• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z kočárků :-)

(Zamčená)
27. prosince 2008 
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=170914&vReferer=

naše dovolená

Peti, brzo bude líp....držím palečky,aby tě už nic špatného nepotkalo
12. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Peto - tak to se ti nedivím, že nemáš náladu, taky bych byla pěkně naštvaná :angry: ale na druhou stranu jsou to všechno jenom věci!!! Takže to zkus hodit za hlavu. Hlavně, že jste všichni zdraví, to je fakt nejdůležitější, akorát to člověk bere jako samozřejmost....Takže hlavu vzhůru, všechno se nakonec vyřeší a bude dobře :wink:

Vendulko vítám tě z dovolené!! Jak jste se měli? A co manža, sekal dobrotu? :wink:
13. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz
Vendul - cchtěla jsem se mrknout na fotečky, ale album je prázdné :astonished: ?! Asi nějaká chyba v komunikaci, či co
13. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
Pěknou neděli přeju :slight_smile:
Tak my se včera vrátili domů. Byl to náročný týden, tak jsem ráda že ho máme za sebou. Vikoušci pěkně zase zdivočeli, zvykli si na stálou pozornost příbuzných a všech kolem, takže si je musím zase přeučovat na samostatnost. Ale jinak byli úžasní, házeli úsměvy na všechny strany, všichni říkali jak jsou krásní a baculatí :sweat_smile: :grinning: v pátek jsme se sbalili a jeli za známýma do kempu poblíž Pardubic, to bylo taky krásný :dizzy_face: Děti už se začínají přetáčet, Vikis ze zad na bříško a Vikina zas jen z bříška na záda, ale zpátky jim to nejde, to je pak řev. Taky už přestávám kojit. Kojím jen jednou v noci a přes den odstříkávám, ale nic moc, takže brzo přejdem úplně na Nutráč. Jenže když on je hrozně drahej . :pensive: Jinak už nevím co u nás nového. Jo - možná se budeme stěhovat, ale to je všechno ve fázi příprav, takže uvidíme. Snad od nás ve zkratce vše :slight_smile:
Jak se máte vy?

vendul - já na fotečky mrkla už včera a krásný :dizzy_face: Jste prošly obrovskou spoustu hradů co? :wink: A jak jste se jinak měli?

peti - to je mi jasný, že nálada nicmoc, ale to se zase zpraví. Jak píše rajka - jsou to jen věci, hlavně že vy jste zdraví a máte se rádi :wink: Držím palečky ať se to co nejdříve zpraví.
13. črc 2008 v 16:59  • Odpověz
no holky, fota tam nejsou, protože mi je pošahaná admin smazala, že to neodpovídá pravdlům, ať si naser.......já bych to stejnak zítra sama smazala...
13. črc 2008 v 17:29  • Odpověz
ahojky

jinak my se máme dobře, akorát jak su psala o kámošce co se jí narodila dvojčátka tak už má jen jedno :cry: monitor dechu fungoval přesně naopak :unamused: když neměl pípal a když měl tak byl ticho.

Jinak
13. črc 2008 v 18:05  • Odpověz
Mam, my měli nutroš na začátku, bohožel nám nevyhovoval, no a teď v dalším pokračujícím nám už zase nevyhovuje beba, vůbec jí nejede, takže opět budeme přecházet, už mě to nebaví :rolling_eyes:
13. črc 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
majuš - to jako fakt? :astonished: Panebože to je děsný, úplně mi vyhrkly slzy a mráz po celym těle. Ježiš to si neumim ani představit, to je děsný. Klepou se mi z toho ruce, fakt nechápu jak se tohle dá zvládnout. Ale musí. Posílám kamarádce moc síly a obdivu :pensive:
13. črc 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
maji - to my od narození máme Nutroš, ten comfort :wink:
13. črc 2008 v 18:10  • Odpověz
mam jj, už su to psala minulý tejden, mají už po pohřbu, její manža mi jí semka v tejdnu hodí, prý su rozená psycholožka :sweat_smile: už jednou jsem jim pomohla tak ve mě věří....on má 3 týdny placené volno a bude se starat o prcka, aby se dala kámoška dohromady.
Jdu krmit, Maju je z dneška úplně hotová a už chce spinkat pak nakouknu.
13. črc 2008 v 18:14  • Odpověz
tak nervy su nahodila a jdeme papat :grinning:
13. črc 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
maji: to držím palečky ať kámošce pomůžeš. Mnohdy stačí, aby se z toho vykecala a je líp.

