasím :unamused:

Tak krásný, slunečný nový týden :dizzy_face:
11. kvě 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahojky všichni! :slight_smile: :slight_smile: Moc děkuji za gartulace!!!! :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz
Ahoj
rajko - Adámek je krásný miminko. :slight_smile: Mě dneska o půl jedný ráno porodila sestřenice holčičku Jůlinku. Bohužel jí museli doktoři pomoct na svět :cry:, protože si to Jůlinka nakonec rozmyslela a ven se jí nechtělo.Ale prý je v pořádku. Jenom sestřenice je pořádně potrhaná, tak doufám, že se jí to brzy zahojí a bude si moct Jůlinky užívat.

dvojmama - taky doufám, že všechno půjde hladce a začneme brzy s úpravami. Pracantů máme dost, tak nakoupíme materiál a jdeme na to.A co Vikoušci? Už je to lepší s prdíkama a brekem?
11. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky
12. kvě 2008 v 07:51  • Odpověz
Raji, mooooc krásnej je Adámek...posílám ještě jednu velkou gratulaci, už jsi asi doma, co?
12. kvě 2008 v 07:52  • Odpověz
Rajko, moc gratuluji k Adámkovi!!!!

Poslední dobou moc nstíhám-Míša se naučila stát(teda zatím jenom tam,kde se má čeho chytit),takže už mám doma veselo a Míša už utržila 2 modřiny na líčku :frowning2:
12. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahojky!!
Ještě jednou všem moooc děkuji za gratulace. Doma jsme od včerejška, postupně si zvykáme, dnes jsem se konečně poprvé od středy vyspala. Dokonce 3 hodiny v kuse!!! Takže se cítím lépe.
12. kvě 2008 ve 14:24  • Odpověz
Raji, tak to je teda něco spát 3 hodiny, to se mám na co těšit :grinning:
12. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
a co porod, byl to fofr?
12. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz
raji - to je Adámek šikulka, když si vzpomenu, jak často se budil náš Matýsek...brrr.O třech hodinách jsem si mohla nechat zdát. :unamused: Ještě, že je to už lepší, i když se pořád budí 2x za noc.Ale zase se jen nají a hned usne. :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
Dneska jsem byla v porodnici za sestřenicí a Julinkou.Ta je tak krásná. :grinning: A vlasatá.Ani nemůžu uvěřit, že byl Matýsek taky takovej mrňousek.Připadá mi to hrozně dávno. :cry:
12. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
Vendulko - porod byl šílená rychlovka!!! nicméně o to intenzivnější, byla jsem dost vyčerpaná a měla jsem strach, jestli mi budou stačit síly. Nakonec jsem to zvládla :wink: Celé odpoledne mě pobolívalo břicho, ale nebylo to nic silného, až k večeru se to velmi rychle rozjelo. Tak tak jsme stihli zajet pro ségru na hlídání Evičky. Jen pro představu do porodnice jsme dorazili v 19:40 a Adámek se narodil ve 20:17, takže fakt rychlost. Jsem ráda, že to mám za sebou a Adámka doma :wink:
12. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz
Raji, tak takovou rychlovku bych si taky přála,ale jako prvorodička nemám šanci ani omylem....tak hlavně, že to bylo tak rychlé a nemusela jsi dlouho trpět....
13. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
Ahoj
Vendulko - i jako prvorodička můžeš porodit rychle.Bratrancova žena porodila asi za dvě hodiny. Já jsem přijela do porodnice kolem pátý a Matýsek se narodil v půl devátý.Taky jsme se s tím nepárali. :grinning:
13. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz
kpetra: tak to je dobrý teda, já myslela, že prvorodičky rodí tak 20 hodin :grinning: :confounded: ,ale při mém štěstí tam budu trpět týden :sweat_smile:
13. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz
Ahojky! Všechny moc zdravím!

