• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahoj. Včera se nám dětský den vydařil. Akorát jsem se koukala, jak tam všechny miminka krásně seděli v kočárkách, jenom náš Matýsek mi lezl po hlavě. :grinning: Máme hold hyperaktivní dítě. :sunglasses:

Rajko - já jsem přímo ze Znojma

majko - děkuji za připomenutí, taky mi nějak Den otců unikl. :sweat_smile:

dvojmama - My teď jezdíme jenom s golfáčkem a jsme maximálně spokojeni.Včera zvládl dobře i lesní cestu. :grinning: Velký kočár ještě plánujeme na zimu, ale jestli nebude sníh,tak budu pořád jezdit golfáčkem.Jsem do něj zamilovaná.Koupili jsme sluneční clonu,tak už Matýskovi nic nechybí.
15. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
ahojky

nemáte zač za připomenutí :wink:

Mam, máme dva hluboké, ještě z dob našich, pak čtyřkombinaci, sportovní kočárek a golfky :grinning: A to je konečná fáze. Starší se uklidí, už ho nepotřebujeme, čtyřkombinaci využívám, už tedy samo sporťák hlavně do terénů, páč má nafukovací kola a to je prostě super a budu ho určitě využívat v zimě. Co mám sporťák tak ten má plastový kolečka což je humus v terénu, absolutně mi to nevyhovuje ale jinak je to moje velká láska, takže ten budu využívat aj nadále, na různé akce, srazy, do města. Golfáče jsou ve skladu, používám jen v nutných případech a třeba časem na něj dojde.
15. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
maji - tak to mě by doma tolik kočárků neprošlo.Ale néééé, že by se mi to nelíbilo. :grinning:
15. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky holčiny!

maji - den otců?? to slyším poprvé... :slight_smile:

dvojmama - máme traxx cruiser, jsem s ním spokojená a malý také :slight_smile: , letos vydržíme a příští rok plánuji na léto koupit nějaké dobré golfáče na výlety, jinak sporťák využiju z tohoto
zrovna dnes jsme koupili starší kočárek Inglesina magnum - bude u babičky, abychom nemuseli vozit ten náš. My totiž máme tak malé auto, že když dáme kočárek do kufru, už se tam nic jiného nevleze, navíc musíme posunovat zadní sedadla, což je na prd
15. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
raji tady to máš

http://www.novinky.cz/clanek/142265-tatinkove-slavi-take-svuj-den-a-zaslouzi-si-darek.html

a 19.3. na Josefa se slaví den mužů.

V cizině je den otců normální :wink:

Peťo, dva jsou po nás, ale využívali jsme jen jeden.

Jinak golfáče jsme se rozhodli prodat. Potřebujeme místo ve skladu, budeme dělat velikou debordelizaci a nepotřebné věci zkusíme prodat a nebo vyhodíme, dáme na charitu a pod. Včera jsem se tak nasr..... a taky mě s... to, že mi dávaj dárky, který jsou na H..... a tak asi ať už někoho urazím, tak jestli něco dostanu tak mu to už vážně vrazím zpátky. To raději ať mi k narozkám nic nedávaj já to přežiju :grinning: :grinning: :grinning: fakt jsem se včera vytočila a tedy trvá to stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile:
Majuš - ty jsi měla narozky, tak přeji všechno nejlepší!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Co jsi dostala, že tě to tak vytočilo?
16. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj
Maji - taky gratuluji!!! :grinning:
17. čer 2008 v 11:28  • Odpověz
Jééé holky já narozky neměla, jen k nám přijela návštěva a dovezla dárek, takový svícínek a nahoru se dá svíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si na svíčky moc nepotrpím Jirka taky ne a všichni mi to cpou. Já mám narozky až v říjnu :sweat_smile:

Se omlouvám, že jsem se nevyjádřila tak trochu líp :pensive:
17. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz
maji - lepší dopředu,než vůbec. :grinning: Ale s těma dárkama ti rozumím.Já si radši řeknu, co bych chtěla nebo dostanu peníze.Taky nemám ráda dárky,který pak někde leží. Teď si vzpomínám, že jsem před dvěma rokama dostala od babičky kráječ na vajíčka a kuchyňský nůžky. :unamused: Babička byla překvapená,že to už mám. :grinning: Nechci být nevděčná,ale to už bych radši dostala čokoládu. :wink:
17. čer 2008 v 15:52  • Odpověz
Peťo jj to je přesný. Většinou spolu ti dva před svatbou žijí, měli jsme fakt skoro všechno co sami potřebujeme, nebo co jsme sami chtěli ale hrozně jsme potřebovali novou sedačku a ledničku. Ledničku jsme dostali od rodičů, ještě týden před svatbou jsme jeli do Brna ju s taťkou vybrat, na sedačku jsme dostali od strejdy, to byly takový dvě nejdůležitější věci, ale řekli jsme, co chceme a co ne a stejně jsme dostali dvě sady nádobího, který je tedy příšerný a ještě sadu skleniček, který máme páč to byl dárek zdarma od neckermana za nového nakupujícího. Klidně mohli nám dát třeba nějakou bomboniéru a nebo něco podobného než tohle. A nejhorší jsou tři určité návštěvy, ty vždy dovezou kravinu......lepší je nevozit nic :grinning:
18. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
Jejda, tak skleniček máme taky mraky. Já si moc nepotrpím na takovýto vystavování skla a podobně.Tak někdy do domečku nechci žádnou stěnu do obýváku.Skleničky půjdou pěkně do kuchyňský linky a kravinky do popelnice. :grinning: K narozkám a vánocům už to mám taky vymyšlený.Budu si přát nový dózy na potraviny (samozřejmě si je sama vyberu), nebo posezení na zahrádku a tak.Samý praktický věci.UŽ ŽÁDNÝ SKLENIČKY!!!! :angry:
18. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
Pěkný podvečer :slight_smile:
Děti už spí, doufám, že jim to vydrží aspoň do rána :sunglasses: :grinning: :grinning: tak teda né no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

peti: ten váš golfáček se mi strašně líbí! Má božský kolečka :dizzy_face: Kámošce se právě taky líbil, ale jezdí s ním víc jak půlka města, takže nakonec od něj upustila. Ale je fakt úžasnej :dizzy_face:

maji: taky máte doma slušnou sbírku kočárků :grinning: Ale jak říká kámoška - do čeho se líp investuje než do dětí že :grinning:

raji: to je fakt blbý s tim autíkem, ale inglesina je hodně dobrý kočárek. To se bude Adámek mít :slight_smile:

holky řešíte nevhodný dárky, tak to přesně znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád jsem dostávala nějaký nádobí, povlečení, oblečení (samozdřejmě pro mě nepoužitelné) atd..ale pak jsem taky rázně řekla a dost :grinning: Teď už si vždy řeknu co chci a nebo prašulky :wink: Ale u dětí to nějak ještě nemám vychytaný. To pořád dostáváme dudlíky (máme jich asi 1000), oblečky (těch ještě víc :grinning: ), hračky...atd. Ale aby třeba přinesly potřebný věci - plíny, ubrousky, Nutrouše...To nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamka se teda už většinou zeptá a kámošky, co mají taky děti taky, ale jinak pořád dostáváme stále stejné věci dokola :confused:
18. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
dvojmama - u nás už teď jezdí ty Chicca čtyři.Zatím každý jiný barvy.Ale my jsme byli první!!! :grinning: Ale golfáček je to úžasný,tak mi to zas tak nevadí.A Mikrus jsme taky měli jediný a teď jsem potkala další.Ale jako hluboký a s tím my už máje odjezdíno.
A s těma dárkama pro malýho máme štěstí. Většinou mi naši dají peníze na plínky a včera jsem byla s mamkou v obchodě,tak mu koupila UM.A plínek teď máme doma devět balíků.To už nám chvilku vydrží. :wink: :grinning:
18. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
Peti úplně Ti rozumím :grinning: :grinning: :grinning:

Jen nechápu proč některý lidi jsou fakt tak natvrdlí, že když opakovaně jim řekneme co chceme tak nám stejně dají něco jiného. Většinou každý pochopil u Maju, že chceme plíny a nebo ubrousky, řekli jsme si jaké, známá se ptala řekli jsme jí to a ona přitáhne hrací deku, kterou absolutně su nechtěla a ještě takovou šíleně barevnou :unamused: nonaštěstí jsem si vzpomněla, že kámošce se líbila a tak jsem se jí zeptala jestli jí nechce, vzala si ju a byla hrozně šťastná a ani jí nevadilo, že jsme jí původně dostali my, páč co ještě nesnáším je, když někdo něco dostane a dá to někomu jinému k něčemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hnus :grinning:
18. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz
Maji - :grinning: :grinning: :grinning: Ještě lepší je,když si dotyčný nepamatuje, od koho co dostal. Nám se takhle kdysi vrátily skleničky,který jsme dali tetě k narozeninám. :angry:
19. čer 2008 v 11:43  • Odpověz
Dneska si Matýsek někde ve městě ztratil dudlík, tak jsem běhala pak jak pako po obchodech a sháněla stejný. :confounded: No, ale podařilo se a máme ho. Taky jsem mu koupila super Adidasovou teplákovou bundu za 65,-- a to je úplně nová.Nedávno u nás otevřeli outletový obchod,kde se prodávají značkový věci druhý jakosti.Mají tam docela dobrý věci a na tý bundičce jsem zatím nemašla žádnou vadu.Takže super koupě. :grinning:
19. čer 2008 v 15:21  • Odpověz
Peti tak to je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: když se Ti vrátí dárek :unamused:
19. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
Ahojky, tak po delší době se opět hlásím....jak se máte maminy?
19. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz
teda dneska nikdo?Jinak zdravím :wink:
20. čer 2008 v 19:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
20. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
ahojky Maji, jsme se minuly, já se šla oukat na telku na Markýze dávali Slunce, seno a jahody, to jsem si nemohla nechat ujít...to prostě nejde :grinning:
20. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz
ahojky holky!
adámka zas trápí prdíky, už jsem mu dala kapky, pecičky na bříško, cvičili jsme a teď ho nosím a nosím, snad brzy zabere nebo mi odejdou záda :frowning2: . Přemýšlím jestli jsme něco nadýmavého nejedla, ale nic mě nenapadá. Jinak se máme dobře, Evička se nemůže dočkat prázdnin!
20. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky Raji, no koukám, že to je asi běžná a otravná věc maminek a miminek ty prdíky....doufám, že já si toto nezažiju :grinning:
jinak se ani nedivím Evičce, že se těší na prázdniny, já bych taky brala na dva měsíce,ale to jaksi nejde,ale aspoň mě nad vodou držíí to , že se mi blíží dovolená
20. čer 2008 ve 22:48  • Odpověz
Já už se taky těším na prázdniny, odpadne mi ranní vstávání a domácí úkoly :wink:
Na prdíky jsou háklivější kluci, jsou to citlivky od dětství
20. čer 2008 ve 23:01  • Odpověz
raji, tak to mě to potom čeká,pač budemem mít kluka :grinning:
20. čer 2008 ve 23:04  • Odpověz
a co se týče vstávání, tak to už raději neřeším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
ahoooj holky :slight_smile:
jsem vás ani najít nemohla :sunglasses: Copak to je s účastí? Všichni sem a sem a povídat všechny novinky :dizzy_face: :grinning:
23. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz
ahojky! všechny zdravím! máme se dobře, Adámek se už začíná smát a kouká po všem okolo sebe.včera jsme byli na výletě v Hukvaldské oboře, malý byl spokojený, koukal na stromy a pak spinkal jak dřevo. horší jsou ty večery...kolika jak hrom. dneska jsem objednala ty probiotické kapky, stojí sice 644,-kč, ale prý pomáhají. Tak doufám, že mu pomůžou, bobkovi malému.
23. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz
holky kde jste? :slight_smile:
24. čer 2008 v 18:33  • Odpověz
ahojky

tak novinky snad ani nejsou. Máme se dobře, chodíme do bazénu na zahradu, jsme vlastně furt venku, hlavně Maju, je tu babička a tak má o zábavu postaráno, blbnou šíleně :grinning: V neděli jedeme na výlet do Jihlavy, páč tchán jak dostal seskok padákem tak bude skákat, tak bude takový super den :dizzy_face: Maju je hodná, nezlobí, sem tam si uděla modřinu jako dneska když běžela po zahradě a narazila do tyče :grinning: , takže si popláče malinko a za chvilku už pádí dál. Nic nás netrápí což snad ani není možné, připadám si jak nevím co, když někdy čtu co a jak o stejně starých dětí, ale nejsu sama, měla jsem tu maminky stejně starých dítek a nestěžují si taky na nic :dizzy_face: takže je to holt asi normální.

Tak se mějte hezky, zdravím miminka a hlavně ať se mají dobře a netrápí prdíky :wink:
24. čer 2008 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.