• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
ahojky!
majuš, tak to je super, že je malá takhle hodná :wink: už se taky těším na klidnější období :wink: prcek se včera vyspal od 21 do půlnoci a pak do 3:30 nespal. moc prima strávená noc. teď usnul, tak půjdu za ním. holt to má přehozené, úklid a žehlení opět odsouvám na neurčito, ještěže ta pračka pere sama :wink:
25. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
Raji, to víš, furt jsem říkala že zlobí, ale dostala su nadáno od holek, že to není pravda tak se dobrovolně přiznávám, že to zlobení není nijak hrozné na to, abych si stěžovala :grinning: :grinning: :grinning: už máme venku skoro celou druhou stoličku, zatím to šlo v mírnějším duchu, tak doufám, že se to bude vyvíjet i nadále tak:o)
25. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky! Začaly prázdniny a nikde nikdo :slight_smile: Už se dovolenkujete? :wink:
28. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz
U nás je vše při starém. Malý je dnes naprosto vzorný!!! Nají se, chvíli kouká a usne a to celý den! Po koupání se najedl a taky usnul, už jsem mu i měřila teplotu, jestli není nemocný, ale je v pohodě. Snad mu to vydrží i přes noc a nebudem ponocovat. Jsem z něho v šoku, dokonce jsem se i v klidu najedla!! Tak že by začaly zabírat probio kapky??? Bylo by to fajn, ale nechci nic zakřiknout.
28. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj. Nám nešel teď pár dní internet.V úterý byla u nás pořádná bouřka a spálila se mi síťová karta.Už je to sice spravený,ale jde teď internet strašně pomalu. :angry: a to mi ten technik sliboval,že se to během 24 hodin upraví a půjde to normálně.Už je to dva dny a nic. Jestli to do pondělka nebude O.K., budu jim zase volat.
28. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
U nás byla taky šílená bouřka s vichřicí, internet nám nešel jeden den, tak se to dalo :wink: Ale ta bouřka byla dost strašidelná, Evča ji naštěstí zaspala a malý taky. Evča je při bouřce docela hysterka :wink: tak jsem byla ráda, že spala.
28. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz
ahojky

tak jsme byli včera s dědou skákat :o) byl to naprosto dokonalý den.

Vendu, určitě chceš vidět fotečky viď? Hodím ti odkaz do IP :slight_smile:
29. čer 2008 v 19:54  • Odpověz
ahojky holky, tak po dlouhé době zdravím a přeji hezký den :sunglasses:
30. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
maji, jasně, že chci vidět fotečky,ale IP nemám, jen něco na mejlíku, to bude asi ono, co?? :grinning:
30. čer 2008 v 10:27  • Odpověz
koukala jsem včera a super a tiše závidím, taky bych to chtěla nwkdy zkusit,ale bojím, bojím... :sweat_smile:
30. čer 2008 v 10:27  • Odpověz
ještě 4x do práce a je tu dovolená..od 4.-.11. budu k nezastižení,ale možná taky neodjedeme, s tím mým se mi nechce, včera mě pěkně nasr.... a totálně si to u mě pohnojil a nhic to nezpraví, teď už opravdu a vážně uvažuji o tom, že s ní být nechci...jsem jeho manželka a ne služka....
jo a taky už nenosím snubák, mám ho opravdu plný kecky..ať jde do háje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
ahojky

Vendu, jj nakonec su poslala odkaz na fotečky na mejla.

Copak se stalo? Písni klidně do IP :wink:
30. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
Maji, koukala jsem na mejlíku :wink: , super
30. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz
ahoj ahoj ahooooojjjjj
1. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
ahoooj :sunglasses: :grinning:
1. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz
ahojky!!!! jak se máte? co Vikoušci?
1. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
ahojda raji :slight_smile:
máme se dobře, pořád někde lítáme, pěkně mi už šibe z toho, že dělám všechno dvakrát :sunglasses: Vikouši jsou hodní, začínají se přetáčet, takže začíná být doma pěkně veselo. Občas mám pocit, že to nezvládnu, někdy si zas řikám jaká je to brnkačka :grinning: Prostě úplná mateřská demence :grinning: Ted v sobotu jedeme na týden k našim, takže balim a balim a nevim co všechno, mám pocit, že musim vzít všechny Vikoušský věci, ale to bych potřebovala náklaďák.

