• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
no budeme ubytování ve Dvoře Královém a bude me jezdit do okolí...Adršpach, hrady ,zámky, lesy,přehrady a rybníky, babičino údolí,Snežka, možná i Liberec a Polsko a nembo Německjo, pojedeme na týden a mám vybráno asi 18 objektů, kam se chci mrknou, možná budeme brát i kola ,takže to bude náročná dovolená,ale snad bude fajn
11. čer 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
maji: trojčata? :astonished: Tak to obdivuju úplně nejvíc, to opravdu nechápu jak to zvládne, asi na ně nebude sama :slight_smile:
11. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
jéé Vendy, to je hned vedle nás :dizzy_face: Byjste se mohli stavit, když budete mít cestu kolem :wink:
11. čer 2008 v 19:38  • Odpověz
no to bych mohla, a kde to přesně bydlíš?Pak se kdyžtak domluvíme, bych si povozila dvojčátka Vikoušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2008 v 19:40  • Odpověz
já bych si taky povozila dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2008 v 19:41  • Odpověz
jo to já taky a moooooooc ráda....potřeba natrénovat kdyby náhodou :grinning:
11. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
ale nesmí brečet :grinning:
11. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
maji: tak taky přijeď :wink: :dizzy_face:

vendul: no v kočárku je to ještě baví, tam ani nijak moc nebrečí :wink: :dizzy_face:

Dokonce kámošky, co mají třeba jedno miminko, si stejně s manžou půjčí Vikoušky a jedou na procházku, aby si zkusily vožení dvojčat :dizzy_face: a taky mi tím hrooozně pomůžou :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2008 v 19:45  • Odpověz
jo to věřím, že to pomůže, tak když bude časík, a nebude to moc z ruky, tak přijedeme a taky ti pomůžu :wink:
11. čer 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
vendy: to bys byla hodná :wink: Doufám, že nebudou už tolik brečet, aby se neukázaly nějak špatně a ty jsi neměla hrozbu z našich ječounků :sweat_smile:
11. čer 2008 v 19:48  • Odpověz
no djovmama neboj, já jsem si zvykla od jiných dětiček, se teď těším ještě víc na dovolenou...to kvůli Vikouškům...napíšeš mi třeba do IP, jaké jste město?Abych to mohla tak nějak naplánovat s nečím co bude v okolí?
11. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
tak já mizím, fotbec skončil, tak se jdeme koukat na film na dvd...asi to bude zase prison break od začátku....miuluji toho herce co hraje scofielda....bych si dala od něj říct....mam napiš mi tu Ip, ju?
11. čer 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Vendul - IP :wink:

Holky, taky se loučím, jdu se poprat s Vikoušky a pak padám do postele :grinning: Papa a krásný večer
11. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
tak dej vědět kam a když budeme mít cestu stavíme se :wink:
11. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz
Hezký večer. :wink: Dneska opravdu nestíhám, hlavně kecám na skype a k tomu ještě ICQ no hrůzaaaaaaa
11. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj. Koukám, že už tady zase nikdo není.Tak si vás aspoň dočtu.
Dvojmama - je fajn, že máš někoho, kdo ti Vikoušky povozí.Hrozně to pomůže.Mě všichni slibovali a přišli si párktát a konec.Ještě si někdy vezme malýho mamka,tak aspoň tak.S dvojčátkama to určitě potřebuješ.
Koukám, že jste narazily i na trojčata, tak se musím přiznat, že já jsem původně taky čekala trojčata,ale nakonec z toho byl jen Matýsek.Popravně mi dává tak zabrat, že si vůbec neumím představit, že bych ho měla doma třikrát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedno mi docela stačí.A kočárku pro trojčata doma říkáme autobus. :grinning:
11. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
ahojky holky, tak se mi ráno ukázala MS, takže se to zase nepovedlo, chcjo, no tak snad na dovolené, třeba přijedem tři, uvidíme, tak zatím čau, ukážu se tu ještě večer
12. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahoj
vendulko - nezoufej, nám se zadařilo až po devíti měsících.Taky mi to připadalo hrozně dlouhý to čekání.No ale stálo to za to. :grinning:
12. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
ahojky

tak nám nevozí nikdo :grinning: a od malinka chodím s Maju ven já převážně. Samo si vezmou někdy babičky když jedna může a nebo když přijede na návštěvu druhá, ale jinak....a po pravdě, já bych ju nikomu nepůjčila :grinning: :grinning: :grinning:

Vendu tak z dovolené tři ju :wink:
12. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
Maji, tak to slíbit nemůžu :grinning:
12. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
kpetra: no mě to dlouhé ani nepřipadá,ale už by to mohlo být :grinning: , mě ten čas ba naopak co se snažíme šíleně letí...a co malej jak se má a co už umí?
12. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
dvojmama: tak jsem se koukala na mapu kde to bydlíš a je to trošku jinde než mám naplánováno jet, mám to namyšlené na jinou stranu,ale nevadí, stavili bychom se i tak,a to buď jak pojedeme tam a nebo zpátky do Brna,ale spíše bych to viděla na to jak pojedeme domů a to bude 11.7., tak jestli budeš doma?Ale je to trošku do předu a krom toho mám na tebe telefon, takže kdybych se rozhodla jinak na dovolené, tak bych zavolala a domluvily by jsem se ....
12. čer 2008 v 19:03  • Odpověz
halooo tady medůza, je tu někdo?
13. čer 2008 v 17:22  • Odpověz
Ahoj.Zítra jdeme na dětský den,tak doufám, že bude lepší počasí než dneska. :frowning2: U nás je teda fakt hnusně.Foukám silný vítr, málem mi uletělo i prádlo ze šňůry. :angry:
Vendulko - jaký sis vybrala ten mixér? :wink:
13. čer 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
Pěkný věčer :slight_smile: Vikouši konečně usnuli, tak poklidím a usnu u Sexu ve městě. Dneska bylo u nás taky hnusně, foukal vítr a byla zima, ale my jsme stejně byli venku. Alespoň v kočárku je to ještě baví a co bych pro ně neudělala, aby byli ticho :sweat_smile: :pensive:

Vendul: IP :wink:

peti: užijte si dětský den! :wink:
13. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky holky...

kpetra: zatím jsem si nic nevybrala ale až si vyberu, tak dám vědět, neboj... :grinning:
14. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
ahojky

Vendu já vím, ale třeba to vyjde.

jinak hezký zbytek víkendu :slight_smile:
14. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz
ahojky holky!
teď jsme měli 2 dny klid, myslela jsem si, že už jsme koliku zahnali, ale dnes je to tady znovu :frowning2: malý se kroutí brečí, tlačí a ublinkává. teď mi usnul na ruce, na dlouho to asi nebude....tak snad zítra a pozítří bude zase lepší

holky. kde vy vůbec bydlíte? vendulko, ty jsi přímo z brna?
14. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
Přeji krásnou neděli a Všem manželům co jsou tatínci přeji krýsný svátek :wink:

Dneska je den otců!!!! Tak nezapoměňte na své drahé polovičky :wink:
15. čer 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
Pěknou neděli :slight_smile:
maji: dnes je den otců? jej, to jsem nevěděla, budu to muset nějak napravit :sweat_smile: :grinning:

jo a holky, pročítaly jste některá naši starou diskuzi? :grinning: Já jo, před chvilkou :grinning: A napadlo mě se tak pozeptat co máte za kočárky, vendul jaký je teď tvůj favorit? Raji, plánuješ sporťák nebo zůstaneš u toho co máš? Maji, vy máte kolik kočárků? A peti, spokojení s golfáčkem? :sunglasses:
My máme kočárky stále stejné, ale pořád si pohrávám s myšlenkou jeden prodat a koupit jiný :grinning: Kámoška má 4 kočárky! Ona je na ně fakt strašně ujetá, celkem jich za celou dobu měla 7 nebo 8 už ani nevim, a to její chlapeček má teprv 2 měsíce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2008 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.