• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
sice to ze začátku vypadalo že to bude v 38, ale nakonec jsme to zvládli a hezky na termín :slight_smile:
7. bře 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahojky holky....tak posílám pozdrav z práce
7. bře 2008 v 11:00  • Odpověz
Jinak rajko: já dělám účetní v jedné stavební firmě....
autor
majko: tak to je hezký :dizzy_face:
jinak je to v Chrlicích,ale to nevím,jestli víš kde to je :grinning:
7. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky Sylvo... :slight_smile:
7. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
ahojky vendul :slight_smile:
jak je v práci?
7. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
dneska jsem zase nějaká nasr....ale vůbec nevím proč, dneska mám zase jeden takový ten den, kdy mě všechno štve a nic se mi nechce a nic mě nebaví...chjo na to jsme fakt čekala
7. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
vendul: takový dny znám :confounded: ale neboj to přejde, vždyť dneska máš pátek :wink:
7. bře 2008 v 11:03  • Odpověz
no v práci je asi tak jak jsem napsala, že mi dneska je :grinning: ale jo jde to... :grinning:
7. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
no to že je pátek je mi celkem jedno, pač jdu zítra do práce, nahlásila jsem se jako dobrovolník na přestavbu prodejny, malování, uklízení atd., takže zítra opět vstávám do práce
7. bře 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
vendul: dobrovolně pracovat v sobotu :astonished: ?? to tě obdivuju :wink:
7. bře 2008 v 11:20  • Odpověz
dvojmama - taky se musím pořád krotit, jinak bych tam nechala všechny peníze.Ale mám tam vyhlídnutou kšiltovku pro malýho a pak sandálky.No a pro sebe úplně nový 3/4 rifle.Teď už jen ty peníze... :unamused:
7. bře 2008 v 11:23  • Odpověz
no ono to zase tak moc dobrovolně není, mně láká ta odměna za to, jinak bych nešla ani omylem, jen je trošku problém, že nevím, kolik za to dostaneme,ale něco jo...a i to prd je dobrý...něco našetříme do budoucna pro mimi, tak asi taka,el teď jsem v takovém stavu, že nepůjdu... :grinning:
7. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
jdu koukat na ulici :wink:
7. bře 2008 v 11:25  • Odpověz
Na ulici? ajo oni dávají od začátku, že? To já bych už nesledovala, pač jsem to viděla OD PRVNíCH DíLů....
7. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
jé, omlouvám se za ty velká písmena...
7. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
tak si to užij...a měj se , já jdu zase pracovat
7. bře 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
vendul: to já ji taky sledovala, ale teď u toho alespoň zvládnu vyžehlit, poklidit... :wink:
Už jsem byla i ve spršce a umyla si hlavu. Dneska je venku nádherně, takže počkám až se Vikoušci zbudí a potom asi vyjedem :slight_smile: akorát oni v kočárku hned usnou :unamused:
7. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
Chceme zajet k přítelovým rodičům a ten náš mrňous samozřejmě už tři hodiny spí. :grinning: S taťkem už jsme oba vyspaní.A když bych chtěla aby spal, tak se vzbudí za hodinu. :confounded:
7. bře 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
achojky
my jsme byli venku na prochajdě, byla trošku zima, ale my se nabalili :slight_smile: Čekám teď na MM, psal že jede domů, tak jsem ráda, že to stihne na koupání :dizzy_face:
7. bře 2008 v 18:44  • Odpověz
ahojky:o) tak jsme byli nakoupit v Brně a bylo to super. Maju se zase nákupování moc a moc líbílo :slight_smile:

to je hnus...koukám na zprávy ta malá holčička :cry:
7. bře 2008 v 19:36  • Odpověz
Ahojky holyk...

Maji co je s malou holčičkou?Já na z prácvy koukala,ale toto mi asi uniklo
7. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
matka ji porodila zahodila zabalenou v igelitu do sklepa, našli ji mrtvou :frowning2:
7. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
To je teda fakt síla, já to opravdu nechápu takový lidi by měli střílet na místě
7. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
no ta krává z ulice to je taky nářez, sociálka by jí to dítě měla vzít
7. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz
Já když si představím kolik je tady na MK a nejen tu holek, které se snaží otěhotnět i několik let a nic a pak se tu objeví takové zrůdy,které si to uženou ani neví kde a pak to zabijou...no jak říkám, střílet na místě
7. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz
ona má dvě děti tohle bylo třetí, tyhle lidi nechápu, a nebo ty kravky co mají dítě jen kvůli tomu aby si udržely chlapa, to je ubohost :confounded:
7. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
no tak k tomu taky nemám slov, myslím, že dítě chlapa neudrží u ženské
7. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
No jsou to asi ještě hoooodně mladé a naivní blbky...i když zase třeba chápu, že dítě dokáže zachránit vztah,ale aby si tím získala či udržela chlapa tak to asi ne....

A co jinak jak se každýmu vede?
7. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.