Jakpak se máte vy? Co Adámek? Jsem tu nebyla už straaaašně dlouho, tak ani nedočítám a jsem asi pěkně out :wink: :grinning:
1. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
my se máme taky dobře. Adámek je zlatíčko, pěkně přibývá, cpe se hezky :wink: , jen ta kolika nám dává všem zabrat. Vyzkoušela jsem už všelicos. Teď jsem koupila i ty vychvalované probiotické kapky a čekám na efekt. Taky jsem mu začala dávat kmínový odvar, vždycky pár lžiček před kojením a je to o něco lepší. Jeden den je klid, pak zas dva dny cirkus, pak zas klid a tak pořád dokola. Jsem ráda, že začaly prázdniny a nemusím vstávat s Evčou. Malý změnil taktiku, dřív usínal kolem 1, teď usíná dříve, ale zase má "ranní aktivní chvílky" cca od 3 do 6h, asi bude skřivánek :wink: Dnes jsme byli poprvé na koupáku a byl úplně zlatý. Zaparkovala jsem ho pod stromy a chrupkal celou dobu. Mateřskou demenci mám taky, co si nenapíšu, nevím a neudělám. :confused:
takže tak :slight_smile:
1. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
raji: koliky trápily i nás, ale po tom třetím měsíci se to začlo zlepšovat :wink: Jenže přišly horší věci (zubíky, cvičení a následný řev, stesk jakmile nevidí maminu dýl než 3 vteřiny, jekot v kočárku, nespaní, rozhození režimu.... :sunglasses: ) Vlastně když si vzpomenu ''jen'' na koliky, řikám si, že to byla pohoda :grinning: Trpěl na ně hlavně Vikýsek, Vikinová ani ne.
Vikoušci mají taky aktivní chvilky :grinning: Ale každý jinak, Vikinka kolem 1 ráno a Vikis kolem 3 :grinning: Jsem nadšená když spím 4 hodinky. Ale spím už i přes den, takže to jde ještě. Pořád si řikám a bude hůř :grinning:
Na koupálko se chystáme zítra, tak doufám že to přežijem ve zdraví nejen my, ale i všichni okolo. A ještě nemám vyřešeno jak budu kojit, asi si zalezu do šatny a budu muset kojit každýho zvlášt :confused: uvidíme.

Jdu spinkat, dneska jsem byla docela aktivní, tak doufám, že se alespon trochu vyspim. Pa a krásnou dobrou noc :wink:
1. črc 2008 ve 23:09  • Odpověz
ahooooooj-.....
2. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj. Pořád nám jde špatně internet.Ach jo. Na koupák bych šla taky,ale s naším Matýskem tam nemůžeme být celý odpoledne. Sedět nevydrží, chodit neumí a lézt nemůže.Je to hroznej divoch, jsem už pořádně utahaná.Teď nějak špatně spí, pořád se budí a plače. dneska se mu prořízl další zub, tak doufám, že to bylo tím.
Dvojmama - neumím si představit,že bych měla doma miminka dvě. Obdivuji všechny maminky dvojčat.
2. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
autor
čáááuu :grinning:
tak dnešní koupálko dopadlo dobře, Vikouši spali, pak jsem je chvilku měla ve vodě, tu milujou, takže to šlo, pak jsme nakojili a zase usnuli :sunglasses: Chvilku brečel Vikýs, ale byla tam holčička, cca rok a půl, a řvala mnohem víc a skoro pořád, tak jsem to nijak neřešila :grinning: Byla jsem tam se 2 kámoškama - mají děti skoro 3 měsíce a oproti dvojčatům pohodáři. Skoro celý to prospali :sunglasses: já chci takýýý..

peti: my nakonec tam byli skoro 6 hodin. To jsem ani nečekala, že tam vydržíme tak dlouho :dizzy_face: Ale Vikouši jsou ještě nepohybliví, jen zkoumali na dece všechno kolem :wink: Bude to krušnější až budou větší..
2. črc 2008 v 19:55  • Odpověz
Hurá, hurá, hurá. Konečně nám funguje net,jak má.Dokonce se mi zdá, že nám zvýšili rychlost.Paráda. :grinning:
2. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojte holky, přišla jsem se rozloučit, zítra jedeme na dovolenou, budu tady asi až tak 13.7., tak se tu mějte pěkně...ahooooooj
3. črc 2008 v 19:53  • Odpověz
ahojky

Vendu užij si dovolenču a vraťte se o jednoho víc :wink:

Jéééé kámoška z jedné diskuse z jiného servru dneska porodila dvojčátka chlapečka a holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsme to všechni prožívali :grinning: :grinning: :grinning: naprosto rychlé:o)
3. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
ahojky vespolek :slight_smile:
vendul: užijte si dovču :wink:

maji: gratulujem :dizzy_face: jééé těch dvojčátek je ted opravdu požehnaně :dizzy_face:

já se taky loučím, zítra razíme na takovou menší předdovolenou :dizzy_face: Nemám sbaleno skoro nic pro mě ani pro Jíru, zato děti mají skoro všechny věci s sebou :grinning: No bude to zajímavý, snad to zvládnem a příští sobotu jsem zase tu :wink: Papa a mějte se krásně
4. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
Mam užijte si to:o) jj fakt je, jedno jestli přirozeně a nebo ne:o) Kámoška měla přirozený, oba jsou z velkých rodin, na její straně dvojčata 2x a na jeho trojčátka a jedno a jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz
ahojky holky, koukám, že jste tady celej týden nebyly :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj. My máme teď starosti,tak není nálada.Nejdřív nám přestal fungovat foťák, pak sešlo z koupi domku po tetě a teď v úterý se ním rozbilo auto.Tak teď sháníme jiný a sedíme doma.Jak se říká: "do třetice všeho zlýho".Snad už to bylo všechno. :cry:
12. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jejda

Peťo tak držím palečky aby už se všechno špatné v dobré obrátilo.
12. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.