• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
My taky máme průkaz, to má snad každý ne?
:sweat_smile:
24. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz
jo mam hezká fotečka, úplně mě zmátla, hrozně jsem si zvykla na tu červenou :grinning:
24. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
Majuš, ale tehdy byl takový velký jako školní sešit, psaly se tam všechny údale, váha, míra, obvod hlavičky, strava, odborní lékaři, očkování, atd. Teď jsem dostala pro malého zase takový menší jenom na očkování. Ten velký byl dost nepraktický.
24. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
no my dostali jak na očkování tak takový kam zapisují vše co jsi napsala a ještě VF (fontanelu. Jsou tam údaje o porodu, jak se narodila atd, AG skore atd.... je tam po převzetí k mudr, a pak preventivní tedy ty hlavní a zaškrtává se zda se kojí nekojí, částečně apod. to nemáte?
24. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
A je to poloviční A4 takže se suprově vejde do kabelky :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
raji: aha, jsem nevěděla, že jsi za takovou chvilku stihla nakouknout do průkazky :wink:

maji: my máme taky takový ten zdravotní a očkovací průkaz, který popsala rajka :wink:
a děkuju za pochvalu :dizzy_face: jsi první kdo si všiml :angry: :grinning:
24. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Mam už bych to napsala hnedka v prvním příspěvku, ale já su fakt kretouš na entou...mateřská demenc je šílený postih, proboha co budu dělat u druhého to fakt nevím :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
maji: a to už jsi na mateřský rok, ale já jsem doma sotva pár měsíců a občas co řeknu nebo napíšu za blbost, to mi prostě hlava nebere :rolling_eyes: :sweat_smile: a že zapomenu asi na každou druhou věc, to ani nemluvím :rolling_eyes:
24. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz
mam k tomu se musí ještě připočítat těhudemence :grinning: a že byla :grinning:
24. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
maji to i u mě mi dávala těhu demence zabrat :grinning: :grinning:
24. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Mam a co jinak? Plánujete dovču?
24. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
Dvojmama - taky chválím fotečku! :wink:
Holky tak to je ten průkaz, co měla Evča. Holky mají červený a kluci modrý. Adámek už má malinký bílý- očkovací a zubní.
Žehlím a koukám na Kvasku, ale bolí mě strašně za krkem, asi se na to za chvíli vyprdnu :wink:
24. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
Já měla demenci už v těhu :grinning:
24. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
Raji zubní máme taky:o) oni je zrušili, že jste ho nedostali?
24. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
raji: díky :slight_smile:
jj, my máme modrý a růžovo-červený. Očkovací, zubní a ještě tam jsou nějaké informace pro rodiče :wink:
na žehlení dneska taky kašlu, za posledních pár týdnů toho mám plný zuby, tak jsem se rozhodla udělat si relaxační víkend :dizzy_face:

maji: no dovča je zatím velkým otazníkem. Chtěli bychom někam na Šumavu, nebo tak nějak Jižní Čechy, ale uvidíme co s Vikoušema :wink:
A co vy? Někam se chystáte?
24. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
my se chystáme tak po Čechách, ještě uvidíme. Možná se stavíme na 2 dny do Rakouska...je to taky s otazníkem :wink:
24. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
A my vůbec nevíme :wink: ale nějaké výlety musíme vymyslet, aby měla Evička nějaké prázdniny :wink: pojede na pár dní k babičce a pak něco vymyslíme :wink: Jestli malému ustoupí kolika, pojedem ke kámošce do Čech.
24. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
maji: plánování s dětma je asi vždy otazník :grinning: Já bych taky chtěla po Čechách, ale nevím jestli potom narychlo seženeme vhodný hotel. Asi budem rádi, když se někde ubytujeme a odtamtud budem dělat různé výlety :dizzy_face:

raji: tak to je jasný, že Evička si potřebuje prázdniny užít. Byla by škoda, kdyby musela sedět doma :wink:
24. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
Ona je vodomilka, tak někde k vodě musíme. Zatím neplánuji, uvidíme, jak malý. Já musím začít trošku cvičit, abych mohla v létě odhalit aspoň nožku :wink: zatím nestíhám, ale doufám, že se to časem srovná
24. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
raji: o cvičení mi ani nemluv. Já mám pořád hnusnou převislou pneumatiku na břiše, ale absolutně nic s ní nedělám. Přes den to teda vůbec nestíhám a v noci padám buď k pc a nebo do postele a nikdo mě nedonutí už nic dělat. V létě budu chodit zahalená jako jeptiška :pensive:
24. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
dvojmaama - přesně, převislá měkká pneumatika na břiše,navíc mám totálně povolené zádové svaly, hlavně kolem beder. Ovšem začínám mít solidně vypracované trpézy - z toho nošení malého. Záda bolí jak čert. Pak ty stehniska a boky, to je taky na dlouho...nevlezu se do žádných kalhot!!! nosím takové skorotěhu rifle, co jsem nosila cca v 5 měsíci. Jsou děsné. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si říkám, že fakt musím pomalu začít. Kupuji ten dlouhý šátek - pareo, či jak se tomu říká. aspoň do půl lýtek :wink:
24. kvě 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
Krásnou neděli :slight_smile:
raji: jj, tak záda se ještě nestihly vzpamatovat z těhu a teď zas nosim ty mý 5ti kilový buřtíky, takže záda fakt hooodně bolej. Chci se objednat na masáž, ale nějak není kdy :pensive: Stehna a boky mám jaktakž v pohodě - tam jsem naštěstí nepřibírala, takže svoje kalhoty obleču. Ale to taky proto že já jsem nikdy nebyla na ty těsný kalhoty, všechny jsem měla hoodně volný, takže teď mi jsou tak akorát volný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nosim i kalhoty, co jsem nosila na začátk těhu, jsou totiž moooc pohodlný a taky volný, tak když už je mám. Hlavně kvůli tomu břichu je nosim :wink:
No ale uklidňuju se, že časem to nějak dolů půjde :rolling_eyes: snad
25. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz
ahoj, jsem se včera ani nerozloučila :unamused:

No my jedeme, pár noclehů už máme zamluvených, je to vesměs u známých:o) nebo přátel:o) Je dobré mt hodně známých :grinning:
25. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
maji: tak to se máte :dizzy_face: Něco takového by se mi líbilo, ale přátelé bohužel nemáme rozházené po Čechách :confounded: :sunglasses:
25. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
ahoj mam, no ve směs jde o příbuzný a pak přátelé z hokeje :grinning: takže jsem rozeslala e-maily a zároveň se srazíme, pokecáme a uděláme třeba společný výlet, ale je tolik odpovědí, že musíme naplánovat kam jet a kam ne :sweat_smile:
25. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
maji: jé tak to bude príma dovča co? :dizzy_face: U nás by to stejně bylo nemožný, pochybuju že by se našli známí, co by nám půjčili kousek bytu a ještě si tam pustili dva uřvaný prcky :sweat_smile: :grinning: Tak to si užijte! :wink:
25. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz
Mam díky, máme tedy aj něco kde nikdo není, ale vytiskneme si hotely, penziony apod. a uvidíme kdyžtak se pojede dál:o) Taky nás přepadla taková bláznivá myšlenak, normálně vyrazit na den k moři :grinning: Už jsem to jednou udělala, ještě když su bydlela v Jihlavě tak kámoše napadlo že se chce vykoupat v moři a tak jsme normálně ve čtyrech vyrazili, je to ujetý, ale jsem toho schopná i teď :grinning: , ale spíš zajedeme jen do Rakouska a pak jen tady:o)
25. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
Vendulko, kdepak se nám touláš?

V sobotu jsme byli celý den v Brně, psala jsem ti sms, ale žádná reakce :frowning2:
25. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
Hezký večer přeji :wink:
dvojmama - Vikoušci sou krásní a velcí, ty jo, to tak letí...nedávno jsi měla bříško :wink:

majuš - malá je taky kouzelná :wink:
25. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
raji díky, však Adámek taky, hrozně se mi líbí fotečka jak mu dáváš pusinku :dizzy_face:
25. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.