• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahojky

tak jak se máte? Kdepak se toulá dvojmama :wink:

Vendu jak bylo na Vranově? My nakonec jeli do Brna :slight_smile:
2. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
Ahoj
Tak my jsme včera zaskočili na koupaliště. Matýska jsme prodali na dvě hoďky babičce a parádně jsme se vykoupali. :grinning: Hned mi bylo líp. Příště ho ale už vezmeme sebou.
Majko - odkud ty vlastně jsi?
2. čer 2008 v 07:14  • Odpověz
Ahojky holky...

Maji, tak na Vranově bylo krásně až na to, že jsme se tam neměli kde vykoupat, pač kde byla pláž,tak to bylo oploceno a byl tam camp a museli by jsme zaplatit vlezný nacož jsem se vykašlai,tak jsem jeli na Bítov a mysleli,že se tam vykoupeme,ale taky nebylo kde, tak jsem jeli naštvaní domů....ale jinak vranov je moc krááásný...
Jo jo, všimla jsem si, že jste jeli do Brna, viděla jsem fotečky Majušky ve Vaňkovce :dizzy_face:
2. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
Peťo bydlím v Dukovanech :wink:
2. čer 2008 v 07:23  • Odpověz
Tak to jezdíme často okolo. Lukášova ségra bydlí ve Studenci. A komíny vidíme i ze Znojma. :slight_smile:
Vendulko - to mě mrzí, že tě výlet zklamal. Ta oplocená pláž štve i mě. :angry: Byli jste na Bítově lodí. My se chystáme už od tý doby, co na Vranově znovu jsou a ještě jsme tam nebyli.Ostudy. Tak snad letos.
2. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
Pe'to, ve Znojmě je nové koupaliště že jo:o)

Jé to je blbé když je pláž oplocená :unamused: to jste mě moc nepotěšily :slight_smile:
2. čer 2008 v 07:35  • Odpověz
Koupaliště máme docela nové, funguje teprve pár let. Konečně u nás taky něco s koupáním udělali. Je to tam fajn. Voda je vyhřívaná solárními panely, tak není studená.Proto tam příště vezmeme i Matýska. Jenom těch lidí by tam nemuselo být tolik. Tady se můžeš podívat: http://www.plovarnalouka-znojmo.cz/
2. čer 2008 v 07:45  • Odpověz
Peťo díky za odkázek :wink:
2. čer 2008 v 19:58  • Odpověz
Holky, kde jste se zasekly???? :angry:
4. čer 2008 v 19:45  • Odpověz
ahojky!
všechny zdravím, nějak při těch dvou dětech nestíhám :wink: dopoledne dospávám s malým, něco uklidím, koníka spíš jen čtu, s psaním je to horší. Odpoledne jdu pro Evču, pak úkoly, když je hezky jdeme ven, kroužky atd. večer trápí malého prdíky, tak nosíme, zpíváme, houpeme atd, I teď píšu jednou rukou, na druhé mám malého, ale už se mu to přestává líbit.
4. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz
krásné ráno...

raji, to máš teda pěkně nabytý den....no aspoň se nenudíš jako já v práci.
A kde máme vůbec dvojmama?Pěkně dlouho tu nebyla.
Maji a co vy, jak se máte?Máš ještě vodafone a nebo nové tel.číslo?Kdyžtak mi ho potom prosím písni do IP
5. čer 2008 v 07:18  • Odpověz
ahojky

Vendu číslo budu mít stejné :wink: Jinak se máme dobře, prodali jsme ohrádku, babyvak atd.:o) prostě vše, co na případné druhé mimi nebudu potřebovat :grinning: Ještě stále su u starého operátora, teď Jirka vyplňoval papíry k novému, ale to chvilku trvá, ale do měsíce by to mělo být :wink:

