• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
jj, hlavně si ho sám vybral:o)
26. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
ale měli jsme ho pořídit k našemu výročí:o)
26. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
ahojky

dneska je krásně, před chvilkou jsme došli z venku, su grogy, je tam šílený vedro
27. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz
no dneska je hnusně a ne hezkjy, je úmorné vedro, fuj, je mi z toho celej den na nic
27. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
a bude hůř :angry:
27. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
takhle kdybych nemusela do práce by la někde venku či u vody, proč ne,ale takjto se potit celej den v práci a pak jet v šalině plné smradlavých lidí ,a spocených, to je fakt super!!!!!!!!!
27. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz
jéééé parádní fotečky Majušky s hračkama, ta má teda hraček...no a taky už má hooodně vlásku a pěkný.... :dizzy_face: :wink:
27. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahojky

Vendu mě přijde že má skoro stejně vlásků jako v porodnici, no trochu jí zhoustly :grinning: no hraček tedy má fkakt hodně to by se ani na fotku nevešlo :grinning:

Už bych ráda bazén, ale musíme zbourat nejdřív zeď páč se bude prášit :unamused:
28. kvě 2008 v 07:03  • Odpověz
krásné ráno
28. kvě 2008 v 07:22  • Odpověz
Ahojky všem!
My dnes měli šílenou noc. Spala jsem v kuse nejdýl hodinu, jinak jsem vstávala snad co 20 minut. Malý mrčel, prděl, blinkal, takže jsem převlíkala, nosila, kojila, přebalovala. Dopoledne jsem s ním na hoďku lehla, už jsem usínala ve stoje. Odpoledne se prospal v kočárku a teď taky spí, tak jsem zvědavá jaká bude noc. Příjde mi, že má přehozený den a noc. Ve dne spí přece jen o trochu líp a víc.
28. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
ahoj Raji, jé o je mi líto, tak snad se to brzy zlepší
28. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
Já taky doufám, že se to brzy uparví a budeme mít nějaký řád :wink:
28. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz
si to neumím vůbec představit:o) snad to jednou budeme mít takové aj u druhého :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz
Vendu, když se podíváš na tu fotku s hračkama, tak je vidět naše nová podlaha v obýváku :wink:
29. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz
Maji, jo koukala jsem, jen jsem nevěděla kde to je..je pěkná...to je plovoucí?
29. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
vendu jj :wink:
29. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky! Dnes jsem byla s Evčou na školním dětském dnu, Evča byla moc šikovná, zvládla všechny soutěže a Adámek byl vzorný, spinkal v kočárku 2 a půl hodiny. Teď taky spí, ale tuším, že kolem desáté se vzbudí a bude šou :sunglasses: , to pak zabere až kolem 1 ráno. Má prostě otočený režim dne, nevím, jak ho to naučit, že se víc spí v noci :wink:
29. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz
ahojky holky, tak mám vybranou dovolenou, ubytováni budeme asi tady

http://www.penzionaura.eu/ dostaneme i slevu 100,- za to že to bude na týden, takže to pro dva ny týden vychází na 3960,- bez jídla, což se mi zdá super...

A tady budeme chodit na výlety:
http://www.mudk.cz/index.php?iSubMenu=45 ale je toho v okolí ještě 100x více.... :dizzy_face:
30. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
se už těším, jen abych nejela na dovču s MS, teď když nejím HA , tak vůbec o ni nemám přehled a mrzelo by mě, kdybych musela jet s MS
30. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
Vendul to vypadá moc hezky! Ve kterém termínu pojedete? Taky bych někam vypadla, ale letos to nehrozí. Možná pojedem v srpnu ke kámošce bydlí na vesnici kousek od Loun, má stejně starou dcerku jako je Evička, tak si holky vyhrají. Všechno záleží na malém, jaký bude atd.
30. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
ahojyk:o)

tak jsme dneska byli na akcičce od firmy Jirky a bylo to super:o)

Vendu jednou jsi se mě ptala jak to budeme mít s tím firemním telefonem, tak už vypisoval žádost a je to tak, že měsíční paušál je 120 kč, jsou tam 4 hodiny volání zdarma a 100 sms zdarma a pak je volání za 0,99 halířů a za 1,20 do jiných sítí. Já s Jirkou volám stále zdarma. No není to super:o) Takže ve finále za telefon utratíme za měsíc 240 kč za oba:o) a ještě každej má novej telefon za 1,- :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
Jinak hezký penzion :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
maji, tak to se teda máte...tiše závidím....

jinak díky holky...no a termín jsem vybrala od 4.7.-11.7.08, ale pokud bude příští týden MS, tak se to o týden posune...

Co děláte jinak?Já koukám s Pepou na Rayena...je to mooooc krásný filma, tak zatím čauky a dobrou noc... :dizzy_face:
30. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
Vendu a vy třeba u firmy nemáte nějaký dobrý tarif? Já budu muset po dlouholetém používání sítě Vodafone opustit :cry:
31. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
ne ne Maji, my nemáme, jen obchoďáci a asistenti OZ mají služební telefony, kde jim firma platí paušály a kdo jim nahlásí soukromá tel. čísla ,taky ty si zaplatí sami, pokud na ně volali, takže je lepší jim nic nenahlašovat a nebo si nějaká vymyslet... :grinning:
31. kvě 2008 v 16:25  • Odpověz
to je blbé, že budeš muset opustit Vodafone, podle mě je to nejlepší operátor a má nejlepší ceny a taky je dobré, že se dá u nich vyzkoušet třeba nějaké tarify na měsíc zadarmo, já už vyzkoušela takových hovadin, hlavně, že to bylo zadarmo... :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 v 16:26  • Odpověz
doufám, že nebude zítra pršet.Naplánovala jsem výlet.Pojedeme do Vranova nad Dyjí....na zámek a na přehradu....

Maji, nejede se tam někdo okolo Vás?Mám za to, že se tam jede nějak na směr Třebíč, ne? :sweat_smile: Ještě jsem nekoukala do mapy, tak nevím
31. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
tak jsem koukala na mapu a asi kolem nepojedeme to tak vypadá, je to na Znojmo.... :unamused:
31. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
Vendu, jj Vodafone mám hrozně ráda, ale bohužel takováhle nabídka se fakt nedá odmítnout, ale číslo budu míst stejné :slight_smile:

Jdu dělat placičky pak stáhnu fotky. Jinak do alb su dala nové včera i dneska:o) Sice jen jednu, ale myslím si, že je opravdu krásně letní :slight_smile:
31. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz
Ahoj.
Vendulko - do Vranova se jede přes nás, přes Znojmo.Teda záleží, ze který strany jedete. Ale vybrali jste si dobře. Mezi zámkem a pláží jezdí vláček a na přehradě loď. Taky se chystáme, ale ne zítra.
31. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.