• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
holky, kde jste kdo??? :astonished:
23. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz
autor
raji: zkus na ty prdíky kapičky Baby Calm :wink: Nám sabík taky nepomáhal, ale tyhle pomohly. A nebo ještě tygřékovou polohu.
Slabý reflux jsme měli taky, ale co jsem tak mluvila s různýma maminkama, tak ho měly všechny. Prostě občas ublinkávají a hned je to slabý reflux :sunglasses:
23. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
*tygříkovou

maji: to je strašný. Pouštět je budu, ale jen spolu a vrátí se mi spolu :sunglasses:
23. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
vendul: to jako fakt pereš 1x do měsíce? Jééé zavidíííím :dizzy_face: Já každý 2-3 dny. Jsme prasátka, manža má na den třeba 3 trička :rolling_eyes: Děti ty 3 minimálně, spíš víc (každej) a já tak ty dvě taky zvládnu :sunglasses: Né tak jsou dny kdy nám stačí i jedno :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
ahojky, já su groguš :grinning: Maju si dělá prču z rodičů a ví moc dobře jak na nás :grinning:
23. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz
Ahojky! Dnes jsme byli na poradně, malý přibral za týden 250g, což je slušné. Měla jsem strach, protože někdy fakt dost blinká, ale doktorka říkala, že pokud přibírá,nemám se stresovat. Jenže ono to moc dobře nejde. 20 min kojíme pohodička, pak ho chci nechat odbrknout a polovinu vypitého mi vyblije. Tak to mě fakt stresuje. Navíc mě trápí Evča, která prozatím bratříčka víceméně ignoruje. A to jsme to probírali v těhu i teď, ale asi potřebuje víc času. Tož jsem z toho taková přešlá. :frowning2:

Dvojmama - baby calm už mám doma, ale doktorka říkala, že až od ukončeného 1. měsíce....ptala jsem se jí i na lactobaccila pro kojence a taky mi to nedoporučovala, prý ho mám raději užívat já. Co odborník, to jiný názor. Čert, aby se v tom vyznal.
23. kvě 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
holky, přidala jsem do alba pár foteček :wink: Tchýňka fotila, tak máme fotky :sunglasses:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=121994
23. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
raji: to je pravda, BabyCalm jsou od toho 1.měsíce, jsem si neuvědomila, že jste tak malincí, promiň :pensive:
a Evička asi potřebuje víc času, je to normální, že děti, které byly dlouho samy těžko přijímají sourozence.
23. kvě 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
maji: to vědí už i naší barvíci :sunglasses:
23. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz
Raji a zkoušela jsi při kojení dávat častěji brkat? Vím že kámošce malý taky hodně blinkal a pak ho dávala častěji brkat a bylo to v poho.

mam super fotečky :wink:
23. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz
Majuš - snažím se, ale on pláče, že ho odtrhávám od prsa a ještě nemá dost, někdy si brkne fajn, ale někdy si brkne a z toho se poblije, někdy si nebrkne vůbec, převlíkáme tak 3x denně + bryndáky+ plínky pod krk. Evča měla taky svoje, ale neblinkala, holt každé dítko je jiné.
23. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz
Raji tak ať se to brzy zlepší.
23. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky. Koukla jsem se na fotky a všechny dědičky jsou krásné.Vikoušci už pořádně povyrostli. :slight_smile:
Rajko- ublinkávání se srovná, hlavně,že Adámek přibírá.Je to šikula.
My jsme taky byli v úterý s Matýskem v poradně na osmiměsíční prohlídce. A má 70 cm a 7720 g.To jsem si teda myslela,že má už víc. :grinning:
23. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
maji: děkujem :slight_smile:

peti: jenom? teda já vlastně netušim kolik má mít takto staré dítko :sweat_smile: ale přijde mi že od nás to není tak daleko.
23. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
raji: Adámek je krááásnej :dizzy_face:

Tady nikdo? :frowning2: Tak já taky jdu, krásnou dobrou noc
23. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
dvojmama - všichni mi říkají, jak je velkej, ale když jsem se koukala na jinou diskusi,tak jsou ostatní miminka o pár centimetrů větší a minimálně o kilo těžší. Tak to takovej obřík není.
23. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
peti: já jsem jenom našla, že v 6-9 měsíci má mít 69-74 cm ale kolik kilo, to netuším :sweat_smile:
23. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz
Tak to je malej průměr. Na tý druhý diskusi je dokonce jeden rekordman.V osmi měsících 92 cm. :grinning: To je snad jak roční dítě.Takovýho čahouna bych nechtěla.
23. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
holky děkuji, adámek je zlatíčko, ale teď už nám to zase začíná :frowning2: úplně křičí, svíjí se, já bych mu tak ráda ulevila, brečím s ním...
23. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
No nic musím to tady uvolnit. Přeji všech dobrou a klidnou noc.
23. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Pěkný podvečer :slight_smile:
raji: to znám, taky jsem kolikrát brečela s dětma, když jsem nevěděla jak jim pomoct. Ale pak jsem někde slyšela, že to dítě z tebe vycítí tu bezmoc a pláče ještě víc, takže se snaž to vydržet. Je to těžký období, ale dá se zvládnout :wink: Chce to hodně trpělivosti

peti: tak to jednou bude model :wink:
24. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
ahojky

my máme v roce 8850 g a 74 cm. :slight_smile:
24. kvě 2008 v 19:33  • Odpověz
Ahojky!
Dvojmama - já vím...vycítí to...znám to od Evči, ta byla jak barometr. Jenže já mám teď takové "blbé" období, smutním a brečet se mi chce pořád. Asi hormonální bouře.

Majuš - šikovní :wink:
24. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz
Raji skoro všichni nás hmotností předhonili :grinning: , ale nevadí :slight_smile: hlavně že je zdravá:o)

hezký fotečky :wink:
24. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
raji: jj, hormony po porodu se mi taky bouřily :grinning: Neboj ,všechno bude dobrý :wink:
24. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
Majuš, Evča měla v roce 78cm a 8240g !!! Dnes patří k nejvyšším ve třídě :wink:
24. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
Malý spí, jdu žehlit, mám toho hromadu. Tatínek nám odešel, přijeli známí ze Zlína, tak šli trošku zapít Adámka, aby byl zdravý :wink:
24. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
raji: jak si to pamatuješ?? To jsi dobráá, já už teď si nepamatuju kolik kdo kdy vážil :sweat_smile:
24. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz
Dvojmam - nepamatuji, ale za Evči byl takový velký očkovací průkaz a tam se zapisovaly údaje z preventivek, tak jsem jukla :wink:
24. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
No já myslím že o mírách a váhách to není:o)
24. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.