• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
autor
ahojky :slight_smile:
jsem totálka mrtvá, teď jsem si pospala 2 hoďky, aspoň něco. Děti jsem poslala ven a chci odpočineeeek...Fakt jsou horší a horší, asi jednoho prodám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád se chtějí nosit, řvou jak nejvíc dovedou, nenechaj mě v klidu si dát ani sprchu, nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pomoooooc já už to fakt nedávám :frowning2: Tak jsem si postěžovala :pensive:

vendul: už 5 měsíců? :astonished: Téééda fakt to letí...

Maji: fotečky miminka krása :dizzy_face: A Majuška jako vždy princezna největší :dizzy_face: Z ní bude jednou modelka :dizzy_face:
8. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
ahojky dvojmama: jo, jo 5 měsíců---letí to jako čert.......
8. čer 2008 v 19:14  • Odpověz
jsem si udělala něco s levou rukou, mám ji jakousi nemohoucí...tak jsem zvědajá,jak na tom bude ráno, dneska na ni nic nemůžu bolí jako sv.....!!!!! :angry: Mám ji jakousi naraženou či co, bolí mě kost...
8. čer 2008 v 19:14  • Odpověz
Mam děkujíííí

Vendu ahojky :wink:
8. čer 2008 v 19:18  • Odpověz
Jé Vendu nová fotečka, hezkýýýýýýýýý :wink:
8. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky Majki, nějak jsem se minuly, škoda...tak příště,

koukala jsem na fotečky Majušky, jak chodila po hradbách...úplná bílá paní :wink:

a děkuji za pochvalu fotečky
8. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
holky, dala jsem si na hlavu natáčky, tak jsem zvědavá, jak budu vypadat.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
ahoj

Raji, Adámek je moc krásný :slight_smile:

Vendy díkes :wink:
9. čer 2008 v 09:35  • Odpověz
holky potřebuji radu co je lepší a pkraktičtější do budoucna už i kvůli mimi

http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit/273475/braun/braun-mr-6550-m-bc-hc/

http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit/273475/braun/braun-mr-6550-m-bc-hc/

děkuji za rady, já se v tom moc nevyznám
9. čer 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahoj.Taky nějak nestíhám.Když je hezky, jsme pořád venku.
Vendulko - oba odkazy jsou stejný. :grinning: Ten šlehač je super, já jsem ho taky hodně využila na polívečky.
My máme tento: http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit/337047/hyundai/hyundai-hmb-801-e/ , je
to ruční šlehač a zároveň i tyčový, podle toho, jaký nástavec se použije.
9. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
tak oba jsou super, ale je v nich docela velký rozdíl v ceně.Ono asi záleží, co budeš všechno používat.Tyčový je rozhodně skladnější, ale ten druhý má zase víc funkcí.
9. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahojky tak mně se líbí ten první. Já ani nevím co tady všechno máme, nějak to nepoužívám:o))))
9. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ten taky vypadá docela dobře.Já jsem vybírala to nejlepší za rozumnou cenu.Tyhle jsou na mě moc drahý.Ale jsem spokojená a ten náš mi vyhovuje.A koupila jsem ho za 809,--. Tak nebylo co řešit.
Jdu koukat na Kobru a pak spát.Dobrou noc. :pensive:
no to je taky to, chci když si to koupím,abych to taky všechno právě využila, to je to...ale nejsem schopná se rozhodnout co je to pravé co potřebuji
9. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz
Dobrý večer děvčata :slight_smile:
Maji - děkuji za pochvalu Adámka :slight_smile: je to zlatíčko :wink:

Dvojmamka - neprodávééj!!!! oni ti to jednou oplatí, uvidíš, ve stáří se o tebe postarají :slight_smile: :slight_smile: Nějaké bezdětné kamarádky, co by chtěly vozit tam nemáš? Dospala by ses přes den. Noční spánek to sice nenahradí, ale člověk aspoň nabere sílu. Já taky občas padám na hubu a to mám prcka jednoho, troufám si říct, že se dá usnout ve stoje, už se mi to párkrát téměř podařilo :wink: Drž se holka, vyrostou rychle!!
9. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz
Maji, kam jela Majuška? A v jaké skupině bude hrát?? :grinning:
10. čer 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
Krásný večer :slight_smile:
Raji: to víš, že mi kámošky vozí občas přes den, ale to tak akorát uklidim a spát stejně nestihnu. Občas chodím s nima spát přes den, ale ten denní spánek tu noc stejně nenahradí. Když oni teď strašně málo spí a každý jinak, takže já spím tak 2 hoďky za den :pensive: To je fakt už strašný, usínám vestoje pořád, doma bordel a hlavně - zuby furt nikde. Já už fakt nevím, jak tohle může někdo přežít. Žehlim jen nutný věci - dnes už Jirka neměl jediný čistý triko, tak jsem mu řekla ať si cestou z práce nějaký koupí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na to už nemám takhle dál, jenže vůbec nevím jak to vyřešit. Na prázdniny budu můt chůvičku - bude mi je chodit vozit dcera kámošky, tak snad si vždy odpočinu, jinak už fakt nevím co budu dělat. :frowning2:
Já vim, pořád si tu jen stěžuju :grinning: Né tak občas je mám i ráda :sweat_smile: :grinning:

Mějte se krásně :wink:
10. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz
ahojky Vendu,

Maju jela do garáže :wink: a v jaké kapele bude hrát toť otázka??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mam drž se, bude líp :wink:
11. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
Ahojky :o)
Dneska jsem se vcelku i vyspala (asi 5 hodin, takže pohádka :grinning:) tak jsem na tom trochu líp. MM šel do hospůdky na fotbal a dětičky jsou venku s kámoškou ještě, takže mám chvilku na pc :wink:

Jéé jsem dočítala a koukám že si tady pořád jen stěžuju :sweat_smile: takže s tím skončím a odteď žádný ztěžování :wink: :grinning: Potom na mě někdo pošle sociálku, že nezvládám děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji: fotečky kráásný :dizzy_face:

mi nefunguje icq a to jsem chtěla pokecat s kámoškou :angry: Hrůůůza :grinning: (jinak si fakt už stěžovat nebudu - přísahám :grinning: :grinning: )
11. čer 2008 v 18:41  • Odpověz
jéééé ahojky dvojmama...vítám tě tu po dlouhé době, ovídej co dětičky?Jak rostou atd...
11. čer 2008 v 18:42  • Odpověz
no já si taky pořád na něco stěžuji, takže tím si hlavu nelam :grinning:
11. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
ahojky vendul, promiň, byla jsem si udělat véču, měla jsem děsnej hlad :grinning:
dětičky rostou a rostou, už máme skoro 6 kilo, takže se pěkně pronesou :wink: I když zlobínkují (to jste si asi všimli :grinning: ) jsou to broučci, usmívají se naprosto nádherně :dizzy_face: Chodíme 3x týdně na rehabilitaci a musíme denně alespoň 3x cvičit, takže je to docela náročné, ale snad to bude v pořádku. Už občas chytají dudlíky, koníky pasou vzorově.. :dizzy_face: :dizzy_face:

a co ty? jakpak je?
11. čer 2008 v 19:15  • Odpověz
no já se mám celkem dobře až na to že nám v práci začala zase buzerace, tak jsem otrávená,ale jinak se pomalu ale jistě chystáme na dovolenou...pojedeme tady do Čech....tak se těším a snad bvyjde počasí, no a jinak klasika, práce, domácnost, manžel...snažení se o mimi, nic nového :grinning:
11. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
Mam to je super, hlavně že je kapku líp, neboj zachvilku budou větší a bude to ještě lepší :wink:
11. čer 2008 v 19:20  • Odpověz
dvojmama aproč musíte cvičit 3x denně?
11. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
vendul: kampak pojedete po Čechách? Nějaké místo nebo jak se bude chtít? :wink:
musíme procvičovat svaly, oba jsou takoví líní a nechtěli pást koníky a jsou vývojově opoždění, takže musíme cvičit, aby se to srovnalo :wink:

maji: jojo, dneska je to lepší. No ono se i děsím toho, jak budou růst, začnou lízt, běhat a hlavně každý jinam, to pak z nich budu šilhat :wink: :grinning: Bude to ještě zajímavý
11. čer 2008 v 19:27  • Odpověz
mam třeba jedna holčina čeká trojčátka :slight_smile: není to krásný :dizzy_face:
11. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.