Raji co Evča, už dobrý k bratříčkovi?
5. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
Maji, jak to že nebudete potřebovat na oříška ohrádku?
5. čer 2008 v 07:36  • Odpověz
to jako bude mít po Majušce cestovní postýlku?
5. čer 2008 v 07:37  • Odpověz
Vendu jj , použiju cestovku, když budu třeba potřebovat pro dřevo apod.
5. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
Maji a co máte v plánu na víkend?A co Majuška, už umí nějaká nová slova?Koukala jsem do albíka na nové fotečky :dizzy_face:
5. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
Vendu víkend bude super, zítra jedeme pro moju mamku do Třebíče, dorazí vláčkem, pak musíme udělat veliký nákup, snad se stavíme v porodce v sobotu je veliká oslava narozenin a v neděli jdeme na pohádkovou cestu do parku tady v Dukovanech, takže plno jak nevím co samo mezitím ještě zeď apod.
5. čer 2008 v 08:07  • Odpověz
A kam pojedete na nákupy?do porodnice?Za kým?A kdo slaví na¨rozeniny?Uniklo mi něco?
5. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
Nákupy budou v Třebíči, v porodnici je Hanulík a snad do zítra už bude Staník na světě. Narozky slaví děda,babi i Jirka :wink: Děláme teď velkou oslavu, páč děda má kulatiny :wink:
5. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
jo a autorádio už dorazilo a už jsem ho Jirkovi aj dala, páč dorazilo ve veliké krabici a mně se to nechtělo rozbalovat a schovávat :grinning:
5. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
Maji, tak že přeji Jirkovi vše nejlepší hodně zdraví, štěstí a vše co si jen přeje....a ostatní pozdravuj a taky přeji vše nej a jak se mu líbilo rádio?
5. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
Vendu tak jsem skočila na poštu:o)
Jj rádio se líbilo samo, teď už jen navigaci k vánocům a bude:o)
5. čer 2008 v 09:16  • Odpověz
tak to je prima navigace, to my pořídíme taky,ale až k novému autíku :grinning:
5. čer 2008 v 09:28  • Odpověz
My zatím fiátka měnit nebudeme až časem, měli jsme ho teď v servisu, jen aby zkontroloval zda je vše ok a pan řekl, mít takovýchle víc zakazníků tak je bez práce:o) To byl zase jednou dobrá náhoda na super autí :slight_smile: Větší pořídíme až asi k druhému mímu
5. čer 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
Pěkný večer :slight_smile:
Omlouvám se - nestíhám, nestačím, nestihnu to, nesvačím :sunglasses: :grinning: Toť asi vysvětlení mé absence :wink:
Venku je teď hezky, pořád jsme venku, večer přilítnem domů, vše pofackuju a už zase mrtvá padám do postele. V noci se mi budí asi po 3 hodinách a chtějí si povídat. Moc toho nenaspím. Skoro už nekojíme, hlavně pořád dokrmuju, takže asi brzo přijdu o mlíčko úplně. Prdíky netrápí tolik, ale chtějí se nosit, nebo alespoň si povídat. Pí. doktorka vyhrožovala už i zoubkama (pořád pláčou) takže uvidíme co z toho vyleze. Možná je to jenom teplem.

Všechny zdravím, jdu spát :sunglasses: Dobrúúúú nočenku
5. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
ahojky:o) dneska jsem byla navštívit jednu holčinu a viděla jednodenní miminko, mám ho aj v albu, je krásňoučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz
ahojky!
všechny moc zdravím! jsem na tom podobně jako dvojmama, nestíhám, nestačím....obědy šidím, o svačině ani nemluvím :wink:
majuš - Evička si zvyká pomalu, ale jistě :wink: potřebuje více času na jakékoliv změny, než ostatní děti.
jinak se máme dobře, adámek přibral 1kg za měsíc, což je paráda, je to zlatíčko, jen ta kolika nám dává zabrat.
6. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky holky...

Maji krásné miminko.....já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, jsem tady jediná,co je ve fázi snž. :angry: :angry: :angry:
Ve čt to bylo pět měsíců co se snažíme,ale co aspoň si užívám tepla a mládí... :grinning: :grinning:

jen čekám na MS, jsem 36 DC a tetka nikde, lae vypadá to podle měření BT a teplot, že tu bude kažým dnem
7. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
ahojky

Raji, je fakt zajímavé jak si některý děti zvykaj jinak, kámoška má skoro 9 tiletou holčičku a porodila před 14 ti dny a dneska jsem s ní mluvila a Lucka v naprostý pohodě, od bráchy se nechce hnout, furt ho hlídá apod :sweat_smile:

Vendu, ty jo to už je 5 měsíců, to to letí :sweat_smile:
7. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
jo jo Maji, letí to závratnou rychlostí....

jsem se koukali na horor Helloween (2007) a docela masakr :grinning: no a já klasicky u toho jedla,...hrášek....takže jsem teď pěkně nadutá :grinning: :grinning:

Tak dobrou noc :wink:
7. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.