Hodně štěstí s hamáním :grinning: Já za chvilku půjdu chystat koupáníčko.
13. črc 2008 v 18:20  • Odpověz
Hurá, napapáno. Ani jsem se nemusela nějak trápit, dneska to celkem šlo :grinning:
13. črc 2008 v 18:28  • Odpověz
ahojte holky....

maji tak to je strašné co se stalo, to ani nechápu, jak je to možné.... :angry:

mam: jo prošli jsme toho spoustu a bylo to nádherně romantická a pohádková dovolená, jen se teď musím sžít s realitou, že ráno stávám opět do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :angry:
13. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz
ale ne snad na dlouho....

jo a holky, nevíte, proč je volná diskuze šedá a nenabíhá na hlavní stránku, když se semka vloží příspěvek?O něco jsem přišla, když jsem byla na dovolený?
13. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz
Vendu volná diskuse je šedá, ale je na hl. stránce :wink:
14. črc 2008 v 19:14  • Odpověz
Ahoj.Tak jsme prodali naše auto a máme asi i vybraný jiný.Teda jestli nám ho do pátku neprodají. :wink: A foťák už mám taky vybraný,tak si ho teď přeju k narozkám. :grinning:
14. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky!
petri - tak vidíš, všechno se nakonec vyřeší :wink: jaké auto máte vybrané? My nakonec taky budeme kupovat, páč do toho našeho pidi se nic nevleze, když tam dám 2 autosedačky a kočár....a když jsem to doma říkala, nebyla jsem vyslyšena...a to jsem ještě chodila do práce, takže by to bylo jednodušší, teď nevíme jestli dostanem někjakou půjčku...jj chlap měl svou hlavu...
14. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz
Budeme asi kupovat Renault Laguna combi.Já bych malý nechtěla.Takhle je to pohodlný,když někam jedeme.Přítel si taky bral půjčku 70 000,--. Víc bysme asi neutáhli.Nevím za kolik chcete kupovat,ale snad by neměl být s půjčkou problém. By možná budeme mít tohle: http://www.perfekt-cars.com/detail.php?id=37&model=Laguna&man=Renault&info=Combi%201,8%20klima
15. črc 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
Ahojky vespolek :slight_smile:

vendul: na hlavní stránce je to rozdělené na Dětské příspěvky a Ostatní příspěvky a tam se ukazují příspěvky ve Volné diskuzi a Modrý koník :wink:

peti: to je dobře že se to tak pěkně vyřešilo :wink: Autí vypadá pěkně a hlavně je veliký :wink:
15. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
dvojmama - my jsme teď měli kombíka a jiný bych už nechtěla. Našla jsem si i krásný Berlingo, jenže bylo moc daleko.U něj se mi líbí,že se tam dá dát kočárek a nemusí se skládat. :grinning:
15. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
ahojky holky....díky zavysvětlení, já na to brejlila jako tele na nový vrata.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
peti: to je super, když tam pak dáš jen kočárek a nemusíš skládat :grinning: To jedna paní od nás, má taky dvojčata a takovou polo-dodávku a kočárek taky nemusí skládat :grinning:

vendul: taky mi dalo chvíli času než jsem to vybrejlila :grinning:
15. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz
zravíčko všem..... :dizzy_face:
16. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
zdravím taky:o)
16. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
jak se máte Maju?
16. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
Vendu máme se super. S Maju je to prostě radost, já si na nic nemůžu stěžovet jen to jídlo to je s ní tedy na palici, ale nevadí, už jsem si zvykla. Chodíme na procházky sami, aj s kámošema, okukujeme známým stavbu a Maju baví hrozně bagr a vše okolo:o) Jinak už je to zábavnější :o) a co vy?
16. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky holky!
noo, nechci být hnusná, ale jsem na toho svýho trochu naštvaná. Když jsem chodila ještě do práce, říkala jsem mu několikrát, že bychom měli koupit větší auto, že to se dvěma dětma v našem mini vozítku bude problém. Ale to nééé, to není potřeba, nebudem kupovat kvůli kočárku nové auto. Uplynulo pár měsíců a už přišel s tím, že bychom to větší auto přece jen měli pořídit. Jenže za co, že?! Když jsem na MD, nedostanu půjčku a drahý je v novém zaměstnání, smlouvu má na dobu určitou, tak nevím nevím. Tož tak.
Jinak Petri - mně se to vaše autíko líbí, ale my bychom chtěli max. 5 let staré

Dvojmam - co dvojčátka? :wink:

Vendul - tak jaká byla dovča? kde jste všude byli?
16. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:
jen jsem přišla pozdravit a jdu spát :wink:

Raji: dvojčátka jsou broučci, mají teď dokonce i klidnější období (ťuk ťuk) takže je s nima prča. Pořád se usmívají, blbnou, jejich nejoblíbenější hračka jsou teď sluneční brejle :grinning: raubíři moji milovaní :dizzy_face:

Už fakt musim jít spát, jinak ten raní budíček nezvládnu, dobrou :slight_smile:
16. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz
Dobrouky :slight_smile:
16. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.