Vendul - ono je to hodně o psychice, nestrachuj se dopředu!!! Zvládly jiné, zvládneš taky!!!
13. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
Raji, to jo, to máš pravdu,ale je vidět, že mě neznáš....já jak vidím špitál ,tak mám tlak 200/150 zezelenám, udělá se mi zle a osypu se....
z ne na po mi bylo šíleně zle od žaludku, šílený křeče a myslela jsem ,,že je to¨moje poslední hodinka, a je mi jasné že ranní nevolnosti v těhu bude to stejné a porod tak 100x horší :frowning2:
13. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz
vendulko - já to mám s nemocnicí podobný. Ty tři dny, co jsme tam byli byly hrozný. A vidíš, taky jsem to přežila.Chtěla jsem nadstandard, ale bohužel nebyl volný.Teď ho má sestřenice.Včera jsem tam byla a dá se to přežít.Tak to pak můžeš vyřešit tak.
13. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
kpetra: no já těhotná ještě nejsem,ale vím už asi tak rok,že až budu, a zjistím to, jdu do nemocnice si zamluvit na termín porodu nadstandart....jedině tak to můžu přežít a ještě s tím, že tam se mnou celé ty tři dny bude manže :wink: l
13. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz
Ahoj
Vendulko - nechci tě zklamat, ale nadstandard nejde zamluvit, protože nikdy nevíš, kdy budeš rodit. Mě se v porodnici stavovala tátova přítelkyně, zdravotní sestra. Řekly jí, že v pohodě a nakonec jsem ho nedostala, protože byl obsazený.A taky mi řekly,že zamluvit nejde.A já jsem s tím tak počítala. :confounded: Tak snad ti to vyjde, je to fakt paráda.
14. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
kpetra: no já vím, že se to nedá zamluvit,ale třeba na to budu mít štěstí, kdybych šla na císaře, tak si domluvím termín porodu podle toho jak budou volné nadstandarty :grinning:

já nevím co s tím ty holky mají, že chtějí jít všechny na nadstandart...jsou normální??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky holky!!!
Vendul, asi tě překvapím, ale já bych nadstandart nechtěla ani zadarmo. Na pokoji jsme byly 3 a byly to hrozně fajn holky. Byla jsem ráda, že si mám s kým popovídat, postěžovat, poradit. Sice jsme se v noci moc nevyspaly, protože dětičky se budily na střídačku, ale nevadilo. Dohnaly jsme to přes den. Jedna z holek byla v pořadníku na nadstandart a když se druhý den uvolnil a nabídli jí ho, tak odmítla, že chce zůstat s námi.
14. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz
Raji: já opravdu budu velmi ráda sama na pokoji s mimískem a manželem....
15. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
ahojky
vendul : tak jak psala rajka - já taky chtěla nadstandart, být s mimoušky sama na pokoji, mít svůj klid a aby tam mohl být s námi MM, ale když jsem přijela do porodky, nebyl nadstandart volný. Byla jsem v pořadníku a dali mě na pokoj se dvěma moc milýma maminkama. Byla jsem tam ještě pár dní před porodem, takže jsme pěkně kecaly, poznaly se a když jsem dostala možnost nadstandartu, odmítla jsem. Jedna z těch mamušek byla v 32tt a otvírala se, takže měla klidový režim a ta druhá už měla mimčo, ale se žloutenkou, takže tam taky pobyla dýl. Odcházela ve stejný den jako my. Teď se všechny tři občas scházíme - jsou to prima holky, takže jsem ráda, že jsem je poznala :dizzy_face: A hlavně na mateřský přijdeš o spoustu kámošek, který budou mít najednou jiné zájmy, takže budeš ráda za to, že znáš někoho, kdo má stejné problémy a taky řeší jen ty mimošky :dizzy_face: Já i když většina mých kámošek má mimiška max.půl roku, ta nejlepší o 8 dní mladší holčičku než jsme my, jsem moc ráda za tyhle holky. Ono když se nudíš sama doma, jsi šťastná za tolik kámošek :dizzy_face:
No ale prostě jsem tím chtěla říct, že třeba změníš názor a uvidíš, že ani s jinýma maminkama na pokoji to není tak hrozný :wink:
Mějte se tu :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky....no mě nepřesvěčíte, já si prostě půjdu po nadstandartu...vždyť se můžu s ostatníma maminkama potkávat na chodbách a nebo můžou za mnou na pokoj....

Docela je to tady sranda řešit, na jakém budu pokoji až budu po porodu,když ještě ani nejsem těhotná :grinning:

A jinak jak to jde co nového???

Já si koupila hrnce od Zepteru... :dizzy_face: :grinning:
16. kvě 2008 v 08:35  • Odpověz
vendulko - jen si ho klidně vem, když se budeš cítit líp. Mě by to taky nikdo nerozmluvil.
Taky bych si koupila něco hezkýho. Ale počkám si až do novýho domečku.Teda až ho vůbec koupíme a spravíme. :grinning: Koukala jsem se do katalogu Ikey, co by se mi líbilo a nakonec mi to vyšlo na 7 000,--. :sweat_smile: To už abych začka šetřit. :grinning:
16. kvě 2008 v 10:41  • Odpověz
no mě ty hrnce vyšly na 34.990,- :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahojte holky maminy, kde jste??Tady pusto nikde ani živáčka
17. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz
Až teď mi došlo, že jste tady opravdu všechny už mamče a jen já jsem tu bezdětná :grinning:
Ale co se dá dělat :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.