• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
maji: to věřím, že moc nadšení nebyli, ale je to jejich práce za kterou jsou placeni, tak nemají co říkat.
Jinak papa a užij si to :wink: Vikoušci se mají tak nějak normálně, prdíky už moc netrápí, ale postihla nás tříměsíční kolika, takže mám pocit, že jdeme z pláče do pláče. Do toho ještě růstový špunt a maminka šílí. Nevím kdo mi tvrdil, že nejhorší budou první tři měsíce. Já bych řekla, že u nás se to bohužel otočilo. Ale zvládneme to a pak bude dobře :wink: Pozdravuj Majušku :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
užij si ordinaci Maju
20. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
jééé Vendy, vy to tam musíte mít pěkný :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
dvojmama: no děkuji mooooc,ale já to mám okoukaný, takže se mi to nelíbí...:slight_smile:
20. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz
později dodám další fotečky, teď se mi už fakt nic nechce :grinning:
20. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
ježiš jsem napsala blbost, že by nás opustily prdíky a začla tříměsíční kolika :grinning: to je hold ta mateřská, píšu hlody, přemýšlím nad sto jinými věcmi.
Takže prdíky nás opustily, ale začal stesk po mamince, jakmile ji nemají na očích a ona se jim dostatečně nevěnuje, tak hned spustí šílený jekot. Do toho ten růstový špunt, takže se od nich odtrhnu max. na půl hodinku denně. Přes den zase spíme jen v kočárku. Rozmazlení jsou už teď oba, to jsem zvědavá co budou dělat v pubertě, už teď si mě omotali kolem prstu :confounded: :sunglasses:
20. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
mama: to musí být teda super den, no aspoň se nenudíš jako já v práci :grinning:
20. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz
no nic, jdu zase za manžou, tak se tu mějte a dvojmama: pevné nervíky...a hezký večer :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
vendul: co to je nuda? :grinning: Tu jsem nezažila ani nepamauju. Když mám chvilku 'klid' tak přijde úklid, žehlení, vaření, praní...znáš to :wink: No ale barvíci mi za to pořád stojí :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
vendul: papa, taky jdu odpočívat (k televizi se přesunu i s nechutně přeplněným košem prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Tak se tu mějte berušky :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
ahojky

ty jo o prádle mi ani nemluvte a to jsme tři :unamused: to je fakt mazec, pračka je nejpoužívanější člen naší rodiny :grinning: a nejvíc mě štve, že je venku hnusně a prádlo nemůže jín na zahradu :angry: :unamused:
21. kvě 2008 v 07:35  • Odpověz
Maji, tak my jsme dva, takže vždycky dlouho trvá než se mi naplní koš,abych mohla prát.... :grinning: ale až přijde mimi, tak to bude asi opak...jak už to tak bývá
21. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
jinak přeji všem hezký den
21. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
Vendu u nás pračka šílený, Maju mě upatlá nové čisté tričko a furt je pračka v pohybu:o)))) zrovna doprala :grinning:
21. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
Maji, to chápu a je mi jasné, že to tady u nás taky jednou tak dopadne, teď je to pohoda, stačí prát tak 1x za měsíc..... :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
ty bláho, 1x za měsíc to je sen :grinning:
21. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
maji, no asi máme dost oblečení nebo co....a nebo velkej koš na špinavé prádlo a tak než se naplní to chvilku trvá :grinning:
21. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj. Koukám,že jste se všechny pustili do praní. :grinning: Mě taky zrovna doprala pračka, musím to jít pověsit. A jinak taky pereme několikrát týdně. :angry:
21. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz
nebojte holky, já vás třeba časem doženu :grinning:
21. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
Tak konečně doma z práce :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 17:06  • Odpověz
v pá a po se dovolenkuji a budu mít už vyčerpanou loňskou dovolenou, takže budu mít na 7 měsíců 20dní, což je bezva :grinning:
21. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz
Ahojky holčiny! Všechny vás moc zdravím.

Dvojmama - tak jsme vás vystřídali s tříměsíční kolikou :wink: , Adámek je přímo ukázkový příklad, večery propláče, kroutí se a my nevíme, co sním. Dávám sab simplex, ale nic moc nezabírá. Piju fenyklový čaj, hlídám si jídlo, ale myslím, že on bude mít křeče i kdybych byla jen o vodě. Masírovat bříško moc nemůžeme, má slabý reflux a ublinkává. Takže celý den jenom kojím, převlíkám, nosím, kojím, převlíkám a tak stále dokola. Ale přes den je hodný, přes poledne spí i 3 hodiny v kuse, aspoň zvládnem s Evčou úkoly a trochu si pohrajeme. Máš můj obdiv, že zvládáš dvojčátka!!!! Jsi fakt dobrá!!! :slight_smile:
21. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
ahojky

Raji tak ať Adámka brzy boleníčka přejdou a netrápí.

Jinak super, už máme vyklizené krabice a zbývá minimum, no pak už časem přebrat police a různé věci a budu spokojená. :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz
Maji - díky, taky doufám, jinak je to zlatíčko :slight_smile:
nějak se ztrácím, vy jste se stěhovali???
21. kvě 2008 v 19:38  • Odpověz
Raji nestěhovali, ale zase jsme předělávali podlahu v obýváku, tedy Jirka, zrušili jsme koberec, nechali dřevěnou a na to dali plovoučku. Já se rekreovala u mojí mamky :slight_smile: a Ještě snižovali strop
21. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz
majko - takhle by se mi líbilo taky předělávat. :grinning: Někam odjet a přijet,až bude hotovo. Nedávno jsem zrovna říkala, že jestli koupíme ten domek a budeme přistavovat, tak tam jezdit nebudu a přijedu,až bude hotovo.Normálně mě to děsí. :confounded: Ale zase se těšín na zařizování. :grinning:

dvojmama a rajko - doufám,že vaše mimča prdíky brzy přejdou. Náš Matýsek na ně taky hrozně trpěl a já pak trpěla s ním, když jsem mu nemohla pomoct.
21. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
Peťo, kdyby nebyla Maju tak su tady a makám taky, až se bude dělat podkroví tak taky budu na tom dělat, já prostě musím, já bych nebyla pak spokojená, jsem ten typ, co se musí na hnízdečku podílet, tady u toho to ale nešlo, spíš bychom jen překážely:o)
21. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
Majko - já jim při přistavování taky budu prd platná. :grinning: Když už bude přistaveno,tak mě nebude vadit,že budu makat.Jen nechci vidět,jak se bude bourat.
22. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz
Peťo to bourání je nejhorší a pak ten bordel z toho :unamused: Ale ty výsledky za to stojí :sunglasses:
22. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz
tak to je mazec jen od 1.1.2008 do 8.5.2008, šílený:o(

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/letos-v-cesku-zmizelo-pres-3-tisice-deti.html

Já jí nikam nepustím, fakt do 18 - ti bude doma :grinning: no to bych chtěla vidět.

Vendu, možná?????? s velkými otazníky pojedeme o víkendu do Brna, když tak bychom se mohli srazit.
22. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.